Pereiti prie turinio

Corvus

Nariai
 • Pranešimai

  980
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  0%

Corvus paskutinį kartą laimėjo Liepos 11 2011

Corvus patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Corvus

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Tai kiek čia laiko vėluoji sumokėt? Gal be reikalo panikuoji.
 2. Aš už mokesčių mokėjimą, bet šita vieta +++. Pagavo, tai atsivertė myžniukas. Kitaip tai čia girtųsi kaip jo nečiumpa 100%. :D
 3. Nuo 2016 01 01 administruoja Sodra, prieš tai VMI. Pasivartykit senas suformuotas pažymas/deklaracijas, gal kabo tas minusas. Kažkur Sodros puslapy buvau radęs apie beviltiškas skolas, dabar nepamenu kur tiksliai ten rašo.
 4. Na teko vasarą pakeliaut Makedonija-Bulgarija-Rumunija, tai tik Makedonijoj (Skopje, Ohrid) daugmaž viskas patiko, Bulgarija ir Rumunija pilkuma. Bulgarijoj keliavau link Rilos kalnų, sostinėn ir prie Juodajosios jūros nevažiavau. Rumunijos tikslas Drakulos pilis Brašove. Keliavau ilgus atstumus traukiniais (Makedonijoj autobusais), mažesnės stotys aptriušusios, mena gilų sovietmetį. Prašinėja rūkyt vos ne ant kiekvieno kampo, naktį stotelėj laka iš bambalių. Nesakau, kad viskas prastai, bet nėra ir super gerai, kaip čia bandai sakyt. Dėl ko sutikčiau, tai ten nėra čigonų. Per visą kelionę dau
 5. Nėra man Tapinas nei koks dievaitis, nei koks grybas kurio nemėgčiau, bet kiek pamenu tie tiesos ieškotojai dar iš mergaitės istorijos. Visada patys protingiausi, teisiausi fainuoliai, dažnai pilni arogancijos ir pila šūdą, jei tavo nuomonė kitokia nei jų.
 6. Na mes laidojom močiutę kaime (šiemet pavasarį - 10 metų), kažkas ten aukojo lyg 100Lt, bet kunigėlis užsiprašė papildomai 50Lt, arba sako nelaidosiu. Bet vis tik man žiauriau buvo, kai ėjo ta laidotuvių procesija ir prie bažnyčios laukė vestuvininkai, kunigėlis skyrė laiką iškart po laidotuvių.. net kažkaip pagailo jų.
 7. Čia gal nuo rajono priklauso.. Nes žinau vieną, kuris nuomojos butą Perkūnkiemy ir prasikeikė - vis dinginėjo internetas jam. Nors gal pasitaisė reikalai nuo praeitų metų..
 8. Žinok turbūt apsimelavau, paskaičiau Swed DUK atidžiau dabar..: "Be to, į Paslaugų plano kainą yra įskaičiuota ir debeto mokėjimo kortelė, už kurią neturint plano reikėtų mokėti atskirai". Tai maždaug ar 0,7+0,7 ir už viską moki, ar 1,5€.. Gudriai čia jie. :) Dėl sumokėjimo į priekį nežinau, banke reiktų klaust.
 9. Į plano mokestį kortelės mokestis (kaip tu vadini - kliento) įeina. Todėl, jeigu nepasirinksi nei vieno, mokėsi minimalų (0,70ct Swed / 0,70ct SEB / 0,80ct DNB), bet pavedimai bus apmokestinami. Kitiem planams jau reikia žiūrėti individualiai pagal banką. delfi.lt straipsnis apie tai Man buvo susidaręs 1.12€ minusas, atėjo grąsinantis laiškas, kad jei per mėnesį nesumokėsiu, paduos antstoliams išieškoti.
 10. Jei stacionarus, bandyk laidą paklibint, arba ištrauk ir vėl pajunk. Abiejuose galuose.
 11. Rašo, kad išjungė-suspendavo, o ne ištrynė. Bandyk jungtis per web browserį, arba kitą google servisą (gmail?), kad reaktyvuot. Jei nepavyksta, bandyk susisiek su jais. Kitu atveju greitu metu bus ištrintas.
 12. Turėjau tokią durną situaciją neseniai - primiršau likutį sąskaitoje (nuskaičiuoja kas mėn 0.58€), susidarė 1.12€ minusas. Gavau grąsinantį laišką, kad turiu mėnesį laiko padengti įsiskolinimą, kitaip paduos anstoliams. Kortelė su įsiskolinimu blokuota, bankomate įdėt grynų neina. Teko eiti į banką, kad įdėtų 20€, papildomai nuskaičiavo tavo minimą sumą. Reiškia čia kažkoks standartinis mokestis banke.. Anksčiau grynus priimdavo taip pat nemokamai, nors ir tie bankomatai buvo atsiradę.
 13. Vieną kart iš smalsumo pažiūrėjau vieną personą, kuri gana greit iš 2k pritraukė ~25k, tai jos followeriai: http://trl.lt/di-KQJAQ5.jpg didesnė foto Lietuviškais vardais esančius užtušavau.. Kaip matai, dauguma neaiškūs indusai, kas reiškia, jog pirko ar pan.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...