Pereiti prie turinio

Gytis B.

Nariai
 • Pranešimai

  2.092
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Gytis B. paskutinį kartą laimėjo Kovo 11 2007

Gytis B. patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Gytis B.

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis
 • Gimimo data 1991-01-14

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Gytis
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 1. Sveiki, susidūriau su nelabai mano jėgomis įveikiama užduotimi ir pamaniau, kad galbūt atsiras kas nors padėsiantis. Taigi, užduotis: Tiesą sakant nelabai net žinau nuo ko pradėti ir kaip ta programa turėtų atrodyti, taigi gal kas užvestumėte ant kelio bent. Iš anksto ačiū!
 2. Pas mane prieškambaris medžio lentelėmis, o ten kur padarytas turnikas tai tiesiog du medžio (galbūt kokio tvirtesnio nei įprastai vidinei apdailai naudoja) blokeliai pritvirtinti, o juose padarytos įpjovos į kurias įsimauna vamzdis. Galbūt suteiks tau kokių minčių pačiam gaminantis.
 3. Pildant prašymą jie nereikalingi, tačiau reiktų juos pristatyti vėliau. O kam vėliau jeigu galima iškart? O be jokių dokumentų iškart atsidurtum norinčiųjų sąrašo gale. Na, nebent mokymo įstaiga turi galimybių apgyvendinti visus norinčius.
 4. Informacija dėl dokumentų, reikalingų nuvažiavus pasirašyti sutartį, iš VU priėmimo taisyklių. Taip, rodos, buvo parašyta tik apie vieną nuotrauką. Apie dokumentus dėl bendrabučio žinau tik iš nuogirdų. Bet logiškai pagalvojus, ko gi daugiau gali reikėti? Prašymą dėl bendrabučio galėsi parašyti kai pasirašinėsi sutartį su universitetu.
 5. Reikia asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, sumokėto stojamojo mokesčio kvito, atestato ir jo priedo, 3x4 fotonuotraukos. Jeigu nori bendrabučio, tai reikia šeimos sudėties, kažkokio periodo pajamų, bei visų kitų dokumentų, kurie tau teiktų pirmenybę į bendrabutį (jei esi neįgalus, našlaitis ar dar kas nors). Galbūt reikia ir gyvenamosios vietos deklaracijos, kad įrodytum jog tikrai gyveni toli nuo universiteto, tačiau dėl šito nesu įsitikinęs.
 6. 1. VU ekonometrija 2. VU statistika 3. VU programų sistemos Toliau sąrašas nelabai svarbus, kadangi beveik garantuotai įstosiu į VU statistiką (pernai minimalus VF balas buvo truputi virš 15, o mano balas 17.6, nežinau kas turėtų nutikt, kad tiek pakiltų). Deja, į pirmąją specialybę įstoti šansų nelabai yra, trūksta 0.3 iki minimalaus KB pagal praeitus metus. :)
 7. Tiesą sakant išvis nieko nesitikėjau, nes į egzaminą ėjau kaip į eilinę informatikos pamoką, tik tiek, kad pasipuošęs kostiumu... :D
 8. 98% Abidna dabar kai tiek mažai iki šimto trūko... :/
 9. Gal pažiūrėk praeitų metų KB į mano minėtą specialybę? Ten būtent ir kalbėjau apie Vilniaus kolegiją. Galimybių aš neteikiu, šiuo atveju galimybes teikia Lietuva.
 10. Tikriausiai tik stojamųjų egzaminų datas.
 11. Taip, jeigu jis įstoja į specialybę, kurią paraiškoje rašė aukščiau nei tavąją jis tau konkurencijos nebekelia. Deja, bet su mūsų sistema vis dar yra šansų gauti valstybės finansuojamą vietą net ir su pačiais blogiausiais pažymiais. Pvz. praeitais metais į VK telekomunikacijas konkursinis balas buvo 2.6, o kad tokį balą gauti užtenka išlaikyti mokyklinį lietuvių egzaminą bent 4 ir turėti anglų metinį pažymį bent 6 (B lygiu). Tiesa, dabar reikia būti išlaikius bent tris egzaminus, kad galėtum pretenduoti į VF, bet tie išlaikyti egzaminai gali būti net neįskaičiuojami į konkretaus dalyko KB
 12. Manau jūs ne taip suprantate tą stojimą, tu konkuruoji ne tik su tais kurie tą pačią specialybę parašė į tą pačią vietą, o su visais, kurie tik yra apskritai į paraišką įtraukę tą pačią specialybę. T.y. jeigu kažkas tą pačią specialybę parašęs 1 numeriu turi blogesnį balą už tavo, į tą specialybę stojant tu jį aplenksi ir nesvarbu, kurioje paraiškos vietoje busi pasirašęs. Trumpai, tos 12 vietų yra tik tam, kad susidėtum daugiau nei vieną specialybę pagal tai kaip tu norėtum studijuoti, ir jeigu jau nepateksi įrašęs pirmu numeriu, nepateksi ir parašęs bet kuriuo kitu, taip pat ir jeigu nepa
 13. Kad tu sulaukęs 18 SAVO pinigų neturėjai(jeigu išvis esi sulaukęs) dar nereiškia, kad ir kiti turi neturėti.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...