Pereiti prie turinio

malas

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    772
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    1
  • Atsiliepimai

    100%

Visas malas turinys

  1. aš pats su mokesčių patarėjais šnekėjau. Mokesčių sufleryje yra informacijos kažkiek, o jei nerandi, galima nemokamai paklausti. Broliui dėl mažosios bendrijos buvo klausimas, tai atsakė per ~savaitę.
  2. verta pastebėti, kad šie mokesčiai taip pat atsiranda ir Individualiai Įmonei (IĮ), tiesiog kažkodėl tas nėra labai skelbiama viešumoje.
  3. suprantu tavo skausmą. deja patys šią bėdą išsprendėme tik su servų admino pagalba. kaip vienas iš variantų, kuris galbūt įmanomas jūsų atveju, tai pilnas PHP atnaujinimas, nes nuo kažkurios versijos pa defaultu ėjo naujesni intl/ICU resource failai.
  4. Galima gauti sertifikatą, bus naudojamas Ruby on Rails, tačiau pakanka mokėti betkokią kitą OOP kalbą. Linkas į kurso aprašą Dalyvavimas visiškai nemokamas. Manau puiki proga nemokamai pasigilinti ar pasitikrinti žinias pas vieno geriausių universitetų dėstytojus. P.S. Aš pats nesu susijęs nei su Berklio univeru, nei su edX ir negaunu jokios finansinės naudos iš jūsų dalyvavimo.
  5. kur galima rasti pre app camp renginių sąrašą? tinklapyje radau tik pre app #2 rengiamą microsoft ofise.
  6. dėkui už atsakymą. kiek ten pažiūrėjau paviršutiniškai, nematau, kad ten būtų vykdoma kažkokia authentication. tai taip suprast, kad ten API susidedantis iš viešai prieinamų funkcijų ar kažką praleidau bežiūrėdamas?
  7. norim čia startuoti su vienu projektu apie stilių ir rūbus skirtu lietuviškam vartotojui. gal gali plačiau pakomentuoti kiekvieną įmonę duodančią banerius? jei nepaslaptis, tai ir jų pelningumu, t.y. kuri daugiausia moka už lietuvišką trafiką ir/ar paspaudimus.
  8. ar bent vienas iš čia išvardintų shopų naudoja REST patterną? ta prasme, kad galėčiau iškart gaminti frontendą mobile/web app, iOs/Android/kt.
  9. sakyčiau didelę riziką pasirinkai. kas paskatino tokią rinktis?
  10. na absoliuti suma uždarbio mažai ką pasako. koks čia procentas nuo kapitalo, ir su kokia rizika vienam treidui? ir rezultatas čia minus 70USD ar į pliusą 70USD? :)
  11. Didžiąją dalį manau sudaro žaidimo psichologinė konstrukcija. Žmonės atranda priešus ir draugus, bendrauja tarpusavyje. Net jei pats žaidimas atsibosta, tau vistiek įdomu pabendrauti su jais, pažiūrėti kaip sekasi. Tik ateini to padaryti, žiūrėk ir vėl įtraukiamas į karus :)
  12. ir kaip sekasi? treidini naudodamas signalus?
  13. mobiliakas, tai betkoks ne akmens amžiaus prietaisas :) ale išmanusis. patariu iš anksto pratestuoti viską ant kuo daugiau aparatų arba bent ant skirtingų OS su skirtingomis naršyklėmis. ateitis žaidimų priklausys mobiliesiems telefonams ;)
  14. na jQuery tai kaip ir industrinis standartas :) nustebintum jei jo nenaudotum :) su JS animacijomis nelabai turiu patirties ir supratimo, kaip jos veikia, tad dėl JS lengvumo sunku spręsti. Backbone.js šiaip žiauriai fainas reikalas, tik vat sunku rast gerų pavyzdžių ala best practises. esminis klausimas naudojamų technologijų stackui, ar tavo žaidimas veiks ant mobiliakų? aš kuriu grynai browser based žaidimą. omertamafia.com yra mano žaidimas, sukurtas prieš gerus 10 metų žaidžiamas iki šiol, tad tiesiog nutariau naują geimą sukurti ant naujų technologijų :) alpha testavimas jau vyksta
  15. iš screenshot atrodo, kad JS skripto ten tikrai bus daug, negalvojai panaudoti Backbone.js ar kažko panašaus? pats šiuo metu kuriu žaidimą, todėl labai įdomu būtų sužinoti kodėl pasirinkai būtent šias technologijas.
  16. Praktiškai gaunasi, kad pelningų sistemų internete beveik nėra. Pagal OANDA statistiką, ~80% jų live accountų dirba nuostolingai. jei sistemų būtų pilna, statistika būtų priešinga. Čia tu visiškai teisus. Netiksliai išreiškiau savo mintį. Jei jau pasirenki signalų tiekėją, tai tam accounte tik jo vieno signalais ir naudojiesi. Savo pasisakyme turėjau mintyje, kad jei žmogus pasirinks keletą signalų tiekėjų (atseit pelningų) ir rinksis, kuriuos naudoti, tai gausis visiškas randomas. Klaba eina apie normalų brokerį, ne bucket shopą, kuris realiai vykdo tavo orderius ir pasilieka tik ko
  17. tokie viritnojų puslapiai ir signalai verti tiek pat kaip ir "enlarge your penis" ar "uždirbu po 1200 USD per savaitę"
  18. na pradėkim gvildenti tavo pasisakymą. 1. Sistemų yra tikrai labai daug, bet stabiliai uždirbančių sistemų yra tikrai nedaug. Jeigu tokia sistema būtų viešai prieinama, tai laikui bėgant žmonių kiekis, besinudojančių ta sistema, eksponentiškai didėtų. Tam tikru momentu atsitiktų taip, kad apčiuopiama rinkos dalis prekiautų pagal tuos pačius signalus. Reiškia jei tavo sistema sako dabar pirk, ir kartu šitą nori padaryti dar 100,000 žmonių, tai smarkiai sumažėja prieinamas parduodamas kiekis, didėja slip'ai ir gaunasi, kad tu uždirbi mažiau. 2. Jeigu kopijuosi signalus aklai, tai labai galim
  19. tai kiek uždirbi per mėnesį taip treidindamas? 100% per mėnesį rimtas skaičius visgi :)
  20. Investuoti į kažkokius signalus visiškai neapsimoka. Kodėl? Jei signalai būtų pelningi (10%+/metus), signalų tiekėjas pats labai greitai pritrauktų pinigų ir juos investuodamas uždirbtų sau daugiau pelno nei pardavinėdamas signalus. Kadangi FOREX rinkoje, kad laimėtum, kažkas turi pralaimėti, masiškai dalinti savo pelningus signalus neapsimoka, nes tada mažės pralaiminčių ir uždirbsi mažiau.
  21. aš naudoju tiesiog Google Calendar. visa esmė, kad reikia susikurti po kalendorių kiekvienam projektui. Aš pats juos kuriu pagal projektų metus. Pvz.: 13 ProjektoPavadinimas esmines datas ar funkcionalumo deliverinimus susikuri kaip eventus (kuriems yra priminimai). funkcionalumo aprašymą galima surašyti evento descriptione. darbuotojams, kurie turi pagaminti funkcionalumą išsiunti invite. dar vienas itin fainas dalykas, kad Calendar turi Agenda view, tada labai gerai matosi eiliškumas visų darbų. jei yra poreikis užsakovui rodyti darbų planą, tiesiog pasharinu su juo kalendorių Agend
  22. projektais visai šaunus ateiti ir prastumti laikui. 1. nepatiko ištampytos nuotraukos. jas būtinai reikiapakeisti normaliomis. 2. straipsnių turinys tikrai nėra bligantis. Pvz. Kodėl mariguana yra nelegali tokie teiginiai tiesiog iškart atstumia toliau skaityti straipsnius. Čia juk visiška nesąmonė parašyta. Jei taptų legali, tai įmonės, prekiaujančios įranga ar pačia marihuana, turėtų pradėti mokėti mokesčius valstybei. jei jau verčiat visą turinį iš anglų kalbos, tai bent jau nedarykte to aklai ;) 3. Tinklapio background galėtų būti fiksuotas, o ne tekstūra. Daugumoje atveju vaizda
  23. Vis dar ieškau. Negi nėra besidominčių naujausiomis web aplikacijų kūrimo technologijomis?
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...