Pereiti prie turinio

kntz

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  3.317
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  93.9%

kntz paskutinį kartą laimėjo Birželio 12 2009

kntz patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie kntz

 • Rangas
  Forumo senbuvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.746 profilio peržiūros
 1. Toks paprastas - akmenuko šokinėjimas per vandenį. Judesys, dinamika, gamta.
 2. Sutinku, kad šansų laimėt jau niekam nebėra, bet dalyvauk!
 3. Turėčiau laimėt http://i.imgur.com/Sztsmvm.png
 4. Mano variantas http://i.imgur.com/pFlaVl2.png http://i.imgur.com/pFlaVl2.png
 5. "Ministras taip pat atkreipė dėmesį, kad pirmieji šauktinių vykimai į kai kuriuos dalinius, pavyzdžiui, Klaipėdos dragūnų batalioną jau yra pilnai užpildytas savanoriais. Į privalomąją karo tarnybą bus šaukiama, jeigu, pasak p. Oleko, „liks laisvų vietų nuo savanorių“. Bet KAM vadovas vylėsi, kad iki vėlyvo rudens visos privalomosios karo tarnybos vietos bus užpildytos savanoriais." Tai čia gali būt, kad dar reiks susisiekt gal ir pasiteiraut ar dar reikia kažkur vykt, arba jie patys susisieks, jeigu visas vietas užpildys.
 6. Esmė ta, kad parinkai ekstremalų atvejį ir pateikei bylą, kur bičas labai daug prisišiko ir elgėsi kaip idiotas. Aš visai nesistebiu, kad jį baudė pagal BK. Tiesa, nustebau, kad jis atsipirko tik 650 Lt bauda ir viskas. Pažiūrėk į kitas ten esančias bylas. Emigrantų už neatvykimą pagal BK niekas ten nebaudžia.
 7. Nu aš apie vieną, o tu visai nusikalbi apie kitką. Paskaityk dar kartą, ir dar kartą, ir dar kartą. Šitas bičas pradėjo slapstytis jau gavęs šaukimus ir pasirašęs ant jų, ir jau eidamas per medicininį patikrinimą, o pabėgo iš Lietuvos jau policijai raštiškai pasižadėjęs atvykti tam tikru laiku... Čia niekam ir nekyla abejonių, kad jis padarė baudžiąmąjį nusižengimą.
 8. Ignoravimas nėra apgaulė (jeigu žmogus tikrai išvykęs, nepriklausomai kur jis registruotas). Mano supratimu apgaulė yra traktuojama kaip dokumentų, gydytojų pažymų falsifikavimas, ligų simuliavimas ir panašiai. Už neatvykimą baudos... Anot delfi:
 9. Tu irgi pasiskaityk: Baudžiamasis kodeksas skirtas tiems atvejams, kai klastojami dokumentai, simuliuojamos ligos. Kaip jau minėjau, jei tie tavo daug uždirbantys draugužiai nieko neklastotų, galėtų apsiriboti tiesiog administracine atskomybe, jiems BK nebūtų taikomas. Susimokėtų baudelę, ar porą.
 10. Nu jei neklastos nieko, jokio teistumo neturės, apsiribos administracine atsakomybe.
 11. Turbūt tiems daug uždirbantiems jau naudingiau susimokėti 290eur baudelę nei rizikuot paėmimu. Jau ten nuėjus ir parašiukus sudėjus niekur neišsisuksi - viskas jau priklausys nuo komisijos nuotaikos duotąją dieną :) O ir komisijoj gali kokių pavyduolių sėdėt ir galvot "va šitas daugiau už mane uždirba, į apkasus jį" (čia pusiau juokais) :D
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...