Pereiti prie turinio

liniuks15

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  68
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  liniuks15 sureagavo į agadyz Internetinų svetainių programavimo dropservicingo įdėja   
  Dabar pats pagalvok: siūlai programavimo paslaugas, bet pats nesugebi susiprogramint normalios svetainės. Nėra atliktų darbų, atsiliepimų. Pirktum pats pas tokį paslaugą? Aš tai ne. Pirmas darbas ką darau - pažiūriu paslaugas teikiančio asmens darbus. Jo pačio svetainę ir t.t. taip įsivertini ar žmogus bent kažką sugeba, o pažiūrėjus į tavo puslapį, aišku, kad su programavimu ir puslapių kūrimu tu nedraugauji. Geriau išmok naudotis wordpress, daugiau uždirbsi maudamas templatus, nei taip. Vienintelis pliusas klientuj tavo svetainėje - Paypal atsiskaitymas. Bet su Paypal dar ir scameriu pritrauksi, nes digital produktams jis neskirtas ir klientai laimi 100% refundu. Daugiau pliusų nėra. 
 2. Patinka
  liniuks15 sureagavo į Tmaster Ieškau investuotojo arba vadovo į žaidimų industriją   
  idėjos vystymas pasibaigs šitos temos sukūrimu 😊
 3. Patinka
  liniuks15 sureagavo į agadyz Nft projekto idėja ieškau bendraminčių   
  Man tai keista, kaip žmogus nieko nesuprantantis, patarinėja kitiems 🙂
  1. Opensea gali pardavinėti bet kas. Galiu nors ir dabar, dar ir nemokamai, užregistravęs naują paskyrą uždarbio logo į pardavimą įmesti 🙂 Tai kainuos 0 EUR jei naudosi poligon networką.
  2. Nereikia turėti jokių auditorijų pradžioje ir t.t. Reikia žinoti kaaip ir ką daryti, kad projekto pradžioje ta auditorija susirinktų. Jei tavo tikslas prakalt 1000 paveiksliukų be jokios įdėjos - net ir su didele auditorija tas nepaeis, nes tiesiog tavo NFT nebus perspektyvūs. NFT perkami dažniausiai investicijai. Taip pat perkami spekuliavimui. Tad turi būti vertė po tuo NFT. Projektas, žaidimas ar etc.
  3. NFT gali turėti ir vieną. Nėra jokių minimumų. Tie kurie turi po 10000 dažniausiai generuoja su skriptais, naudodami AI ir t.t. o ne piešia ranka.
  4. Na čia kaip ir tiesa.
  5. Nereikia eit į etherium networką. Yra polygon tam pačiam opensea be jokių fee, bsc, matic, sol ir t.t.  Eteris tada jei tikrai eina arba turi pinigų.
  Ir tas 10000 variacijų, kurias siūlaisi padaryti už keletą tūkstančių, galima padaryti per keletą valandų pasinaudojus github esančiais skriptais. Jei būtum skyręs tiek laiko pasidomėjimui, kiek skyriai čia parašyt, būtum radęs. Visi tie cryptokitties, cryptopunks ir t.t yra sugeneruoti. Niekas nesėdėjo ir nedarė jų po kelis mėnesius. Tad kaip suprantu, nelabai kaip tau turėtų su NFT eitis, pagal taip kaip viską aprašei 😉 
   
  Na, o jei temos autorius kažką rimtai galvoji - parašyk, galbūt susikoperuosime, nes pats ties tuo paskutiniu metu daug dirbu.
 4. Patinka
  liniuks15 sureagavo į Mikaz Butu nuomos verslas - keletas klausimu   
  Paskaitai tokius kaip Ledukas ir dziaugiesi kad jie isvaziavo...
 5. Patinka
  liniuks15 sureagavo į Darkera Kur investuoti 15-20k € ?   
  Eik i kazino pats ten per men pasidarau 1-2k, tu ten pasidarytum 10 kart daugiau
 6. Patinka
  liniuks15 sureagavo į asdf Kaip mokintis drop shippingo?   
  Mano keli pastebejimai ir patarimai:
   
  1. Dropshippingas ne menas, o jau labai netgi issisemus nisa. Visi dabar dropshiperiai arba nori tokiais but.
  2. Dropshiperiai kur veda mokymus uzdirba is mokymu vedimo, o ne dropshippingo
  3. Vietoje to, kad ieskotum ka dropshippinti, geriau ieskok populiaraus produkto kuri galetum tiesiogiai tiekti/gaminti/uzsakyti, kad pagamintu ir duot kitiem dropshippinti. Tai bus daug geriau panaudotos laiko sanaudos
  4. Atsakant tiesiogiai i klausima: abeji mokymai yra labai prasti, meslini, nieko verti ir pan.
   
  Jeigu jau labai nori dropshipinti, ziurek mokymas NEMOKAMAI (sveikinu sutaupius 100 euru, gali juos investuoti i kokio produkto prototipa, padeku nereikia):
   
  Uzsiregini Ebay, uzsiregini Amazon, uzsisakai prime (nemokamai pirma menesi). Siandien bosh sanderis amazon tik £29.99; ebejui jis £39.99 IR VARYK. Likutis tau. Sony MRD 7506 ausines dv247 tik £90, Amazoneje vaiksto po £120, ebejui beveik nera - VARYK. Viskas. Visas tavo "menas". Arba dar aliexpress gali uzsiregistruot ir is ten ta pati daryt. Jeigu atsidarysi svetaine - nepamirsk tik aprasyme rasyti MES BENDRADARBIAUJAME SU RINKTINIAIS TIEKEJAIS, PACIAIS GERIAUSIAIS (kas reiskia, kad imi bet ka kas tik pigiau ir daugiau uzsidet galima).
   
  Po dvieju savaiciu kai atsibos perskaityk 3 punkta.
×
×
 • Sukurti naują...