Pereiti prie turinio

as3dev

Nariai
  • Pranešimai

    60
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Visas as3dev turinys

  1. Ar serverio domenas sutampa su "From:", "Reply-to:" header'iais?
  2. Aš nelabai įsivaizduoju, kaip bet kokio vartotojo kompiuteryje paleistas flash failas (flash client) galėtų prisijungti prie tavo kompiuterio. Be tarpinio serverio čia niekaip. Tačiau paprastas serveris su php irgi netiktų, jeigu reikia nuolat atnaujinti duomenis (real-time). O visokie streaming serveriai kainuoja nepigiai. Bet čia tik pusė bėdos. Serveris su tavo kompiuteriu galėtų susijungti tik per tokią pačią flash aplikaciją. Klausimas, kaip tu paduotum duomenis iš tos programos į flash'ą. Žodžiu, čia reikėtų 2-3 specialistų, vien flasherio neužtektų. Ir bendra investicijos suma prasidėtų
  3. Jau šilčiau. Dabar susirask funkciją loadVariablesNum, bus dar aiškiau. Gali, bet nelabai realu, nes php šiuo atveju gauna tik paprastas string reikšmes. Būtų keista, jei prie gauto teksto pridėtų tokius html tag'us kaip <textformat>, <font> ir pan, negaudamas informacijos iš flash'o, koks iš tikro ten šriftas panaudotas.
  4. Tai nesuprantu, kokios bėdos. Atsidarai source kodą ir per paiešką susirandi visas eilutes su žodžiu htmlText, kurį pakeiti į text. Viskas.
  5. Kaip supratau, neturi galimybės redaguoti Actionscript source kodo? Tada lieka antras variantas, t.y. pašalinti su php visus tag'us prieš išsiunčiant emailą.
  6. Problema: Flash'as laukelių reikšmes ima su html formatavimu. Sprendimas: imant reikšmes naudoti ne htmlText, o text metodą. Jeigu nėra galimybės redaguoti ActionScript source kodo ir/ar perkompiliuoti failo, tada belieka su php ar kita serverside technologija pašalinti visus tag'us.
  7. Actionscript'o versija, kaip ir swf parametrai neturi reikšmės. Paprasčiausiai swf failas prisitaiko prie html elemento, kuriame yra pats, dydžio, todėl pakanka su CSS numatyti minimalų swf conteinerio aukštį/plotį.
  8. Apie kokius Joomlos modulius tu kalbi, jei didžiąją išlaidų dalį tokiam projekte sudarytų galimybės atsiskaityti tiesiai iš saito įvairiuose bankuose pajungimas (praktiškai po atskirą skriptą kiekvienam bankui) bei mokesčiai bankams už tokios paslaugos palaikymą.
  9. Ta eilutė Joomlos varikliukui nurodo, kurioje vietoje tinklapio išdėstyme/dizaine turi atsirasti tas modulis. O tą vietą susirasti nesunku, jei turi bent šiokius tokius HTML pagrindus.
  10. Konkrečiai front page puslapiui modulio pozicijos sukurti negalima. Galima sukurti bendrą visiems puslapiams poziciją, o jau konkretaus modulio nustatymuose padaryti, kad tą modulį rodytų tik reikiuose puslapiuose. Taigi, <jdoc:include type="modules" name="pozicijos_pavadinimas" /> turi būti toje vietoje, kurioje nori, kad modulis atsirastų front page puslapyje.
  11. Dizaino direktorijoje yra failas templateDetails.xml. Atsidaryk jį, susirask tag'ų bloką <positions>...</positions> ir įterpk dar vieną poziciją savo norimu pavadinimu. Po to toje pačioje direktorijoje susirask index.php failą ir norimoje vietoje pridėk naują poziciją į dizainą su tag'u <jdoc:include type="modules" name="pozicijos_pavadinimas" />. O toliau tiesiog backend'e priskirk modulį būtent tai pozicijai ir nustatyk, kad modulį rodytų tik tame konkrečiame puslapyje (šiuo atveju front page).
  12. Jei bus tik dvi kalbos, tai nebūtina tikrinti su elseif, užtenka else. <?php if ($_GET['lang']=='lt') { ?> Lt <?php } else { ?> En <?php } ?>
  13. .css faile pridėk: #wrapper {background-attachment:fixed}
  14. Tai tu nori su kodu išlyginti kadrinę animaciją ar tiesiog su kodu animuoti objektą?
  15. Yra nemažai būdų, kaip išsiversti be header(), jei skriptas jau išsiuntė HTTP headerius į browser'į.
  16. Arba standalone ColorPic tiems, kas nenori būti priklausomas nuo FF
  17. Galiu tik iš Flash media server pusės pasakyti. Alternatyvų yra, geriausia kainos/kokybės santykiu būtų SmartFoxServer. Planas Basic su neribotu prisijungimų skaičiumi tokiam puslapiui manau tenkintų visus lūkesčius, o kaina 800 eu. Palyginimui: Flash media streaming server nuo 1300 eu, Flash media interactive server nuo 5700 eu. Taip pat yra nemokama alternatyva Red5, bet žmonių, kurie gerai įvaldę šitą dalyką, Lietuvoj turbūt galima ant dviejų rankų pirštų suskaičiuot bei atlikimo kaina būtų labai solidi.
  18. Neturint tame patirties, tikrai nerekomenduočiau pačiai kurti tinklapio. Sugaiši daug laiko ir didelė tikimybė, kad galutinis rezultatas netenkins, nes bus labai nutolęs nuo pradinės vizijos tiek kokybės, tiek funkcionalumo, tiek estetikos atžvilgiu. Juolab, kad atsiliepimams ir galerijai prireiks netik tinklapių kūrimo žinių (HTML/CSS), bet gebėjimo programuoti (PHP/JavaScript). Realiausias variantas būtų mėginti prisitaikyti savo poreikiams nemokamą turinio valdymo sistemą bei parsisiųsti nemokamą/pirkti mokamą template'ą išvaizdai pagerinti. Pradžiai Wordpress sistemos tikrai turėtų pakak
  19. Na turbūt 99% siūlys mokytis php. Kodėl? Sąlyginai lengva išmokt, jeigu galvą neprastą turi. Tačiau php kaip kalba yra tikras bardakas, nuo jos gal ir verta pradėti, bet ne visai verta vien ties ja apsistoti. Perspektyvoje daug nuveiktum mokydamasis ASP, Ruby On Rails ir pan. Žinoma, prieš pradedant bet kokį web programavimą, derėtų išmokti tinkamai koduoti HTML, CSS, na dar prie viso to pridėti JavaScript, kad galėtum kurti kokybiškus ir funkcionalius tinklapius. Poto jau kabintis į aukščiau minėtas technologijas.
  20. header funkcija rašo raw HTTP header'į, kuris greičiausiai jau išsiųstas į naršyklę prieš pasirodant šitam skriptui, todėl ir meta klaidą.
  21. Na jei šitas dalykas optimizuoja kodą trumpindamas kintamųjų/funkcijų pavadinimus ir naikindamas whitespace, tai joks .css neveiks po tokio "paturbinimo", arba kartu su .css turėtų būti analizuojami ir visi susiję .html failai. Žodžiu, nelabai realu ir nelabai praktiška.
  22. Pradžiai galėtum bent parodyti source kodą, kaip ką dedi.
  23. Su Notepad++ galima lengvai susikonfigūruoti visas spalvas.
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...