Pereiti prie turinio

lightBouncer

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    28
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%
  1. Verslas būtų pagrinde prekių importas iš trečiųjų šalių. Pradinės investicijos - apie 10 tūkst. Lt (iš savų pinigų metamės). Imonėje pradžioj būtų du žmonės, o paskui tai jau žiūrėsim. Pirmiausia, būtų įdomu, ką nariai gali patarti dėl įmonės formos. Uždaroji Akcinė Bendrovė ar Mažoji Bendrija? 1. Iš esmės, MB prieš pora mėnesių atrodė patraukliai, kol nesužinojom, kad Seimas sugalvojo "nusodrint" nuo MMA, net ir tuo atveju, kau jau kitur dirbi. Dabar kiek žinau, šis dalykas atidėtas iki 2015 m., o dabar palikta galioti senoji tvarka. Kaip MB vyksta pelno nusiėmimas pagal dabar galiojanči
  2. Čia ne iš easystart.lt kartais paėmei? Nes jie tiesiog konsultuojanti bendrovė, o ne valstybinė įstaiga, tai irgi gali būt klaidinga..
  3. Tu čia labai teoriškai pasakei. UAB įkurt reikia laiko ir yra pradinės sąnaudos, plius buhalterį reikia samdyt. O gi sakė, sakė žmogus, kad pinigai nedideli ir veiklos gali tik trukt tik pora mėnesių iki kol Bitcoin kaina turbūt stabilizuosis, kada arbitražas bus nebe pelningas. Tai ką jam kurt dabar UAB, mokėt 1000 už dokumentus, samdyt buhalterį, o po kelių mėnesių jį uždarinėt? Įmonės uždarymo procedūros - vėl papildomos pinigų ir ypač laiko sąnaudos.
  4. Tai individuali veikla tada, be abejonės. Tik pasidomėk kaip išlaidas reikės deklaruot.
  5. Taip, nors tu konkrečiai neapibūdinai kiek laiko žadi daryt veiklą ir kiek ir kokių pinigų investuot. Jei žadi žaist investuot kokį 100 tūkst. Lt ir planuoji veiklą daryt ilgą laiką, tai galima ir apie UAB pagalvot. Bet čia spėju ne toks variantas.
  6. Pelno mokestis taip 5%, jei apyvarta neviršys 1 mljn. Lt per metus, kitaip - 15%. Tas pats ir UAB. Bet čia pačiai įmonei. Bet nuo 2014 m. sausio 1 d. Mažosioms Bendrijoms įsigalioja nauji moksčiai. Jeigu norėsi nusiimt nuo MB sąskaitos pinigų sau, tada nuo tų nuimtų pinigų papildomai reikės mokėti 20% GPM, 26.8% VSD ir 9% PSD. Verta pažymėti, kad taipogi reikės kas mėnesį mokėt 26,8% VSD (268 Lt) ir 9 % PSD (90 Lt) nuo MMA, kuris dabar yra 1000 Lt. Šituos mokėti reikės NEPRIKLAUSOMAI nuo to, ar lėšų tą mėnesį nusiėmei ar ne, ir netgi NEPRIKLAUSOMAI nuo to ar tuos VSD ir PSD jau moki ar už ta
  7. Pajamų mokestis skaičiuojasi nuo pelno, nepriklausomai ar tu IV išsiėmęs ar įmonę turi. UAB'ų jokių kurt tau neapsimoka, ta procedūra Lietuvoj yra ryškiai per ilga ir visi popieriai kainuoja apie tūkstantį litų + plius įstatinis kapitalas 10000 lt reikalingas, nebent žinai, kad ir po kelių metų tuo užsiiminėsi ar žadi skolintis šimtus tūkstančių ir žaist su svetimais pinigais. IV gali išsiimt nemokamai ir pradėt veiklą jau tą pačią dieną. Bet kas liečia Bitcoinus, jei pinigai eis per tavo banko sąskaitą, tai reikės rinkt popierius, kad leistų tau atskaityt bitkoinų pirkimus kaip išlaidas, o či
  8. Spekuliavimas būtų jei jis pirktų ryte tikėdamasis vakare parduot brangiau. Kai pardavinėji tarp dviejų skirtingų išsibalansavusių rinkų tai yra arbitražas, ir jis padeda subalansuot kainas rinkose, šiuo atveju Bitcoinų keityklose. Jeigu akcijom prekiaus tai reikės biržos maklerio licenzijos turbūt. Jei Bitcoin'ais prekiaus nereikės nieko greičiausiai, tik IV išsiimt. Ir kodėl IV jam netinka? Kokio velnio jam tą UAB'ą kurt, jei rizikuos tik savo pinigais? IV gali išsiimt nemokamai ir greitai, įmonę dėl tokio dalyko kurt apsimokėtų Vakarų šalyse, kur verslo įkūrimo procedūros yra normalios, o
  9. Laba diena, ar vykdant dvi individualias (skirtingų tipų) veiklas galima apskaitą vesti skirtingai t.y. vienai individualiai veiklai nurašyti 30% kaip išlaidas nieko nepildant, o kitai - vesti žurnalą ir skaičiuoti išlaidas? Ačiū.
  10. Sveiki, ieškau įmonės/žmogaus, kuri(s) galėtų man suteikti lenkišką adresą paštui ir siuntoms gauti. Iš to adreso siuntos būtų persiunčiamos į adresą Lietuvoje, kitaip sakant taip vadinamo "mail forwarding". Atsilyginsiu ir už naudingą informaciją.
  11. O kiek esi praradęs dėl scamerių? Ar galima taip sakyt, kad per JAV vyriausybę, praradai daugiau pinigų, negu per visokius sukčius, kurie kaip jie skelbia ir yra viena priežasčių, kodėl LR uždarė.
  12. Mano nuomone, JAV institucijoms apskritai nepatinka virtualios valiutos. Jiem būtų geriau, kad visi naudotųsi PayPal, kuris visų vartotojų (net ir ne JAV piliečių) duomenis perduoda IRS (JAV mokesčių inspekcijai). O ką daryt, jei nori pirkt internete, neperduodamas visos informacijos apie save kažkokiem kitos šalies biurokratam iš už Atlanto? Naudotis alternatyvomis, kurias JAV greičiausiai ateityje bandys uždaryt, tiek legaliomis, tiek nelegaliomis priemonėmis? LR susėmė, ne tik Kosta Rikoj. Uždarė jų sąskaitas ir serverius Rusijoj, Švedijoj, Nyderlanduose, viso 30-yje šalių. Kosta Rikos vy
  13. Liberty naudojo ir Forex traderiai, ir bitcoinų keityklos, ir paprasti žmonės Afrikos ir Azijos šalyse, kuriuose nėra Paypal. Aš pats LR naudojau apmokėt sąskaitas už VPN ir pirkt Bitcoin'us, nes PayPal nė viena didelė Bitcoin keitykla nepriima dėl chargebackų rizikos. Dabar praradau ten laikytus 100 USD nors nieko blogo ar nelegalaus nedariau, ir tokių kaip aš pilni forumai. JAV vyriausybė taip išeina nelegaliai nusavino arba įšaldė mūsų pinigus.
  14. Nėra tokio dalyko kaip pasauliniai pinigų plovimo įstatymai. Kiekviena valstybė yra suvereni šalis, ir gali turėt įstatymus kokius nori. LR nesilaikė JAV pinigų plovimo įstatymų, bet LR registruotas Kosta Rikoj, jo savininkai buvo ne JAV piliečiai, bet vistiek JAV institucijas erzina kai užsieny registruotos institucijos leidžia jų piliečiams apeiti JAV įstatymus, todėl ir darė politinį spaudimą Kosta Rikai. Amerikiečiai mėgsta savo tvarką įvedinėt kitose šalyse naudodami politinę, ir kai reikia karinę galią. Pateik įrodymų.
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...