Pereiti prie turinio

Adukas

Nariai
 • Pranešimai

  840
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Adukas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1990-05-20

Profilio informacija

 • Vardas
  Adas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

1.726 profilio peržiūros
 1. Na jai į angliją tai anglų zubrink ir viskas, išilaikysi IELTS, gausi pora rekomendacijų ir be problemų įstosi toj anglijoj, praeitais metais klasiokas stojo tai jam pakako ir 8 metinio anglų pažymio iš A lygio, kad įstot. Ai dar atsiminiau kad motyvacinis laiškas irgi labai svarbu stojant į anglijas visokias :)
 2. Nu randa dėl ko pergyventi :rolleyes: Jai į kokį harvardą žadi stoti tada jau gali susirūpinti , o šeip tai tu mažiau į galvą imk ir mokykis kas tau prie širdies ir viskas. Aš asmeniškai nieko nesimokiau toj mokykloj, ateidavau su draugais pabūti ir viskas, vidurkis buvo gal ~6.5, tik kad lankydavau pamokas ir viskas, pasirinkau 5 egzus visus išlaikiau nieko nesiruošes ir viskas. Lietuvių tik pas korepetitorių papildomai ėjau ir viskas. Įstojau kur norėjau ir vargo nematau, o kur buvo mokslo spragų - univere pats išmokau, nes dalykas man idomus ir akutalus tai ir motyvacija visai kita mokytis
 3. Nesupranti humoro :D O šeip senai pastebėjau panašumą tarp šitų personų :D
 4. Neleidžia man siustis is sharecash, rodo kad esu užbanintas. Gal kas galite parsiusti sita faila http://sharecash.org/download.php?file=349248 ir pauploadinti kur nors kitur? :D dekui.
 5. Apie žmogų gal ir nesprendžia, bet pats žinai Lietuvos provincija, ką jaunimui kaime veikti? prasigerimas gresia, tad ir straipsnyje net pabrėžta yra , kas gali tiketis kad provincijos vaikis pleš JAV bankus ir dar elektroniniu būdu.
 6. Nu jo pasilinksimino, kaip reikia kaimietukai :) O šeip per godumą įkliuvo
 7. Ne nu tikrai apsurdas :D neturi prie ko kabinėtis, dar spėju sustabdė kokių nuosavų namų kvartale? :D
 8. Sauso tabako per kaljana niekas neruko, per greit sudegtu gi :)
 9. O gal netyčia tokios reikia? http://www.manoknyga.lt/knyga/ar-moki-biologija.html Pats egzamino biologijos nelaikiau, bet mokėmis iš šitos tai tikrai nebloga knyga. Galėčiau parduoti už 10 lt jai reikia, visvien jau biologijos nebesimokysiu :( parašyk jai domina.
 10. Va įmečiau screen`ą http://img85.imageshack.us/img85/5288/76522545.jpg
 11. Parduodu cs steam acc, kaina 10 lt, atsiskaitymas swed. Rasykite į skype: karaciavas_senis arba Až. Atnaujinta: Nuleidžiu kaina iki 10 lt, nes neatsirado norintis pirkti. Pigiau tikrai nerasite jau. Acc švarus, nekardintas. Žaidimų sąrašą žemiau rasite.
 12. Kad mačiau ta knyga net rimi yra. P.S. Warliuz1 "nesurukyt ne vienos cigaretes iki vasaros", tai koks cia metimas nesuprantu? :) geriau isvis tada net nemesk, nes tik save apgaudinėji, čia tas pats kas mesiu rukyti, galėsiu pabandyt parukyt, nes aš nerukantis, su tokiu mastymu tikrai nemesi rukyt.
 13. Rūkiau aš virš 3 metų diena iš dienos, o taip, kad parūkydavau kartais tai ir 5 metai susidarytų. Pora kartų bandžiau mesti savo valia, bet daugiausiai savaitę buvau ištveręs, tai va dabar prieš naujus nusprendžiau, kad reikia mest rūkyt ir naujus sutikti be cigaretės dantyse ;) tai iš LM parsisiunčiau "Lengvas būdas" audiobook`ą, nu ką cs`a žaisdamas perklausiau, tai jau po 5 skyrio mečiau, ir draugeliui atidaviau cigaretes, išklausiau iki galo tą knygą ir viskas, jokios pagundos nekyla rūkyti ir jau daugiau kaip mėnuo sėkmingai nerukau. Aišku daugelis prikaišioja man, kad va jų draugo drau
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...