Pereiti prie turinio

ResQ

Nariai
  • Pranešimai

    39
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Visas ResQ turinys

  1. be problemų ne K skylake procesorių gali spartint (overclockint), silikonas dar dažnai neprastas būna ir gan aukšti clock rate'ai pasiekiami. Jo norima motininė puikiai tai atliks... Tad procesoriaus pasirinkimas geras. Aušinimas - imk CRYORIG H7 Motininė - gera, kaip Asrockui. bet kam pliusinę versiją? USB 3.1 panelio reikia? daugiau ženklių skirtumų nėr. Žiūrėk pagal kainą, gal be pliuso apsimokiau bus. Ram'ai - 8GB? sėkmės. Po vieną programą mėgsti junginėti? Nulis multitaskinimo? Bent 16 GB reik tokiam kompiuteriui... SSD - skonių reikalas. Tokiam rig'ui imčiau - Sandisk SDSSDHII-960G-
  2. Parametrai svarbūs, jei jis kažką darys... pirmiausia reikės workstation grade motininę bent jau pasiimti, įsidėti atitinkamus kietuosius diskus (pagal paskirtį). Patart net sunku, nes atrodo kad tik šiaip laikysi tą pc įjungtą ir tiek. Plačiau kam naudosi parašyk - atitinkamas ir atsakymas bus.
  3. Taip taip ponas, į rezoliuciją nekreipiam dėmesio, Jūs aukštos rezoliucijos ekraną matėte akyse? Kad ir internetas pilnas rekomendacijų kaip ir aš miniu, būtent atstumas nuo televizoriaus (pagal istrižainę bei jo rezoliuciją): http://prntscr.com/bks7st http://prntscr.com/bks821 PPI didesnį ir imi, kad iš arčiau vaizdas geriau atrodytų... su tais 6 metrais ir turėkit 480p ekranus.
  4. Jei galvą kažkam reik sukiot - nereik tokios įstrižainės. Kažkas jei nesuprato - visos mano žinutės šioje temoje yra apie "gaming" televizoriaus panaudojimą. Nors ir kaip įprasto agregato asmeniškai 55" 4k nelaikyčiau toliau 2m. O jungiant prie kompiuterio nelaikyčiau toliau 1m. Kažkaip man atrodo ne taip suprantat atstumą, įstrižainę ir rezoliuciją. Kuo daugiau pikselių yra viename colyje, tuo arčiau ir sėdi. Pasibandykit arba pasigogolinkit, ne 6 metrus kosminius atstumus čia siūlau kaip kiti.
  5. Iš kur tokia informacija? 6 metrų rekomendacija būtų jei televizorius būtų 480p raiškos ir tokios istrižainės. Čia už tokią sumą laisvai 4k rezoliucija išeina. Tad 55" televizorius (140 cm) 4k raiškos, rekomenduojamas atstumas - 1.6 metro.
  6. Čia ne apie tamstos konkretų pavyzdį kalbam, kuriam kažkoks telikas kažkaip kreivai rodo. Kalbant apie televizorius iki 20 ms skaitosi idealus input lag, o iki 40 ms geras televizorius naudoti žaidimams. [pasidomime prieš kukuojant] Dėl konsolės pirkti tokį agregatą tikslo nematau. Kalba eina apie 4k rezoliucijos, didelės įstrižainės televizorių. Bet jungiant prie atitinkamos kompiuterinės įrangos - vaizdas idealus.
  7. erezijų neskleiskim, tad jei ko nežinom - patylim. Kad ir 2015 metų modelį galiu pasakyt katras 20 ms input lag turės - Samsung UN50JS7000 - kaina bus apie pusantro euro. Yra pigesnių - Sony X810C, bus apie tūkstantį. Tik input lag'as pakils iki 37 ms O šiaip pagrindiniai siūlymai http://prntscr.com/bj7vt0 Ten dėl spalvų gamuto ir kitų blevyzgų pačiam reikės sužiūrėt, bet gamingui visi monikai šitie tiks ;) [realiai tinka katrų input lag'as iki 100 ms... bet rekomenduoju Žiūrėt ne daugiau 40ms...]
  8. Nėr jokių problemų su Mezon'u, bent jau man, Vilniuje. Investuokit į anteną papildomą, o nebandykit gaudyti ryšį su paprastu router'iu. :) Su 30 Mbps planu, sėdžiu ant jų bokšto aprėpties ribos. Dvi, trys padalos iš penkių. Prie router'io pajungta antena - viduje (kai bus pajungta išorėje, stabiliau viskas turėtų veikti). Greitis: http://www.speedtest.net/my-result/5407920675 Šviesolaidžiui galimybių nėr. TEO plačiajuostis veikė, buvo problemų, neišėjo sutvarkyti - tai už Mezon geresnio ir neradau interneto tiekėjo, pagal savąją geolokaciją.
  9. smagu kaip visada klausyti ir su kokiu į 5 metų procesoriumi VR'as eis? :) realiausias pretendentas būtų nebent LGA 2011 3930k. Bet tokį ne kiekvienas turi x) O jei čia RX480 su 144 Hz moniku lipdyt tai išvis juokas :D Deja, mums varganiems lietuviams, nereikia žiūrėt į kas naujausią ir gražiausią, o kas jau šiek tiek panaudota ir puikiai atliks savo vaidmenį atsižvelgiant į kainą.
  10. Puikiai supranta, o perka, nes turi iš ko pirkti. Nekalbu apie asmeninį gyvenimą ir kompiuterio naudojimą. Yra kitų atvejų, kai kompiuterio reikia čia ir dabar. O ir namų vartotojas, taip planuodamas gali niekada ir neatsinaujinti. Kasmet yra komponentų tinkančių vienai ar kitai pirkėjų kategorijai ir pilnai atitinka jų lūkesčius. O kiek daug šių metų naujovės paklibins rinką - pamatysim metų gale - pagal pardavimus. Bet aš manau daug kas peršoks šių metų "naujoves". Nes kiti būtent ir moka planuoti ir mato, kad atitinkamo tier'o produktų kainos šįmet yra aukštesnės nei imant paskutinius ke
  11. Labai taikli savikritika :) Permesk akim ką pats postini visada - skaičius. O čia pasakymas, kad žmogus klaidą padarė pirkdamas GTX 960 vietoj Radeono... Tai žmogus tik vieną klaidą padarė, pirkdamas seną architektūrą už naujos kainą. Atsimink, kad technikos žmonės laukia skirtingai. Vieniems reik čia ir dabar, kiti "galvoju, gal po metų pirksiu". Aš ir čia galėčiau pradėt kalbėt apie GP100, laukim 2017 ir panašiai, o viskas kitkas nieko verto. Pažanga matoma kasmet, vienais metais viename hardware sektoriuje didesnė, kitais kitame.
  12. būtent... ekspertas anas ir toliau reiškiasi, rašo RX 480 sieks R9 390X... nors smagu paskaityt, galėtų dažniau - tik blogai, kad kas paims ir už gryną pinigą paims žodžius. jam tik kokią antraštę iš trečiarūšio "kreivaraščio" pamatyt ir jau pila kažką čia. Dar tegul mums papasakoja kokią Asus'as afigieną technologiją pristatė ir kaip mes čia jau greitu laiku stacionarus iš "lego" dėliosim.
  13. Tiek Tamsta ir esate susijęs su šia sfera matosi, o kalbate daug. Jeigu teigiate, kad yra kažkoks atgimimas, reiškia pagal Jus naudojimas (pirkimas) kyla. O tai galėtumėte išreikšti statistiškai. Tad mielas pone, prašome pateikti statistinius duomenis, kad stacionarus nukonkuruoja kitus įrenginius (jų pardavimai kyla, o kitų krenta). Kaip matysite statistika stacionariems nepalanki :) Ir dar kart pasikartosiu - stacionariems turi būti didesnis dėmesys ir platesnis naudojimas, tik deja nematysim mes to dar greitai :)
  14. Aš jau pirmame puslapyje rašiau, kad pardavimai stacionarios technikos tikrai dar nekils ir renesanso nežadama. Vyks tolimesnė stagnacija [arba net kritimas, kaip ir matoma statistikos duomenyse]. O paskutiniame savo poste nekalbu apie pardavimų kėlimą, oponuojama asmenims, kurie įžvelgia kitų įrenginių "superiority" prieš stacionarius. Vėlgi čia mano atvejis ir mane supančių asmenų atvejis, kuris bendrame tarpe ir plečiasi būtent dėl komunikacijos ir akivaizdžių pavyzdžių. Nežinau kaip kiti renkasi tarkim automobilį, bet manau nemaža dalis pagal rekomendacijas ir akivaizdžius pavyzdžius apl
  15. O bendrai paėmus labai ir gailą, kad daugelis nemato stacionaraus kompiuterio kaip įrenginio galinčio pakeisti jų nešiojamus kompiuterius. Stacionaraus kompiuteris yra ilgaamžiškesnis, patvaresnis su "upgradeability" keliu, o ir išliekamoji vertė didesnė (yra niuansų). Dar vienas niuansas, stacionarių kompiuterių naudotų dalių rinka yra didelė ir konkurencinga. Tad jei yra noras susirinkti entuziasto platformą, tai padaryti yra lengva ir pigu. O jei jau ieškosit entuziastui skirto naudoto nešiojamo kompiuterio - bus sunkiau. Kitas aspektas yra kaina. Žmogus nors kiek sugebantis apskaičiuot
  16. Nelabai supratau posto esmės. Temos esmė - kad kompiuterinę techniką neveikia stagnacija. Bet tai jų kiekiai mažėja. O grubiai kalbant apie dalis, Maxwell ir Haswell PC community buvo priimti džiugiai. Tai dabar kas turi tas sistemas vėl laimingi sėdės iki 4 metų! Dėl tų laptopų aš nežinau, nesidomiu, gali tik paprastai pasakyt. Žaidimų klasės laptopai išties patobulėjo. Vat vienintelis patobulėjimas turbūt rimtas visoj PC industrijoj. Tai ta rinkos dalis tikrai nemažės. Na o ultrabookai jau nuo kokių 2012 ant bangos. Tik jų kaina nemažėja, o daug kas vistiek dar žiūri į horse power... Tai p
  17. Renesansas? Kalbat apie didesnį kompiuterinės technikos kaip prekės vartojimą? Nė velnio. Aš labai nenorėčiau, kad šioje temoje atsirastų techninių charakteristikų išraiškų, kurios bereikšmės būtų šios temos kontekste. Dabar yra visiška stagnacija. Dėl paprastų dviejų priežasčių - hardware pasidarė per galingas, software negali išnaudoti naujo hardware. Klausite kodėl? Vėl paprastos dvi priežastys, dėl hardware - nėra konkurencijos. Dėl software - nėra finansavimo šaltinių. Prekyba stacionariais kompiuteriais taipogi ir nešiojamais kompiuteriais krenta. Esmė tokia, kad 2010 geležis
  18. kokia čia el. parduotuvė? pirkimai gi paruoštukų tų stacionarių vistiek vyksta dalimis, visos išvardintos ir visoms skirtinga garantija. Čia ne PSU problema greičiausiai software/bios iš geležies dar RAM ar motininė. O koks konkrečiai PSU įdėtas ir kokią vaizdo kortą maitina?
  19. Konkretūs ram'ų modeliai kokie [lipdukas yra ant ram'o, ilgas skaičių ir raidžių derinys, nurašyk arba geriau nufotkink]? Kokia motininė? Turbūt visiškai skirtingi stick'ai gal buffered, gal ECC. Skirtinga įtampa ar CAS nesvarbu dažniausiai, BIOS'ai ant auto susitvarko.
  20. Čia skonio reikalas gal labiau. Style galingesnis ragelis, su šiek tiek didesniu ekranu ir daugiau pikselių. Būna kartais žmonėm labai pikseliai rūpi.... Tai atsakymas aiškus. 4k video įrašymą turi Style, būna žmonėm, kad galvoja filmus su telefonu sukti ir aukštesnė raiška jiems padės. Dėl sensoriaus tai abejoju ar skirtingi, bet reiktų pasitikrint, šiaip kameros vienodos... Wide angle lens prieky yra, tai jei SELFI'ai gyvenimo dalis, tikrai idealus variantas. CPU ir GPU galingesnė Style. Baterija žinoma mažiau laikys nei Play. Bet tai tam power bank'ai mano galva yra, nes heavy useriui b
  21. Rift'as maksimaliai turės 90 kadrų per sekundę, tad reik žiūrėt į kompiuterio geležį, kuri stabiliai virš 100 kadrų per sekunde pasirinktame žaidime gali sukurti. Kadangi Virtual Reality svarbiausia framų stabilumas, geležis turi būt top notch norint žaisti grafiškai reikliausius žaidimus. Kompiuteris ,kurį parodei, atmetant Rifto kainą sudaro 900 dolerių. Susidėt jį galima už 700 ar mažiau. Tad kaip ir kiti sako, dėkis kompiuterį pats ir sutaupysi ne vieną šimtą žalių. Ir BTW investicija svarbiausia bus į GPU, su GTX 980 Ti būtum ramus. Su GTX 970 nepaeis reikalas, o su GTX 980 SLI jei
  22. Vertė: 400-425 eurų Kompiuteris neoptimizuotas. Vaizdo plokštė turi būti keičiama. Procesorius privalo būti spartinamas. Aušintuvo Evo 212 užteks vidutiniam spartinimui. Pagal kodą motininė: M5A99X EVO R2.0 ji yra gera. nebent būna problemu, kad Northbridge perkaista. bet atsižvelgiant į kitus komponentus thermal limitą pasieksi su jais. Be SSD ne gyvenimas, jei su kompiuteriu nėra, teks pirkt bent 64GB... [apsimokiausia 240/256GB] variantai. Jei reikia PC pagal konkretų biudžetą sužvejot - kreipkis A.Ž.
  23. Parašyk abiejų ramų modelius. Bei motininės plokštės modelį.
  24. Su RAM'ais viskas paprasta. Imi pagal specifikaciją identiškus. Ypač laptopuose geriau nemaišyti. Būna kad žemesnės įtampos RAM'ų neatpažįsta motininė, bet tavam laptopui yra variantas 1.35V.Tačiau tada reiktų pirkti du vienodus ramus su tokia įtampa, aišku variantas būtų undervoltinti esamą 1.5V, bet to nerekomenduoju - yra niuansų. Sutaupytum apie 2W maksimaliai išnaudojant RAM'us lyginant 1.35V su 1.5V Dėl latency vėl gi tas pats, nesumaišysi CL9 su CL11, susilygins ant prastesnio latency. Dėl MHZ jei pigesnis bus variantas 1333Mhz imk ji, nors ir nusimuš iki 1333Mhz skirtumo nepajusi
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...