Pereiti prie turinio

agadyz

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  600
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  8
 • Atsiliepimai

  100%

agadyz paskutinį kartą laimėjo Liepos 25 2022

agadyz patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie agadyz

 • Rangas
  Grąžintas po išmetimo
 • Gimimo data 1991-06-20

Profilio informacija

 • Vardas
  Egidijus
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Utena - Vilnius

Paskutiniai lankytojai

3.735 profilio peržiūros
 1. Aš irgi skirstau per skirtingus profilius. Tai ant vieno kažkodėl pajungė patvirtinimą tel. nr., o kitiems vis dar paštu 🙂
 2. Tai jei ###### saibiciu po purkštukais pasikeist už 100eur nesugebi, tai tik ir važinėt su 2l benzais kur nieko daryt nereik. Tik begejantis koja pasispirt 🙂 Čia tas pats būtų jei kokia Volva turėtum ir kokia vairo traukė išsiskirtų ir tada rektum kad visi krentančiais ratais važiuoja.
 3. G30 gaila sujot dar kol kas būtų 🙂 O jei perki laužus, tai ir uostai dūmus. Su bet kokia mašina tas pats. Nereik ir dyzelio
 4. Tie kur ant dizeliu stumia - su betmenu 535d stage2 pavaziuokit, tada sakykit kad neina nieko gero dyzelis. Nublanks jūsų dvilitriai kibirai hondos ar Subaru.
 5. Verslas ne visiems, nes vieni yra tinginiai, o kiti ne. Visi gali visko išmokt. Nėra jokių stebuklų. O ar noresi daug dirbt - priklauso ar tinginys ar ne.
 6. Nuo to priklauso ant kiek tas domenas kažkam reikalingas. Kuo tarkim keliones.net geresnis už keliones.io, .pro .us .today ir etc?
 7. Tai Google pilna gi. 20-50eur metams. Su laišku persiuntimo galimybėmis.
 8. Aš pasakysiu ir savo nuomonę. Šiaip visi šitie antivakseriai kartais ir labai teisingai kalba. Neseku tiesą sakant nei vieno, bet yra tekę matyti. Aišku mačiau tik tai kas man aktualu buvo. Tačiau tie, kur iškart rėkia vata neįsigilinus į nieką po visais postais kurie jiems nepatinka - manau yra ne ką mažesni dalbajobai nei orlauskas 🙂 vienas sako vieną, kiti sako kitą. Ir tokia dalbajobų dvikova gaunasi. Šiuo konkrečiu atveju - nėra kalbama kažkokia netiesa. Taip vyksta ištikrųjų, tik labai mažai apie tai kalbama. Tačiau pati Ukraina stengiasi kovoti ir per karą pakilo reiti
 9. Na pažystamas dabar kemperi pirko. Ir darant suvedima jis niekaip nepasidarė, kol galiausiai pastebėjo kad geometrija išėjus. Tai žmogus neissivaizduoji kiek vargo kol įrodė. Ir padėjo tokie dalykai kaip kad panaudotas atsarginis ratas, nuimtos posparnes, dar ten kažkas, kas reiškė kad buvo bandyta tvarkyti ir t.t. ir kai nesigavo pardavė. Ir teismas labai rimtai vertino ar galėjo tai būt nusleptas defektas ar tiesiog šiaip gedimas. Ir suma 20k+ buvo.
 10. Palinkėk pirkėjui sėkmės teisme įrodant kad buvo paslėptas defektas. Grąžinti ar prašyti kompensacijos galima įrodant kad savininkas žinojo apie problema. Tai pasiusk gražioje formoje ir nebekelk :))
 11. Mačiau ir Bolt vairuotojų grupėje diskutavo, kad jiems tik nesumokek tai ir delspinigiai, sąskaitų blokai, antstoliai. Bent 1 cento skola VMI - negali leidimo išsiimti žmonėms vežti, dabar dar daro, kad jei bus skola bent 1 cnt sustabdys leidimą. O čia milijonus nurašinėja VMI. Kaip ir su numavičium panašiai. Kiek sugalvoja tiek ir moka 🙂
 12. Na žiūriu vis dar tą video. Bet... Ne kiekvienas tikrai taip sugebėtų 🙂 kad ir negražiai, bet tikrai matosi kad žmogus supranta ką daro. Sėst tai nesės manau. Nebent kažką sudomins Malinausko filmukas.
 13. Kelionė nuo vaflio kepančio vaflius iki scamerio :)) Ištrinu savo tema, nes galvojau dar miegat visi 😄 Dar pagalvojau, forume tiek daug temų, tiek daug investavimo pasiūlymų. Negi niekas iš forumo ne investavęs ir neturėjo reikalų?
 14. ###### šitiems lažybų fanams kažkas užeina gyvenime. Prisireikia būt samariečiais. Padėt kitiems ale uždirbt. Aš suprantu kai durneliams tipsus pardavinėja. Kuria kažkokius soc tinklus tam. Tai bent iš kažko uždirba. O tu ką čia darai? Nusprendei, kad mes per mažai pinigų turim ir reik mums padėt? Ar kodėl čia pradėjai dalintis? Tiesiog įdomu iš psichologinės pusės kas čia atsitiko pas tave gyvenime. Nes jei esi pliuse, metai po 100 reiskia turi iš ko valgyt, gyveni ramus, tai kam čia ta labdara užsiimti anonimiškai?
 15. Stock nuotraukos čia. Turbūt daugiausiai prekių pasaulį šitas žmogus nusipirkęs 😄 populiariausia nuotrauka tarp tų, kurie nesivargina net kokybiškai padaryt ir tikisi kad balvonams sueis 🙂
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...