Pereiti prie turinio

Gladiator

Nariai
 • Pranešimai

  787
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Gladiator sureagavo į Mantaksx Kokių hobių turite?   
  Turiu keistą hobi, arba ne, nežinau, bet mėgstu tai daryt. Tai važinėju miškais su motociklu ir ieškau miško ežeriuku, mano krašte tokie ežeriukai, labai retas dalykas, bet jau šiaip, ne taip 4 esu radęs, atradęs, gps užsisaugau vietą ir kitą dieną atvarau su meškere, nes labai dažnai tokiuose ežeriukuose būna gražių karosų, vėliau juos pervežu į tvenkinį šalia namų. Taip pat dievinu važinėti mišku ir viską fotografuoti, kas man gražu, kitiems tokie mano hobiai skamba keistai, bet man.. Man graži akimirka turi būti amžina, o ieškoti adatos šiene dar įdomiau!
 2. Patinka
  Gladiator gavo reakciją nuo meizum Geriausia knyga, kurią esu skaitęs   
  Knyga, nuo kurios negalėjau atsitraukti - Mario Puzo "Krikštatėvis" (jau minėta šioje temoje). Taip pat sužavėjo visi skaityti E.M. Remarko kūriniai (labiausiai - "Gyvybės kibirkštis") ir E. Hemingvėjaus "Senis ir jūra". Iš lietuvių autorių patiko R. Granausko "Gyvenimas po klevu" (kūrinyje labai gražiai pavaizduotas kaimo gyvenimas).
 3. Patinka
  Gladiator sureagavo į Marius Pasiūlymas visiems - kaip iš tikrųjų užsidirbti pinigų internetu   
  Šiame forume lankosi tikrai daug tokių, kurie ieškosi tiek rimto, tiek papildomo kokio nors darbelio.Būdas apie kurį kalbėsiu šioje temoje lietuviams nėra jau toks nežinomas, tačiau kažkodėl šiame forume informacijos apie tai nėra jau tiek ir daug. Būtent dėl to ir nutariau sukurti gidą norintiems šiek tiek užsidirbti internetu ir dar apie tai nelabai žinantiems.
   
  Taigi...
  Freelancers arba laisvai samdomi darbuotojai
   
  Sprendžiant iš forumo skelbimų IT darbo pasiūlymai ir Ne technologijų paslaugos ir darbo pasiūlymai skiltyse, dauguma turit vienokių ar kitokių sugebėjimų tam tikrose srityse. Ir iš tikrųjų pakankamai darbo galima rasti iršiame forume, tačiau jo yra gerokai daugiau pasauliniu mąstu, tad kodėl gi lietuviams nepabandžius dar labiau užkariauti užsienio nišos? Juolab, kad ir kainos už atliktus darbus yra tikrai gana nemažos. Siūloma yra nuokeliasdešimties iki net kelesdėšimt tūkstančių dolerių. Arba kitas būdas yra gauti valandinį atlyginimą. Atkreipiant dėmesį į tai, kad užsienyje siūlomas užokestis dažniausiaiprasideda nuo 10 USD/val (~27 Lt/val), tai yra tikrai nemažai.
   
  Kas gali dirbti šį darba?
   
  Be abejo daugiausiai darbo čia yra WEBprogramuotojams ir WEB dizaineriams. Tačiau vienokį ar kitokį darbelį pagal save čia rasti gali kiekvienas. Pavyzdžiui prašomi kiti atlikti darbai gali būti tokio stiliaus:

  Search Engine Optimization; Tinklalapių priežiūra; Svetainės turinio pildymas; Socialinių tinklų priežiūra; Svetainės lankytojų srauto kėlimas; Straipsnių rašymas; Elektroninių knygų kūrimas; Tekstų vertimas; TVS instaliavimas ir sutvarkymas; Serverių priežiūra; Virtualaus padėjėjo darbas; ir daug ko kito... Garantuoju, kad beveik visi atidžiau patikrinę pasiūlymus galėtumėt rasti sau tinkamus variantus. Pavyzdžiui, už paprasčiausią Wordpress TVS instaliavima, keletos pluginų uždėjima ir paprasčiausią apipavidalinimą, galima uždirbti maždaug 25-50 USD.
   
  Kokiuose portaluose galima surast užsakovų?
   
  Kad netempt labai gumos pateikiu iš karto didžiausias užsienio freelancer'ių svetaines.
   
  1. Elance.com
   
  Viena iš didžiausių ir populiariausių freelance svetainių. šiuo metu turinti beveik 70 000 darbo pasiūlymų, o per metus jų yra įkeliama daugiau nei 800 000. Kiekvienas gali be problemų rasti sau tinkantį pasiūlymą.
   
  2. vWorkers.com
   
  Frelancer'ių svatinė turinti per 300 000 freelance darbuotojų ir maždaug pusętiek darbo pasiūlymų. Tai reiškia, kad vienam darbo pasiūlymui tenka du freelanceriai, o tai visai nebloga galimybė pagauti geresnį darbo pasiūlymą.
  3. Odesk.com
   
  Kompanija veikianti jau nuo 2003 metų ir turinti tūkstančius darbo pasiūlymų. Vien per praitus metus, šio tinklalapio pagalba freelancer'iai atliko darbų už daugiau nei 220 mln. JAV dolerių (nemanot, kad būtų visai neblogai, jegu iš jų vienas kitas milijonas nusėstų Lietuvoje?).Darbo pasiūlymų čia apstu. Vien WEB dizaineriai šiuo metu gali rinktis iš daugiau nei 12 000 pasiūlymų. Įspūdingi skaičiai.
   
   
  4. Freelancer
   
  Ši freelance svetainė buvo sukurta švedų ir vadinosi GetAFreLancer, tačiau 2009 metais ją nupirkus Australijos verslininkams ji tiesiog buvo pervadinta į Freelancer.com. Kaip vienas iš minusų šios svetainės yra išskiriama, tai, kad darbų kainas labai numuša mažiau kompetetingi darbuotojai,tačiau darbo pasiūlymų čia taip pat apstu, todėl pabandyti tikrai verta,juolab, kad čia pilna pasiūlymų, kurie išvis nėra apskritai niekuom susiję internetinių puslapių kūrimu (pvz, fotografijų darymas).
   
  5. Guru.com
   
  Taip pat gana nemaža freelancerių svetainė,tačiau vienas minusas, kad pasiima, gana nemažai mokesčių.
   
  Ką reikėtų daryti, kad laimėtum kuo daugiau darbo pasiūlymų?
   
  Kaip matyti iš keletos pateiktų freelance svetainių viskas čia vyksta aukciono būdu. Tik tiek, kad kainos šaukimai čia vyksta atvirkštiniu būdų, t.y. ne kas pasiūlys kuo didesnę kainą, bet kas pasiūlys kuo mažesnę kainą ir siūlomų paslaugų kokybę. Aišku, tai dar toli gražu nereiškia, jog pasiūlę pačią mažiausią kainą būtinai laimėsite aukcioną.Viską turėtumėte pabandyti pavaizduoti kuo profesionaliau ir stengtisužtikrinti, jog užsakovas liks patenkintas jūsų paslaugomis.
   
  Taigi, iš karto atkreipiu dėmesį, kadnepuoselėtumėte labai daug tuščių vilčių. Čia taip pat vyrauja labai didelė konkurencija tarp darbuotojų, todėl reikėtų pirmiausiai į viską žiūrėti, ne į kaip galimybę uždirbti kalnus pinigų, o kaip į papildomą pajamų šaltinį, bei galimybę pasitobulinti savo žinias tam tikrose srityse.
   
  Labiausiai ši galimybė tinka, jeigu, jūs esate:

  Studentas ir tiesiog ieškote papildomų pajamų ir galimybės patobulėti tam tikroje srityje; Pradedantysis tam tikroje srityje ir bandote tiesiog susikurti savo darbo portfelį (ir tuo pačiu gauti šiek tiek pajamų už tai); Jeigu norite išvystyti savo įgūdžius tam tikroje naujoje srityje (na pavyzdžiui sugalvojote pradėti užsiimti dizaino kūrimu); Jeigu ieškote greitai galimų atltikti darbų; Tiesiog šiaip norite pasitobulinti savo įgūdžius tam tikroje srityje ir t.t.
  PATARIMAS: Stenkitės orientuotis į kuo siauresnę nišą, kad taptumėte savo srities specialistu.Pavyzdžiui, jei gerai nusimanote Wordpress TVS (ar kurioje kitoje srityje),pradėkite dirbti padėdami kitiems susitvarkyti su šiuo varikliuku.
   
  Keletas patarimų, kaip laimėti kuo daugiau darbo pasiūlymų:

  Kruopščiai atsirinkite darbo pasiūlymus. Dalyvaukite tik tuose aukcionuose, kuriose tikrai žinote, kad sugebėsite laiku atlikti užduoti ir turite visus tam reikalingus įgūdžius. Išlaikykite asmeniškumą su darbdaviais. Niekada nenaudokite kažkokios tai formos, kurią naudojate visiems darbo pasiūlymams. Išlaikykite asmeniškumą su darbdaviu. Jei yra pateiktas darbdavio vardas teikdami savo pasiūlymą būtinai kreipkitės į jį savo vardu. Taipogi atsakykite į visus jums keliamus klausimus ir pagal pateiktą darbo aprašymą pasistenkite suteikti kuo daugiau informacijos apie jūsų galimas suteikti paslaugas. Nesiūlykite pačios mažiausios kainos, tik dėl didesnės galimybės laimėti. Nenuvertinkite per daug savęs. Siūlykite tik tokią kainą, kuri jus pačius tenkintų, nes laimėjimo atveju jos koreguoti nebegalėsite. Galite siūlyti ir šiek tiek didesnę kainą, negu yra siūloma mažiausia. Kartais darbdaviai stengiasi atsirinkti pagal aprašymą geriausią siūlomos kainos ir teikiamų paslaugų variantą, todėl kaina gali ir nebūti lemiamas veiksnys. Tačiau jei esat dar tik pradedantysis, bent jau pradžioj reikėtų orientuotis į kuo mažesnes kainas. Parodykite savo profesionalumą visą laiką atlikinėdami savo užduotis. Kaip rodo praktika, labai dažnai pasitaiko ir tokių variantų, kad darbdaviai gavę profesionaliai atliktas užduotis, kreipiasi į tą patį freelančerį ir vėlesniais laikotarpiais ar netgi įdarbina jį kaip savo darbuotoju visam laikui. Todėl reikėtų pasistengti, kad darbdavys kiek įmanoma labiau būtų patenkintas jūsų paslaugomis. Į viską žiūrėkite realistiškai, ir nepervertinkite savęs. Teikdami savo pasiūlymą visada viską gerai pasverkite ar tikrai sugebėsite laiku atlikti užduotį, ar galėsite visu 100 proc. išpildyti darbdavio prašymus ir ar turite visus tam reikalingus įgūdžius. Būkite nuoširdus ir stenkitės parodyti savo profesionalumą absoliučiai kiekviename darbo pasiūlyme.
  Šia tematika forume kažka yra rašęs ir Kernius temoje Gero laisvai samdomo darbuotojo vadovas. Būtinai atkreipkite dėmesį ir į šiuos patarimus:

  turėk savo sritį (pvz., Wordpress ar kitų TVS tobulinimas; e-komercijos portalų dizainas ir pan.), tobulėk ir tapk joje vienu geriausiu: tai leis uždirbti žymiai daugiau ir klientai patys tavęs ieškos; tau nereikia viską mokėti iš anksto - gali išmokti jau vykdydamas užsakymą (bet žiūrėk į tai atsakingai); bendrauk su savo klientais; informuok juos, kaip tau sekasi, klausk, kas neaišku; nebijok dirbti už mažesnę kainą, kai turi nedaug patirties, - įgyti įgūdžiai bus žymiai vertingesni; turėk savo nuolatinę darbotvarkę - neatidėk visko paskutinėm dienom, o geriau skirk X skaičių valandų per dieną; būk sąžiningas su savo klientu - nurodyk realų darbo atlikimo laiką (kitaip pačiam vėliau bus tik blogiau) ir sakyk atvirai, jei jo idėjos tau atrodo niekam tikusios; svarbiausia - laimingas klientas - teigiami atsiliepimai ir rekomendacijos; susikurk savo darbų portfolio (tai nėra būtina); nusistatyk atsiskaitymo sistemą (pvz., 50% atlyginimo prieš pradedant darbą ir 50% jį pabaigus - jei su klientu dirbi pirmą kartą ar nesi juo tikras); neišmesk pinigų reklamai - dalyvauk web paslaugų konkursuose, atlik užsakymus, gauk atsiliepimus - jie yra geriausia (ir nemokama) tavo reklama; mokyk kitus: straipsniai, blogai ir pagalba forumuose yra nuostabus būdas parodyti, jog išmanai konkrečią sritį; vertink save: jei prašai 5 kartus mažiau už kitus kūrėjus, užsakovas gali pagalvoti, jog tavo darbo kokybė tiek pat kartų yra žemesnė, - didesnė kaina kartais gali reikšti daugiau užsakymų; geriausi klientai yra tie, kurie pasiryžę už geresnę kokybę sumokėti daugiau.
  Na ir pabaigai... Jeigu tai tampa didesniu jūsų pajamų šaltiniu,tai būkite doras dorais Lietuvos piliečiais ir bent jau įsigykite individualią veiklą (IV) ir apsiforminkite savo gaunamas pajamas :)

  Mokesčiai įregistruojant IV pagal pažymą.
   
  GPM: 15% nuo viso pelno
  VSD: 28,5% nuo pusės pelno
  PSD: 72lt/mėn arba 9% nuo pusės pelno
   
  * 72lt kas mėnesį moka tie, kurie nėra drausti valsytbės lėšomis (niekur oficialiai nedirba, nesimoko, nestudijuoja) visi kiti moka 9% nuo pusės pelno.
   
  * Pelnas = gaunamos pajamos - leidžiami atskaitymai(išlaidos). Leidžiami atskaitymai turi būti pagrindžiami dokumentais arba galima pasirinkti, jog išlaidas sudaro 30% gautų pajamų ir tokiu atveju nereikės jų pagrįsti dokumentais.
   
  * Įregistruoti individualią veiklą nekainuoja nieko, reikia tik susimokėti mokesčius nuo pelno. P.S. pasidalinkit šioje temoje savo patirtimi, kaip sekasi jums sekasi tai daryti :)

 4. Patinka
  Gladiator sureagavo į Mindogas Ispanų kalba. Kur realizuoti?   
  nu cia neblogai nupjovei :lol: Rimtai imonei turbut geriau zmogus su poperiuku , bet nemokantis tobulai kalbeti? Kalbes juk poperiukas, o ne zmogus?
 5. Patinka
  Gladiator sureagavo į bahu Jūsų realizuotos idėjos   
  Kiti tik imeta, kad pareklamuotu ir tiek. Gi tema kad aprasytumet kaip viskas prasidejo ir pan.. :)
 6. Patinka
  Gladiator sureagavo į rufas Jūsų realizuotos idėjos   
  Na pabandykim. Gal ką paskatins darbuotis.
  Visą laiką mėgau internetinius krepšinio menedžerius. Viename netgi buvau moderatorius.. Deja visuose man kažko trūko arba kažkas nepatiko tad nutariau sukurti geresnį.
   
  Pati pradžia buvo net prieš 6 metus! Šis projektas tai netik pirmas mano kurtas žaidimas bet ir apskritai pirmas kurtas internetinis puslapis. Tiesa programavimo iki tol jau buvau matęs - JPM (Jaunųjų programuotojų mokykla), informatikos olimpiados ir panašiai.
  Apie internetinių puslapių kūrimą nežinojau nieko tad darbai judėjo labai iš lėto.
  Be to tai buvo pirmieji metai universitete.. Naujas miestas, nauji draugai, bendrabutis, mokslai... Visa tai tik dar labiau apsunkino darbus, kurie kartais sustodavo net ištisoms savaitėms.
   
  Praėjus maždaug pusmečiui turėjau mažytę žaidimo versiją ir žaidėm keletas draugų. Aš šiek tiek įgavau patirties apie internetinių puslapių kūrimą tad nusprendžiau susirasti darbą.
  Pirmas bandymas nusiųsti CV buvo sėkmingas. Iš karto patekau į vieną geriausių įmonių dirbančią su įvairiais stambiais projektais.
  Kadangi buvau dar tik antrame kurse grįžus iš darbo tekdavo studijuoti tai žaidimo kūrimas dar labiau sulėtėjo. Suspėti viską buvo labai sunku, tačiau žaidimo visiškai neapleidau - po truputį judėjo į priekį ir toliau.
   
  Vieną svarbiausių postūmių padarė dalyvavimas Bitės laboratorija konkurse. Ruošiantis šiam konkursui prie žaidimo kūrimo prisijungė dar vienas žmogus. Žaidimo kūrimas gerokai pagreitėjo. Atidarėme pirmąją atvirą versiją. Dalyvavimas konkurse buvo sėkmingas ir pelnėme perspektyviausio projekto nominaciją. Tapę vienais iš prizininkų daug bendravome su Ilja Laurs. Kartu su juo vykome į Londoną kur turėjome pietus Lietuvos ambasadoje bei susitikome su investuotojais (tais pačiais kurie investavo į GetJar, Facebook ir daug kitų stambių įmonių)
  Investuotojų nesudominam, bet patirtis buvo tikrai įdomi. O Ilja Laurs galėčiau įvardinti kaip vieną didžiausią įspūdį palikusių žmonių.
   
  Po konkurso žaidimo kūrimas šiek tiek pagreitėjo, tačiau tai vis tiek buvo užsiėmimas "po mokslų ir darbo". O pats darbas davė daug patirties ir mano kurtame žaidime pamačiau daugybę klaidų. Tad didesnę žaidimo dalį po truputį teko perdaryti iš naujo. Šiek tiek pareklamavus ir įdiegę mokamas paslaugas žaidimas pradėjo nebeiti į minusą. Tad praėjus lygiai metams darbą mečiau ir likau dirbti tik su žaidimu + studijos.
   
  Šis žaidimas taip pat tapo ir bakalauro darbu, o vėliau ir magistro. Apskritai tai gana daug modulių universitete vienaip ar kitaip susiedavau su žaidimu ir juos "prasmukdavau" su mažiau pastangų negu kiti kurso draugai, kurie darė viską nuo nulio.
   
  Šiuo metu projektas jau pilnai išlaiko vieną žmogų. Alga nėra labai didelė - sėdėdamas office samdomu programuotoju ko gero uždirbčiau daugiau, bet galimybė būti nepriklausomam turi savų privalumų.
  Prie žaidimo tobulinimo šiuo metu dirbam galima sakyti 1.5 žmogaus. T.y. aš dirbu visą darbo dieną, o kolega dirba laisvu laiku. Mūsų tikslas per ateinančius metus pasiekti jog žaidimas pilnai išlaikytų bent du žmones. Tikiu kad tai pavyks ;)
   
  Žaidimą galima rasti adresu www.bballzone.net
  Vienas iš prioritetinių darbų bus dizaino atnaujinimas, kurio eskizus jau turime labai ilgą laiką (konkursas vyko uzdarbis.lt) Tačiau niekaip nepavyksta rasti žmogaus kuris užtikrintai apsiimtų šį darbą ir užbaigti piešti kitus žaidimo langus..
   
  Nežinau ar tai verta "sėkmės istorijos", visgi milijonų nėra :) Tačiau iš esmės aš esu viskuo patenkintas ir tikiu kad ateityje žaidimas duos daug naudos. O jeigu ir neduos turiu daug kitų idėjų, o dabar dar ir žinių kaip jas reikia įgyvendinti.
 7. Patinka
  Gladiator sureagavo į Kushvid Ispanija - kaip ji forumiečių akimis?   
  Skaičiau ir net pykta darėsi iki kol neperskaičiau depronto žinutes. Pats gyvenau ten 10 metų prie viduržemio jūros kur gyvena tie "tikrieji" Ispanai mėgstantis fiestas, siestas, brendy prie kavos per pietus bei tapas prie alaus ir daugumos parašyti komentarai yra visiškai neracionalus... Kur be pažvelgsim ar tai bebūtų ispanija, lietuva ar daugumos garbinama amerika visur galima sutikti dviejų tipų žmonių: tie kurie skundžiasi kaip viskas blogai bet nieko nedaro ir tie kurie daro ir visai viskuo patenkinti, o jei nepatenkinti tia bando kažką keisti, o ne tik skundžiasi. Tikrai nesiginčysiu, kad ispanai buvo tinginiai, tik fiestos, siestos ir t.t. jų galvoj jei bendravot su tais kurie dirba šiltnamiuose, statybose ar kituose "juodose" darbuose. Tikrai būtų galima pasakyti lygiai tą patį ir apie lietuvius jei pabendrautumėt su tais kurie statybose už kampo geria pilstuką, ar aplankytumėt kaimus ( priartinu prie šiltnamiuose dirbančių ispanų - nes lietuvoj tokių nerasit ). Akivaizdu, kad daugumai neteko bendrauti su gabiais ir aktyviais žmonėmis kurie kruta ir kažką daro. Ir tokiu ten yra, tačiau į kurią valstybę be pažvelgtumėm visur tokių žmonių reikia ieškoti kaip su žiburiu, juk visi mėgsta kalbėt kaip kažkas negerai ar pan tačiau patys nieko nedaro. Visur yra tos galimybės tik reikia netingėt ir daugiau daryt nei, kad kalbėt.
  Taip- dauguma buvo teisus sakydami, kad kalbos ten reikės. Palyginus su Lietuva ar kitomis ES šalimis ten ypatingai mažai kas dominuoja anglų kalbą, net jaunimas sunkiai su ja "draugauja", tačiau yra ir tokiu kurie laisvai ją kalba. O ir pati ispanų kalba nėra sunki pats ją laisvai valdau.
   
   
  Geros jums dienos! :)
 8. Patinka
  Gladiator sureagavo į jkacinskas Zalios Kortos Loterija (DV-2016)   
  Taip, jie tikrai rašo "U" :D
 9. Patinka
  Gladiator sureagavo į Mykolas Zalios Kortos Loterija (DV-2016)   
  Siūlyčiau rimtai pagalvoti, ar verta dalyvauti šioje loterijoje, jeigu net instrukcijos anglų kalba nesuprantamos. Ką ten žadi veikti, indus plauti arba su meksais žolę pjauti?
 10. Patinka
  Gladiator sureagavo į ThomasRay Zalios Kortos Loterija (DV-2016)   
  Rezultatu tikrinimas nuo Geguzes 5, 2015 (Sekmes)
   
  Zalios kortos DV2016 registracija Baigta!!
  DV-2018 NAUJA TEMA CIA!
   
  Zalios kortos DV2015 Registracija : Spalio 1 - Lapkricio 3 ,2014 (BAIGTA)
  Tikrninimo Laikotarpis : Nuo Geguzes 5 , 2015
   
  SEKMES!
  https://www.dvlottery.state.gov/
   
  Visos instrukcijos ir papildoma informacija : http://travel.state.gov/content/dam/visas/DV-2016-Instructions-Translations/DV_2016_Instructions_English.pdf (DV-2016)
   
  *Jaigu laimite turite viska susitvarkyte nuo: Spalio 1 2015 - Rugsejo 30 2016
  *Nors ir nelaimejus, registracijos kodus rekomenduojama issaugoti bent iki Birzelio 30, 2016
   
  Jaigu turite klausimu , klauskite.
  *DV-2015 TEMA
  *DV-2014 TEMA
 11. Patinka
  Gladiator sureagavo į depronto Ispanija - kaip ji forumiečių akimis?   
  Sveiki, zinau kad labai sena tema, bet per paieska radau. Ir skaitydamas pastebejau kad labai nekokia nuomone zmones susidare yra apie ispanus.
   
  Gyvenu cia nuo 12 metu, baigiau cia ir vidurine ir universiteta (Informatikos indzinerija), skaudes akis visiem beskaitant tad iskart atsiprasau uz berastyste.
  Galiu sutikti su daugelio nuomone, del ispanu kad taip yra cia ir tinginiu ir tik apie "fiesta" galvojanciu zmoniu.
  Pats esu gan aktyvus zmogus kuris itin domisi technologijom ir sportu.
   
  Lietuviai kurie sneka apie tuos tinginius ispanus patys kur dirba? Apelsinu laukuose, fabrikuose? Visi ispanai iki visai nesenai keisdavo darba kas puse metu jei nepatikdavo ar dar dazniau, nes cia jo buvo kiek tik norejai, tai jau prie to tesiog priprate. Dabar viskas labai keiciasi ir patiems ispanams sunku pakovoti del darbo vietu su kitatauciais, kuriu cia yra tikrai daug.
  Bet man per daug su tokiais zmonem netenka bendrauti. Su buvusiais klasiokais kurie siuo metu nieko neveikia, keliai tesiog issiskyre.
   
  Va pats asmeniskai sukuosi rate labai protingu ir darbsciu zmoniu, esu miesto grupeje Google developer group, per kuria gaunu daug naudos, kaip nemokami iejimai i tikrai stambius renginius, kaip Mobile world congress ir kiti.
  Grupes ikurejas pats bendradarbiauja su google per Liquid galaxy projekta. Dalyvauju asociacijoj kuria ikure kelios firmos tiekiancios Drone ar 360 kampu nuotraukas..
   
  Is tos pacios grupes pastoviai studentai dalyvauja google summer of code projektuose. Ir su ikurejo pagalba patenka tarp isrinktuju sios programos. Zmones tikrai darbstus ir daug stengiasi.
   
  Tuo labiau kaip dabar taip populiaru buti ispaniskai "emprenedor" isvertu i anglu entrepreneur. Labai daug nauju firmu atsidaro, ir labai daug konkursu joms buna kad jom pagelbeti.
   
  Tuo labiau kaip dabar tikrai daug ispanu pabego i Anglijas ar kitas europos ar latinu amerikos salis ieskoti darbo, nes Ispnijoje ji rasti sunku.
  Siaip jei kokiu klausimu kyla apie Ispanija klauskite asmenine zinute, mielai atsakysiu.
   
  ir dar karta atsiprasau uz berastyste.
 12. Patinka
  Gladiator sureagavo į depronto Sveiki, prisistatau is Ispanijos.   
  Sveiki,
   
  prisistatysiu ir trumpai papasakosiu apie save.
  Esu Vytas gyvenu nuo mazens Ispanijoje tad iskart uz berastyste atsiprasau.
  Cia baigiau ir vidurine ir Universiteta (Informatikos indzinerija) Siuo metu studijuoju magistra ir tuo paciu dirbu.
   
  Laisvalaikiu sportuoju arba dalyvauju keliuose grupese kaip savo miesto Google developer group, man tai suteikia daug privilegiju, priejimo prie naujausiu google naujienu ar technologiju. Turime labatorijoje google street view kamera, google glass nors visa tai jau kelis metus. Taipat darome projekta Liquid galaxy tad grupes ikurejas pastoviai palaiko rysi su Google.
   
  Pats asmeniskai su dar keliais pazystamais atidarem firma Sport for the world, taciau dar tik jos pradzia tai mazai ka galiu papasakoti. Galite pamatyti musu veikla kolkas tik Facebook puslapyje, neturiu laiko uzsiimti Web puslapiu siuo metu, iki vasaros tureciau uzbaigti, dabar tik wordpress idetas be turinio.
  Taipat esu kitoj mieto grupem kur darom Drone renginius, ir turnyrus.
  Meginau daryti 3x3 krepsinio lyga, pradzioj kelis turnyrus padariau gan sekmingus bet krepsinio federacija apkarpe sparnus su visokiais gazdinimais, o investuot i tai turedamas mazai pagalbos nesinorejo.
   
  Tai tiek apie mane, jei bus kokiu klausimu klauskit. :)
  Dar karta atsiprasau berastyste.
 13. Patinka
  Gladiator sureagavo į madafakas Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Tiek tu čia (atleisk už toną) prikliedėjai, kad sunku net ir sumąstyt ką atrašyt :). Tau tikrai atrodo, kad Rusija norėdama Ukrainos nesugebėtų paimti, ar čia perspaudei? O paliaubos čia Rusijai "atsipūsti", nes labai sunku, jėgos neleidžia? O Čečenijos nepaimė gal dėl to paties, dėl ko mes Vilniaus nepaimtumėm (nes Čečenija tai kaip ir .... Rusijos)? Nepyk bet kažkaip nesirištų mums kalba. Bet jei paims mus į šauktinius, susirašom. Būtų garbė man šalia didvyrio pastovėt :).
 14. Patinka
  Gladiator sureagavo į madafakas Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Lietuvos užsienio politika ir diplomatinis tonas primena čikuakuą, lojančią ant rotveilerio: kad ir koks kontekstas, vis vien juokingai atrodo. Putinas supranta ir pripažįsta tik jėgą ir žino tai visi nuo to momento, kai sugeba be seilinuko valgyti. Čia kyla klausimas (beje, retorinis): ar turim mes galimybių kažką išgąsdinti? Čia pat ir paradoksas: silpniausias garsiausiai ginklais žvangina. Dėl to man asmeniškai yra liūdna, nes aš nepasirašau po ta retorika, po tais diplomatiniais nusipezėjimais ir tikiu, kad antai mano rizikos ir naudos vertinimas yra adekvatesnis. Eidamas gatvėje ir užkabintas grupės agresyvių vyrukų aš geriau patylėčiau ir nepulčiau full-retard-REMBO stiliumi jų daužyti tas dvi sekundes iki kol jie mane pripjaus. Noras būti herojumi kartais yra bukas, panašu, kad Lietuva (ne, ne jos žmonės) kaip tik tuo ir nori užsiimti (dėl ko beje yra kritikuojama ir gerųjų savo draugų).
   
  Šauktinių grąžinimas gal ir nebūtų toks pykdantis, jei nevyktų tokiam kontekste: šalia tuo, ką kitos šalys vadina lojimu, dar eina ir "priemonės", t.y. karinės "galios" (be kabučių čia neįmanoma) didinimas. Pikta, labai viduje pikta, kad mes Europoje vieninteliai matyt karui ruošiamės, prisimaldaujam dar NATO tankelių ir lėktuvėlių. Gaila, kad kai kurie žemėlapio nepažįsta ir nemato, kur Kaliningradas, ir nežino, kaip veikia altilerija ir raketos. Būtų paprasčiau tada savo galimybes vertinti, gal nereikėtų tų šauktinių... Antai Napoleono laikais atsiradęs posakis "patrankų mėsa" jau šneka apie tam tikrus įvykius. Mes... Norim tai pakartot?
   
  Jie sako "kiekvieno Lietuvos vyro pareiga yra ginti tėvynę", "tikras vyras turi krūtinę prieš tanką atstatyti", "vyrui garbė tėvynę saugoti", aš sakau, kad nesu idiotas, man tokie stereotipai negalioja. Aš klausiu, kas yra tėvynė, ką man garbė ginti? Svetimus žmones? Svetimą turtą, svetimą žemę? Mūsų puikią demokratiją (beje, pagal laimės indeksą ta demokratija tikrai "puiki")? Ir jie tylės, nes supras, kad jei žmogus galvos primestai sistemai nelenkia, tai jo taip lengvai neįtikinsi. Lai tie, kuriems garbė, savo galvas ir deda, po jų liks gražus užrašas ant antkapio ir vėliava našle likusiai žmonai, be tėvo likusiems vaikams, be sūnaus likusiai motinai. "Išnyksiu kaip dūmas neblaškomas vėjo ir niekas manęs neminės" rašė Maironis, taip kad susikiškit į subinę savo idealistinį šlamštą. Čia grįšiu prie jau minėto adekvataus naudos ir rizikos vertinimo: galvą dažnas vyras padės už savo mylimą, už savo artimą, bet pirmiausia reikia galvoti, kaip su ta galva likti ir juos išgelbėti. Buvimas garbinga "patrankų mėsa"... Prastokas kelias, aš nenoriu juo eiti, ir nenoriu, kad tu juo eitum.
   
  Karas yra siaubas, karas yra košmaras ir kuo daugiau apie jį žinai, tuo baisesnis jis atrodo. Tada paklausi savęs: ar ločiau aš ten iš tos tribūnos?..
 15. Patinka
  Gladiator sureagavo į Dumpling Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Tokie argumentai kaip "bailiai", "tapsit vyrais", "kiekvieno vyro pareiga" yra tiesiog debiliski, net nezinau ka ir besakyt.
  Mane asmeniskai, ne tiek tie issvaistyti 9men nervintu, kiek pats faktas, jog tai vyksta per prievarta (ir dar nepamirskim lyciu diskriminacijos siuo atveju).
 16. Patinka
  Gladiator sureagavo į Revolt Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  o kam isvis kariauti? man tai asmeniskai to nereikia, o jeigu mano nuomone nesvarbi valstybei ir mane bando priversti - kam man tokia valstybe? Zodziu gaila kad tokia sistema, kur paprasti zmones tiesiog pestininkai, kuriu gyvybes padeda isspresti pasauli valdanciu valstybiu finansiniu isiskolinimu klausimus.. Tarnauti pagal mane pasirasyti mierties nuosprendi, neatitinkati zmogaus interesams.. Gaila kad nebestudentas, buciau akademiniu pasiemes kiek ten tik imanoma daugiau :)
 17. Patinka
  Gladiator sureagavo į Ramūnas Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Kodėl kabinėjiesi prie žodžių? :D Dienos, mėnesio ar metų, europinė, nes EURais :D
   
  Seniau tarnauti eidavo tie (paskuda, tūso radijas), kurie neįstodavo mokytis. Kas, be abejonių, matoma jo pranešimuose, gramatikoje, logikoje ir bendruose išsireiškimuose.
   
  Man visada juoką (gal net gailestį) kelia tie, kurie prisikelia nuotraukų iš 'voiskės' su apranga, šautuvu, plikai skusti. Dažniausiai barake prie lovos :D
   
  Romai, nežinau, kuriam Rusijos daliny tarnavai, bet Lietuvoje nėra ir nebuvo armijos (tik raudonoji). Turbūt nepakako fizinių (ar kitų) resursų išgirsti, pamatyti, kad Lietuva turi TIK kariuomenę.
 18. Patinka
  Gladiator sureagavo į wicked Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  well-established programuotojas tiek uždirba per pusdienį.
 19. Patinka
  Gladiator sureagavo į daryZ Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Algą, kuri atirinka Europinę dienos algą?
 20. Patinka
  Gladiator sureagavo į Sicario Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Viena yra bijojimas, o visai kas kita, kai tau planus sugriauna ir priverstinai atima iš gyvenimo 9 mėnesius per kuriuos tik šūdmaliauji gaudamas **********us 138 eurus
 21. Patinka
  Gladiator sureagavo į wicked Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Kai 'jūs' tarnavot (kodėl save vadini 'mes'?) - tu buvai pacukas po mokyklos ir tu neturėjai nieko, grįžai namo ir TIK TADA PRADĖJAI kurtis gyvenimą. Dabar per tą laiką, pakol nebuvo privalomos kariuomenės, žmonės JAU susikūrė gyvenimus, PRIEŠ galimybę būti 'ištremtam'.
   
  Ims RANDOM būdu iš visų galinčių tarnauti. Tad, kompas tikrai netikrins, kuris ten siemkes gliaudo, o kuris turi susikūręs verslą. O kaip tu pasakei, pasiimi mini kompą, plančetę.. tai nu sorry, mano darbui nei mini kompo, nei plančetės, nei miško interneto greičio - nepakanka.
   
  Asmeniškai, prieš kariuomenę nieko 'prieš' neturiu. Atvirkščiai - galbūt visai norėčiau patirti tai kaip nuotykį kažkokį. Bet 9mėn.? Ne sorry, TIEK laiko aš iš savo gyvenimo paaukoti FOR FUN - negaliu. Aš nuo pat mokyklos baigimo laikų, jau kokie 7 ar 8 metai 'ant savęs', įdomu, kaip reikėtų pradėti dirbti vėl, grįžus po vos ne metų laiko, kai iš įdirbio bus nelikę beveik nieko, o ir žinios 9mėn pasenusios..
 22. Patinka
  Gladiator sureagavo į Mykolas Pagalba atidarant barą   
  Gal galėčiau sužinoti keletą "rimtų" forumų? Galima ir AŽ.
   
   
  Gaila, bet narys galės tau atsakyti tik minimum po savaitės.
 23. Patinka
  Gladiator sureagavo į s3cr3t Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Pritarčiau šauktiniams tik tuo atveju, jei važiuotų nežymėtas busas ir surinktų visus pufaikinius marozus iš po laiptinių ir parkų, besitrinančius su sidro bambaliu.
   
  Studijuojančius, turinčius darbą/verslą, ir/ar turinčius mažametį vaiką - atleisčiau išvis be kalbų
   
  + Rinkčiau ir BOBAS, aišku, tik tas pas kurias imunitetas geras ir sąnariai nuo sėdėjimo SUPERMAMŲ forume nesuėję
 24. Patinka
  Gladiator sureagavo į Arty Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Patriote tu, matau ne pirmam poste jau čia, eik kariauk už tą Lietuvą, kuri bybį dėjus ant tavęs ir savo piliečių. Nedėsiu aš galvos už tuos, kurie sėdi patogiuose krėsluose Vilniuje ir šūdą maldami mūsų pinigus gauna. :)
  O jei atsakant į klausimą, ką paprastas žmogus jai gali duot, jei jam Lietuvėle tik egzistuot teleidžia? :))
 25. Patinka
  Gladiator sureagavo į eziukasruke Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  galesi tankistas but, nereik nieko daug matyt, gaza iki dugno ir varyk tiesiai px :D
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...