Pereiti prie turinio

Laurynas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.253
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Laurynas

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Naudoju Moto 360 jau apie savaitę. Kaip tik dabar nukainavo jį iki normalios sumos, tai ir pasiėmiau. Sakyčiau, ko gero geriausias smartwatch rinkoje kolkas. Viskas super, na baterija gal kiek ilgiau galėtų laikyt, bet visą dieną nuo ryto iki einant miegot atlaiko. Galvojau ir aš kažkada kinietį pasiimt, bet jis neturi jokių Google Wear features, prastas surinkimas, prastas dizainas, keli watchface, bugai, tai gerai kad neišmečiau veltui pinigų.
 2. Šiek tiek jau pavėlavai į traukinį, na nebent planuoji stoti dar kitais metais. Aplikacijų deadline sausio 15 d. buvo, tačiau jeigu neplanuoji stoti į aukšto reitingo universitetą, aplikacijos vis dar priimamos iki balandžio ar tai kovo galo, tiksliau pasitikslink https://www.ucas.com. Iš geresnių universitetų atsakymo gali ir nesulaukti išsiuntęs jau po deadline. Motyvacinį kad ir kaip tingisi ir nesinori - rašyk pats, nes niekas kitas tiek daugiau nežino apie tave patį, ką veikei, pasiekei tik tai tu. Gali susirasti be abejo kas parašytu, bet nenustebčiau jeigu motyvacinis bus lėkštas ir
 3. realiai tai ne. Škotijoj gal Young Scot Card kažką duoda, bet neturiu dar jos. Citylink rašo, kad duoda 20% nuolaidą studentams autobusų bilietams, na bet kažkaip aš visad naudoju Swedbanko Visa WEB, su ja nuolaida 2 svarų būna.
 4. Pasirink Firm choice Conditional, Insurance Unconditional. Jeigu norėsi į Firm stoti reikės nusiųsti paštu nuskanuotą ir išverstą atestatą. Jeigu tas salygas išlaikai, bet vistiek nori į Insurance, tai tiesiog nusiųsk Firm pasirinkimui emailą, kad nepavyko išlaikyt sąlygų ir Firm choice pataps Unsuccesful ir įstosi į Insurance.
 5. Klysti. Jei surinksi 93% taškų tai ir gausi 100 balų į atestatą.
 6. Gal kas nufotkinsit užduočių lapus? Įdomu būtu pamatyti.
 7. Na taip panašiai galvojau. Bet kažkaip per paprasta, atrodo turėtų būt kažkas sudėtingiau.
 8. Kino teatre yra 100 sunumeruotų vietų ir visi bilietai parduodami su paskirta vieta. Šiandien visi bilietai išpirkti. Pirmas žmogus atvykęs į kino teatrą pametė savo bilietą, bet mes jį vistiek įleidome. Jis neprisimena savo vietos, todėl sėda į atsitiktinę vietą. Kiekvienas svečias užima savo vietą, jei ji yra laisva, jei ne sėda į bet kurią laisvą vietą. Kokia tikimybė, kad paskutinis svečias kuris atėjo ras savo vietą laisvą? Bandžiau galvoti, bet nieko padoraus nepavyko sugalvoti. Gal jūs turite kokių minčių?
 9. Galima, pats naudojau su lietuviška paskyra :) Matyt kortele netinkama bus.
 10. o kur stosi? Jeigu matematika aukštai išlaikysi, tai ir į VF gali be informatikos įstoti. O stojant į užsienį dažniau prašo matematikos egzamino, vietoj informatikos
 11. Pirmas uždavinys. https://www.camscanner.net/share/3BIE5/0/w85s0d3wtixr 1.3 atsakymas neteisingas pas tave. antrą gal kažkas kitas išspręs.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...