Pereiti prie turinio

bratkax

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  3.730
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  28
 • Atsiliepimai

  100%

bratkax paskutinį kartą laimėjo Kovo 23

bratkax patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie bratkax

 • Rangas
  Forumo senbuvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

6.699 profilio peržiūros
 1. Aš balsuoju už PPC kampaniją. Prasitestuoti galėsi su mažesnėmis sumomis, nebūtina iškart merkti viso 1k. Bet jei jauti, kad kažkiek supranti, tai yra šansų, kad pamažu perprasi ir gausi teigiamą ROI, tada turėsi ir teigiamą cashflow. Jei investuotum į ETF, tai suma maža, reikėtų investuoti ilgam laikui ir tie pinigai tiesiog sėdėtų užkonservuoti. Jei nori pradėti su mažesnėmis investicijomis, gali bandyti ieškoti paprastesnių CPA offers kampanijų ir testuotis su jomis. Traffico irgi būna ne itin brangaus arba išvis nemokamo, nebūtina iškart šokti į brangiausius ad networkus.
 2. Tai visada galima susikurti ir surišti su ta pačia Swedbank sąskaita ar kortele 🙂 Aišku, kainuos tuos 3.99% pasipildymas. Kitas variantas - naudoti keityklas, tokias kaip https://changer4u.com/
 3. Aš pildau per Revolut.
 4. Aš irgi gaunu tą popupą. Įdomiai čia, jei kažkas neveikia, tai pasikeiskit visi naršykles, o ne mes ištaisysim 🙂 O tai nėra esmė, kad ir reikia sutvarkyti forumą, kad jis pradėtų generuoti pakankamai pajamų? Kažkaip ne nuo to galo viskas - pirma kažkaip išspausti iš negyvo forumo pajamas, o tada jau "atsidėkoti" nariams jį sutvarkant. Manau, parduodant forumą ir buvo ieškoma, kas turėtų kompetencijos, laiko ir finansų jį sutvarkyti ir prikelti. O ne toliau palaikyti vos gyvą įrašius porą naujų pluginų, kurių nelabai kas ir pageidavo, ir tikintis, kad viskas užsisuks automatiškai.
 5. Jei galvoji apie kelis metus į priekį ir nori prisidėti prie kažko, kas dabar developinama ir trendina/trendins ateityje, tai rekomenduoju pasiskaitinėti apie Technology Hype Cycle ir Technology Adoption Life Cycle. Vienas iš neblogų būdų žinoti, kokia sritis kurioj stadijoj, ir kada galima tikėtis mass-adoption. Padės pasirinkti, ar nori įšokti į trendinančią sritį, bet dar ankstyvoj stadijoj (ir daugiau inovuoti), ar į tokią, kuri jau yra (ar greitai bus) plačiai naudojama realiam pasaulyje.
 6. Čia per Google Analytics žiūrit iš kur ateina? Tikriausiai senas geras Referral Spam.
 7. Puslapis jau tampa komedija, atrodo, kad čia specialiai trolina su kiekvienu "atnaujinimu". Jei niekas nesikeis ir toliau bus "dirbama" dabartine kryptimi, tai forumas neilgai temps, tikriausiai net trumpiau, negu būtų buvęs tiesiog paliktas likimo valiai.
 8. Mano sritis (interneto marketingas, reklama) kaip tik "žieminė". Darbymetis prasideda nuo rudens, tada didžiausi reklamos biudžetai ir geriausias uždarbis. Kuo labiau į vasarą, tuo labiau viskas išblėsta ir vasarą kaip tik dažniausiiai viską palieku veikti daugmaž autopilotu iki kito rudens. Na, o kad vasarą pinigų srautai labai jau nesumažėtų, tuo metu daugiau koncentruojuosi į investicijas.
 9. Nelabai suprantu, kodel Akademijai reikia vos ne atskiros platformos nuo likusio forumo, jei ten dauguma tų kursų tiesiog linkai į Youtube arba šiaip išorinius puslapius. Ta "Akademijos" sistema nelabai prideda kažkokios vertės, kurios nesuteiktų tiesiog nauja forumo skiltis. Man toks jausmas, kad išskirsčius forumą į daug neišbaigtų pusiau mirusių atskirų projektėlių kaip Marketplace, Akademija ir panašiai, ne tik kad neprikelsit Uždarbio, bet ir numarinsit viską, kas dar bent kažkiek gyvavo. Aišku, jei turit didelę komandą ir dideles investicijas, per kelis metus viską užkursit. Be
 10. Lietuvoje mažai milijonierių lyginant su Amerika, nes dėl karų, okupacijų, planinių ekonomikų, trėmimų, nusavinimų ir t.t. mes tiesiog negalėjom kaupti kapitalo ir jo reinvestuoti, neturėjom finansinio raštingumo ir panašiai. Kai tuo tarpu Amerikoje tos galimybės buvo nuo pradžių. Kuo daugiau kapitalo turi, tuo lengviau jo pasidaryti dar daugiau. Pradžia visada sunkiausia, nors ir turi įgūdžius, protą ar motyvaciją.
 11. Ta šleikščiai mėlyna labai gadina visą dizainą. Keista, kad lygiai tokia pati ir forumų headeriams naudojama, ir mygtukams ir aktyvioms/neskaitytoms temoms ir kam tik nori. Kompiuterio ekranui šriftai mažoki (ankstesnėje naudojau "padidinti pranešimų tekstą", čia neveikia). Postai temose lyg ir skaitosi neblogai, bet mygtukai, listai ir visos kitos smulkmenos - šiuo metu labai blogai. Idėja: gal yra kažkoks pluginas, kuris leistų kiekvienam pasirinkti savo norimus google font'us? Tada po kokio mėnesio galėtumėte pasižiūrėti statistiką ir pasirinkti populiariausią kaip defaultinį
 12. Pirmas "crash" žaidimas pasirodė apie 2014 čia, patys rašo, kad pirmieji: https://www.bustabit.com/ Tai čia tik pirmieji, dabar jau kas antram crypto arba CSGO skins gambling saite tokie yra. https://luckyfish.io/limbo https://roobet.com/crash https://stake.com/casino/games/crash https://csgo500.com/crash https://csgofast123.com/game/crash https://www.csgoroll.com/en/crash ir taip toliau... Tai kam čia apsimetinėti, kad "naujos kartos" žaidimas, jei nuo 2014 jo visur pilna ir vieną minutę pagooglinus tikrai rasi kur nusipirkti skriptą.
×
×
 • Sukurti naują...