Pereiti prie turinio

ROFLlt

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  882
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie ROFLlt

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1988-01-24

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Mantas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius, Papilė

Paskutiniai lankytojai

2.741 profilio peržiūra
 1. Galiojimo laikas: 2 dienos ir 13 valandų

  • Parduodu
  • Naujas

  Nuomojame JAV gamintus metalo ieškiklius Garrett ACE 200i, jie ypač paprasti naudotis, padeda rasti pamestus žiedus, raktelius, ieškoti daiktų po žeme senose sodybose. Pasiteisinęs modelis tarp mūsų klientų, daugybę rastų pamestų daiktų bei senovinių radinių. Aukso detektoriaus nuoma. Metalo ieškiklio (detektoriaus) nuoma Galima išsinuomoti dienai (€15), savaitei (€25), mėnesiui Ypač paprasta naudotis! Apmokėjimas iš anksto pavedimu, arba vietoje grynaisiais arba kortele Nuomojantis paliekamas 150 € užstatas Metalo detektorius nuomojamas su baterijomis! Ieškiklį galima atsiimti ir grąžinti Vilniuje, Kareivių g. 19-145. Paskambinkite 8 623 77715 ir rezervuokite! Paieškos ritė yra visiškai atspari vandeniui. Detektorius atskiria beverčius metalus nuo tauriųjų, tai padės sutaupyti jūsų laiką.

  15 €

 2. ŠIS SKELBIMAS NEBEGALIOJA!

  • Ieškau
  • Paslauga

  Siūlome nemokamą paslaugą - nemokamai jus paskelbsime baldų kataloge Baldenis.lt internete. Skelbimas turi būti susijęs su baldais, interjeru, namais.

  SUTARTINĖ

 3. ŠIS SKELBIMAS NEBEGALIOJA!

  • Perku
  • Naudotas

  Kompiuterių muziejui ieškau eksponatų - senų kompiuterių, priedų, programinės įrangos, reklamų, knygų ir pan. Taip pat domina kita pasenusi egzotiška elektronika - video žaidimų aparatai (arcade), matavimo prietaisai, egzotiški audio/video formatai ir kt. Ieškau ir žmonių, dirbusių Sigma ar kt. Lietuvos fabrikuose ir galinčių papasakoti ką nors.

  SUTARTINĖ

 4. Sveiki, noriu Ežio kortelę perkelti į įmonės planą. Domina geras pasiūlymas. Reikia - neriboto interneto Lietuvoje, bent kelių šimtų minučių pokalbių, SMS.
 5. ROFLlt

  nica.lt cheap.lt

  ŠIS SKELBIMAS NEBEGALIOJA!

  • Parduodu
  • Registruotas domenas

  Parduodu domenus, kaina sutartinė: nica.lt cheap.lt

  SUTARTINĖ

 6. Nebūtinai, nemokės susiderinti kliento :)
 7. Newsai vis dar veikia, o prieš porą savaičių buvo pakeistas serveris. Man ten patinka, nes gana solidi auditorija, neprieina beraščių marozų ir mažvaikių :) Butų smagu jei kas prisijungtumėt, info čia: http://news.rkm.lt/
 8. Va dabar viskas daug aiškiau už ką mokam :) O kaip yra dėl tos atsakomybės - jei buhalterė neįspėjo apie peržengtą PVM ribą ir gavau sumokėti PVM ir delspinigius už praleistus mėnesius(nors už pirktas prekes ir paslaugas mokėjau irgi, nes nebuvau dar PVM mokėtoju), tai man turi kažką kompensuoti?
 9. Būtų aiškiau, jei aprašytumėt konkrečiai tą darbo specifiką. Pvz mano atveju - pats vedu pirkimo ir pardavimo sąskaitas į sistemą, pats tikrinu ar jos apmokėtos, pats darau visus pavedimus. Buhalterė - atsiunčia kiek pervesti mokesčių nuo algos, suskaičiuoja mokėtiną PVM. Metinės ataskaitos papildomai kainuoja. Tai jei jinai tikrina kiekvieną sąskaitą, nesuprantu kodėl, juk programos darbas viską paskaičiuoti. O jei išrašysiu ne tą sumą ar prekę, ji nepastebės, nežino mano darbo specifikos. Pvz toks atvejis buvo: skaičiavau įsigijimus, kad neviršyti PVM ribos. Kai jau norėjau registruotis,
 10. Vat aš irgi galvoju valandom paėmus, kiek ten sugaišta buhalterė. Plius aš kadangi įmonę samdau, tai dar direktoriaus alga ir pan. išlaidos susideda. Negi negalima visko automatizuoti, kad buhalterei minimizuoti darbą. Kažin gal yra čia buhalterių ir galit pakomentuoti apie savo darbo specifiką?
 11. Dėkui, va tokia info domina. Pažiūrėjau, kad pas mane ~110 sąskaitų pirk/pard per mėnesį gaunasi. 1 darbuotojas. Sąskaitas prekių pirkimo/pardavimo pats veduosi, kitų išlaidų siunčiu buhalterei. Ar apmokėtos irgi pats tikrinu, pats darau visus pavedimus, grąžinimus ir pan. Moku 220 € be PVM per mėnesį. Naudojam B1.lt sistemą, man asmeniškai patinka, patogu. Be to ji visokias ataskaitas generuoja, kyla klausimas ar nepakeis buhalterio 90% darbo :D Ar kokią sąskaitą pražiopso nežinau, patikrinu tik metams pasibaigus išlaidas, ar visas sufiksavo ir vis ką pražioplina.
 12. Sveiki, UAB apskaitą tvarko buhalterijos įmonė. Įdomu ar gerą kainą turiu, pasidalinkit kiek mokat už buhalterijos paslaugas ir ką už tai gaunat. Įdomu ne tik paslaugų kaina, bet ir kokybė - ar kylant klausimams visada galima paskambinti, ar greitai atrašo į el. laiškus, ar nedaro klaidų (pvz. prieš deklaruojant tikrinu praėjusių metų sąskaitų sąrašą ir vis randu kokią pražiopsotą). Gal turit rekomendacijų patikimų buhalterių?
 13. Siūlau: Metalo ieškikliai - Garrett, Quest, Nokta/Makro - su garantijomis, lietuviškomis instrukcijomis. Parduotuvė Vilniuje, kitur siunčiu :) Ieškau: senų kompiuterių, priedų, knygų, reklamų, laikmenų - visko kas susisiję su informatikos istorija (kuriu retro kompiuterių muziejų).
 14. Dėkui! Peržiūrėjau savo listingus, tai .com viskas gerai, o visuose tarptautiniuose, kur kopijavau, buvo atsiradę po papildomą mokėjimą į blogą emailą, ištryniau juos. Buvo dar kitas užsakymas vėliau, tai mokėjimas atėjo sėkmingai man. 1. Paypalui parašiau prieš kelias dienas į [email protected], laukiu atsakymo. Gal yra greitesnis kontakto būdas? Čia rašyti liepė per chatą. Kaip reikia iškelti į viešumą? 2. Su pirkėju susisiekiau, pasakė kad iš savo pusės pažiūrės ir kad jau yra jam panašiai buvę perkant, tai palaikė Ebay klaida. Prekė nebrangi, tai jei bus problemų tikrai ver
 15. Sveiki, turiu Ebay accountą emailu [email protected] ir Paypalą [email protected]. Listingus dėdamas naudoju [email protected]. Tačiau per Ebaymag keliant listingus į ebay.co.uk, ebay.de ir kitus, kažkodėl prie Paypal paymentų pridėjo mano Ebay (ne Paypal) emailą, nupirko prekę ir gavau emailą, kad sumokėta. Ebay vis dar rodo Awaiting payment prie prekės. Bėda ta, kad [email protected] (Ebay accounto emailas) jau naudojamas Paypale, nes kažkas anksčiau turėjo domenas.lt domeną. Negaliu prisijungti, nes prašo patvirtinimo telefonu. Ką daryt šitoj situacijoj?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...