Pereiti prie turinio

Tadasj

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  515
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Tadasj gavo reakciją nuo LifeLog Kaip padaryti SS (Screenshot) tutorialas   
  Atsigauk, juk čia 5 metų senumo tutorialas... O tutorialai ir skirti tiems, kurie kažko nemoka.
 2. Patinka
  Tadasj gavo reakciją nuo sliekas Pre App Camp paskaitų ciklas norintiems daugiau sužinoti apie mobiliąsias programėles   
  Sveiki!
   
  Visus besidominčius mobiliojo pasaulio naujovėmis, aplikacijomis, asmeniniu tobulėjimu kviečiu atvykti į PRE APP CAMP seminarus. Pirmasis jų prasidės jau Spalio 4 dieną 17.30 Swedbank, Konstitucijos pr. 20, didžiojoje auditorijoje. Pirmosios paskaitos tema - Mobilios programėlės "žaliems". Programavimo įrankiai, ciklo apžvalga bei App Camp pristatymas. Lektorius - Tomas Martūnas.
   
  Kviečiu registruotis ir ruoštis artėjančiam App Camp renginiui!
   
  Ir šiek tiek informacijos apie renginį...
   
  „App Camp“ yra didžiausias mobiliųjų aplikacijų vystymo renginys Baltijos ir Skandinavijos regione. Renginio tikslas – sukurti naujas mobilias aplikacijas per 48 valandas. Šiais metais App Camp vyks lapkričio 9–11 dienomis Vilniuje. Sulauksime apie 500 į verslą orientuotų dalyvių, kurie susiburs į 100 komandų ir sukurs 50 naujų mobilių aplikacijų.
   
  Mes norime, kad App Camp atneštų žmonėms neįkainojamos patirties, žinių ir įkvėpimo. Šiemet prieš App Camp renginį kartu su Tobulėtuve ir HUB Vilnius organizuojame mokymų sesijas. Jų metu bus galima ne tik sužinoti apie mobiliąsias platformas, aplikacijas bei jų dizainą, bet ir pilnai pasiruošti dalyvavimui App Camp renginyje išmokstant „pitching‘o“ pagrindų bei komandinio darbo įpatumų.
   
  Kas naujo šių metų App Camp?
  1. App Camp tiesiogiai internete. Renginys bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamos internetinėje erdvėje.
  2. Produktyvumas renginyje. Renginys sulauks didesnio skaičiaus dalyvių. Ir tai ne vien mobiliųjų aplikacijų kūrėjai – programuotojai. Kviesime ir rinkodaros, verslo plėtros bei dizaino ekspertus. Todėl norėdami pilnavertiškai išnaudoti šių žmonių kompetencijas primygtinai siūlysime burtis į komandas formatu „Hacker-Hustler-Designer“ (liet. Programuotojas-Rinkodaros ekspertas-Dizaineris).
  3. Neįkainojami patarimai. Mentoriai renginyje bus suskirstyti į grupes: IT, Dizaino, Verslo plėtros, Finansavimo ir marketingo. Ekspertai patars visais dalyviams rūpimais klausimais.
  4. Pranešėjai ir jų specialūs prizai. Unikali galimybė išgirsti ir pasisemti patirties iš pranešėjų bei laimėti jų įsteigtus prizus.
  5. Pagalba po renginio – orientacija į rezultatą. Renginys yra orientuotas į rezultatą, todėl norėsime, kad kiekviena komanda patikėtų tuo, ką daro ir savo prototipus išvystytų iki pilnai veikiančių aplikacijų. Padėsime komandoms pasiekti tikslą – išskraidinti savo produktus.
  6. Žalesnis renginys. Valgysime skaniau, mąstysime sveikiau, pramogausime linksmiau!
   
  Daug iššukių ir prizų - visa tai laukia App Camp lapkričio 9-11 dienomis.
   
  Facebook

 3. Patinka
  Tadasj sureagavo į Wineris Švęsk kiekvieną dieną   
 4. Patinka
  Tadasj sureagavo į Dywaz USB data kabelis [0,01$]   
  Gavau pasiūlyma pirkti USB data kabelį už 0,01 USD + nemokamas siuntimas. Tinka: iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3G/3GS, iPod, MP3, MP4
   
  Gal kam pravers: http://www.everbuying [dot] com/USB-Data-Cable-for-iPhone-4-97-5CM-p-30720.html
  Vienas žmogus gali pirkti vieną prekę kas dvi savaites.
 5. Patinka
  Tadasj sureagavo į Andrius. Irmantas Šaduikis Žvaigždė!   
  O kaip čia diena anksčiau nuleakinai laikraštį? :D
 6. Patinka
  Tadasj sureagavo į Kernius Aštuoni! Uždarbis.lt gimtadienis   
  Aštuoneri. Tiek metų praėjo nuo 2004-tųjų sausio 5-tosios nakties, kai gimė tai, ką šiandien vadiname Uždarbis.lt.
   
  Tuomet mažai kas būtų patikėjęs, kad jaunų žmonių, besidominčių IT ir verslu, bendruomenė savo lankomumu kada nors beveik nekuo nenusileis didžiausiems verslo ir technologijų portalams Lietuvoje. Šiandien – tai realybė.
   

   
  Jei ankstesniais metais jau buvo galima pasigirti, kad esame trečia pagal dydį interneto bendruomenė Lietuvoje (po SuperMama.lt ir BitePlius.lt), tai šiemet galima pridurti patekimą tarp 50 daugiausiai praverčiamų lietuviškų tinklalapių (pagal Audience.lt) ir garbingą 21-ąją vietą Alexa reitinge: "The top 500 sites in Lithuania".
   
  Kaip skaičiais pasikeitė Uždarbis.lt per aštuntuosius savo gyvavimo metus?
   
  Šiemet mus papildė perpildyta Siemens arena – 12 000 – naujų narių (1 000 daugiau nei pernai) ir dabar mūsų jau čia 48 300 – beveik pusė šimto tūkstančių. Lygiai prieš metus peržengėme pusantro milijono parašytų pranešimų ribą, šiandien jų jau – 1 833 100. Uždarbis.lt duomenų bazė šiandien sveria 4.2 GB gryno teksto (prieš metus – 3.3 GB). Šiuo metu mus aplanko po vidutiniškai 16 500 žmonių kasdien.
   
  Kas naujo?
   
  "Metų forumietis 2011" rinkimus, šiemet organizuotus Kofemano, laimėjo epsaitas - interviu su metų forumiečiu.
  Narys lasickui įgyvendino savo paties pasiūlytą idėją – pirmąsyk rinkome "Metų komentarą": protingiausiu 2011 metų komentaru išrinktas TekstuVertejo pasisakymas temoje "Lietuvos ateitis – kokia ji?".
   
  Jeigu reikėtų rinkti metų temą, pagal gautus reputacijos taškus ir sukeltas prieštaringas diskusijas, ja neabejotinai taptų "DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti" – šiandien tai yra daugiausia pripažinimo sulaukusi tema Uždarbis.lt istorijoje, po pusantrų metų lyderystės 293:292 (reputacijos taškais) nukarunavusi kelių sakinių tekstuką lakonišku pavadinimu: "Vaikai, nevokit.".
   
  Naujovės
  Per paskutiniuosius metus pristatėme Pagalbos centrą, Karštas temas ir (nelabai kol kas sklandžiai veikiančius) Realaus laiko pokalbius.
   
  Nors visi atnaujinimai buvo svarbūs, ypač norėtųsi išskirti Karštas temas. Tai funkcija, kurią buvau sukūręs dar prieš pusantrų metų, bet iki pat šio rudens nedrįsau paleisti viešai todėl, jog tikrai Karštų temų beveik nebūdavo, – tokiomis per kelias dienas galėdavai pavadinti 3 ar 4. Tuomet, kai galiausiai padariau Karštų temų blokelį viešu, viskas staiga pasikeitė – dešimtukas pasidarė beveik visada pilnas įdomybių. Atrodo, kad tai ne tik padeda greitai pastebėti / atrasti vertas dėmesio temas, bet ir skatina tokias kurti.
   
  Komanda
   
  Uždarbis.lt moderatorių komandą šiemet papildė Arius, techno, litas, suvalgysiu ir L33T. Šiandien jau sunku įsivaizduoti, kaip forumas dabar atrodytų be jų, – ypač žinant, kad vien penki naujieji moderatoriai kartu sudėjus per metus atliko daugiau nei 18 000 (!) moderavimo veiksmų. Jau nekalbant apie pagalbą išaiškinant daugybę sukčių ir tobulinant forumo taisykles.
   
  Keli mitai apie forumo valdymą, kuriuos reikia paneigti:
   

  "Uždarbis.lt taisyklių papildymus sugalvoja ir tą pačią minutę priima vienas žmogus". Netiesa. Nesvarbu, kam kyla mintis dėl taisyklių keitimo, kiekvienas punktas prieš tai būna aptariamas tarp visų administratorių ir moderatorių, siekiant rasti geriausią sprendimą. Kaip kiekvienai valstybei reikia parlamento įstatymų leidybai, taip forumui reikia savojo: yra per daug niuansų vieno žmogaus galvai suvokti. "Uždarbis.lt moderatoriai ant manęs užsisėdę". Galbūt kada nors taip galėjo būti, bet stengiamės, kad tokių žmonių, kurie nesugeba išlikti objektyvūs, moderatorių komandoje neliktų, – nes vienas blogas įvykis užtraukia gėdą visai komandai. Apskritai, kaip jau esu rašęs, jei gavote įspėjimą, tai reiškia, kad mažiausiai du žmonės manė, kad esate jo vertas: tas, kuris paspaudė mygtuką "Pažeidimas? Pranešk!", ir moderatorius.
  Galiausiai turiu paminėti vieną žmogų, kuris ne kartą aukojo savo bemieges naktis ir suplanuotas dienas tuomet, kai forumas būdavo nuolatos atakuojamas, ir be jo pagalbos niekaip nebūtų galėjęs veikti toliau, – tai Uždarbis.lt serverių žmogus Augustinas. Jis yra prasitaręs, kad tokių gerai organizuotų DDoS atakų, kokių praėjusiais metais sulaukėme mes, vargu ar kada nors yra patyrę dauguma didžiųjų šalies portalų su žymiai didesniais IT resursais.
  Pranešimai
  Įdomu tai, jog nors bendruomenė augo, šiemet pranešimų buvo parašyta mažiau nei praėjusiais metais – bet turbūt vargu, ar kas pasakytų, jog nuo to nukentėjo diskusijų kokybė. Atvirkščiai naujųjų moderatorių ypač griežtas požiūris į beprasmius pranešimus ir neetišką bendravimą per kelis paskutinius mėnesius gerokai pakėlė diskusijų lygį. Pasikeitusį požiūrį į forumą pastaruoju metu rodo ir padidėjęs senesnių narių noras prisistatyti ir papasakoti apie save (kiekvienas įdomus prisistatymas akimirksniu tampa karšta tema).
   
  Etiketas: vienas narys gavo įspėjimą (ir tuo pačiu atitinkamą draudimą rašyti kelioms dienoms) už tokį viešą pranešimą kitam: "Išlipk iš ateivių laivo ir sugrįžk į normalų gyvenimą". Daugumai galbūt tai pasirodys nieko neįžeidžiantis sakinys, kokių anksčiau forume buvo pilna. Esmė tai: tu tokius dalykus gali sakyti savo draugui ar žmogui, kurį gerai pažįsti, bet ne viešai kitam nariui, kurio gyvenime nesi matęs. Tai vadinasi pagarba ir apie tai kalbama pirmojoje forumo taisyklėje – deja, turbūt dažniausiai pažeidžiamoje iš visų.
   
  Dovana jums
   
  Uždarbis.lt 8-tojo gimtadienio proga kilo mintis padovanoti mūsų firminius juodus marškinėlius su išsiuvinėtu baltu Uždarbis.lt logotipu 50 daugiausiai įdomių pranešimų parašiusių narių praėjusiais metais. Iki šiol nė vienas norintis jų negalėjo tiesiog įsigyti ir bent jau artimiausiu metu negalės – tai dovana žmonėms, labiausiai prisedantiems prie įdomių diskusijų šiame forume.
   
  Ieškojau geriausio būdo išaiškinti labiausiai nusipelniusius narius ir galiausiai apsistojau ties vienu kriterijumi: kiek "Mėgstamų" (su žvaigždute viršutiniame dešiniajame pranešimo kampe) pranešimų narys per metus parašė. "Mėgstamu" pranešimu vadinamas tas, kuris sulaukė 10 ir daugiau reputacijos taškų. Dauguma tokių – arba puikūs straipsniai, arba įdomūs komentarai – tad manau, kad objektyvesnį kriterijų rasti būtų sunku.
   
  Džiugu, jog iš viso net 464 nariai parašė bent po vieną mėgstamą pranešimą – pusė tūkstančio! Ar galime kitais metais šioje žymoje turėti keturženklį skaičių? Pilnas sąrašas (save galite rasti su CTRL + F).
   
  2011 metų Top50 sudaro visi nariai, per metus parašę bent penkis "pamėgtus" komentarus.
   
  Taigi Uždarbis.lt marškinėliai priklauso:
   

  Arius (22) twea (17) lasickui (17) dageris_ (15) Kofemanas (14) GotMilk? (12) !karolis (12) dziu-mAn-dzy (12) Dedica (11) INDEXA (10) mikas1982 (10) klientas (10) Leader (10) suvalgysiu (10) litas (9) akagintaras (9) KasparasV (8) ZJA (8) Feedback (8) DjiXas (8) pushkis (8) Daruz (7) Nesako (7) dealeris (7) ESC (7) Jurijus14 (6) Creatium (6) MartynasJ (6) TekstuVertejas (6) dzodzo (6) CP3 (6) LeLeSiuSn (6) xanna (6) epsaitas (6) iPodas (6) AlgirdaZ (6) Taduliauskas (6) Frankenstein (5) -LeXas- (5) E-Mindis (5) frix (5) Pirmokas (5) dskpajurys (5) Tautvydas (5) titasas (5) megamix (5) Karolis (5) hartex (5) LDSJ (5) KingPin (5)
  Tiesa, yra kelios sąlygos aukščiau paminėtiesiems marškinėlius gauti:
   

  Tai turi būti jūsų pirmieji marškinėliai (dalis narių juos jau yra gavę) Turite vis dar būti šio forumo nariais (keli už įvairius taisyklių pažeidimus mūsų bendruomenei jau nebe priklauso – ko iš tikrųjų gaila) Turite turėti pašto adresą Lietuvoje, į kurį marškinėlius galėtume nusiųsti
  Beje, žinau, kad yra narių iš praėjusių konkursų, kuriems mes marškinėlius išsiuntėme, bet jie jų rankų kažkodėl nepasiekė (galbūt paštininkas ar kaimynas nusprendė pasimatuoti, netilpus dideliam vokui į pašto dėžutę). Tuomet prašau su manimi susisiekti, net jei jūsų aukščiau esančiame sąraše nėra.
   
  Taigi, norėdami atrasti marškinėlius savo pašto dėžutėje, paminėti nariai turėtų parašyti man AŽ tema "MARŠKINĖLIAI" (būtinai taip, didžiosiomis, kad nepasimestų tarp kitų žinučių) iki sausio 9 dienos su:
   

  Savo dydžiu (S, M, L, XL...) Adresu Lietuvoje (įskaitant pašto indeksą, kurį galite sužinoti post.lt)
  Jei jokių nesklandumų nekils, marškinėliai bus pasiūti specialiai pagal jūsų nurodytus dydžius ir išsiųsti tiesiai jums iki vasario 15 dienos.
   
  Tai nėra vienakartinė akcija ir galbūt dar bus ne sykį pakartota šiais metais – tad norėtųsi ateityje šiame sąraše išvysti kuo daugiau naujų narių (kam tuomet reiks siųsti marškinėlius, jei visi jau bus juos gavę?).
   
  Pabaigai
   
  Tradičiškai, šiek tiek istorijos akimirkų – tiems, kurie buvo kartu, ir tiems, kurie dar bus.
   

  2004 02 09 2004 07 30 2005 02 04 2005 12 21 2006 07 18 2007 03 07 2007 09 23 2008 01 05
 7. Patinka
  Tadasj gavo reakciją nuo Lethal Dainų rekomendacijos   
 8. Patinka
  Tadasj gavo reakciją nuo LifeLog Kaip padaryti SS (Screenshot) tutorialas   
  Atsigauk, juk čia 5 metų senumo tutorialas... O tutorialai ir skirti tiems, kurie kažko nemoka.
 9. Patinka
  Tadasj gavo reakciją nuo LifeLog Kaip padaryti SS (Screenshot) tutorialas   
  Atsigauk, juk čia 5 metų senumo tutorialas... O tutorialai ir skirti tiems, kurie kažko nemoka.
 10. Patinka
  Tadasj sureagavo į akagintaras Ubago mentalitetas   
  Šv. Rašte pasakyta
   
  Netikintys, kaip ir turbūt daugelis tikinčiųjų, bus girdėję frazę The rich get richer and the poor get poorer. Apie tai yra visas straipsnis surašytas Vikipedijoje. Ką tai galėtų reikšti?
   
  Mano variantas
   
  Tarkim du žmonės - turtingas ir ne - nori nuvažiuoti į Kijevą. Kaip jie tai daro? Ogi taip, kaip jų mentalitetas jiems diktuoja.
   
  Turtingas gali pavyzdžiui nusipirkti Ferrari ir per kelias valandas pasiekti tikslą. Tą laiką, kurį jis sutaupė, jis gali panaudoti pinigams uždirbti.
   
  Neturtingas eina pėsčias. Jis visą savo laiką išeikvoja ėjimui, nunešioja paskutinius batus ir galiausiai miršta badu, nes jam nėra kada uždirbti pinigų - jis užimtas tuo nesibaigiančiu ėjimu.
   
  Man šita situacija primena sraigės lenktynes su kiškiu. Ji NIEKADA jo nepavys. Tai turėtų būti akivaizdu kiekvienam sveiko proto žmogui. Aš nežinau, ar čia forume kažkur yra sėkmės istorijų skyrius. Duokit nuorodą, jeigu kas nors žinot.
   
  Jeigu tokio skyriaus nėra, tai pagalvokit apie štai ką. Ar ne todėl jo nėra, kad nėra skyriaus apie vertingą literatūrą, kad nėra skyriaus apie vertingus mokymus, kad nėra skyriaus apie prasmingas investicijas?
   
  Ar ne todėl jo nėra, kad absoliuti dauguma bando nukeliauti į Kijevą pėsčiom?
   
  Ką mes čia galime padaryti
   
  Rasti būdą, kaip išsivaduoti iš ubago mentaliteto. Ne sugalvoti, o rasti. XXI amžiuje nėra kada išradinėti dviračio. Viskas jau seniausiai išrasta. Reikia tik rasti. Konkurentai tolsta įsėdę į savo Ferarius. Tie, kas tikisi pralobti, eidami pėsčiom, turėtų pirmiausia surasti sėkmės istoriją - pavyzdį, kaip kažkas, eidamas pėsčiomis, aplenkė, ar bent jau pasivijo Ferrari.
 11. Patinka
  Tadasj gavo reakciją nuo KasparasV Kiek internautu iš triju milijonu ?   
  Šneki apie statistiką, bet nesumąstai peržvelgti statistikos departamento svetainės.
   
  Va prašau: http://www.stat.gov.lt/lt/news/view/?id=7963
 12. Patinka
  Tadasj sureagavo į bratkax Geriausia knyga, kurią esu skaitęs   
  Ir tai tikrai matosi iš tavo postų forume.
 13. Patinka
  Tadasj sureagavo į Ernestas Išmintingos istorijos   
  Tai pinigų taip niekam ir neatidavė? <_<
 14. Patinka
  Tadasj sureagavo į DjiXas Išmintingos istorijos   
  Dalinamės...
   

   
  Vieną dieną fermeris savo sode rado kiaušinį. Nežinodamas ką su juo daryti, jis jį įdėjo į vištų gūžtą, prie kitų kiaušinių.
   
  Iš šio kiaušinio išsirito erelis, kuris nieko neįtardamas gyveno su jį supančiomis vištomis. Galvodamas, kad jis pats yra viščiukas, natūralu, kad erelis bandė daryti tai, ką darė ir kiti: kapstė žemę, ieškojo vabalų ar kirminų, kudakavo... Kartais, jis išskleisdavo sparnus ir bandydavo pakilti į orą. Metų metus, iki pat senatvės...
   
  Vieną dieną, horizonte, erelis pamatė nuostabų paukštį, skriejantį aplink fermą. Atrodė, jog jis mėgaujasi gracingu sklandymu jį supančiose oro srovėse, vos judindamas sparnus.
   
  Senolis erelis paklausė, „Kas čia?“, o jo kaimynas atsakė, „Tai erelis, didingiausias iš visų paukščių. Jo vieta danguje, o mūsų vieta žemėje, juk mes esame vištos.“
   
  Taip erelis gyveno ir mirė, kaip viščiukas, nežinodamas kas jis iš tikro buvo.
 15. Patinka
  Tadasj gavo reakciją nuo svarcas zinau ko kiti nezino   
  Jei toks ir būtų, tai čia nesiskelbtum, o rinktum pinigus statymui. :)
 16. Patinka
  Tadasj gavo reakciją nuo svarcas zinau ko kiti nezino   
  Jei toks ir būtų, tai čia nesiskelbtum, o rinktum pinigus statymui. :)
 17. Patinka
  Tadasj gavo reakciją nuo diadingo Įvartis į savo vartus :)   
  Šikna įmušė įvartį :))
 18. Patinka
  Tadasj sureagavo į iPauL Rekordai su alumi   
  radau paieskojes :)

 19. Patinka
  Tadasj gavo reakciją nuo yzys Kokia programa atidarome "Flac File"   
  Aš su foobar tokius groju :)
 20. Patinka
  Tadasj gavo reakciją nuo yzys Kokia programa atidarome "Flac File"   
  Aš su foobar tokius groju :)
 21. Patinka
  Tadasj sureagavo į Kernius Nuo šiol pranešimų vertinimas - tik teigiamas   
  Per pirmą pusdienį atnaujinus forumą galiausiai nutarėme priimti insaider pasiūlymą dėl neigiamų įvertinimų panaikinimo.
   
  Turbūt nemažai kas gali nesuprasti šio "nuomonės laisvės suvaržymo" priežasčių, tad pamėginsiu paaiškinti, kodėl taip nusprendėme.
   
  Nemaža dalis narių vertina kitų žinutes neobjektyviai. Dalis deda minusą pranešimui tik todėl, jog, pavyzdžiui, jo autorius buvo kažkada jį sukritikavęs. Kiti šiandien tiesiog neturi nuotaikos ir atsidarę temą deda minusus visiems pranešimams joje iš eilės (teko tai ne kartą pastebėti). Normalu, jog kiekvieną žmogų minusai veikia neigiamai, o jeigu tu dar gauni juos už nieką, tai gali apskritai numušti norą diskutuoti forume. Be to, ko tada verta reputacijos sistema, jei vos parašęs: "Man nepatinka šis forumo dizainas" žmogus netenka beveik 30 savo reputacijos taškų? Galiausiai, esant ir pliusams, ir minusams tu nematai, kiek žmonių iš tikrųjų tave palaiko: kartais pranešimo įvertinimas būna -1, o už jo iš tikrųjų slepiasi 10 teigiamų įvertinimų (ir 11 neigiamų, žinoma), apie kuriuos tu net neįtari.
   
  Ką tuomet daryti, jei nesutinki su perskaitytu pranešimu? Skaityk temą toliau, ir duok pliusą žmogui, kuris išreiškė tai, ką tu galvoji. Jeigu tokio nėra - pats argumentuotai išdėstyk savo nuomonę, kodėl nesutinki su tuo pranešimu. Viskas. Galbūt žmogus, parašęs kvailą žinutę, gaus 3 savo bendraminčių pliusus, bet tas, kuris paaiškins jam, kodėl jo žinutė kvaila, sulauks kelis kartus didesnio palaikymo - ir pranešimo autoriui bus aišku, jog dauguma su juo nesutinka. Tokiu būdu neigiami vertinimai gali būti pakeisti į teigiamą formą ir tuo pačiu skatinti argumentuotas diskusijas, o ne minusiukų spaudymą. Galiausiai - tiesiog suteikti daugiau pozityvumo, daugiau geros nuotaikos (tai ir yra priežastis, kodėl Facebook turi tik "Like" mygtuką).
   
  Reputacijos sistema nuo to visiškai nenukentės. Taip, nariai nebegalės gauti neigiamų taškų, bet, jei tu neparašai nieko protingo, - liksi su nuliu. Lygiai taip atsiradus poreikiui reikalavimas patekti į rimtesnius forumus galės būti keli šimtai reputacijos taškų. Be to, reputacijos taškai galės būti vienas iš kriterijų plečiant VIP narių grupę.
   
  Palikimas tik teigiamų atsiliepimų leidžia įjungti papildomą funkciją - nuo šiol galėsite matyti tuos, kas vertino pranešimus, paspaudę ant įvertinimų skaičiaus. Anksčiau duotų neigiamų įvertinimų autoriai nebus rodomi.
   
  Dar papildyta: į naujai perskaičiuotą reputacijos balą neįtraukti neigiami pranešimų įvertinimai, todėl jis išaugo, bet dėsningumo neiškreipė (top10 beveik nepasikeitė).
   
  Taigi tiesiog šiek tiek daugiau pozityvumo forume :)
 22. Patinka
  Tadasj gavo reakciją nuo Eljotas Lietuva-Prancuzija   
  Nėra ko važiuot į čempionatą, jeigu reikia nuo kažko slėptis...
 23. Patinka
  Tadasj gavo reakciją nuo Eljotas Lietuva-Prancuzija   
  Nėra ko važiuot į čempionatą, jeigu reikia nuo kažko slėptis...
 24. Pagarba
  Tadasj sureagavo į darky Pasaulio Krepšinio čempionatas 2010   
  as pamates kad +18 per 15min.lt ejau lost mafia2, po to ejau i delfi ziuret kiek pralose bet isvydau to ko nesitikejau :)
 25. Pagarba
  Tadasj sureagavo į lukas55 Siulau bendradarbiavima,lengva uzsidirbti   
  Taigi siulau bendradarbiauti,jus inesate,kad ir minimalia suma 50 lt,as statau uz varzybas,jei laimime dalinames per puse po 50%.Nes as pats neturiu 18,tai man reikia zmogaus kuris turetu 18 metu.Jei ka sudomino,mano skype:lukaas023
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...