Pereiti prie turinio

Laurynas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.253
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Laurynas sureagavo į Spinefix Prisimink senus laikus su Mu-kaimas serveriu!   
  Prisimenu kiek laiko vėjais iššvaistyto, tad ne ačiū :D
 2. Patinka
  Laurynas sureagavo į ronner Banko sąskaita Mažajai Bendrijai: Paysera ar SEB/SWED/DNB   
  Aš pasirinkau Paysera dėl įkainių. Luminor pirmiem metam lyg neblogai visai. Aišku, jei planuojamos paskolos ir kitos šalutinės bankų paslaugos tai gal verta iš karto žiūrėt į tuos, kurie turi platų spektrą, bet jei reikia tik sąskaitos (aš kol kas ir be kortelės, nors pradeda atsirast poreikis) - Paysera tikrai puikiai tinka.
 3. Patinka
  Laurynas sureagavo į anon 10 metų su uzdarbis.lt   
  Pasakyk kaip senas narys, negaila, kad forumas taip nusivažiavo ? :) Ir liko tik skelbimų lenta, be jokios naujos naudingos informacijos.
 4. Patinka
  Laurynas sureagavo į tdk Visapusiskai gyvenima keicianti patirtis   
  čia is serijos "susikurk pats mokykla, tada kalbėk" :) ok, atsakydamas į tavo klausimus, tai taip, pirmą dalyką kurį padariau, tai atsidariau jūsų puslapį, "About" skiltis visiškai neinformatyvi, kuria galima sutrumpint į "mes labai leaders ir profesionalai ateikit pas mus mokytis ir būsit belekaip verslininkai". ką aš gausiu po dviejų metų neaišku visiškai. patirtį? žinias? verslą? how? kažkokį baigimo diplomą, kuris kažkur kažką reikštų?
   
  toliau, atsidariau lectors. pirmas lektorius: Marius King. čia bent tikras vardas ir pavardė? nes google nieko neranda. ar čia šiaip labai tylus very successful entrepreneur, kuris niekur neafišuoja?
   
  kitas: Vytautas Liesionis - VDU vadybos dėstytojas. kaip ir viskas ok... dirba žmogus šimta metų dėstytojų, mokslinių darbų neradau jokių paviešintų. kaip suprantu, mėgsta karybą ir turi ūkį. that's it.
   
  David Roberts - labai startup, labai verslininkas. atsidariau saitą: http://theothersideofthetracks.com/, paskui radau slide'us kažkokius: https://i.imgur.com/jmNEBa9.png aš tiesiog nieko nesakysiu ir paliksiu šita info čia...
   
  Paulius Boreika - rašoma, kad investor, investment consultant ir t.t. pagal linkedin'ą buvo direktorius pora mažų įmonių kurių likimas dabar nėra visiškai aiškus. panašu, kad vis bando kažką, bet nelabai sekas, tai vis grįžta prie įmonės "Orion". gal ir viskas ok, turi patirties kažkokios. :)
   
  Andrius Maziliauskas - pagal linkedin'ą baigęs Aleksandras Stulginskis University - Water management(kad ir ką tai reikštų). patirtis tiktai dabartinė įmonė, kurioje dirba - "Salesup"... ok... toliau dirbo įmonėje, UAB Tinklinio arena. google: "UAB Tinklinio arena" rezultatas: praktiškai nieko be įmonės rekvizitų puslapių. toliau "UAB PG valda" - įmonė bankrutavusi 2010. kita įmonė: "UAB Projektų gama" - bankturavusi 2012. dabar dirba: "Salesup" - kur yra kaip ir bendrasavininkas ir šį įmonė užsiima ivairiais pardavimų konsultavimais, mokymais ir t.t. "UAB Verslo vadovas" oh the irony...
   
  Marius Krasauskas - baigė ISM Business Administration and Management. dirba WEB developeriu since 2011, savo įmonėje, kurioje yra vienas darbuotojas ir tai yra jis pats. jų tinklapis: http://laimingasverslas.lt/ kaip užsakyt paslaugas ten, aš nežinau. ką žinau, tai kad meta tokį dalyką saito apačioje: https://i.imgur.com/H5cGSg6.png tai kažkaip gėda turėtų būt webdeveloperiui.... aš nežinau ką ir kaip jis daro savo įmonėje, bet kad nekuria tinklapių, tai esu beveik tikras. ir kodėl pas jūs jis pavadintas IT expert aš nežinau taip pat. ai dar turi saitą: http://krasauskas.com/ - kur turbūt mokėsi, google maps paslapčių.
   
  Valentinas Marinionokas - baigė Kauno kolegija Business management. tinklapis: http://www.grizliometodas.lt/, paklausiau youtube video... sounds like bet kokie bullshit mokymai, kurių dabar pilna. taip pats saite labai daug pagirų sau, kiek visko padarė ir nuveikė, kokius rekordus pasiekė, bet niekur tos info patikrint negalima. arba bent jau aš neradau. viską ką randa google yra jo mokymai. tik kažkaip užkliuvo viena įmonė, kurioje dirbo sales'u: http://www.laskinta.lt/ nice tinklapis. susidarė toks ispūdis, kad žmogus dirbo daug metu kaip sale'sas, paskui suprato, kad mokymus vesti lengviau, tai persimetė ant mokymų ir dabar sėkmingai pardavinėja savo mokymus.
   
  Loreta Kizelevičienė - žmogus, kurio nėra linkedin'e ir apie jokius quality management(taip ji apibūdinta jūsų saite) google nieko neranda. apskritai google nelabai ka randa apie ja. bet aišku, kad turi įmonę: UAB "LINARIUS" kurioje yra vienas darbuotojas ir tai yra ji pati turbūt. savo tinklapio įmonė neturi, ką daro ir yra padarius, nelabai aišku.
   
  tai tiek apie žmones. sorry, bet neradau nei vieno, kuris būtų iškėlęs kažkokį savo didelį verslą arba bent prisidėjęs prie kažko didelio(gali būt aišku, kad praleidau kažką). neradau nei vieno žmogaus, susijusio su kažkokiom šių laikų inovacijom. ką radau, tai grupę žmonių, kurie yra kažką kažkur savo laiku darę ir dabar labai nori mokyti kitus. nes mokymai dabar yra labai ant bangos ir easy money turbūt.
   
  ir kaip suprantu, jūs tiesiog esat vienas iš "ATHE" centrų? kaip tapti tokiu centru radau info čia: https://athe.co.uk/become-an-athe-centre/ nėra labai sunku iš pirmo žvilgsnio. :) kaip suprantu baigęs, gauni ten kažkokio lygio diplomą, kuris iš esmės yra popierius. baigus kokius nors "Coursera" mokymus gauni turbūt tokios paties vertės diplomą. nes vėlgi kiek googlinau "athe", tai vienintelę info, kurią radau yra jų pačių saituose, kas turbūt nėra labai objektyvu. ir sprendžiant iš jų youtube kanalo: https://www.youtube.com/user/atheglobal tai panašu, kad nėra čia jau tokia plačiai pasaulyje žinoma organizacija. mažiau nei tūkstantis peržiūrų ir 23 subscriberiai. o ir video kokybė nėra turbūt labai jau high standard:
  facebook: paskutinis atnaujinimas kovo 17 ir šiaip pilna stock nuotraukų. ~6000 puslapio like'ų, bet ant pačių postų vos vienas du like'ai. that's suspicious... twittery, tas pats, paskutinis atnaujinimas vasario 1, su tom pačiom stock nuotraukom. linkedin irgi nieko naujo. :) tai kaip ten su tais "ATHE"? kas nors juos žino, be jų pačių ir jų studentų? 
  taigi išvada tokia, sukūrėt "mokyklėle", radot kažkokių random žmonių, kurie turi vieno žmogaus įmones arba kurie tariamai sėkmingai(neaišku "ant kiek" sėkmingai) dirbo kažkur kažkaip kažkada, yra kažkiek kažko matę, dėstę atrarūšiuose universitetuose. tada kreipėtes į random organizacija "ATHE", kad viskas rimčiau atrodytų, gavot "ATHE centre" vardą ir važiojat toliau. viskas kaip ir ok, kad kaip moka, tas taip sukasi. :)
   
  verslų kūrimas, naujų produktų kūrimas, brainstormai skamba labai gražiai ir turbūt rasit naivių žmonių, kurie jumis patikės. bet man nuoširdžiai bus gaila tų žmonių, nes turbūt daugiausiai ką jie galės su jumis pasiekti yra būti lektoriumi jūsų mokyklėlėje. ties tuo ir baigsiu. sėkmės ;)
 5. Patinka
  Laurynas sureagavo į wicked Kodėl uždarbis.lt nariai niekada nebus Silicio slėnio startuoliais ?   
  Pala pala, manau, kad tau reikėtų pervadinti straipsnį į - 'uždarbis.lt - forumas, kuriame man nepavyko rasti debilų'. Taip, taip tau nepasigirdo, kuriame TAU nepavyko rasti DEBILŲ. (žiauriai kietai atrodo, ir daug svorio prideda tas, tavo paties panaudotas 'taip, taip jums nepasigirdo..').
   
  - Kodėl kažkas tavo idėją turi vystyti for free? Kai ieškojai žmonių, ar įspėjai juos, kad jei neturėsi babkių, jie turės dirbti for fun? Jei neįspėjai - pats kaltas. Būtum įspėjęs, tai tikėtina, kad nebūtum 'po kelių dienų komandos sulipdęs'.
  - Investuotojas nemokamai net serverį siūlė? Va čia tai wow. Tokių investuotojų dar paieškot reikia, kad net serverį pasiūlytų, nes šiais laikais gi serveriai po pusantro milijono eurų kainuoja.
  - "Mano komanda nebuvo ta komanda kuri norėjo dirbti iš idėjos, bet ji norėjo dirbti dėl pinigų." - tai čia komandos problema, ar to, kas subūrė šią komandą (tavo)? Šita, klausyk, o tu pats nori dirbti iš idėjos? Jei taip, gal gali papasakot, ką moki / gali dirbti? Man galbūt visai praverstų toks darbuotojas iš idėjos :) Sugalvosiu tau kokį įdomų darbą, pagal galimybes :)
   
  Bendrai pažvelgus, atėjai paverkti, kad niekas tau for free nedirba ir nepildo tavo idėjų? Nu liuks, atradai pagaliau, kaip veikia šis pasaulis :lol:
   
  Ir išvis, kuo čia šitas "straipsnis" susijęs su uždarbiu.lt ir su Silicon Valley?
 6. Patinka
  Laurynas sureagavo į 2021 Kokia žmogaus frazė ar sakinys priverčia jus juo nusivilti?   
  Pavyzdžiui:
   
  - Aš nesu perskaitęs nė vienos knygos.
  - Galėtum tai padaryti už dyką. Tai būtų gera patirtis.
  - Mano horoskopas sako, kad...
  - Kam mokytis istoriją? Aš žiūri tik į ateitį.
  - Nes aš visada taip dariau !
  - Mano katė veganė.
  - Tikras lietuvis..
  - VISI politikai vagys, nėra jokio tikslo balsuoti.
  - Cha, per egzą nusirašiau ir tas durnas dėstytojas nepamatė.
  - Prie ruso buvo geriau.
  - Tokia tradicija. Ką tu negerbi tradicijų ?!
  - Žinojai, kad žmonės naudoja tik 10% smegenų?
  - Tai tik tavo nuomonė.
 7. Patinka
  Laurynas sureagavo į Merfas Mokslai ir ateitis, kas toliau?   
  Iprastai toks klausimas iskyla zmonems, kurie nera nieko dirbe. Tau klausimas: ar esi kur nors dirbes ir gaves atlyginima?
   
  Saviugdos knygas reikia atsirinkti, nes jos dabar kaip popsas: masems. Svarbu parasyt, kaip bemoksliui pavyko milijonus vartyt.
   
  Jei monotoniskas darbas nedomina, tai lieka arba verslas arba kurybinis darbas. Akivaizdu, kad verslas atkrenta, nes kitaip nebutu sitos temos. Del kurybos jau paciam svarstyt pagal gebejimus.
   
  Maximoje ilgai dirbantys irgi negalvojo, kad ju gyvenimas toks bus.
   
  Viska susimavus darau isvada, kad tikriausiai nesi tiek pranasesnis, kad galetum nedirbt monotonisko darbo. Biski atsibusk ir pasiziurek statistika, kaip zmogai Lietuvoj gyvena.
   
  Gyvenimas purvo duobe, stenkis islikti jos virsuje.
 8. Patinka
  Laurynas sureagavo į Django nebeaktualu   
  Tu atsargiai, yra tokia nostradamo pranasyste:
   
  Jeigu piniga radai, tai ir moteri tu rasi,
  Jei pinigu turi, bet moters ner salia,
  Tai, kai surasi ja, ir pinigus prarasi
 9. Patinka
  Laurynas sureagavo į Skuduras sunkia pagaunu motivacija naujai idejai   
  Tai gal ir negaudyk tu tos motyvacijos, o ramiai keliauk į užtarnautąją pensiją, ko tau ir linki visi rimti IT specialistai.
 10. Patinka
  Laurynas sureagavo į MW3 Studijos Škotijoje   
  Čia tipo pasigirt norėjai? :)
 11. Patinka
  Laurynas sureagavo į Jucius Vietos kuriose dirbau   
  Ilgas sakinys. Nieko nesupratau. :D
 12. Patinka
  Laurynas sureagavo į Edvinasvit Sadistų restoranas!   
  Man įdomu kokia tu žole ten pjovei kad tokios mintys.
 13. Patinka
  Laurynas sureagavo į Sicario Korupcija Uzdarbyje   
  Dar kai ką pastebėjau - http://www.part.lt/img/97ba95985f3a80c04e17c5545e560cf9301.png
  Illuminati confirmed
 14. Patinka
  Laurynas sureagavo į auto Reklama delfi.lt ir pan puslapiuose   
  Nesupratau ka norejai pasakyti? Praverstu skirybos bent minimaliai. Tipo sil.lt pirko pigiau per alio.lt? Ka jis pirko?
 15. Patinka
  Laurynas gavo reakciją nuo GTGraphics Zinantiems apie UK universitetus   
  Šiek tiek jau pavėlavai į traukinį, na nebent planuoji stoti dar kitais metais.
   
  Aplikacijų deadline sausio 15 d. buvo, tačiau jeigu neplanuoji stoti į aukšto reitingo universitetą, aplikacijos vis dar priimamos iki balandžio ar tai kovo galo, tiksliau pasitikslink https://www.ucas.com. Iš geresnių universitetų atsakymo gali ir nesulaukti išsiuntęs jau po deadline.
   
  Motyvacinį kad ir kaip tingisi ir nesinori - rašyk pats, nes niekas kitas tiek daugiau nežino apie tave patį, ką veikei, pasiekei tik tai tu. Gali susirasti be abejo kas parašytu, bet nenustebčiau jeigu motyvacinis bus lėkštas ir prastas.
   
  Gal ir atsiras kas daugiau papasakos apie stojimą, bet nesitikėk kad viskas bus padėta ant lėkštutės. Pradėk pats domėtis ir ieškoti informacijos internete.
   
  Mano laiku stojant į JK, pravertė Kerniaus blogas (http://kernius.net/) ir knyga „Viskas apie bakalauro studijas Jungtinėje Karalystėje“. Pradžiai tiek - daugiau internete skaityk ir domėkis.
 16. Patinka
  Laurynas sureagavo į gadann Kas yra laimė?   
  Ne kartą jau esu matęs uždarbiečių temas apie tai, kokie jie nelaimingi, kaip neranda gyvenimo prasmės ir panašiai. Todėl visiškai spontaniškai nutariau pasidalint savo mintim/išmintim.
   
  Ar esate kada nors savęs paklausę ,,ar aš esu laimingas" ? Ir jei atsakymas buvo teigiamas, ar jis buvo nuoširdus? Dauguma žmonių tiesiog nesugeba būti laimingais, nes jie nežino kaip tokiu tapt..
   
  Nuo pat mažens kai tik gimstame, mus pradeda programuoti visuomenė. Ištisai mum primetinėjamos nuomonės, nuostatos, visuomenės sudaromi stereotipai mus formuoja. Daroma įtaka mažam vaikui labai stipriai paveikia jo būsimą gyvenimą. Kad visa tai nusimesti, reikia labai daug jėgų, tam reikia atmerkt akis. Tai vadinama - prabūdimu. Bet šį kart aš ne apie tai.
  Visuomenė dar nespėja taip stipriai paveikti mažų vaikų todėl jiems gyvenimas atrodo nuostabus. Žaisdami smėlio dėžėse, dūkdami lauke jie iš tiesų jaučiasi laimingi. Pradėjus lankyti mokyklą, vaikams pradeda formuotis pirmieji stereotipai, kurie lemia tolimesnę jų laimės raidą. ,,Mama, aš noriu tokio telefono kaip Darius!”, jei mama vaikui atsako, jis jaučiasi nelaimingas, nepilnavertis, nes turi mažiau nei Darius. Taip pradeda formuotis nuostata, jog daiktai mus padaro laimingais. Kada vaikas šiek tiek suauga, jis pradeda taupyti, pradeda tėvų prašyti darbo, kad galėtų užsidirbti ir nusipirkti taip jau senai geidžiama mobilų telefoną. Nuo tada vaikui susiformuoja nuostata, jog pinigai jam atneš laimę, nes jis už juos galės nusipirkti tam tikrus daiktus ir patenkinti savo materialius poreikius. Galų gale jam visa to mažą, todėl jis dar šiek tiek paaugęs pradeda laukti pilnametystės, nes jį jau būna užknisę tevų nurodinėjimai ir mano, jog sukakus 18 metų jis taps laisvas ir gales daryti ką nori! Atėjus 18m-19m jis pabaigia mokyklą ir tada jau pamato, jog viskas nėra taip gerai kaip atrodė. Reikia pasirinkti specialybę, žengti tolimesnius žingsnius, na jis mano, jog pabaigs mokslus, gaus darbą, uždirbs pinigų ir bus laimingas. Pabaigus mokslus jis dažniausiai susiranda darbą, kurio nemėgsta ir pamato, jog visgi nėra taip gerai kaip atrodė nes vis dar jaučiasi nelaimingu, jaučia, kad kažko jam trūksta. Jei iki tol žmogus dar nėra suradęs savo antrosios pusės, mano, jog ją suradęs, susituokęs, pradėjus kartu gyvenimą bei susilaukus vaikų jis taps laimingu. Dėja, tai vėl gyvenimo matymas pro rožinius akinius. Atėjus tam laikui, jis pamato, jog ir tas vedybinis gyvenimas nėra toks puikus. Vaikams reikalingas išlaikymas, dėl jų padidėja atsakomybių, antroji pusė nepatenkinta ir t.t., žodžiu, jis pradeda laukti kol užaugs vaikai, pabaigs mokslus ir susiras DARBUS.. T.y ,,įsitvirtins“ gyvenime. Ir vėlgi atėjus šiam laikui jis jaučiasi nelaimingu, nes kažko galu gale trūksta. Tada jis pradeda laukti pensijos.. Ohhh, galvoja jis, tada tai pailsėsiu. Atėjus 65 metam, jis gauna pirmąją pensiją ir jau pradeda galvoti apie mirtį. Dauguma net perkasi vietas kapinėse, kai kurie netgi karstus nusiperka. Kitaip tariant, palaidoja save gyvus.
   
  Visa gyvenimą pragyvenęs laukime jis suvokia visas savo klaidas, tačiau, jas ištaisyti jau būna per vėlu.. Jums ką tik nupasakojau standartinio pasauliečio standartinę gyvenimo tėkmę. Ar nematot tame bent dalį savęs, savo artimųjų ar draugų? Turbūt matote..
   
  Iš viso šito užburto rato galima išsivaduoti ir pagaliau gyventi tik džiaugsme.
   
  Pradėkite nuo to:
   
  1. Ieškokite savęs dvasiniame lygmenyje, nebe materialiame.
  2. Padėkite kitiems
  3. Būkit ištikimi sau
  4. Paaukokite bent dalį savo laiko bei pinigų tiems, kuriems iš tikrųjų to reikia.
  5. Po truputi siekit išminties. Skaitykite išmintingas knygas (pati išmintingiausia – Biblija), klausykitės dvasinių mokytojų, siekite kuo daugiau patirti.
  6. Po truputį bandykit nuo savęs naikinti prieraišas. Nebūkit prisirišę prie žmonių, prie pinigų bei visų kitu materialybių. Tai, kas yra sukurta šiame pasaulyje žmogaus, yra laikina, o jūs esate – amžini.
  7. Nebijokite mirties, nes mirtis tai tik naujo gyvenimo pradžia.
  8. Atmerkit akis.
   
  Tai nėra teiginiai, tai yra atsakymai. Jei dvasiškai tobulėsite, atrasite šių atsakymų klausymą.
   
  Atėjus tam tikram laikui, kai jau būsite pasiruošę suvokimui, suprasite, jog tai kas vyksta aplink jus yra tik teatras ir nieko šiame gyvenime nėra reikšmingo. Žmonių problemos jums atrodys tik dar viena kvailystė. Visgi problemos didumas priklauso nuo žmogaus reakcijos. Jūs sugebėsite į problemas nebereaguoti taip aštriai, sugebėsite išlaikyti šalta protą kiekvienoje situacijoje. Suprasite, kad viskas kas supa jus yra nereikšminga ir netikra. Vienintelis tikras dalykas yra tai, ką jaučiate viduje.. O jūs jausite tik palaimą.
   
  Linkiu jums atmerkti akis ir gyventi palaimingai :)
 17. Patinka
  Laurynas sureagavo į Mikaz Verslo idėja - baldų nuoma atvykusiems mokytis studentams   
  Studentams geriau nieko nenuomoti ir neskolinti
 18. Patinka
  Laurynas sureagavo į sanis paklausiu beveik niekalo - Python   
  Žmogau, kas tau ne taip?
 19. Patinka
  Laurynas sureagavo į Deiwis1992 Mano prisistatymas   
  Papasakok plačiau :-D
 20. Patinka
  Laurynas sureagavo į tozima The Simpson news   
  Nenusimink, dar liko geniukas vudis :)
 21. Patinka
  Laurynas gavo reakciją nuo GintasG Anglu VBE 2014 + ATSAKYMAI   
  Klysti.
   
  Jei surinksi 93% taškų tai ir gausi 100 balų į atestatą.
 22. Patinka
  Laurynas gavo reakciją nuo GintasG Anglu VBE 2014 + ATSAKYMAI   
  Klysti.
   
  Jei surinksi 93% taškų tai ir gausi 100 balų į atestatą.
 23. Patinka
  Laurynas gavo reakciją nuo GintasG Anglu VBE 2014 + ATSAKYMAI   
  Klysti.
   
  Jei surinksi 93% taškų tai ir gausi 100 balų į atestatą.
 24. Patinka
  Laurynas gavo reakciją nuo GintasG Anglu VBE 2014 + ATSAKYMAI   
  Klysti.
   
  Jei surinksi 93% taškų tai ir gausi 100 balų į atestatą.
 25. Patinka
  Laurynas sureagavo į Satisfaction Kaip jūs pradėjote dirbti IT srityje?   
  Aš apskritai manau, kad temos autorius čia spam'ą parašė :)
  Nuskambėjo viskas kaip skelbimas, tik ne vietoje.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...