Pereiti prie turinio

iPauL

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  13.721
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  14
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  iPauL sureagavo į nix 852041941 / 37052041941 paskambina ir tyli   
  Cia yra numerio tikrinimas. Jei pakeli, reiskia blogai sukonfiguravo tikrintuva, dazniausiai reikia tik vieno signalo. Gal per greitai pakelei. Bet kuriuo atveju cia yra numerio tikrinimas, pats esu tokia sistema kures 🙂 tukstancius numeriu prasukinedavo imone ir po to parduodavo "svaru" list'a call centrams.
 2. Patinka
  iPauL sureagavo į erne456 852041941 / 37052041941 paskambina ir tyli   
  Tik mano nuomonė, bet manau tikrina numerius ir žiūri kurie yra aktyvūs, atsiliepia. Buvo toks tikrinimas ir man prieš pusmetį, tai po jo netikėtai pradėjo skambinėti su reklamomis.
 3. Patinka
  iPauL gavo reakciją nuo Blackbeard Gyvenimo siekiai   
  ir piramides irankiai

 4. Patinka
  iPauL sureagavo į bratkax Ar norėtumėte, kad investuotojai iš jūsų taip išsityčiotų?   
  Čia kažkoks išskirtinis savaitgalis, kai uždarbyje kas antra tema fake arba troll?
 5. Patinka
  iPauL sureagavo į MarijaB komandiruociu tvarka   
  Abiem atvejais reikia laikytis DK reikalavimų, norint atleisti. Bet kokiu atveju, tai kainuos, įmonei, nebent sutartis buvo terminuota ir tiesiogiai susieta su projekto vykdymu. 
  Tiek blogas darbas, tiek projekto pasibaigimas reikalauja pakankamai ilgų procedūrų.
  Darbdavys tikrai gali atšaukti darbuotoją iš komandiruotės ir užtikrinti darbą Lietuvoje ar forminti prastovas (tik turi būti tam ekonominė logika).
  Dėl atleidimo, reikia žiūrėti:
  1. ar taikomas bandomasis periodas. Nieko nekainuos, tik dokumentacijos reikia.
  2. Blogai dirba - užtruks ir kainuos. Reikalinga dokumentacija.
  3. Baigėsi projektas - užtruks ir kainuos. Reikalinga dokumentacija.
  4. Pasikvietus į Lietuvą gal pats užsinorės išeiti.
  5. Visada galima šalių susitarimu, pasiūlius kokią išeitinę. Bet kokiu atveju reikės dokumentacijos.
  6. Darbo drausmės pažeidimą. Nieko nekainuos. Bet reikės labai labai labai stiprios dokumentacijos ir surinktų įrodymų. 
 6. Patinka
  iPauL gavo reakciją nuo MartynasKu Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  na siuntineja ir min2, kai tiesiog is savitarnos panaikine paliko tik mini3, bet ir visus kitus net turint pasiulo 😄
 7. Patinka
  iPauL gavo reakciją nuo MartynasKu Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  idomu, kam siuntineja tuos planu pasiulymus, jei daznai naudoji ta pati arba tiesiog buna uzsakomi 😄
 8. Patinka
  iPauL sureagavo į Paulius. Perėjoj partrenkiau žmogų. Kaip elgtis?   
  Ar zinai, kad uzdarbis.lt moka uz postus ir turinio kelima?
  As is savo postu pilnai pragyvent galeciau.
 9. Gera idėja
  iPauL gavo reakciją nuo UnoDėdė Perėjoj partrenkiau žmogų. Kaip elgtis?   
  dabar nesunku atsekti, visur miestelius filmuoja, bent spalvos uzteks ir suras
  bet nepergyvenk, stiprus vejas, sakysi atnese vejas is oro ir tu nekaltas, aplinka kalta
   
  kaip tik siandien visnoje masinoje buvo paliktas batonelis, kaip gerai, kad neemiau..
 10. Patinka
  iPauL sureagavo į nix Namo pirkimo gidas   
  Pas mane geoterminis sildymas. Kelios realaus pasaulio pastabos:
  1. Geoterminis sildymas tai yra sildymas su elektra. Ir tai tikrai nera pigu. Priklauso nuo to, koks katilas, kiek gerai irengtas geoterminis tinklas. Uz sildyma 110 kv/m kotedzui moku ~70 EUR. 
  2. Geoterminis tinklas prakiura laikui begant. Man taip buvo. Tai gerai kad dar i garantini itilpau. Atvaziavo, atkelinejo lauko  plyteles, kase siaubingo dydzio duobe ir ieskojo kur yra pratekejimas. Ji uztaise, ir sako "nezinia kur dar gali buti, bet tikekimes kad daugiau nera". Geoterminio tinklo taisymas yra neisvengiamas kosmaras.
  3. Geoterminis katilas. Dazniausiai jis buna kombinuojamas kartu su karsto vandens boileriu. Tai jei katilas sugenda, realiai netenkat ir karsto vandens. Pats geoterminis katilas yra NASA technologiju konstruktas su trikrypciais voztuvais ir t.t. Kai jis suges, jo keitimas atsieis minimum 10 000 EUR.
  Tai tiek mazdaug. Daugelis sako kad oras-oras ar oras-vanduo nera tokios ekonomiskos sildymo sistemos kaip geotermas. Bet patikekit, tas sistemas priziureti yra daug kartu lengviau. Plius jos dar gali puikiai tarnauti kaip salto oro padavimas vasara, kas su geotermu imanoma, taciau vaikscioti basomis per saltas grindis nera malonu.
  Jei leidzia galimybes, ieskokites namu su saules energijos elementais ant stogu. Patikekit, kaifas kokiu reta! Ypac kai elektros kainos kyla kaip ant mieliu, o transporto priemones tampa elektrines.
 11. Patinka
  iPauL sureagavo į Stanley Namo pirkimo gidas   
  Nuo paieškų pradžios iki nupirkimo praėjo gal 2-3 metai. Bet pradžioje tai nebuvo intensyvios paieškos, labiau rinkos tyrinėjimas, viena kita apžiūra, apart namo paieškos turėjau ir kitų reikalų ir turėjau kur gyventi. Intensyviai pradėjau ieškoti gal nuo 2019m. vidurio, metų gale radau tikrai gerą variantą, bet buvo neaiškumų su dokumentais ir bankais, kiekvienas brokerio atsakymas truko 1-2 sav., bankų taip pat, dėl ko viskas ilgai užtruko ir atėjo 2020 metai, kadangi pas mane IV, tai reikėjo teikti deklaracijas už 2019 metus, bankams nesvarbu, kad preliminarios deklaracijos atsiranda tik kovą. Tai kol viskas vilkinosi - atsirado kitas pirkėjas ir nupirko už grynus. Tada atsirado korona ir viskas užsišaldė ilgesniam laikui, tai paieškas atnaujinau realiai vėl nuo metų vidurio. Tuo metu buvo iškritę labai gerų variantų, bet nei notarai dirbo nei bankai paskolas davė, po to kai pradėjo duoti prašė didelių procentų. Kas tuo metu pirko už grynus - išlošė loterijoje. 

  Kriterijai keitėsi labiau ne į mažesnę, o į didesnę pusę, iš pat pradžių kainos kartelė buvo labai žema, galvojau nupirkti kokią lūšną už pigiai ir apsitvarkyti, bet po to supratau, kad tam reikia labai daug investicijų, jeigu namą dalinai apmoka bankas, tai remontams niekas pinigų neduos, reikės viską daryti iš savų, plius reikės išleisti labai daug laiko tam, kas man irgi daug kainuoja. Todėl ieškojau kuo labiau tinkamo gyvenimui ir kaskart kainos kartelė tik kilo. Jeigu iš karto būčiau žiūrėjęs namus didesnėm kainom, tai panašų namą kaip dabar būčiau nupirkęs kokių 20% pigiau, nes per tuos porą metų NT labai pabrango. Kadangi biudžetas nebuvo didelis, tai už tiek pilnai tvarkingo jokių investicijų nereikalaujančio namo aplink Vilnių nusipirkti nebuvo įmanoma, visi turėjo kažkokių trūkumų. Pabaigoje jau buvau išvis praradęs viltį, pradėjau netgi butus žiūrėt, bet kai pamačiau butų kainas tai supratau, kad visgi namas geriau 🙂 

  Ką ir už kiek nupirkau nelabai noriu viešai rašyt 🙂 Pasakysiu tik tai, kad nupirkau namą tame rajone, kur sakiau pirksiu bet kur, tik ne ten 😄 Namas neidealus, patvarkyti tikrai yra ką, viduj ne paskutinės mados apdaila, bet vistiek tvarkinga, negėda svečius atsivest, vienas iš nedaugelio apžiūrėtų namų kur nereikėjo daryti pilno remonto, galima buvo iš karto atsikraustyt ir jau gyvenant tvarkytis. Beje, nors skelbimas dėtas brokerio, bet realybėje namas atrodė netgi geriau nei skelbime. Bet brokeris vistiek nebuvo sąžiningas, galiausiai pasinaudojęs situacija išdūrė ant kelių šimtų eurų. 

  Dėl apžiūrėtų skelbimų, tai dažniausiai nepirkimo priežastis būna namo būklė, kai skelbime atrodo, kad užteks tik tapetus perklijuot, o atvažiavęs pamatai, kad dar ir sena aliumininė el. instaliacija, seni surūdiję vamzdžiai. Sienos suskilinėjusios, lubos drėgnos ir pan., NT perekūpai fotošopina nuotraukas ir maskuoja juose defektus. Juk nedarysi naujos apdailos ant senų komunikacijų, keisi viską, o tada jau iš skelbimo atrodžiusi remonto kaina keli tūkst eurų pavirsta į keliasdešimt tūkst. Čia turiu omeny tik vidaus apdailą, kad galima būtų gyvent, be išorės ir be kiemo darbų. 
  Ne vienas namas buvo parduodamas brangiau kaip su pilna apdaila, bet apžiūrėjus gyvai tapo aišku, kad tai perekūpinis variantas - paimta griuvena ir aptvarkyta kuo paprasčiau ir pigiau, kad atrodytų tvarkingai skelbime, realiai buvo išleista keli šimtai € medžiagoms ir keli buteliai vynelio darbininkams. 
  Antra dažna priežastis būna, kad namas realybėje daug mažesnis nei foto. Nors neieškojom didelio, bet kai perki namą, o gauni butą su mažais pereinamais kambariais, tai nekažką. Skelbimuose ne visada būna įdėtas išplanavimas. Prieš tai gyvenom 3k name, nzn kiek buvo dokumentuose, bet su rulete pasimatavau gyvenamą plotą, buvo 63kv., taigi mums tiko viskas kas nebuvo mažiau. Tačiau teko apžiūrėti daug namų ape 100kv ar net daugiau, kur realiai viduje buvo gerokai mažiau vietos. 
  Sklypo dydis irgi dažnai parodomas neatitinkantis tikrovės, nuotraukose vos ne futbolo stadionas, o realybėje supranti, kad pastatysi tik dvi mašinas. Būna, kad ir foto ir realybėje sklypas erdvus, bet po to pasižiūri per registrų centro žemėlapį ir pamatai, kad tvora pastatyta už sklypo ribų, tai neaišku kada ateis kas nors ir lieps perstatyt tvorą arčiau. 
  Trečia priežastis būna netvarkingi dokumentai. Kaip jau minėjau tvora stovi ne ten, namas ant kaimynų žemės, namo kvadratūra dokumentuose daug mažesnė nei reali, namo baigtumas ne 100%. Berods dar buvo kažkokių mistinių bendrasavininkų, jau tiksliai nepamenu visko. 
  Žodžiu viskas kaip ir su automobilių skelbimais - niekas neparduoda sąžiningai, visi bando nuslėpti kuo daugiau trūkumų. 
   
 12. Patinka
  iPauL gavo reakciją nuo ModestN Ar skolinimasis gadina tavo kreditingumo reitingą?   
  Mineti 400eur liekantys po max galimu isipareigojimu, tai nuo miesto priklauso
  Kazkiek pakites yra poziuris i vartojimo paskolas, bet dazniausiai tai labiau eina is bankininko sub vertinimo, ne karta prasitare, kad viskas ok su reitingu, bet cia megstat naudotis vartojamomis ir tai nekelia pasitikejimo ar pns
  Bet kokiu atveju, tau bus individualus atvejis, jei geras % algos > isipareigojimu, visai kits salygos ir kalbos is banku puses
 13. Patinka
  iPauL sureagavo į sufer Sildymo saskaitos ir kompensacijos   
  Taip, kompensuoja, jeigu:
   
  Nepasiturintiems gyventojams kompensuojama būsto šildymo išlaidų dalis, viršijanti 10 procentų skirtumo tarp šeimos (asmens) pajamų ir valstybės remiamų pajamų (VRP) šeimai (asmeniui) dydžio. Šiuo metu VRP yra 122 Eur. Apskaičiuojant būsto šildymo išlaidų kompensaciją, iš šeimos (asmens) gaunamų pajamų („į rankas“) per mėnesį atimamas VRP dydis, padaugintas iš šeimos narių skaičiaus.
  Pavyzdys: keturių asmenų šeimos pajamos siekia 800 Eur. Išlaidų kompensuojamosios dalies skaičiavimas:
  800 Eur - (122 Eur x 4) = 312 Eur
  312 Eur x 10 proc. = 31,2 Eur
  31,2 Eur sumą viršijančios būsto šildymo išlaidos už normatyvinį – 70 m2 būsto naudingąjį plotą bus kompensuojamos.
  Taip pat kompensuojama:
  – geriamojo vandens išlaidų dalis, viršijanti 2 procentus šeimos (asmens) pajamų;
  – karšto vandens išlaidų dalis, viršijanti 5 procentus šeimos (asmens) pajamų.
  https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/seima-ir-vaikai/socialine-parama-seimoms-ir-vaikams/pinigine-socialine-parama-nepasiturintiems-gyventojams-socialine-pasalpa-busto-sildymo-geriamojo-ir-karsto-vandens-islaidu-kompensacijos/sildymo-kompensaciju-duk
 14. Gera idėja
  iPauL sureagavo į AiptLt Pasvajokime ir padiskutuokime. Turit 1 000 000 Eur, kur investuotumete?   
  Tarą priduosi, investuosi ir vėl turėsi liamą. Istorijos ratas sukasi. :D
 15. Patinka
  iPauL gavo reakciją nuo PATR10T 2021-2022 metai   
  Idomus buvo 21 metai, po verslumo mokymu, kur minejo, kad pakeicia daug kas darbus, tai ir paciam taip papuole, maniau jau praziemosi, o bam greitai ir supakavo.. tai siekis 22 isitvirtinti, perprasti ir nepasiduoti! 😄
  siaip dar irgi laisvalaikiu uzsiemiau ir atsisakius ar optimizavus papildomas veikals, labai pasikeite laisvo laiko turejimas, kur nelabai aisku, ka daryti.. bet numaciau, kaip ji naudingai praleisti, tikiuosi neaptingsiu 
 16. Patinka
  iPauL sureagavo į eXPy Kaip tapti draudimo brokeriu?   
  https://www.edrauda.lt/automobilio-draudimas/pasiulymas/perregistravimui/?reg_type=reregistration
 17. Patinka
  iPauL sureagavo į Vileikis Už 105 tūkst. namą nusipirkusi vieniša mama Lina liko be pastogės - kaip cia suprast?   
  Nesupratai ką noriu pasakyt. "Mokėjo" avansą grynais, pardavėjas tą "patvirtino", o teisme, manau, ji neturėjo kaip įrodyt tokių  pinigų kilmės. Čia vienas iš įrodymų dėl sandorio pripažinimo negaliojančiu.
  Tarkim tu turi turto už 100k Eur vertės ir 200k Eur skolų. Kai priteis skolą ir parduos tavo turtą tai liksi be turto ir dar su 100k Eur skolos. Ir tarkim aš, kaip asmuo kuriuo tu gali pasitikėti, pasirašau su tavim vekselį, kad tu man skolingas 1mln Eur. Tai pardavus turtą 4/5 parduoto turto vertės proporcingai tenka man ir po to tą parduoto turto dalį išsidalinam. Reziume, vis tiek lieki skoloj pirminiams kreditoriams tačiau neoficialiai turi 4/5 parduoto turto vertės.
  Tada kiti kreditoriai kreipias į teismą, jog 1mln paskola kurią tau suteikiau yra fiktyvi. Aš būdamas bedarbis ir neturėdamas jokio turto neturiu kaip įrodyti jog galėjau tau paskolinti tokią pinigų sumą ir teismas tokią sutartį anuliuos.
  Tai čia, manau, labai panaši situacija tik su NT kai asmuo prasiskolina ir kol turtas neareštuotas jį "parduoda" kažkam iš artimos aplinkos.
 18. Patinka
  iPauL sureagavo į klipsas Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Sveiki,  
   
  norime Jums pranešti, kad  nuo šių metų sausio 1 d. keičiasi INTERNETO plano kainos.  Dabar Jums kainuos 6 Eur/mėn.  Jeigu norite atsisakyti  INTERNETO paslaugų, prašome pranešti. 
  Ačiū.
  (interselas brangsta)
 19. Pagarba
  iPauL gavo reakciją nuo MartynasKu Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  taip ir pasiteisina, jei skaiciukus pataikai
 20. Patinka
  iPauL sureagavo į presting Gal kas turite atliekamą vietą YouTube šeimoje?   
  Pasikeiskit vpn i argentinos ir nusipirkit premium bus pigiau. As paemes premium seiminini tai pagal valiutu kursus i menesi gaunasi apie 1.55 eur
  Kaina menesiui seimos paketui 179 argentinos pesu. Pagal dabartini kursa ~1.55 eur 
 21. Patinka
  iPauL gavo reakciją nuo PATR10T Kokia pinigu suma padarytu jus turtingu ir iseitumete i pencija?   
  milijonas 😄
  realiau, manau puses uztektu, bet nemanau, kad nesiversciau kazkuo, bet kazkiek laiko vien kelionem tikrai paaukociau
 22. Patinka
  iPauL sureagavo į Karol Alytus   
  Siaip jeigu idomu:
  Vos paejus nuo centro yra tokia ziburio gatve. Ten namai renovuoti arba renovuojami, atrodo dazais kvepia, saligatviai naujos trinkeles, tvarkomi arba sutvarkyti parkingai, kazkaip labai svaru atrodo. Tai cia pasirodo yra bomzynas ir labai ziauri Alytaus vieta kur nuolat i farus patenka. Soc bustai ir t.t... 
  Pagal vietinius geriausias rajonas - Vidzgiris - labai retas namas renovuotas (gal 4 kokie ar 5, na gal 8 is simtu), nemazai visiskai avarines bukles daugiabuciu (tikrinau, nes pirkinejau). Pvz atitruke blokai, kiauri blokai, plytine siena laikancioji atplysus apie 25cm ir pan, arba tarpblokines siules iskrite ir matosi isdrekimas ir pelesis net is lauko ir pan. Zodziu strukturines problemos, kas keista pasirode, nes pripratus prie Uk - toks namas netinkamas eksplotuoti ir gyventojai butu iskraustomi kol nebus sutvarkyta. Cia jau nekalbu apie rusius - atviri elektros laidai, uzpiltos kanalizacijos (matosi jog neseniai rusyje sudai plauke) ir t.t.. Aplinka pakankamai siukslynas ir purvina (rasiau jau).
  Arba radau senoviniu pastatu ir pigiai pardavinejo (Z.Sanciuose Kaune panasus projektas buvusiose kareivinese) ir galvojau kazka panasaus daryt. Senovines ok kokybes plytos, strukturiniu pazeidimu nera, dideli langai, aukstos lubos - zodziu development svajone visokiem loftam ir moderniem butam, 2km nuo centro, pilna parkingo. Atrode per pigu kaip uz toki geri ir netikejau, kad as toks vienas protingas cia perliuka toki atradau (berods 60k euru uz viska prase). Tai ten pasirodo salia kaleimas (realiai 2km nuo centro mazdaug), kur kas savaite vietine spauda raso, kad kas nors pabego, salia karine baze ar tai kareivines kur saudo nuolat ir triuksmas ziaurus 😄 Ir gatve kuria kiek esu Alytu mates tiek remontuoja ir niekada nebaigia 😄
   
  Priesais sita suda visa yra miskelis ir ten mediniu pastatai (kaip Kauno zaliakalni mazdaug namai). Tai logiska butu, kad daugiabuciai miske yra prabangiausias bustas koki gali rasti - ne, Alytuje is tokios vietos paliktas bomzynas. Uz keliu simtu metru irengta atlieku aikstele... 😄 Salia, suprask saslikine restoranas, pagal vietinius labai gera vieta.. Tai jei kas 95 keliavot autostrada KLP KNS- VLN ir prie kelio stovedavo ale saslikines kur padaveja ismustu dantim numesdavo ant stalo meniu ir nepatenkinta nueidavo - ir jeigu labai pasiilgot to - aplankyt sita Alytaus vieta. Puikiai atspindi ta laikmeti. 
   
  Del saugumo mieste tikrai nezinau. Jei iseini koki 9val vakare pasivaiksciot, tai dazniausiai zmoniu arba isvis nei vieno nematai arba viena kita vedziojanti suni. Zodziu mire visiskai. Tai sudekit tuos sovietinius blokus, apsnerkstus sonus, purva visur, tamsu (nes su apsvietimu liudna ten) ir nei vieno zmogaus - labai primena tuos apokaliptinius filmus - tai va taip atrodo Alytus praleidus per pastaruosius metus pora geru menesiu ten. 
  Miesto centre be ten 3 kokiu kaviniu populiariasia parduotuves  - deveti rubai. Vien centre yra gal 3 ar 4. Arba tuscios patalpos su uzrasais isnuomuojama. Bet kai buvau pries 5 metus tie uzrasai ten buvo, dabar irgi yra. Ant tu paciu pastatu. 
  Ar siaip yra random parduotuviu su uzrasais "GAUTOS PREKES". Suprask pats ka ten pardavineja. Na vietiniai gal zino, o ne vietiniai nelaukiami.
  Dar kas keista pasirode tai kebabines ant kiekvieno kampo ir prekybcentriai. Skaiciavom kazkada su chebra, tai kiekvienam 2000 - 3000 zmoniu yra po maxima/iki/rimi/norfa ir pan maisto prekybos centra. Nesuprantu logikos tame, bet aiskinantis savivaldybes planavimo leidimus ten dar ju planuoja statyt - reiskia poreikis yra.
  Kas liecia is verslo - tai pagrinde langu montavimas - ###### ant kiekvieno kampo montuoja (jau kas kas bet Alytiskis langus persimontuot tai ziauriai megsta, kalbejau su vietiniais verslininkais sio amato - sake vasara nespeja det tu langu varydami po 14 val), prasto skonio sushi ir tragikomiski padai issinesimui kur vietiniai vadina picom (piceriju gal 10 kokia yra, dauguma ju priklauso tam paciam zmogui). Vel reik suprast, kad tokiem dalykam poreikis yra ten. 
 23. Ekspertas
  iPauL sureagavo į Karol Alytus   
  Negyvenu, bet siame mieste investaves pinigu esu, tiek i NT tiek i verslus ir labai daznai bunu. 
  Is darbines puses: savivaldybe pasirode ok, truputi betvarke, bet gan geranoriskai sprendziasi ir nori padet, tai kaip ir nera priekaistu. 
  Registru centras, sodra, vmi darbuotojai - visiska katastrofa. Nezinau ar visoje LT taip ar ne, bet ten iki absurdu visisku. PVZ skaito istatyma tau i akis ir perskaite aiskina, kad ten kitaip parasyta ir jei nepatinka, sake kvieskis advokata :DDDDD Jie yra man pasiule suklastoti dokumenta (perdaryti dokumenta, kuris jau pasirasytas ir tiesiog palikti parasus).
  Policijoje jei pazistamu nera - reikalai nejudes. 
  Ligonine ir poliklinika - esu buves 1995 Kaune, tai cia va dabar tokiame lygyje. Geriau eiti privaciai. 
  Gyvenimui nesirinkciau (vel, as uzauges ne LT, kaip suprantu labai kitaip matau gyvenima nei vietinis Alytiskis). Bet cia individualiai kiekvienam, priklausomai ko ieskai.
  Centras mires. Pavalgyti yra tik viena ok viena vieta (Alaus baras ar koks ten) visa kita kazkoks absurdas. Jei norisi kur nors "imantriau" - nera tokiu dalyku cia.
  Zmones beprotiskai nedraugiski. Vel, as prates Laba diena, kaip sekas, atsiprasau, prasom ir t.t.. Tai cia nera tokiu dalyku. (yra tikrai isskirtiniu atveju, nieko nesakau).
  Pats miestas yra siknaskyle. Vaikstant, kad ir rajonais visur prisnerksta, takeliai nevalyti, sudai sunu metosi, jei eit ant zolytes reik labai buti atsargiam ir ziureti kiekviena zingsni, ypac nutirpus sniegui. Miestieciai meto maisto atliekas ant takeliu, esu mates vistos likuciu, zuvies, isverstos zuvies, silkes, kiaules gabalu, ne isskirtiniais atvejais, bet jei vedzioju suni per pertrauka nuo darbu tai visuomet buna, pvz vakar prie vaiku darzelio mano suo pagriebe apgrausta vistos koja virta. O supuvusios kepeneles besimetancios prie daugiabuciu yra norma visiska, man aiskino, kad cia mociutes seria laukines kates taip. 
  Miestas nevalomas ir netvarkomas. Pvz as esu fanas baltu kedu. Mano balti adidasai Londone per 6 metus nelabai issipurvino, nesu ploves. Alytuje po dvieju dienu purvini ziauriai. 
  Neispresta siuksliu isvezimo problema, tai jei kur yra konteineriai - viskas nusikta, siuksliu aplink pilna, puvantis maistas ir t.t., tada susnis pauksciu ir ziurkiu edanciu besikuicianciu tose siukslese.
  Mano nuomininkai visi skundziasi (butai senos statybos daugiabuciuose), kad mociutes per langus meto purvina vandeni, krato kilimus, meto siuksles, meto batonus riekem arba kepalais (cia kaip aiskino, seria pauksciukus). Rajonas: Vidzgiris, pagal vietinius vienas geresniu rajonu, baisu pagalvot kas darosi prastesniuose rajonuose.
  Nauju bustu yra, vienas centre, kitas statomas, kitas pastatytas pries kelis metus, taciau dar neisparduotas. Naujo busto kaina 1500 - 2500 euru uz kv m. Kas mano manymu apleistame mieste yra zenkliai per daug ir tokiu biudzetu dairyciausi Kaune arba, kad ir Vilniuje jau galima rasti neblogu variantu. Siuo metu sovietiniai butai nuo 850 iki 1300 uz kvadrata. Tai man kaip pirkusiam po 500 yra rojus del capital growth. As vien del to pasirinkau si miesta NT investicijai. Pasiulos nera visiskai arba neadekvati, paklausa nuomai gan didele. 4 butam isnuomuot - savaite laiko, including sutartys ir t.t.
  Ofisu nuomai pilna. Yra vienas ok, kiti sovietinio tipo. Per amzius amen jie neisnuomuojami ir stovi tusti, taciau kasmet dideja ju nuomos kaina 😄 Suprask jei nesinuomoja zmones uz 2 eur/kvadratas tai gal nuomuosis uz 6 eur/kvadratas. 
  Patalpu sandeliavimui pilna, tusciu, taciau ju nenori isnuomuot, nes kokie jau 4 man sake, kad per daug vargo su nuoma, tai tiesiog idejo skelbima, kad isnuomuoja, bet nenuomoja istikro. Suprask kaip nori. Daug dalyku sitame mieste su logika prasilenkia. 
  Vizdgiryje pertvarke eisma pries metus. Padare vietomis vienpusi eisma, kas yra teisinga, nes mazina kamscius. Vietiniams px - vazineja kas kaip nori.
  Pastebejimas: niekur Lietuvoje neesu mates tiek BMW 5 klases (betmenu tu). Vienam kieme kur turiu busta - kokie 6 stovi. 
  Is geros puses - nuostabus dideli parkai, miskai miesto centre, du ezerai miesto centre.
  Taciau uz 3 km didziules gamyklos pumpuojancios savo garus. Kartais pramones rajone yra didziules vos permatomas rukas nuo tu gamyklu. Taip pat specifinis kvapas visame mieste (smirda). 
  Del darbu nezinau, bet pvz aukstesnes klases specialistu nera: finansininku, kad ir programuotoju ar pan, bet kaip suprantu cia ju ir nereikia isvis. Bet visokiu baldu surinkeju - pilna ir poreikis didelis. 
  Is esmes siknaskyle, jei yra minimali galimybe cia negyventi - as ja ir pasinaudociau. 
   
 24. Pagarba
  iPauL gavo reakciją nuo MartynasKu Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  kartais labai keistos brukamos dovneles 😄 geriau i kisene, tikrai
  nei skaito kas tu atviruku kalna, nors ofise graziai atrodo
 25. Gera idėja
  iPauL sureagavo į dice Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Pirmas konsultantas (vyras) - nedavė.
  Antras (vyras) - nedavė.
  Trečia (moteris) - davė šį planą 😄
×
×
 • Sukurti naują...