Pereiti prie turinio

ixiux

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    24
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

ixiux Pranešimai

  1. Sveiki,

    Parduodu internetinę parduotuvę www.nuskusk.lt

    Parduotuvė pritaikyta prekybai skustuvais ir kosmetika. Naudojama Prestashop tūrinio valdymo sistema. Šiuo metu sukeltas šioks toks asortimentas, jeigu jis tiktų, suvesčiau su tiekėjais.

    Į komplektą įeina: domenas, talpinimas be apribojimų pusmečiui, facebook puslapis.

    Kol kas jokio lankomumo, nes viskas šviežiai atidaryta. Parduodu, nes dėl užgriūvusių darbų nebeturiu laiko idėjos plėtojimui. Kainas siūlykite į PM.

     

    Taip pat domina ir pasiūlymai pardavinėti Jūsų prekes už tam tikrą procentą ar koks nors kitas šios parduotuvės panaudojimas už atlygį.

  2. Tai IV visiškai netinkama, nes neturi "visų įmonės atributų"?

     

    Pirmiausia, tai jeigu tiktų IV, ko gero nebūčiau steigęs MB...

    O jei detaliau, tai MB yra ribotos atsakomybės;

    MB turi įmonės kodą, o ne IV pažymėjimo numerį, kuris keičiasi laikas nuo laiko;

    MB gali vykdyti bet kokią veiklą, kuriai nėra specialių licenzijų, kai tuo metu IV reikia nurodyti tikslų kodą.

    Būtų galima dar vardinti ir vardinti. Asmeniškai aš darbe susiduriu su UAB aktualijomis, todėl antraeilėje veikloje man patogu turėti visą analogišką supaprastintą struktūrą.

    Nesu iš tų, kurie mano, jog reikia visai nemokėti. Bet man keista, kad įstatymai priimami skubotai. Taip gaunasi tokia nesąmonė, jog verslo forma, kuri yra lyg ir supaprastinta tampa daug nepatrauklesnė už UAB. MB iš esmės buvo įdomus dalykas ir labai inovatyvus, nes steigimo procedūra užtrunka maždaug 20 min. (elektroniniu būdu). Ir bent mano atveju būtent visas paprastumas įtakojo, jog kilo noras turėti kažką legalaus.

  3. Dedam viltis į prezidentę. :(

     

    Na ką, teks apsidairyti kokia ten galimybė nemokėti pirmaisiais metais. Jeigu pasirodys nemažai popierizmų ir reikalų, teks likviduoti. Šiaip visiškai tragiškas sprendimas. MB buvo puiki išeitis turint pastovų darbą užsiimti kuo nors papildomai oficialiai ir turint visus įmonės atributus su tikslu tapti UAB ateityje. Dabar kaip ir nebelieka alternatyvų.

  4. Klausimas Jums

     

    PVZ.:

     

    Aš esu domeno (pvz X.LT) savininkas kurį nori įsigyti susidomėjusi kompanija (pvz X.Com ) vykdanti savo veiklą visame pasaulyje. Prieš įsigyjant jie mėgins gąsdinti copyrights pažeidimais. Tačiau paaiškinus jiems, jog jie negali pasisavinti alfabeto raidžių kaip ir daug kitų dalykų, paklausiu kam jiems reikalingas šis domenas, ko pasakoje gali būti vedamos derybos.

     

    Tad kas draudžia man atlikti teisėtus mainus arba parduoti šį domeą dvišaliu sutarimu?

     

    Ačiū

     

    Straipsnyje autorius tai ir aiškina, kad tai nėra draudžiama, tačiau teisiškai pirmasis siūlymas turi įvykti iš pirkti norinčios pusės. Trumpai tariant, jeigu aš tau pasiūlau pirkti www.[prekinis zenklas].lt domeną, nesvarbu kokie tai žodžiai būtų, tai rodo, kad aš jį įsigyjau pelno tikslais ir norėdamas parduoti būtent tau. O jeigu tu man parašai, jog norėtum įsigyti mano domeną, tai reiškia aš tiesiog turėjau domeną ir tu man siūlai pakeisti savo planus dėl jo. Pirmasis atvejis gaunasi ženklo pasisavinimas siekiant pasipelnyti. Antrasis - įmonės siūlymas tau parduoti domeną.

     

    P.S. Čia kaip kokiame "Krikštatėvyje" - pasiūlymas, kurio negali atsisakyti, bet pasiskųsti irgi negali, kad grasino :D

  5. Pats esu baigęs VGTU, tačiau ne informatiką. Bendri pastebėjimai (žinoma kažkiek šališki) apie universitetus būtų tokie:

    Įstojimo galimybė. Kadangi VGTU yra mažiau prestižinis vardas negu VU, tai tradiciškai į VU įstoti būna sunkiau, jeigu yra vienodos studijų programos. Tačiau metai metams nelygu.

    Mokslo sunkumas. Kaip jau turbūt esi girdėjęs VGTU lengva įstoti, bet lygiai taip pat lengva ir išlėkti. VU - sunku įstoti, bet jeigu nesieki stipendijos ir laiku atsiskaitai, likti lengviau. Bet kuriuo atveju, tikiuosi, kad tavo tikslas nėra tiesiog išlikti:) VGTU yra lengviau tiems, kas apsukrūs ir moka tinkamai organizuotis laiką. Nes pats sunkumas yra dalykų ir egzaminų gausa, bei laboratorinių darbų gausa. Nuolat turi būti "ant pulso", iš esmės tokie pažymiai kaip 9 ir 10 yra retenybė. Žodžiu labiau vertinama praktinė darbų pusė, viską tenka apsiginti. Kiek tekę girdėti apie VU, ten yra lengviau tiems, kas yra pratę daug ir tiksliai mokintis teoriją. Norint gauti stipendiją tenka mokytis idealiai. Daugiau kažko pasakyti negaliu. Kadangi informatika yra pakankamai teorinis mokslas reikalaujantis savarankiškos praktikos manau turi pasirinkti grynai pagal asmenines savo sąvybes.

    Universiteto dvasia. VGTU principe beveik neturi jokių senų tradicijų. Fakultetai atskirai bando jas kurti - gaunasi neblogai. Aplinka pakankamai jauki, visi suvienyti sunkių studijų, todėl ir atsipalaiduoti mėgsta kaip reikiant po visko:) Bet kaip jau sakiau, pusei įstojusių nepavyksta suderinti sunkių mokslų ir rimtų linksmybių :) VU kiek tekę susidurti turi daug gražių senų tradicijų, daug renginių. Iš tiesų kartais jiems pavydėdavome to. Kas link studentiško bendrumo, bent iš pažįstamų žinau, kad VU yra mažai studentiško solidarumo, labai arši konkurencija. VGTU šiuo požiuriu galbūt kiek smagiau, nes kaip sakiau, vertybė yra įrodyti ir apsiginti - valdo praktika. Šis parametras žinoma priklauso nuo grupės sudėties, taigi burtai - visur gali nutikti visaip.

    Reziume. Jeigu esi nutaręs studijuoti tik Vilniuje, tai iš esmės tau nelabai yra skirtumo, kuris universitetas. Viską nulems egzaminų pažymiai stojant. Kad objektyviai pasirinkti siūlau pabendrauti su tavo norimos studijų programos studentais iš vieno ir kito universiteto. Tokiu būdu suvoksi, kur tau būtų geriau. Visokiais studentų atstovybių reklaminiais renginiais siūlau per daug nepasitykėti, nes anot jų jie visi geriausi, visur smagu, bet įstojus atsiranda toks parametras, kaip mokslai ir smagumus tenka su jais derinti :D

  6. Jeigu nori, kad neatimtų TA, pas tave turi būti bent jau lęšiniai žibintai, žibintų apiplovimas. Aukščio reguliatoriaus teisėtais būdais kelyje policininkas patikrinti negali. Bet jeigu bus pakankamai žinantis, gali pažiūrėti ant žibintų stikliukų, ar tavo automobilyje turi būti ksenonai. Jeigu ne - techniniai apžiūrai ate.

    Kas link 8000K lempučių. Nemanau, kad jeigu tavo automobilyje originaliai stovi ksenonai (pagal visus TA reikalavimus) tau atims TA. Nes dar nemačiau policininkų arba TA apžiūrų stotyje įrangos, kuri galėtų įvertinti šviesos baltumą :D Bet yra vienas labai svarbus niuansas, dėl ko nesiūlau dėti šios spalvos ksenonų. Per lietų tu praktiškai nieko nematysi kelyje. Ne veltui originalūs ksenon žibintai būna kiek į geltonesnio atspalvio pusę. Tiesiog sausame kelyje, kai daug pilkų ir į baltą artimesnių paviršių balta arba melsva šviesa iš tikro matosi ryškiau. Bet kai palyja arba žiemą kai šlapia visi kelio paviršiai tampa juodi ir vienintelis išsigelbėjimas tampa šiek tiek gelsvos spalvos šviesa. Ne veltui rimti priešrūkiniai žibintai būna ryškiai geltoni.

  7. Ieškome dizainerio-programuotojo, kuris galėtų padėti su svetainės dizaino modifikavimo darbais. Darbai bus atsitiktiniai, kai to reikės. Apmokėjimas už kiekvieną atliktą darbą atskirai pagal susitarimą. Pati svetainė jau yra, todėl kartais reikės tik programuoti, kartais kažką sukurti. Trumpai tariant ieškomas žmogus, kuris moka ne tik piešti, bet ir paversti viską kodu. Bus reikalingos sąskaitos-faktūros.

    Susidomėję rašykite privačią žinutę.

  8. Ar pasiseks ar ne čia niekas nepatars. Bet galiu pasiūlyti tokį bizniuką darant pasidomėti arbatos gamintojais, kurie iš karto gali ją pakuoti į tavo pageidaujamas pakuotes (custom branding). Nežinau kaip arbatos prekyboje, bet pramoninių prekių srityje tokią paslaugą teikia nemažai ne itin žinomų gamintojų. Kodėl verta tuo pasidomėti? Ogi todėl, kad pats įpakavimas yra pakankamai brangus malonumas, ypač tokioms prekėms kaip arbata. Taigi, galėtum sumažinti sau rūpesčių.

  9. Truputi OT, tačiau daug tiesos pasako apie tokias problemos ir idėjo paieškas paieškas: Automobilis FIAT MULTIPLA kažkada buvo kuriamas atsižvelgiant į vairuotojų apklausos rezultatus, kur jie įvardino didžiąsias automobilio problemas (eksloatavimo prasme). Kas gavosi patys žinote. Nei pirko daug, nei patiko daug kam :) Panašiai yra ir su bandymais apklausų būdu rasti idėją. Tiesiog problemų žmonės visada ras, tačiau ar jie linkę mokėti už jos išsprendimą?

  10. Kadangi Šilalės rajone gyvena tik 25000 gyventojų, tai iš esmės atkrinta visos teoriškai labai populiarios ir sėkmingos reklamos nišos. turite suvokti, kad Jūsų rinka maža, pakankamai konservatyvi ir į tai orientuotis. Internetinė svetainė gerai, tačiau ji pas Jus visada bus tik tam, kad klientas galėtų pasitikslinti kontaktinę informaciją, rekvizitus ir kainas pas Jus. neverta tikėtis, kad ten bus nuolatinis susidomėjusių ir suinteresuotų žmonių srautas. Kadangi tai yra nuo sostinės nutolęs rajonas, reiškia dauguma žemės sąvininkų turėtų būti 40 ir daugiau metų amžiaus. Taigi, vėl atkrinta visokie ultra modernumai.

    Tinkamiausios priemonės: reklama rajono laikraštyje, plakatas ant įmonės ir kitose miesto vietose, reklama rajoniniuose autobuso reisuose (gali būti, kad pasiūla net neegzistuoja), skrajutės platinamos pašto. Tai čia tokie išorinia būdai. Svarbiausia, kad nedarytumėt reklamos bet kaip. Ten turi būti tiksliai pateikiama, kokios paslaugos, už kiek, kokie Jūsų privalumai (trumpai paprastais žodžiais).

    Jokiu būdu nebandykite būti geresni vien tik kaina. Kodėl? Jeigu mieste jau yra srities senbūvių, jiems bus labai paprasta apie tai išgirdus padirbėti keletą mėnesių į minusą ir Jus pribaigti. Be to kiek suprantu jau dabar Jūsų problema yra mažas pelningumas. Geriau teikite daugiau paslaugų už tą pačią kainą, bet pati skaitinė reikšmė turi likti protinga, nei per didelė, nei per maža.

    Kaip jau patys minėjote, atstumai pas Jus nėra dideli. Kaip žinia, vyresniems žmonėms yra nemažas vargas važinėti dėl parašų. Manau vienas iš tokių arkliukų galėtų būti greitesnis dokumentų tvarkymas ir visko pristatymas į vietą. Reklamos srityje siūlau veržtis į kaimus ir miestelius, nes Jūsų tiksliniai klientai gyvena būtent ten.

  11. Pirmiausia reikėtų pradėti nuo to, kad prekių fotografavimui vien fotoaparato neužtenka. Svarbiausia, ką reikia turėti, tai trikojis ir geras apšvietimas. O tuomet jau išsisprendžia daug klausimų, nes prie gero apšvietimo beveik visi fotoaparatai fotografuoja gerai. Tavo atveju tau reikia vienintelio parametro - kad fotografuotu raw. Reiškia reikės pigiausio veidrodinio, kuris fotografuotu .raw :)Aišku, manau nutiks tokia situacija, kad įsigijus fotoaparatą prekėms jis bus pradėtas naudoti kelionėse ir t.t. ir jau labai greitai norėsis kito - rimto :)

  12. Labai atsiprašau, jeigu įžeidžiau kažkieno jausmus ir sudaužiau svajones, bet tiesiog aprašiau sumas norint, kad tas automobilis ir į kokį festivalį pavežtų ir netektų stumtis jo paskui vidury Geležinio Vilko piko metu :) Tiesiog noriu pasakyti, jog pats automobilio išlaikymo principas yra ne tai, kiek degalų supilsi, o tai, jog į jį nuolat reikia kišti pinigus, jeigu nori važiuoti. Taigi, jei jau pribrendo reikalas pirmąjam automobiliui, tiesiog palaukit vasaros, susiraskit kažkokį uždarbį ir tuomet pirkite. Nes be uždarbio bus vien neigiamos emocijos.

  13. Pats darbas yra vienodai geras darbas, kaip ir visi darbai. Fiziškai vidutinio sunkumo. Dėl patogumo, irgi toks per vidurį. Priskirčiau šį darbą prie gyvenimo būdo arba būdo uždirbti gerus pinigus, kai jų tikrai labai reikia. Jei nei vienas iš šių variantų neatrodo reikalingas, geriau veikti kažką kito.

    Teigiama pusė - geri pinigai (bet tikrai ne alga).

    Neigiama pusė - reikia visų kategorijų. Taip pat ADR ir kitų sertifikatų, jeigu nori gerų pinigų. Kodėl sakau ne algos, o pinigų? Nes ant popieriaus gausi kokiu 2000 Lt. algos geriausiu atveju, visi likę bus dienpinigiai (neapmokestinti ir nei pencijoje nedalyvauja, nei socialiniam draudimui, todėl ligos atveju gausi 80 proc. nuo algos, o ne nuo dienpinigių). Pagal valandas gaunasi, kad atidirbi 2 etatus. didelė rizika.

    Kaip jau kažkas sakė anksčiau, jeigu toks darbas atrodo patrauklus ir darbų ieškoma nekvalifikuotų darbų rinkoje, tai tikrai neblogas variantas. bet jeigu turi neblogą darbą, tai labiau verta pasiieškoti papildomų būdų uždarbiui, o ne viską mesti ir sėsti už vairo.

  14. Atsakysiu labai paprastai - jeigu tavo tėvai nei kiek neprisidės prie automobilio išlaikymo, tuomet turėti automobilį neturint darbo yra neįmanoma. Sakykim, nusiperki dyzelinį vos krutantį automobilį už 1000 Lt. su technine apžiūra (už mažiau nesitikėčiau). Dar reikia padangų (nuo 400 Lt naudotos dviems sezonams), pakeisti diržus, jeigu nenori paskui variklio keisti (nuo 300 Lt. keičiant tik tai, kas būtina), akumuliatoriaus (apie 200 Lt., nes dažniausiai gero niekas nepalieka automobilyje). Taip pat pasikeisti tepalus ir filtrus (nuo 150 Lt. su darbu). Nuo dabar jau gali važiuoti. Tuomet važiuojant reikės keisti stabdžių trinkeles ir stabdžių diskus kažkada (trinkelės visos nuo 100 Lt. su darbu, diskai nuo 300 Lt.). Pakaitinimo žvakės (nuo 150 Lt. su darbu). Plius dar eigoje gali sudilti guoliai, amortizatoriai ir dar begalė to, kas gali sugesti. Čia yra išvardintos dalys, kurių tau reikės nepriklausomai nuo to kokios būklės bus automobilis.

    Keliaujam toliau. Draudimas žaliam vairuotojui maždaug 1000 Lt. jei gyveni Vilniuje. Jei gyveni provincijoje bus kokie 600 Lt. metams. Jeigu tau pasiseks ir tavo dyzelinis automobilis valgys 6 litrus kuro 100 km (netikėk ką šneka žmonės, vidurkis visada gaunasi nuo 6 litrų), tai 100 km kelionė tau kainuos apie 27 Lt.

    Reziume gaunasi paprastas. Geriau būti stilingam studentui galinčiam nusivesti merginą į kiną arba kavinę negu marozu su vos judančiu automobiliu ir tuščiom kišenėm, į kurį vis tiek merginos nežiūrės :D

    Aišku, egzistuoja kita teorija. tiesiog gali turėti aistrą (šiuo atveju automobiliai), dėl kurios turėsi motivaciją uždirbti pinigų. Bet kaip sakiau, jei nori automobilio, turi turėti darbą, arba tėvus, kurie tą automobilį išlaikytų.

  15. Tiek Open cart, tiek Prestashop turi šią funkciją. Tik temoje klausimas suformuluotas klaidingai. Jeigu tu sukuri administracijos vartotojus (darbuotojus), tai jie gali būti manager ir t.t. ir turi priėjimą prie back office. Tavo atveju reikalingi ne visokie manager ir t.t., o tiesiog pirkėjų grupė, kuriai būtų priskirta taisyklė, kad visos kataloge esančios prekės būtų rodomos su 30 proc. nuolaida. Eiga būtų tokia: sukuriamas pirkėjas, sukuriama pirkėjų grupė su tam tikrais poreikiais, tuomet tas jau sukurtas pirkėjas įtraukiamas į tą grupę. Jis prisijungęs matys kainas su nuolaida.

  16. Kad pilnai suprasti situacijos esmę reikia kažkiek suvokti, kodėl įvyko tai, kas įvyko Ukrainoje. Pirmiausia, šalis buvo pusiau ukrainietiška, pusiau rusiška. Rinkimai irgi tai atspindėdavo - valdžia periodiškai keisdavosi iš prorusiškos į šiek tiek labiau ukrainietišką. Po Ukrainos oranžinės revoliucijos valdžią buvo perėmusi labiau ukrainietiška valdzžia, TAČIAU, ji gavusi valdžią susiskaldė ir vėl į valdžią atkeliavo prorusiška valdžia.Matau ši situacija ir buvo lūžio taškas, kada Rusijos politikai suvokė, jog Ukraina gali būti grobiu. Taip pat šalyje nuolat neįsivaizduojamais mastais klestėjo korupcija. Netgi už Ukrainą, kaip europietišką valstybę pasisakančių politikų reputacija buvo abejotina. Žmonės buvo abejingi.

    Kodėl visą tai reikia žinoti? Kad patys suvoktume, kas parklupdo šalį. Tai korupcija, politikos vientisumo nebūvimas, valdžios ir žmonių atsiskyrimas.

    Mano nuomone Lietuva turi būti budri, tačiau tai, kas vyko Ukrainoje pas mus netikiu, kad pasikartotų. Lietuva net būdama sovietų sąjungos sudėtyje visada buvo kaip balta varna, ne veltui pirmieji ir laisvę išsikovojome. Verta paminėti, kad be jokių mūšių. Vienintelis dalykas, kuris realu, kad gali įvykti Lietuvoje, tai nuolatiniai bandymai destabilizuoti politiką, ekonomiką ir kitokių negandų darymas. Jeigu sugebėsime tinkamai į tai reaguoti - išliksime. Jeigu tam pasiduosime, kažkada ir mes tapsime silpnu grobiu.

    Labiausiai neramina tik viena tendencija. Žiūrint istoriškai, jeigu kažkuris Rusijos vadovas tampa labai populiarus visuomenėje, tačiau visiškai nesugeba pagerinti pragyvenimo lygio šalyje ir pradeda kilti gyventojų nepasitenkinimas, prasideda karas su kuo nors. Tiesiog kiek žiūrėtume istoriškai, visi Rusijos ekonominiai nusivažiavimai pasibaigdavo kariavimu ir kitų kaltinimu dėl nesėkmių. Tautai matyt irgi jau gerai protai išplauti, nes vertinama jėga, galios demonstravimas, pompastika, tačiau dauguma rinkėjų nesugeba protingai suvokti, kad valdžia reikalinga tam, jog rūpintųsi tauta.

  17. Su internetinėmis parduotuvėmis siūlau neskubėti. Čia ne koks 100 prekių, kad sukelti ir administruoti būtų lengva. Be to neturint tam sugebėjimų išlaidos gaunasi pakankamai didelės. Atminkime, kad mes (esantys šiame forume) esame pakankamai prakutę internete. bet tikrai egzistuoja milžiniškas pirkėjų ratas, kuriems tai dar yra svetima.

    Grįžtu prie temos. Šiandien kaip tik dėka šios temos atkreipiau dėmesį į Kikos reklamą - užeikite pasitarti. Šūkis labai paprastas, bet iš esmės paaiškina, kodėl jie taip gerai gyvuoja. Dabar kai atsimenu, tai ką ten pirkau, visada konsultacija garantuota, visada pasiūloma kažko papildomai ir t.t. Žodžiu visi aptarnavimo kultūros ir rinkodaros reikalai pas juos yra. Visos sritys, kurios apima vienokį ar kitokį hobį yra iš esmės pririštos prie pardavėjų profesionalumo ir sugebėjimo sudaryti malonią aplinką.

  18. Pirmiausias ir svarbiausias klausimas mažame mieste yra ne kiek metrų Jūs esate nuo centro, bet ar Jūsų langai yra į pagrindinę gatvę? Ar pro ją pravažiuoja automobiliai keliaujantys į darbus ir pan., ar tik tos gatvės gyventojai? Tai čia toks generalinis parametras.

    Skelbimų laikraščiuose mažų miestų atveju aš nenuvertinčiau - jie gali būti veiksmingi. Bet vėlgi, reikia dėti spalvotą arba bent jau paryškintą reklamą su informacija "Ką siūlau? Kiek kainuoja? Kur ateiti?" Nepakanka tiesiog informuoti, kad Jūs esate kažkokiu ten adresu. Ir jokiu būdu ne skelbimų skyrelyje, o kur nors šalia straipsnių.

    Na, ir žinoma, visiems jau atsibodusi, bet auksinė teorija. Reikia būti geriausiems ne kaina (aišku, tai irgi padeda), bet sprendimais. Jūs galite turėti puikų asortimentą, geriausias kainas, bet kol žmogus pas Jus neateis, jis nežinos, kad Jūs tai turite. Klientui turi atsirasti interesas užeiti pas Jus. O paskui jau jis žinos ir galbūt sugrįš.

    Nors šiaip siūlyčiau tiesiog domėtis ir mokytis mažmeninės prekybos teorinių dalykų. Anksčiau buvau labai skeptiškas įvairiai teorijai, bet darbas privertė domėtis. Dabar jau žinau, kad svarbiausia nebūti skeptišku naujovių atžvilgiu, žinoma, labai svarbu suvokti, kas Jums tinka.

  19. Nereikėtų per daug sureikšminti pačios idėjos. Pasaulyje labai daug pavyzdžių, kai geros idėjos miršta dėl nesugebėjimo jas plėtoti. Kad ir iškylančių langų principas operacinėse sistemose - pirmieji jį pabandė Mac'ai, bet išplėtojo Microsoft. Galimybės buvo vienodos abiems.

    Pirmiausia sukuri idėją, tada sudedi visus pliusus minusus, tada nemažai analizės. Ir štai 90 proc., kad idėja bus atmesta :) Jeigu taip neatsitiko, pradedi pasiruošimą. Pasidarai planą, ką po ko darysi, kokios bus kliūtys ir t.t. Na, o tuomet ėmiesi tarpininkauti ir samdyti žmones (arba ieškai partnerių) ir viską darai taip, kad pats būtum generatorius. Viskas - visa paslaptis. Ir kaip jau visi sakė, po kiek laiko atsiras plagiatoriai (jeigu idėja gera) ir teks kovoti dėl išlikimo. Tokie ir yra verslo principai.

    Naiviai tikėtis, kad panakna turėti tik gerą idėją, o kažkas už tave padarys yra kvaila. Garantuotai bet koks žmogus (arba jų komanda), suvokęs, kad jis viską padaro, o kažkas pasiima jo kasnį atsiskirs.

    Kad ir jau anksčiau minėtas atvejis su Facebook. Taip, broliukai šaunuoliai, turėjo gerą idėją. Bet garantuoju, kad dar prieš juos buvo galbūt ir benamis koks sugalvojęs tokį dalyką, kaip socialinis tinklas. Tiesiog nieko nedarė, o tik svajojo. Jeigu tie patys broliukai būtų prieš tai pradėję rūpintis analize, rinkodara, sugalvoję funkcionalumus ir davę juos daryti skirtingiem programeriams, galbūt istorija būtų pasisukusi kitaip. Tiesiog jie turėjo būti kažkuo reikšmingu tos idėjos įgyvendinime. Jei taip nėra - tu tik eilinis svajotojas. O svajonių patentuoti negalima:)

  20. Man čia labai daug klausimų net ir nekyla, nes:

    1. Versle toks prekių įsigyjimas be čekių, sąskaitų ir t.t. yra traktuojamas kaip nelegalus prekių įsigijimas.

    2. Į išlaidas (kitas) įtraukti nepatariu, nes čia jau bus buhalterinių tam tikrų taisyklių pažeidimas. Be to tai ir gali būti pirmas kabliukas, dėl ko prie tavęs prisikabins VMI. Nes jie būtent ir kabinasi ne tiek prie apskaitos klaidų, kiek prie nevykusių interpretacijų.

     

    Tavo prekybos formai labiausiai apsimokėtu atsidaryti MB arba individualią veiklą. Geriausia būtų netapti PVM mokėtoju. O toliau viskas vyksta taip pat, kaip paprastoje parduotuvėje, tik vietoj kasos aparato čekių kiekvienam pirkėjui reikės rašyti sąskaitą (Invoice). Ir vedant buhalteriją kiekvienai sąskaitai priskirti tam tikrą apmokėjimą.

  21. Atsirado man poreikis sukataloguoti tam tikrus produktus. Pagalvojau, kad tam puikiai tiktų ir internetinės parduotuvės formatas. Tik viskas turėtų turėti galimybę dirbti ne internetu.

    Klausimas būtų toks, kokias programas, kurios skirtos kurti internetinėms parduotuvėms siūlytumėte naudoti? Tūrinio valdymo sistemos nedomina. Rekomenduokite tiek nemokamas, tike mokamas programas. Labai didelio funkcionalumo nereikia, svarbu, kad patogiai susikataloguotų ir būtų galima įkelti daug prekių.

    Šioje srityje esu žalias, todėl iškilo dar vienas klausimas. Daugėlis mano matytų programų neturi tarp valiutų litų. Ar įmanoma kažkaip programavimo būdu ar kažkaip kitaip konvertuoti valiutų? Ar įmanoma kažkaip universaliai suprogramuoti, kad paskui veiktų su mokėjimai.lt ir pan. sistemomis, o ne vien paypal? Man reikia tai žinoti, jei ateityje sugalvočiau katalogą pritaikyti e-prekybai.

    Nenorėčiau nereikalingų komentarų apie tai, kaip pačiam nieko neįmanoma padaryti, nes ką moku darysiu pats, ko nemoku imsis specialistai. Tiesiog noriu žinoti su kuo siūlote daryti ir koks funkcionalumas bei modifikavimo galimybės.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...