Pereiti prie turinio

Kapitalyst

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    980
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    1
  • Atsiliepimai

    100%

Visas Kapitalyst turinys

  1. Šiaip sutikčiau, kad nereikia paskutinę minutę užsakinėti, bet kad praktiškai visos didžiosios el. parduotuvės didžiausius banerius buvo susikėlusios prieš šventes, kad užsakyk iki tada ir tada, ir pristatysime prekes iki Kalėdų. Ir dar pažymėdavo, kad GARANTUOJAME. Tad parduotuvių irgi niekas nevertė svaidytis tokiais lozungais. Būtų smagu, kad žmonės parašytų skundus vartotojų teisių apsaugos tarnybai.
  2. Sveiki, Nusprendėme stabdyti konkursą ir nugalėtoju paskelbti Rhymes su pačiu pirmuoju darbu.
  3. Reikalingas logotipas naujai įmonei. Įmonės pavadinimas: Passive House Įmonės veikla: pradžioje bus atliekami pramoninių sandėlių statybos darbai, bet ateityje planuojama ir pasyvių gyvenamųjų namų statyba.Konkrečių reikalavimų logotipui neturime. Prizas: 80 € Konkurso pabaiga: 2019 m. gruodžio 29 d.
  4. Keliu seną temą, nes kaip tik susidomėjau periodiniu investavimu. Turiu štai tokius klausimus: 1. Ar galima bet kuriuo metu nutraukti periodinio investavimo sutartį ir atsiimti sukauptas lėšas? 2. Turint kažkurio fondo investicinius vienetus, ar galima nustoti investuoti į tą fondą, bet pasilikti investicinius vienetus, ir toliau pasirinkti investuoti jau į kitą fondą? Jei taip, ar tokiu atveju taikomas fondo keitimo mokestis? Ačiū, jei kažkas atsakys į mano klausimus ;)
  5. Juokinga diskusija iš tiesų tarp jūsų vyksta... Gal tik koks kas trečias diskusijos dalyvis skiria, kas yra išsilavinimas ir aukštasis išsilavinimas, kvalifikuota ir nekvalifikuota darbo jėga bei specialistas. Kai pagal jūsų suvokimą, bet koks statybininkas yra neišsilavinęs, nekvalifikuotas ir tikrai ne specialistas, tai nieko nuostabaus, kad aukštąjį išsilavinimą turintys į asmenis, kurie jo neturi, žiūri iš padebesių. Deja, nuliūdinsiu, bet statybininkas, kuris uždirba daug, visgi tikriausiai yra kvalifikuotas specialistas.
  6. Atsiprašau, kad susivėlinau paskelbti nugalėtoją. Nugalėjo kesstux
  7. Ačiū už logo, priekaištų ar pastabų kaip ir neturiu Nelabai man gradient'ai logotipuose žiūrisi. Šiaip pati mintis tinka, bet forma / įgyvendinimas kažkaip nesižiūri.
  8. Nepatiko šitas logo. Įdomus variantas, man patiko, bet dar pažiūrėsiu, ką užsakovas apie jį mano.
  9. Šitas neblogas neblogas variantas, tik pastabėlė, kad antras žodis yra VERTINIMAS, ne VERTIMAS :)
  10. Įdomus variantas, bet man inicialai labiau primena raides DU. Lyg ir neblogai, bet kažkas netaip, gal įmanoma kaip nors patobulint? Man lyg ta vieta, kur V pereina į D, kažkaip keistai atrodo. Nors dar vėliau per pc pažiūrėsiu ir įvertinsiu
  11. Ačiū už bandymą, bet kažkaip nei vienas variantas "nekabina".
  12. Ačiū už dalyvavimą. Neblogi bandymai. Kolkas pastabų neturiu. :)
  13. Reikalingas logotipas įmonei "Diagnostika ir vertinimas". Įmonės veiklos sritys: Akustiniai tyrimai, Sandarumo testas, Energetinis auditas, Termoviziniai tyrimai, Kadastriniai matavimai, Geodeziniai matavimai, Pastato pririšimas prie sklypo, Energinis pastatų sertifikavimas, Namų pridavimas valstybinei komisijai Logotipe turbūt geriausia būtų naudoti pavadinimą ir stilizuotas raides DV kaip ženkliuką, kuris būtų galimas naudoti tiek su pilnu pavadinimu, tiek atskirai. Tad būtų gerai, kad pateiktumėte 2 arba 3 logotipo naudojimo variantus: 1. DV raidės be pilno pavadinimo. 2. DV raidė
  14. Aš pats asmeniškai geriu multivitaminus, plius papildomai dar kalcį geriu. Kalcį geriu dėl dantų. Jei nustoju gert, iškart turiu problemų su jais (žinoma, tai mano asmeninė bėda, nemanau, kad kalcį belekas turėtų vartot). O kas dėl multivitaminų, na tai akivaizdus skirtumas tik toks, kad juos gerdamas, daug rečiau sergu. Iki jų vartojimo, vienais metais sirgau berods 4 kartus. Nuo tada geriu multivitaminus ir situacija susitvarkė. Bet turbūt reiktų pabrėžti, kad mano mityba tikrai nėra subalansuota ir joje trūksta vaisių bei daržovių.
  15. Neturėtų,nes jos viena kitai nemaišo, todėl ir praleisti nėra ką. Iš tų pačių KET, sąvokų aiškinimo: 3.2. Duoti kelią – reikalavimas eismo dalyviui sustoti ar nepradėti važiuoti, nedarytijokio manevro, kuris priverstų kitus eismo dalyvius keisti judėjimo kryptį arba greitį.
  16. Ir? Kokiu būdu jos gali susikulti?Kokiu būdu oranžinis automobilis nepraleidžia mėlynojo, blokuoja jam eismą, jei jų trajektorijos nesikerta? Iš didelio rašto einat iš krašto.
  17. Kalbant paprastai, kliūtys yra tuomet, kai kertasi automobilių trajektorijos. Oranžinio ir mėlyno automobilių trajektorijos nesikerta (pagal bilieto sąlygas, kai oranžinis suka dešinėn) - tad jos ir nėra viena kitai kliūtys.
  18. Aš taip pat planuoju vestuves, ir bažnytinės santuokos nebus. Kaip minėjo gkanapinis, jei netiki, kam tau ji? Aš pats esu netikintis agnostikas, o bažnytinė santuoka yra religinis ir dvasinis reikalas. Tai mano galva, netikintys žmonės jokiu būdu neturėtų tuoktis bažnyčioje - tokia santuoka tik parodo netikinčiųjų nepagarbą tikintiesiems, bažnyčiai ir religijai.
  19. Tai kad rašo, jog 0.5 ct, o ne 0.5 €, kas reiškia, kad siūloma tik pusė cento.
  20. Galėtų būti demo testas. Nes bene visi kiti KET testų tinklapiai juos siūlo. Bent aš prieš pirkdamas šią paslaugą, norėčiau pamatyti demo versiją, kaip atrodo klausimai ir pan.
  21. Pavyzdžiai iš praėjusio LKL sezono: Žalgiris - Šiauliai, rezultatas 79:82, koeficientai buvo 1.08 - 6.71 Žalgiris - Juventus, rezultatas 84:86, koeficientai buvo 1.02 - 10.28 Pieno žvaigždės - Lietuvos rytas, rezultatas 81:77, koeficientai buvo 7.01 - 1.07 Lietkabelis - Lietuvos rytas, rezultatas 75:65, koeficientai buvo 6.83 - 1.07 Žalgiris - Nevėžis, rezultatas 82:88, koeficientai buvo 1.00 - 19.45 Vytautas - Nevėžis, rezultatas 79:85, koeficientai buvo 1.04 - 8.53 Štai kiek būtum galėjęs nudegt per visą sezoną, statydamas "užtikrintus" statymus su mažu koeficientu. Manau rizika nevert
  22. Na kadangi dabar 20 darbo dienų, tai pagal mano supratimą, tau už tas dvi savaites 10 darbo dienų nuo atostogų nusiskaičiuoja, o ne 14 ;) ir vėliau lieka tos pačios 10 dienų, kurias vėl panaudoji arba vienoms 2 savaičių atostogoms, arba išmėtai per du kartus. Tik jau tas su penkta savaite, aišku, nebeišdegtų :)
  23. Na tas atostogų sutrumpinimas tai toks sąlyginis dalykas. Anksčiau buvo 28 kalendorinės dienos, dabar padarė 20 darbo dienų. Tai praktiškai vistiek išeina tos pačios atostogos. Pasitaisysiu: čia paskaičiavau dirbant įprastą darbo savaitę, nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8h iki 17h. Kas dirba slenkančiu ar dar kokiu kitokiu grafiku, net ir nelabai įsivaizduoju, kaip jiems tos atostogos turėtų skaičiuotis...
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...