Pereiti prie turinio

Elendilas

Nariai
 • Pranešimai

  1.589
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Elendilas

 • Rangas
  Išmestas iš forumo
 • Gimimo data 1989-10-26

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Varėnos rajonas
 • Pomėgiai
  Idomios žemės ūkio šakos, sci-fi/fantasy knygos.
 1. Gali būti, bet kažkodėl tie errorai išlindo ne vienu metu, kas pora dienų vis po kelis.
 2. Taigi kūriu puslapiuką dėl pramogos, prisiregistravau google webmaster ir nuėjau į crawl errors. O ten krūva erroru 404, nors tokių page net nekūriau ir vidinių nuorodų tuo labiau nedėjau: Tos nuorodos atrodo tinkamos į mano puslapio tematiką, bet 100% jų nedėjau. Kas žino kodėl taip gali būti?
 3. Atrodo didesnės sumos neblogai, tačiau kaip jie gali sužinoti kiek žmogus išleido įsipirkimui į tuos turnyrus? Nu ir kas kad laimi dešimtis tūkstančių, gal jie dalyvauja dešimtyse turnyrų kur buy-in 1k+? Kažkaip man atroo čia jie tik bando parodyti jog kažką daro. Vagys kuriuos vadiname valdžia ir kiti dideli šulai tiesiog būtų turtingesni :)
 4. VISA gali priimti, tačiau įvarių VISA yra, vienomis gali atsiskaityti internetu, kitomis ne.
 5. Žinoma kad bus, tačiau jeigu yra galimybė tai kodėl jos nesumažinus. Ypač kai tereikia parašyti apie tai ir daugiau nieko.
 6. Jeigu Kernius aiškiai pasakytu jog duoda tokį leidimą tai tegul tai daro. Tačiau labai abejoju ar jie turi tokį leidimą.
 7. Manau visi emigruotu. Kai esi laimingas ir turtingas gali aiškinti koks esi patriotas. Vos skrandis ištuštės ir nebebus stogo virš galvos, tai visas patriotiškumas išgaruoja...
 8. Temos pavadinimas pasako beveik viską. Reikia pigaus telefono su wi-fi hotspot funkcija. Jokių kitų įmantrių funkcijų nereikia, tik skambinti ir rašyti sms. Formas, svoris, išvaizda visiškai nesvarbūs. Daug nenusimanau apie telefonus, tai būtų įdomu sužinoti ar čia reikia specialios geležies ar visi išmanieji gali turėti wifi hotspot su tinkama programine įranga? Ar yra populiarūs pardavime panaudoti telefonai su šia funkcija? Nes tiktu ir panaudotas.
 9. Sunku ką pasiūlyti kai nežinome ko reikia tau. Ar kad kietai atrodytum ar kažkokių specifinių funkcijų. Šiaip dabar tie išmanieji nauji nėra niekuo geresni už senesnius. Tos pačios funkcijos kurias pagrinde naudoji yra visuose. Išvis siūlyčiau pirkti naudotą.
 10. Patvirtinimo laiškas buvo nusiųstas Jūsų nurodytu adresu ([email protected]). Prieš pradėdami naudotis savo sąskaita, Jums reikia nueiti į adresą nurodytą laiške, kad aktyvuotumėte savo sąskaitą. Jei Jūs to nepadarysite, sąskaita, bus ištrinta po kelių dienų. Spauskite ČIA Jei norite pakviesti dar ką nors.
 11. Kokybė tai ta pati bus. Tik e-shope bus be pakuotės tikriausiai (rašo tester).
 12. Su tokiom dovanom atsargiai. Pati gyvatė gali kainuoti nebrangiai, tačiau terariumas kainuos nemažai. Taip pat reikalinga joms stabilia šiluma palaikyti (drėgmę atrodo irgi). Taip pat turėtum pateikti dydžio/ilgio norus nes yra visokiausių nuo 0,5m iki ~8m ar ilgesnės. Didelės reikalauja nemažai maisto ir išlaidos atsiranda įvairios. Taip pat jų būna su įvairiausiais ženklais,spalvom... Šiaip daugiau info iš tavo pusės reikia. O ir šiaip google pasinaudok, rasi daug info. Kaip rašė Marius, nueik į tą puslapį, info apie auginimą rasi ir įsygytį ten pat gali.
 13. Šventės išvis atitolina žmones. Sakyčiau velniop tokias vertybes. Po to vertybių vaikai užaugę mąsto, kad tik per šventes reikia dovanoti, lankyti gimines, leisti laiką su šeima... Pagal mane tai supuvęs požiūris. Yra galimybė, laiko tai ir pavalgyk kartu susirinkus su šeima, ir dovanas dovanoti karts nuo karto nepriklausomai nuo švenčių, geras oras savaitgalį?, tai kodėl nenuvykus į kaimą, sodą ar tiesiog gamtą su giminėm. Jei nekenti giminaičio tai susitaikai arba jo nekvieti. O tai dabar tas debeliškas apsimetinėjimas per šventes, kad visi laimingi ir draugiški nemažai kam stresą kelią, vai
 14. Šiaip aš nieko prieš ar už tuos žmones neturiu. Dauguma darbų reikalingi ir juos kas nors turi dirbti. Aš tiesiog esu išreiškiau savo nuomonę kodėl žmonės (dalis) švenčia šventes. Jeigu atrodo, kad aš save keliu ar žeminu kitus.. Ką gi, forume neišgirsi intonacijos, bet tai buvo tiesiog fakto/nuomonės konstatavimas. dageris_ - esam. Nieko prieš šventimą neturiu, tik kai žmonės ten kalba apie "dvasią", "pakilumą" ar dar ką, to nesuprantu. Mano šeima ir giminė gan artima, ir gan dažnai susitinkam visi, tai šventės dalį prasmės praranda. Tiems kuriems atrodo, kad save aukštinu parašysiu k
 15. Nu, tas nešventimas tai gali turėti daug priežasčių. Aš asmeniškai nešvenčiu (nors visą vaikystę švenčiau), nes nelabai yra prasmės. Aš tiesiog nuolat laimingas, dirbu sau mėgstamą darbą, su giminėm dažnai gan susitinku, išgeriu kada noriu, draugai atvaro pas mane į kaimą vasarą kur gyvenu, "atsytusinam". Tai kuo šventės gali skirtis nuo paprastų dienų? Ypač kai aš netikintis. Šventės mano nuomonę yra paprastų žmonių (dirbančių 7-17 (ar kaip ten),retai kur išeinančių būdas pabėgti nuo rutinos su socialiai priimtina atmaske.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...