Pereiti prie turinio

Gladiator

Nariai
 • Pranešimai

  787
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Man šiandien West Ham pergalė gražiai žiūrisi. Per paskutinias 11 rungtynių namuose laimėjo 7 kartus ir patyrė tik vieną pralaimėjimą, plius aną savaitgalį demonstravo puikų futbolą išvykoje prieš Tottenham'ą su Eriksenu priešaky, matosi, kad West Ham vėl pradeda demonstruoti gerą žaidimą. Na, o Palace išvykoje per paskutinias 15 rungtynių laimėjo tik 2 kartus, bei turi rimtų problemų su traumomis (Campbell, Chamakh ir Sanogo) ir šiaip mačiau nemažai jų rungtynių šį sezoną, tai man visai nesižiūri Crystal Palace žaidimas.
 2. Flight (2012) Režisierius - Zemeckis, pagrindinis aktorius - Denzelis Washingtonas, tuo viskas ir pasakyta :)
 3. Neskaitant jau minėtų legendinių ir visų matytų filmų (Scarface ir t. t.), tai dar būtų galima paminėti šiuos: Brother (2000) - nežinau, ar tai kažkas panašaus į rušiską "Brolį", nes nesu matęs rusiškojo, tačiau žinau vieną - tai puikus filmas apie mafiją (ten daug kas įeina: Juodaodžių gaujos, Cosa Nostra, Jakudza, meksikiečiai) Brooklyn Rules (2007) - pavadinimas kalba pats už save :) Killing Them Softly (2012) - naujas, irgi puikus filmas, kuris tikrai paliks gerą įspūdį (yra 3 - 4 aktoiai iš "Sopranų") Catch Me If You Can (2002) - vienas geriausių kada nors sukurtų filmų apie vagis (šiu
 4. Iš neseniai matytų išskirčiau Ted (2012) (šį filmą drąsiai dedu į savo matytų komedijų top 5 :) ) ir The Dark Knight Rises (2012) (aukšto lygio filmas).
 5. Šiųmetinis Tamsos Riteris paliko labai gerą įspūdį, tiesiog gražu žiūrėti tokį filmą.
 6. Tiesiog šaunios rungtynės, nors ir tikėjausi, kad portugalai jau pirmam kėlinyje ims čekus :D Aš jau pasitraukiu, kol dar pliuse sėdžiu (paskutinį statymą berods jau esu parašęs šioje temoje). Ką, nemokamos joninės laukia :D
 7. Jeigu Portugalija šiandien laimės, mano pradinis bankas bus padidintas iki keturių kartų ir jau pasitrauksiu iš šio čempionato. Greičiausiai paskutinysis statymas: Kurios grupės komanda taps Europos čempione Pasirinkimas: B Koef.: 2.15 Mano nuomone, šiemetiniai ispanai neįveiktų net portugalų, o ką jau kalbėti apie vokiečius. Pats ispanų treneris pirpažino, kad jo neramina prastokas Ispanijos žaidimas, keli atsitiktinumai ir ispanus galėjo ištikti rusų likimas. Tad kas lieka realūs kandidatai į čempionus? :)
 8. Anglijos - Ukrainos rungtynėse matau tik anglų pergalę (nors neišsipildžiusių "garantuotų pergalių" šiame čempionate netrūko :D). Ukraina ir taip pervertinta komanda, dar plius iškilo klausimas dėl Ševčenkos rungtyniavimo. O pas anglus sugrįžta sūnus palaidūnas W. Rooney :)
 9. Vakar taip buvau garantuotas vokiečių pergale, kad už juos visą savo banką pastačiau, tai jau šiek tiek nerimauti buvau pradėjęs :) Šiandien kombinavau italų ir ispanų pergalės, bendras koef.: 2.19 (vakar už ispanus didesnis kofas buvo).
 10. Mano nuomone, šiandien nusimato lenkų pargalė. Kiek laiko šiemet čekai sužaidė gerai? Pirmąjį kielinį prieš graikus (antrasis buvo labai prastas). Prieš rusus koks rezultatas žinome. O lenkai šiemet žaidžia gana stabiliai ir gan neblogai. Manyčiau, kad šiandien lenkai puls kaip pasiutę, gal net ir pirmaudami, motyvacija aiški - namai. Taigi, šiandieninis mano statymas - Lenkija :)
 11. Aš: anglai 1x, pamaniau, jog švedai šiek tiek per pavojingi, kad grynai už anglus statyti :)
 12. Bet tie patys prancūzai teigė, kad anglai gynėsi taip, tarsi jų būtų penkiolika, tai kažkaip vilioja visai :)
 13. Back in business, tiesiog tobula :) Dar kvirba mintis ant anglų ir tuo pačiu lygiųjų pastatyti, nes S. Gerrardas labai jau garantuotas Anglijos pergale, o ir futbolo ekspertai yra arbatos mėgėjų pusėje.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...