Pereiti prie turinio

Ernesto

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    71
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Ernesto Pranešimai

  1. Jei reikia tik pakarpyti siūlau naudoti Audacity, visiškai nemokama ir paprasta programa.

    Jei nori pamiksuoti kažką ir rimčiau padirbėt ties efektais pabandyk dirbti su Ableton Live.

    Taip pat gali išbandyt Wavelab, Adobe Audition, Cubase.

    Aš pats naudoju Ableton Live nes man ji priimtiniausia, profesionalūs prodiuseriai labiau žiūri į Cubase, radijo stotys įvairius džinglus dažniausiai montuoja su Wavelab.. Žodžiu, objektyviai vargu ar įvertinsim kuri geriausia, visos turi savo pliusų ir minusų priklausoma kam naudojama ir kokie vartotojo poreikiai :)

  2. Tai pavardink ką radai ten, gal susidomėsiu ir aš :) O dėl kainos tai sunku pasakyt, priklauso nuo daugelio faktorių. Tarkim labai retos ir paklausios gali kainuoti nuo 100lt, populiarios gali būti nei lito nevertos. Pabandyk pasidomėti kolekcionierių tinklalapiuose ar internetinėse parduotuvėse. Aš pats asmeniškai užsienio plokštelių parduotuvėse lankausi, tai ten kiek kita rinka. Tarkim ši plokštelė kainuoja 75 eurai, o kitos po vieną dolerį ir mažiau. Taip kad plokštelė kaip tokia, vertės visiškai neturi. Svarbu turinys joje, senumas, retumas, aktualumas kolekcionieriams ir t.t.

  3. Sveiki. Jei si menesi gavau 6000 ne su darbo santykiais suijusiu pajamu, taip pat is asmenu kuriais nesu susijes jokiais giminystes rysiais, kaip manote ar neprades pajamomis dometis VMI? O gal jie tik metu gale pasidomes? Jei taip ar nebus per velu sumoket GPM? ar man iskart nueit ir susimoket?

  4. Su tokiu turiniu toli nenueisi, permečiau tavo blogą ir iškart jį užmiršau ir nebesiruošiu skaityti. Kodėl? Viskas ką rašai nėra pagrįsta, skamba neįtikinamai. netgi radau daug plagijavimo:

     

    Citata iš tavo blogo:

    Išmokti iš tiesų nėra sunku, pamenu kai aš kažkur girdėjęs, jog esant toje aplinkoje kur kalbama kita kalba, ją išmokstama labai greitai. Truputėlį patobulinau tą metodą ir nusipirkes savo pirmajį MP3 player’į eidamas į mokyklą klausiau BBC pasaulio žinių, svarbiausia kad tą arabišką kalbą kaip man tuomet atrodė anglų kalba, po mėnesio ėmiau suprasti žodis į žodį, tuomet pradėjau dar labiau domėtis, ir visą kelias kol eidavau į mokyklą beklausąs reporterio kuris ėmė intervių iš daugiavaikės šeimos indijoje, ėmė patikti pokalbiai, valdžios atstovų pasisakymai.

     

    Tuo viskas ir nesibaigė, ėmiau ieškoti informacijos vien tik anglų kalba, skaičiau knygas domėjausi filmais, ir specialiai nesisiųsdavau filmų Lietuvių kalba, o Anglų, kad pasijusčiau suprantąs viską kas sakoma, man tai ėmė patikti, vėliau ėmiau žiūrėti ir televiziją vien tik anglų kalba, Discovery, BBC. Taip aš išomokau anglų kalbos. Tiesa pastebėjimas, neapleiskite kai tai pradedate daryti, nors jums gali pasirodyti kad jūs ir po daug laiko jos vis dar nesuprantate, pabandykite parašyti kanors ant balto popieriaus lapo, pamatysite jog jūs mokate naujų žodžių.

     

    Citata iš Kerniaus blogo:

    Tu gali neturėti laiko skaitymui arba žiūrėjimui, bet visada atrasi laiko klausymui.

     

    Būdamas pirmo kurso Vilniaus Universiteto studentas kiekvieną dieną važinėdavau po 40 minučių į Saulėtekį ir atgal. Po pirmojo mėnesio supratau, kad klausytis vien muzikos stovint užkimštame troleibuse yra per didelis laiko švaistymas. Įsijungiau radiją ir radau BBC (95.5 FM dažniu Vilniuje; transliacija internetu): iš pradžių beveik nieko negalėjau suprasti – eteryje interviu davęs britas, atrodo, kalbėjo tarsi paukščių kalba – bet programa man pradėjo patikti, net ir nesuprantant kas antro sakinio.

     

    Pradėjau BBC klausytis kasdien – tai tapo mano rytiniu ritualu vykstant į paskaitas, kai galva dar nepavargusi ir pasiruošusi priimti informaciją. Po kelių savaičių pajutau, jog ta paukščių kalba tarsi kažkur dingo ir aš beveik viską suprantu. BBC reportažai („breaking news“) dažnai būdavo labai įdomūs – važiuodamas troleibusu per Antakalnį klausydavausi interviu iš Indijos gilumos su daugiavaike šeimyna, kalbančia angliškai(nuostabu, kiek skirtingų anglų kalbos akcentų gali išgirsti per BBC); taip pat gavau daugybę informacijos apie įvykius skirtingose pasaulio vietose, kas Lietuvos žiniasklaidos neretai nepasiekia. Pradėjęs spalio mėnesį aš nei vieno ryto be BBC nevykau į paskaitas iki pat mokslo metų pabaigos.

     

    Beje:

    Būtent štai tokių atsakymų ir laukiau, ačiū už nuomonę, o apie pirkimą ir pardavimą straipsnių nėra nei kalbos kad save gerbiantis žmogus tokių dalykų nedarytų.

    :rolleyes:

    šiuo atvejų pirkimą prilyginkime plagijavimui ir pamtom kas iš to gaunasi :))

     

    Buvo ir daugiau vietų kur turinys ryškiai plagijuotas, bet pataupykim savo brangų laiką...

    Patarimas: rašyk tai kas tau patinka ir iš savo asmeninės patirties! :)

    Sėkmės tolimesniuose darbuose ;)

  5. Sveiki. Aš taip pat domiuosi kaljanais. Kaip tik vakar nusipirkau kaljaną iš Sirijos 75cm aukščio, labai sandarus, gražus bei patogus kaljanas rūkymui. Taip pat gavau tabako iš Saudo Arabijos, firmos tikrai nežinau tačiau tabakas labai labai drėgnas. Pirmas pakūrimas buvo nesėkmingas, iškart prisvilo nors atrodo tabako įdėjau ne per daug, tačiau prapūtus kaljaną ir šiek tiek palaukus pradėjo rūkytis normaliai bet po to žiauriai skaudėjo galvą. Kaip reikėtų susilpninti tą tabaką? Mažiau dėti? Mažiau skylių? Beje angliukų gerų neturėjau tai naudojau tuos three kingsus tai gal tai galėjo įtakoti prisvilimą ir tą stiprumą?

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...