Pereiti prie turinio

Kamile

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    1.433
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    9
  • Atsiliepimai

    100%

Kamile Pranešimai

  1. Labas, kazkada teko bandyt Klear - tik nepamenu, kiek nemokamoj versijoj data rodo :) Bet manau jei pagooglintum 'competitor analysis social media tools' tikrai rastum kazkokiu tools'u, kurie bent public data rodys (pvz kiek like'u surinkta ant post'o)

  2. Laba,

     

    Vasaros metu, darant internship'ą, teko dirbti su email marketing - mes, nors ir turėjom konkrečius kontaktus (apie database pirkimą ir jų efektivumą - čia jau kita tema...), bet teko naudotis Hunter. Realiai ką šis toolsas daro - tai įvedi websitą ir tau išmeta galimus (labiausiai tikėtinus) email adresus. Man atrodo, nemokama versija nerodo pilno email'o, bet gali pamatyti email'o formatą. Jei nenori mokėti už tools'ą - tada eini į LinkedIn (nežinau, kiek Lietuvoj jis populiarus), įvedi kompanijos pavadinimą ir žiūri, kas užima decision making pozicijas - CEO, CFO ir tt) ir tada siunti PERSONALIZUOTĄ email'ą būtent tam žmogui, o ne į [email protected] . Kitas variantas - naudotis rekvizitai.lt (ar kaip jis vadinasi) kombinuojant su Hunter tools'u - t.y. susirast, kokio formato email'as (ar [email protected], ar [email protected] ar [email protected]) per Hunter'į ir tada per rekvizitai.lt ieškoti konkretaus žmogaus vardo (kiek supratau, rekvizitai.lt nurodo vadovą). Man pačiai teko panašiai daryti - tik aš dirbau su lead generation tools'u IPFingerPrints - kontaktinau tuos žmones, kurie domėjosi mūsų paslaugomis apsilankydami mūsų svetainėje, bet per Hunter žiūrėjau konkrečius žmones.

     

    Pamėgink viską kažkaip automatizuoti, jau net nekalbant apie tai, kad geriausia naudoti email automotisation platformas (mano favoritas - SendGrid, bet daug kas naudoja MailChimp).

     

    Aišku, čia jau kita diskusija apie viso šito dalyko etiškumą, spamą ir duomenų naudojimą, todėl mano asmeninė nuomonė - email marketing turėtų būti tik dalis didesnės marketingo komunikacijos strategijos, kuri įtrauktų tiek push, tiek pull toolsus pasiekti efektingam žinutės paskleidimui.

  3. O tai kurioj srity nori savo verslą atidaryt? Arba dar konkrečiau paklausiu - kur manai, kad geriausiai galėtum save realizuoti?

     

    Kažkur jau rašiau, kad nors visi kalba apie itin didelias sėkmes istorijas (Jobsas, Gateas, Zuckerbergas), bet statistika apie verslininkus sako ką kitą - dažniausiai žmonės kuria verslus jau pradirbę tam tikroje srityje ir matantys spragas ar potencialą kaip sukurti produktą/paslaugą pigiau, efektyviau, inotyviau. Aš tik noriu pasakyti, kad geriau turėk patirties/išsimokslinimą kažkurioj srityje, kurį, jei taip nori turėti savo verslą, galėsi pritaikyti - nelabai svarbu, kas tai būtų: finansai, IT, marketingas ar inžinerija. Jau geriau specializuotis kažkurioj srity ir tada tą sukauptą patirtį 'persinešti' ir panaudoti kuriant kažką nei studijuoti tiesiog 'verslo vadybą', kas realiai yra viskas, bet kartu ir nieko apie verslą.

     

    Visi galim lengvai įsivaizduoti, kaip čia geram verslui reik inovatyvios idėjos ir surast finansus, bet, deja, realybė kiek kitokia.

  4. Sveiki. Galbūt būtų nesunku prabalsuoti už pavadinimą? Ačiū :)

     

    kažkokia kvaila apklausa - o tai kaip Tu žadi pozicionuoti savo kebabus? Jei kaip itin pigius (cheap --> čeap --> čipo kebabai) tai tada čipo kebabai, jei kaip itin didelius - tada gigo kebabai.

  5. Gali nunešti, nieko nesakys ir nemokamai patikrins. Mano buvo, jog gulėjau papludimy prie vandenyno, skaičiau knygą ir tik išgirdau kažką rėkiant 'WATCH OUT', nespėjau net atsisukti, kaip buvau užlieta visiškai bangos. Nors telefonas veikė, po kažkiek laiko prasidėjo problemos su krovimu. Kaip turėjau galimybę, nuėjau į Apple, bet jie ten norėjo kažkur siųsti telefoną tikrinimui, o kadangi jis man vėl pradėjo normaliai veikti - taip ir palikau. Po gal mėnėsio nuo nekrovimo nesąmonių nunešiau į Apple (problemos nebuvo tuo metu), paprašiau, kad patikrintų, jie, aišku, nieko nerado. Bet tada pradėjo neveikti 'rise to wake' funkcija ir kadangi jau tikrai buvo problema (o ne tik mano pasakymas apie problemą) - jie patikrino ir kadangi negalėjo išspręsti problemos, pakeitė nauju. Mano situacija tikrai blogesnė nei tavo - gavo sūraus vandens, bet vistiek Apple pakeitė telefoną.

  6. Mano vienas geriausių pirkinių - visisškai nesigailiu savo Air'u. Čia kažkas minėjo, kad kompas pervertintas ir yra geresnių rinkoj - aš nesiginčysiu, bet papildomai sumoki ir už nuostabų Apple service. Man, pavyzdžiui, buvo, kad neveikė pakrovėjas t.y. nedegdavo lemputė, jog krauną kompą, reikėdavo pajudint tą laidą. Nuėjau į Apple per pertrauką darbe ir po 10min išėjau gavus naują laidą - jokių klausimų, tikrinimų ar mano kaltė ir tt. Tik tiek, kad galbūt, kai reikės jau atsinaujinti, imčiau MacBook (jei neatrodo jis per mažas tau).

  7. Sveiki, uždarbiečiai!

    Pradėsiu nuo to, kuo temos pavadinimas prasideda. Esu pirmakursis, studijuoju kolegijoje. Jaučiu, kaip mano laisvas laikas eina veltui, tad noriu jį panaudoti tikslingai.

    Pirmadienį sumasčiau kažką pakeisti. Vienai įmonei parašiau laišką, jog norėčiau už dyką padirbėti; paminėjau tai kaip praktiką, tada po kelių dienų nuvykau į pokalbį, jau viskas buvo kaip ir suderinta, tačiau.. Reikia trišalės sutarties, o jos kolegija pirmame kurse neduoda.. Na ir įmonei mane laikyti žemiausiu etatu yra nuostolis, kadangi dirbti galiu tik po studijų,arba penktadienį-sekmadienį. Todėl norėčiau Jūsų paklausti, ką tokiu atvėju daryti?

    Galbūt turite pažįstamų,kurie studijuoja VGTU (po koleginės studijos - statinių inžinerinės sistemos, KTU- pastatų inžinerinės sistemos) kurie dabar yra paskutiniuose kursuose?O gal būtų naudingiausia su AutoCAD braižyti brėžinius, dar kažkaip gilintis į inžinieriaus darbą savarankiškai?

     

    Labas, ar radai kaip išspręsti šitą trišalės sutarties nesąmonę? Aš pati studijuoju užsieny, sukontaktinau su keleta Lietuvos įmonių ir bent kelios norėtų mane priimti, bet prašo šitos sutarties (kas, mano nuomone, yra kažkokia nesąmonė, nes praktiką noriu atlikti savanoriškai, keletą savaičių/mėnesį vasaros metu, unis išvis čia ne prie ko). Užklausius uni gavau atsakymą maždaug 'sorry, mes tokių dalykų nepasirašom (aš net neklausiau apie sutarties parengimą, nes kiek supratau čia Lietuvoj univerai patys pateikia sutartį), bet atsiųsk kontrakto detales, galbūt pasirašysim'.

  8. Labas,

     

    aš buvau panašioj situacijoj - taip pat mokiausi užsieny, įstojau, kur, maniau, bus perspektyvu ir faina, bet visiškai man netiko studijų programa. Žodžiu, skirtumas buvo tik tas, jog aš pasiryžau mest prieš pat antrus metus (kai gavau savo antrų metų pirmo pusmečio timetable ir užemė toks 'wtf Kamile ar tikrai nori tai mokytis' jausmas).

     

    Nežinau, kurioje šalyje studijuoji, bet visur, manau turėtų būt kažkoks kaip tutor (tipo tavo koordinatorius) - aš kaip nusprendžiau mesti/keisti studijas, turėjau pokalbį su tutorium ir realiai jo pirmi klausimai buvo apie tai ar nesijaučiu homesick/depressed. Manau, ką tu dabar turėtum padaryti - parašyk savo tutor/ar student advisor kokiam, kuris atsakingas už welfare ir susiorganizuok susitikimą, nes savo post'e mini, jog pirmi metai labai patiko, o antrais - jau juoti namų ilgesį. Klausimas - ar nepatinka aplinka, kurioje mokaisi/gyveni ar pačios studijos (nepatinka todėl, kad juose kažko trūksta (pvz workshop'ų) ar todėl, kad savęs nematai einančiu šiuo keliu ateityje?). Jei po pokalbio su kuo nors iš uni paaiškės, kad jo, tikrai nenoriu čia mokytis, kraunuosi daiktus ir varau namo - tai, mano supratimo, viskas yra ok. Jei turi galimybes mesti studijas ir įstoti į tą sferą, kurioje save įsivaizduoji ir visada norėjai - tai visų pirma apgalvok ką reikia daryti, jog pasiektum savo tikslą ir jeigu vienintelė išeitis būti ten, kur save įsivaizduoji, yra mesti studijas - tai mesk. Svarbiausia, manau, yra ne tai, kad keiti studijų kryptį, o tai - kodėl ją nusprendei keisti.

     

    Šiaip žiauriai džiaugiuosi savo sprendimu - kad ir kaip nuvalkiotai nuskambėtų, bet kartais reikia išeiti iš savo komforto zonos vien tam, kad galėtum judėti pirmyn. Aišku, aš mesdama studijas jau žinojau, ką noriu daryti ir kodėl metu, tai gal man buvo truputį lengviau :).

     

    Sėkmės!

  9. Veltui užsipuolėt apklausos sudarytoją - ne jo gi kaltė, kad Norfa, kaip gan didelis brand'as, vis dar nesugebia perteikti aiškaus brand image, kokia gi ji yra ir vis dar normaliai nekomunikuoja to savo stakeholderiams.

     

    Turbūt turėtumėt ką pasakyti apie Facebook'ą, Apple ar net tą pačią Maximą, nes šie brand'ai sukelia kažkokias asociacijas, yra žinoma jų pozicija, įsitraukimas į visuomenę.

     

    Vienintelė problema su šia apklausa, kad turbūt pasirinkta ne tą įmonė, jei buvo norima lengvai parašyti darbą. Bet iš kitos pusės - tokias apklausas vertingiau daryti, nes savo esė/darbe (nežinau, ką čia apie Norfą rašysi) galima lengvai klausti 'kodėl taip yra'? Galbūt Norfa - tik 'market follower' ir jai nereikia visiško buzz'o apie brand'ą, nes tokia ir yra Norfos strategija?

  10. Ačiū abiems, apie grupes nepagalvojau :unsure:

     

    Supratau, sutinku, kad produktas nėra patrauklus, bet kai kuriai auditorijai gali būti naudingas :) Kepimo popierių išreklamuoti sunkiau nei spurgą... :huh:

     

    Na, visų pirma čia visi labai gerai paminėjo, jeigu organizacija yra B2B ar verta, nes, turbūt nelabai pasieksi savo tikslinį targetą.

     

    Bet visgi, jei labai norisi tų laikų feisbuke (kas, realiai, yra nusižengimas Facebook'o T&C, ar ne, reklamčikai?)...

     

    Pats kaip ir atsakei į savo klausimą, kad produktas turbūt nėra tas, kad būtų visų sharenimas ir like'inimas, ypač, kai organizacija nėra žinoma (spėju) B2C aplinkoje. Taigi dovanok tą kepimo popierių su kažkuo, kas jau turi brand'ą ir yra stipriai susijęs su tuo, ką pardavinėjat, pvz Beatos kepinių receptų knyga ar kokia Jamie Oliver receptų knyga. Ką išlošiat: realiai bus daugiau puslapio like'ų ir share'ų (ko, kiek surpatau, ir siekiat), nes kursit didesnę pridetinę vertę savo auditorijai, bet tuo pačiu ir promotisint savo produktą ir turbūt sulauksit like'ų iš tų žmonių, kuriems tas popierius ir receptai praverstų (bet greičiausiai audience nebus tikslinė, nes visgi B2B orientuoti esate). Sugalvokit eye-catching slogan'ą, kuris sietų tą jūsų pardavinėjamą kepimo popierių su receptais (tipo: "tapk Jamie Oliver savo virtuvėje su XXX kepimo popieriumi" ar "išbandyk geriausius Beatos kepinių receptus, kepdamas ant xxx silikoninio popieriaus", ar whatever).

     

    Aišku, čia kažkas gerai paminėjo, kad bet vėlgi - tų grupių spaminimas, net ir su konkursais, nemanau, kad yra išeitis, nes, priapažinkime, spamo niekas nemėgsta, tad nemanau, kad nori, jog tavo brandą būtent su spamu ir asocijuotų.

  11. O kur Lietuvoj moko marketingo? Nes, pamenu, praeitais metais ziurejau, kad lyg ir gryno marketingo (ne marketingo vadybos (marketing management)) nesiule univerai (galbut kolegijos, bet ten - netaikiau). Siaip pasidomek ISM, kaip ir kiti minejo, mano tik geriausi prisiminimai apie si univerai ir ju organizuojamus renginius (nestudijavau, tad del pacios studiju kokybes nepasakysiu)

  12. Sveiki, manau temos autorius ir kiti nariai nesupyks, jog šiek tiek ne į temą, bet manau taip pat aktualų dalyką paklausiu. Mane domina užsienio kolegijos/universitetai tiksliau Airijos. Turiu keletą klausimų, kurie man atrodo nelabai suprantami. University College Dublin, domina - ekonomika, rašo, jog norint įstoti reikia 590-625 pointų. Nuoroda: https://myucd.ucd.ie/course.do?courseID=7&sectionID=1430

     

    Čia jų tinklalapio lentelė, kurioje nurodyti kriterijai norint įstoti.

    http://www.part.lt/img/2bf4e2096270b618adecf1e32257a125690.png

     

    Kaip suprantu, jog įstočiau pakanka keletą egzaminų išlaikyti +-70%, bet ar čia tikrai taip yra? Universitetas atrodo topuose yra 150-200 vietoje pagal ekonomikos specialybę ir mano manymu tokie maži reikalavimai? Galbūt aš čia kažko nesuprantu, gal yra žmonių galinčių paaiškinti kaip čia iš tikrųjų yra? Būčiau iš ties labai dėkingas!

     

    Rasi gi, kad cia tie BA rezultatai taskams prilyginami tik 'up to 500 points', praso dar kazkokiu ten rezultatu. Siaip turiu drauge, kuri studijuoja Airijoj, bet ji po baiagimo dar ten koledze metus ejo kazkokius kursus, kad istotu i univera, gal cia del to, kad nesurinko tu tasku :)

     

    Geriausia, manau, reiketu parasyt tau univerui ir paklausti ar priims tave tik su BA ar ne.

  13. Del pigesnio nusigavimo, tai patikrink megabus ir/ar nationalexpress (brangiau) autobusus, tikrai pigiai galima nukeliauti. Del nakvynes Londone - pasiziurek airbnb.com ir jei dar niekad nesinaudojai, paklausk savo draugu, gal kas turi koda (jei niekas netures - parasyk man, pasidalinsiu savo), gausi 14 svaru off pirmai nakvynei :)

  14. Dekui uz informacija, parasiau admission teamui e-mail dabar laukiu del reikalavimu patvirtinimo. Tavo drauge kogero pasirinko magistra per du metus, tai pirmus metus mokejo ~5000GBP, taip?

     

    Magistras Anglijoj, jei studijuoji Full-Time, yra metus, tad ji per metus man atrodo mokėjo tiek, bet aš tiksliai nepamenu. Šiaip realiai kaina priklauso ir nuo univero - geresni univerai (bent jau TOP30), dažniausiai magistrą apmokestina brangiau. Tačiau dabar įvedė tą paskolą, tai gal suvenodins kainas (na, kaip ir undergraduate studentams). Taip pat, kambariokė lyg ir sakė man, kad per kalba.lt tvarkėsi viską, tai gali ir jų pasiteirauti, tačiau lengvai nepasiduok į jų sūlomus univerus, nes ten dažnai ne kokius siūlo - mąstyk apie tai, kur pats norėtum studijuoti.

  15. Jop, ta irgi issiaskinau.

     

    https://www.prospects.ac.uk/postgraduate-study/funding-postgraduate-study/postgraduate-loans#am-i-eligible-for-a-masters-loan

     

    Kaip supratau UK paskolai esu tinkamas:

     

     

     

    O masters studijos tai domina sitos:

     

    http://courses.leeds.ac.uk/23718/MSc_Advanced_Computer_Science_%28Cloud_Computing%29

     

    Trunka metus ir kaina 10k, tik reiketu IELTS issilaikyti. Traukia Leeds nes ten ana vasara pragyvenau jau.

     

    Tik nelabau supratau requiremento:

     

    A bachelor degree with a 2:1 (hons) in computing or a related discipline.

     

    Ka pavyko susirasti tai:

     

     

     

     

     

    Tai kaip supratau nori kad diplomas butu su pagyrimu, o man sito pasiekti jau neiseis (turi buti visu absoliuciai dalyku nemazesnis bendras ivertinimas nei 8 ir baigiamasis 10)

     

    First class UK univeruose skaitosi, kai gauni daugiau nei 70proc iš egzaminų/atsiskaitymų. Geriausia būtų Tau susirašyti su dominančiais univerais ir paklaust, ko jie reikalauja iš EU/Lithuanian studentų. Mano buvusi kambariokė čia magistrą studijavo, tik tiek, jog pati mokėjo už studijas, bet dabar (nuo kito rugsėjo), gali paskolą ir magistrui pasiimti (tik truputį kitokios grąžinimo sąlygos.). Taip pat britai nori iš EU išstot, tad nežinia, kaip su tom paskolom bus, tad galbūt paskubėk, nes jei ir išstos iš EU, tačiau turėtų neduoti paskolų tik dar kitiems metams EU studentams.

  16. Sveiki. Pries savaite laiko pradejau savo startup projekta ir noreciau, kad ji ivertintu kaip imanoma daugiau zmoniu. Visa informacija rasite cia https://www.indiegogo.com/projects/the-best-card-game-in-the-world#/ Jeigu jums sis projektas atrodo idomus, pasidalinkite juo su seima ar draugais. Aciu jums labai.

     

    Aš gal ne apie patį kortų žaidimą, bet apie pasirinktą marketingo taktiką...

     

    Toks pasdemėjimas, kad geriausia crowdfundin'a tuos projektus, kurie yra "žinomi" (arba turi kažką žiauriai orginalaus pasiūlyti) t.y. kurie soc. media'joj jau turi kažkokį pripažinimą. O tu net neturi brand'o - 'the best card game in the world'... Kiek tokių 'best' yra?

     

    Taip pat reikėtų geresnio teksto (jau net nekalbu apie anglų k. klaidas), nes man, suprantančiai angliškai, buvo sunku suprasti, kaip ten tas žaidimas vykstą (iš pradžių priminė scrablbe, tik kad su kortum, o ne su lenta). Pasisamdyk gal kokį copywriter'į, rašantį angliškai. Mažink tekstą, bet rašyk įtaigiai ir parduok - aš dabar nepirkčiau. Išmesk visus negatyvumus (ar nori, kad tavo kortas asociuotų su tai, kad tau sunku jas gaminti? Crowdfunderiams/pirkėjams neįdomu). Vietoj to, kad aprašytum viską - parodyk, kaip jas darai.

     

    Ir dar, nepamiršk, kad dabar marketingas pereina iš 'product marketing' į 'experience/value' marketing - kai pristatinėji produktą, orentuokis ne į tai, kad jis gaus fainą kortų kaladę (nes tokių kortų žaidimų - tūkstančiai, jei ne dar daugiau), bet kokią pridėtinę vertę jis sau susikurs įsigyjęs tas kortas (taps "the party of the soul", nes tokiu žaidimu pagyvins vakarėlio atmosferą; daugiau bendraus su savo vaikais ir geriausiu tėvu, nes žais su vaikais etc)

     

    Didžiausios sėkmės!

  17. Tačiau, pildantysis galės įrašyti vieną predicted grade t.y. bendrą viso BA (su egzaminais ir metiniais pažymiais) vidurkį. >>>Žiūrėti mano 3 nuotrauką.

     

    Tik va klausimas ar užtenka to vieno, bendro predicted grade ar ne?

     

    Ne, reik visų predictų, kuriuos įrašys mokytoja/as. Pamenu, kai stojau pirmą kartą, man Edinburgh'o uni parašė net laišką, kad nenurodžiau matematikos egzaminų predict'o ir jei noriu, kad būčiau automatiškai neatmesta, reik jiems nusiųsti ASAP. Kai kuriuos, kurie nenurodė predict'ų kiekvieno dalyko, iškart atmetė.

  18. Manau, kad Tau reikėtų susidelioti prioritetus - ar nori pinigų čia ir dabar, ar geriau turėtii 'specialybinės' patirties ir (greičiausiai) uždirbti daugiau vėliau, nes jau turi patirties tam tikroje sferoje. Pavyzdžiui, jei aš būčiau trečio kurso studentė ir man būtų dilema: ar dirbti UK sandelyje, ar dirbti už mažiau, bet darbą pagal specialybę - tikrai rinkčiausi specialybinį darbą, vien dėl to, kokią pridėtinę vertę jis kurtų mano ateičiai.

     

    Narys Mr Kent minėjo, kad praktikos dar bus ketvirtame kurse, tad nereik dar niekur skubėti. Aš nelabai įsivaizduoju, kaip tos praktikos veikia Lietuvoje, bet jei kiekvienas studentas privalo ją turėti - tai kaip Tu su savo CV išssiskirsi iš minios kitų, jei VISI studentai yra turėję praktiką? Greičiausiai ne darbu UK fabrike/sandelyje/pub'e.

     

    Aišku, čia kiekvieno teisė rinktis, bet visad prieš darant sprendimus reikia galvoti ne tik apie trumpas pasekmes (uždirbama daug pinigų), bet ir apie tai, kokią įtaką sprendimas turės ilgoje perspektyvoje.

     

    Žinoma, pas Tave IT specialybė, tad gal truputėlį viskas kitaip nei žiūrint iš mano varpinės.

  19. Gal kas žinot UBER bonus kodu už kuriuos butų galimą gaut 10eu nuolaidą pirmai kelionei?

    paprasyk, jog koks draugas, jau vaziaves uberiu, pasidalintu, nes gausi tiek tu, tiek jis 10euru off :) arba gali mano naudot, nesupyksiu - d9g1sre4ue

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...