Pereiti prie turinio

knoppkius

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.102
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  12
 • Atsiliepimai

  100%

knoppkius paskutinį kartą laimėjo Sausio 13 2017

knoppkius patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie knoppkius

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.679 profilio peržiūros
 1. Sveiki, parduodu skelbimų portalą nskelbimai.lt: sistema OsClass unikalios kategorijos unikalus dizainas su puikiomis vietomis reklamai prisijungimas per facebook Domenas labai senas, kažkada lankomumas siekė ir 3000 lankytojų per parą. Šiuo metu lankomumo, galima sakyt, nėra (30-50 lankytojų per parą). Perkantysis (oji) turėtų turėti laiko projekto plėtojimui (rūpinimąsis turiniu, reklamos paieškos) bent valandą per dieną, po pusmečio darbo projektas pradėtų atsipirkti. Kaina 900 Eur (derinama).
 2. Žmonės per ParduoduPerku.lt pardavinėja daiktus paletėmis. Iš užklausų kiekio matau, kad tokie skelbimai sulaukia didelio populiarumo. Svarbu įdėti daug nuotraukų ir bet šiek tiek aprašyti, kas ten toje paletėje sukrauta. https://parduoduperku.lt/t/211796 - perskaityta virš 3900 kartų https://parduoduperku.lt/t/217180 - perskaityta virš 2800 kartų Ir tai – tik keli pavyzdžiai
 3. Sveiki, ParduoduPerku.lt – jau 10 metų veikiantis nemokamų skelbimų portalas, per šį laikotarpį ne tik subūręs nemažą ištikimų naudotojų ratą, bet ir išlaikantis stabilų – parduodančių bei perkančių – lankytojų srautą. Šiuo metu ParduoduPerku.lt aplanko 52 000-80 000 lankytojų per mėnesį (apie 1 800-2 600 lankytojų per parą). Iš jų – apie 9 000 yra nuolatiniai užsiregistravę lankytojai, kurie prisijungia ir kasdien atnaujina/iškelia savo skelbimus, atsakinėja į pirkėjų užklausas. Be tradicinių reklamos privalumų – pardavimų didinimo, prekės ženklo populiarinimo, ParduoduPerku.lt reklamos
 4. Pasitikslinu: sata2? Ar yra galimybė patikrinti prieš parduodant/išsiunčiant? Kokia nuolaida, jeigu perku daugiau nei vieną?
 5. Labai jau paprasta ir sukramtyta ta AT ironija, sarkazmas bei satyra. Gal ir gerai, galvoti visai nereikia – imi ir vartoji.
 6. O kodėl traukinys netinka? Naujas, patogus, turi laiko darbui/laisvalaikiui ir baronkos sukinėti nereikia.
 7. Kažkas iš r/engineering paskaičiavo/pasvarstė, kiek pastangų bei lėšų pareikalautų tokios sienos statymas: http://imgur.com/a/n0JUK Išvada tokia, jog projektas pareikalautų tiek betono, kiek užtektų nutiesti keliui nuo Niujorko iki Los Andželo (tiesiant ne per Ameriką, per pasaulį!), o ir naudos iš tokios sienos būtų tiek pat, kiek iš tokio kelio.
 8. http://dovana.kaunas.lt/wp-content/themes/dovana/img/herro.jpg Plačiau: http://dovana.kaunas.lt/, http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/01/25/kultura/kaunas-vilniaus-gimtadienio-proga-vilnieciams-paruose-netiketa-dovana/
 9. Pridedu dar keletą blokuotinų adresų (reklamuojami portalai yra tušti/neveikiantys - tikrų tikriausios internetinės šiukšlės): lieknas-puikiai.com lingfluently.eu pasiulymasuz.com pasiulymasuz.net flexaplusx.eu sveikas-online.com Bendras AdSense CTR pakilo du kartus.
 10. Pastebėjimai teisingi, jeigu pasaulis sukasi apie tave :) Jeigu tu neprisimeni arba kažko nematei – tai nereiškia, kad niekas neprisimena ar nemato. Jeigu tokių reklamų yra, vadinasi jos kažkam rodomos (tai galima matyti AdSense paskyroje).
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...