Pereiti prie turinio

bratkax

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  3.764
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  30
 • Atsiliepimai

  100%

bratkax paskutinį kartą laimėjo Vasario 15

bratkax patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie bratkax

 • Rangas
  Forumo senbuvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

7.259 profilio peržiūros
 1. 2016 užsiregistravai, nulis pranešimų, bet Kaliningrado tema ant tiek suvirpino širdelę, kad po 6 metų tylos aktyvavaisi?
 2. Pagal "tolimesnis pateikto garso įrašo gerinimas nėra tikslingas" sprendžiu, kad tiesiog iš garso įrašo buvo pašalintas pašalinis triukšmas, kad pvz. geriau girdėtųsi ką kalba ar panašiai. DVD čia ne prie ko, tiesiog tokioje laikmenoje pateikė tą įrašą teismui.
 3. Opera turi free VPN naršymui. https://www.opera.com/features/free-vpn
 4. Gal kompe vietos nebėra arba naršyklės cache užkištas?
 5. Prieš porą metų pirkau Scott Scale 970 už ~1k, nesigailiu. Didžiausias privalumas orinė šakė, jei nori į mišką, tai rinkis tik orinę (jei žinai - žinai, jei ne - siūlau pabandyti ir suprasi). Ir, aišku, diskiniai stabdžiai būtina. 1x12 permetėjo irgi užtenka, nebenorėčiau dviračio su priekiniu permetėju. Balnelis ir pedalai ne stebuklai, bet pasikeisiu, čia jau retai kur būna defaultai sudėti geri, tai ne probema. Atrodo ieškai MTB hardtailo su panašiais poreikiais kai aš pirkau (kartais atstumą paminti, kartais agresyviau po miestą pasiduoti, ant vieneto ar į miškelį įšokti, be
 6. Iš ryto gamintis skanius pusryčius ir kavą, telefoną laikyti ne prie lovos, turėti pakankamai fizinio aktyvumo, iš vakaro susidėlioti kitos dienos to-do listą.
 7. Gal posūkį įjungtą palikai prieš užrakindamas? Tada švies tos pusės gabaritas.
 8. Manau, kad apsimoka tik su motoroleriu ar elektriniu dviračiu - mažiausia eksploatacijos kaina, gali kirsti kampus per kamščius (kai ir būna daug užsakymų ir visi vėluoja) ir nereikia rūpintis dėl parkingo kiekvieną kartą paimant ar atiduodant maistą.
 9. Tiesiog švaistysi laiką pervažiavimams "greitkelyje", nors iškart galėtum lįsti į kalnus ar paplūdimius ir mėgautis vaizdais. Tos "tik" 2 valandos pirmyn ir atgal yra 4 valandos išmestos iš ir taip mažai turimo laiko. Išmesti kelias valandas šviesaus paros meto važiavimui greitkeliu iš A į B nematau prasmės, kai ir aplink Chaniją visko pilna. O kai įlendi į kalnus jau visai kiti greičiai ir temsta greičiau 😉 P.S. Kretoje stiprioji pusė esmė gamta, tai turint tik tiek laiko rūmus būtų galima braukti iš planų.
 10. Prieš kelis metus nuomavausi čia, rezervavau internetu, mokėjau grynais: https://autorentals-crete.gr/ Kretoj su auto nuoma viskas labai paprasta, tikrai neverta rinktis tarptautinių kompanijų. Gyvenau Chanijoj, važiuoti iki Herakliono (kuris ne toks gražus) nelabai yra prasmės, visą dieną praleisi greitkelyje ir nieko nepamatysi. Per salą su auto greitai nepalėksi, nes kalnuota ir keliai ne autobanai. Daug geriau pasitrinti Chanijos apylinkėse, nei važiuoti iš A į B. Net pusei salos apžiūrėti sunkiai užtektų vienos savaitės (greit lekiant) - čia ne kokia Maljorka. Mano kelios rekome
 11. Čia yra visi žingsniai: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/transporto-priemones/pardaviau-transporto-priemone
 12. Skorbutas prasideda dėl vitamino C trūkumo. O konservų būna įvairių, pvz. su svogūnais ar panašiai, tai iš visko kas išvardyta apklausoje konservai pats geriausias maistas ekstremalioje situacijoje - galima pasirinkti receptą, kur daugmaž visų elementų yra, plius daug patogiau vartoti (pvz. nebūtina virti (kaip grikius), ilgai negenda ir panašiai).
 13. Organizmas gali pasiverti riebalus ir baltymus į angliavandenius. Plius, jei jau tokia ekstremali situacija būtų, kad aplink labai sunkiai įmanoma gauti kito maisto, tai vis tiek bus daug lengviau gauti maisto turinčio angliavandenių, nei turinčio baltymų.
 14. Suvalkų koridorius ne rusams, o NATO. T.y. jei rusai jį karo metu kontroliuotų (apie 100 km. pločio tarpą tarp Kaliningrado ir Baltarusijos), tai pro ten nebegalėtume gauti karinės pagalbos, evakuotis ir panašiai. Baltijos šalys būtų atkirstos nuo Europos.
×
×
 • Sukurti naują...