Pereiti prie turinio

Kapitalyst

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  980
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Kapitalyst paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 11 2007

Kapitalyst patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Kapitalyst

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1988-05-21

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Vaidas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Klaipėda
 1. Šiaip sutikčiau, kad nereikia paskutinę minutę užsakinėti, bet kad praktiškai visos didžiosios el. parduotuvės didžiausius banerius buvo susikėlusios prieš šventes, kad užsakyk iki tada ir tada, ir pristatysime prekes iki Kalėdų. Ir dar pažymėdavo, kad GARANTUOJAME. Tad parduotuvių irgi niekas nevertė svaidytis tokiais lozungais. Būtų smagu, kad žmonės parašytų skundus vartotojų teisių apsaugos tarnybai.
 2. Sveiki, Nusprendėme stabdyti konkursą ir nugalėtoju paskelbti Rhymes su pačiu pirmuoju darbu.
 3. Reikalingas logotipas naujai įmonei. Įmonės pavadinimas: Passive House Įmonės veikla: pradžioje bus atliekami pramoninių sandėlių statybos darbai, bet ateityje planuojama ir pasyvių gyvenamųjų namų statyba.Konkrečių reikalavimų logotipui neturime. Prizas: 80 € Konkurso pabaiga: 2019 m. gruodžio 29 d.
 4. Keliu seną temą, nes kaip tik susidomėjau periodiniu investavimu. Turiu štai tokius klausimus: 1. Ar galima bet kuriuo metu nutraukti periodinio investavimo sutartį ir atsiimti sukauptas lėšas? 2. Turint kažkurio fondo investicinius vienetus, ar galima nustoti investuoti į tą fondą, bet pasilikti investicinius vienetus, ir toliau pasirinkti investuoti jau į kitą fondą? Jei taip, ar tokiu atveju taikomas fondo keitimo mokestis? Ačiū, jei kažkas atsakys į mano klausimus ;)
 5. Juokinga diskusija iš tiesų tarp jūsų vyksta... Gal tik koks kas trečias diskusijos dalyvis skiria, kas yra išsilavinimas ir aukštasis išsilavinimas, kvalifikuota ir nekvalifikuota darbo jėga bei specialistas. Kai pagal jūsų suvokimą, bet koks statybininkas yra neišsilavinęs, nekvalifikuotas ir tikrai ne specialistas, tai nieko nuostabaus, kad aukštąjį išsilavinimą turintys į asmenis, kurie jo neturi, žiūri iš padebesių. Deja, nuliūdinsiu, bet statybininkas, kuris uždirba daug, visgi tikriausiai yra kvalifikuotas specialistas.
 6. Atsiprašau, kad susivėlinau paskelbti nugalėtoją. Nugalėjo kesstux
 7. Ačiū už logo, priekaištų ar pastabų kaip ir neturiu Nelabai man gradient'ai logotipuose žiūrisi. Šiaip pati mintis tinka, bet forma / įgyvendinimas kažkaip nesižiūri.
 8. Nepatiko šitas logo. Įdomus variantas, man patiko, bet dar pažiūrėsiu, ką užsakovas apie jį mano.
 9. Šitas neblogas neblogas variantas, tik pastabėlė, kad antras žodis yra VERTINIMAS, ne VERTIMAS :)
 10. Įdomus variantas, bet man inicialai labiau primena raides DU. Lyg ir neblogai, bet kažkas netaip, gal įmanoma kaip nors patobulint? Man lyg ta vieta, kur V pereina į D, kažkaip keistai atrodo. Nors dar vėliau per pc pažiūrėsiu ir įvertinsiu
 11. Ačiū už bandymą, bet kažkaip nei vienas variantas "nekabina".
 12. Ačiū už dalyvavimą. Neblogi bandymai. Kolkas pastabų neturiu. :)
 13. Reikalingas logotipas įmonei "Diagnostika ir vertinimas". Įmonės veiklos sritys: Akustiniai tyrimai, Sandarumo testas, Energetinis auditas, Termoviziniai tyrimai, Kadastriniai matavimai, Geodeziniai matavimai, Pastato pririšimas prie sklypo, Energinis pastatų sertifikavimas, Namų pridavimas valstybinei komisijai Logotipe turbūt geriausia būtų naudoti pavadinimą ir stilizuotas raides DV kaip ženkliuką, kuris būtų galimas naudoti tiek su pilnu pavadinimu, tiek atskirai. Tad būtų gerai, kad pateiktumėte 2 arba 3 logotipo naudojimo variantus: 1. DV raidės be pilno pavadinimo. 2. DV raidė
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...