Pereiti prie turinio

kamikadzius12

Nariai
  • Pranešimai

    6
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    kamikadzius12 sureagavo į valentinas25 CleanFiles - 100lt + i diena dirbant 1h i savaite!   
    Taigi pagaliau ir as sukuriau savo tema.
    CleanFiles tai tinklapis kuris moka uz kiekviena atsiuntima,bet zmogus kuris nori atsisiusti turi padaryti survey.
     
     
     
    Minimali ismoka 50$ (paypal) moka karta i savaite
     
    Stai irodymai,kad moka:
    http://i49.tinypic.com/35i8yvk.png
    http://i46.tinypic.com/xemoly.png
    O cia irodymai,kad imanoma uzdirbti:
    http://i48.tinypic.com/2cpsup3.png
    http://i50.tinypic.com/2ps0mck.png
    P.S. visi Screen Shots yra 100% mano
    As dirbu apie 1h i savaite pasiekiau tokius rezultatus!
     
    Taigi refferal linkas: http://cleanfiles.net/a.php?i=354
    Promotional methods: galit rasyti ka nors apie SEO ir video marketing uzteks parasyti pora sakiniu ir turestu priimti,kaip jus patvirtins atsiuskit man savo username i PM
     
    Tie kurie uzsiregistruos per mano linka bus ismokinti kaip dirbti(darbas su YT).Tie kurie dar neuzdirbe pinigu tai gaus tik bazine informacija pradziai(keyword ieskojimas ir t.t dar GAL koki e-booka anglu kalba,praktiskai tas e-bookas bus informacija jau daugiau uzdirbantiems tik isversta i LT kalba ir pns).
     
    Tie kurie uzdirbs nemazai,tai tuos zmones ismokinsiu dublikuoti landing page(padaryti 100% konkurento svetaines kopija,bet bus reikalingos bazines programavimo zinios tokios(html,css)),gaus asmeniska pagalba,suzinos kur perku high retention views su labai dideliu over deliver,kaip viska panaudoti maksimaliai,kaip pakelti YT kanalo PR jeigu kanalo PR aukstas tada video turi daugiau sansu buti featured video
  2. Patinka
    kamikadzius12 sureagavo į MisterX Kietojo disko problemos   
    nemanau kad imanoma juos pasalint. cia jau pats hardas turi keleta nedideliu problemu
  3. Patinka
    kamikadzius12 sureagavo į Kernius Noriu išmokti programuoti. Nuo ko pradėti?   
    Pati geriausia (neįtikėtinai lengvai perprantama - tarsi tau koks mokytojas asmeniškai gyvai viską aiškintų) knygų serija / formatas man yra Head First. Tokio formato knygos yra išleistos apie daugumą programavimo kalbų. Juose daugybė iliustracijų, kurios greitai padeda suvokti, kaip viskas veikia iš esmės. Taip pat praktinės užduotys, kodo pavyzdžiai ir kita.
     
    Iš Lietuvos per Amazon.co.uk dar prieš porą metų buvau įsigijęs Head First Java. Iki tol apie JAVA nežinojau nieko - o tai populiariausia ir viena galingiausių kalbų pasaulyje. Ją perskaitęs išvykau į universitetą. Iš 30 pažymių, kuriuos gavau pirmame kurse už JAVA programų kūrimą, 28 buvo dešimtukai. Tarp programų buvo dirbtinio intelekto programa, žaidžianti su žmogumi šaškėmis, klasikos žaidimas Space Invaders ir kita. Tiesiog tai, kas buvo dėstoma per paskaitas gyvai, jau buvau pažinęs ir suvokęs iš tos vienintelės knygos, - dėstytojai žinias padėjo pagilinti, bet esmę - pagrindus - gavau būtent iš jos.
     
    Radęs laiko Škotijos universiteto bibliotekoje bibliotekoje pasiėmiau Head First Rails - taip pat puiki knyga. Jeigu norite kurti svetaines ir dar nemokate programuoti, pamirškite PHP ir eikite tiesiai prie naujos kartos - žymiai efektyvesnių - programavimo kalbų. Ruby ir Python yra būtent tokios. Populiariausias framework (karkasas, paruoštų naudoti skriptų rinkinys, taupantis laiką ir padedantis sumažinti saugumo spragų tikimybę) šiuo metu yra Ruby on Rails. Nemokama knyga internete: Ruby on Rails Tutorial, Learn Rails by Example.
     
    Jei nemoki gerai angliškai, tai puiki proga pagilinti savo žinias. Nepasiduok ir skaityk. Visos geriausios IT knygos yra anglų kalba, kol jas išverčia į lietuvių - jau būna iš dalies pasenusios - o dažniausiai ir neišverčia. Jeigu skaitai anglišką tekstą ir randi nežinomą žodį, nepulk jo verstis: jei taip bus kiekviename sakinyje, išprotėsi ir nuleisi rankas po pirmos pastraipos. Jeigu nežinai žodžio reikšmės, skaityk toliau ir pabandyk suvokti ją iš konteksto - iš aplinkui esančių žodžių / sakinių, kuriuos supranti. Tik tada, kai nereikės rankoje laikyti žodyno, pajusi, jog iš tikrųjų skaitai angliškai, - ir tam nebūtina žinoti kiekvieną žodį - verskis tik tada, jei matai, kad be jo negali suvokti visos esmės.
     
    Programavimas yra nuostabus dalykas. Jei jį moki - gali pats įgyvendinti savo idėjas be jokių investicijų. Be to, geras programuotojas turės darbo visą gyvenimą - tai ateitis - ir gali gyventi bet kurioje pasaulio vietoje. Esu sutikęs vaikiną iš Čilės, kuris dirba JAV kompanijai, bet nusprendė kurį laiką pagyventi trečiame žemyne ir pusmečiui apsistojo Portugalijoje. Jis ne milijonierius - tik programuotojas.
     
    Papildyta: Kodėl programavimo mokymasis iš knygos kartais neveikia
  4. Patinka
    kamikadzius12 sureagavo į Marius Pasiūlymas visiems - kaip iš tikrųjų užsidirbti pinigų internetu   
    Šiame forume lankosi tikrai daug tokių, kurie ieškosi tiek rimto, tiek papildomo kokio nors darbelio.Būdas apie kurį kalbėsiu šioje temoje lietuviams nėra jau toks nežinomas, tačiau kažkodėl šiame forume informacijos apie tai nėra jau tiek ir daug. Būtent dėl to ir nutariau sukurti gidą norintiems šiek tiek užsidirbti internetu ir dar apie tai nelabai žinantiems.
     
    Taigi...
    Freelancers arba laisvai samdomi darbuotojai
     
    Sprendžiant iš forumo skelbimų IT darbo pasiūlymai ir Ne technologijų paslaugos ir darbo pasiūlymai skiltyse, dauguma turit vienokių ar kitokių sugebėjimų tam tikrose srityse. Ir iš tikrųjų pakankamai darbo galima rasti iršiame forume, tačiau jo yra gerokai daugiau pasauliniu mąstu, tad kodėl gi lietuviams nepabandžius dar labiau užkariauti užsienio nišos? Juolab, kad ir kainos už atliktus darbus yra tikrai gana nemažos. Siūloma yra nuokeliasdešimties iki net kelesdėšimt tūkstančių dolerių. Arba kitas būdas yra gauti valandinį atlyginimą. Atkreipiant dėmesį į tai, kad užsienyje siūlomas užokestis dažniausiaiprasideda nuo 10 USD/val (~27 Lt/val), tai yra tikrai nemažai.
     
    Kas gali dirbti šį darba?
     
    Be abejo daugiausiai darbo čia yra WEBprogramuotojams ir WEB dizaineriams. Tačiau vienokį ar kitokį darbelį pagal save čia rasti gali kiekvienas. Pavyzdžiui prašomi kiti atlikti darbai gali būti tokio stiliaus:

    Search Engine Optimization; Tinklalapių priežiūra; Svetainės turinio pildymas; Socialinių tinklų priežiūra; Svetainės lankytojų srauto kėlimas; Straipsnių rašymas; Elektroninių knygų kūrimas; Tekstų vertimas; TVS instaliavimas ir sutvarkymas; Serverių priežiūra; Virtualaus padėjėjo darbas; ir daug ko kito... Garantuoju, kad beveik visi atidžiau patikrinę pasiūlymus galėtumėt rasti sau tinkamus variantus. Pavyzdžiui, už paprasčiausią Wordpress TVS instaliavima, keletos pluginų uždėjima ir paprasčiausią apipavidalinimą, galima uždirbti maždaug 25-50 USD.
     
    Kokiuose portaluose galima surast užsakovų?
     
    Kad netempt labai gumos pateikiu iš karto didžiausias užsienio freelancer'ių svetaines.
     
    1. Elance.com
     
    Viena iš didžiausių ir populiariausių freelance svetainių. šiuo metu turinti beveik 70 000 darbo pasiūlymų, o per metus jų yra įkeliama daugiau nei 800 000. Kiekvienas gali be problemų rasti sau tinkantį pasiūlymą.
     
    2. vWorkers.com
     
    Frelancer'ių svatinė turinti per 300 000 freelance darbuotojų ir maždaug pusętiek darbo pasiūlymų. Tai reiškia, kad vienam darbo pasiūlymui tenka du freelanceriai, o tai visai nebloga galimybė pagauti geresnį darbo pasiūlymą.
    3. Odesk.com
     
    Kompanija veikianti jau nuo 2003 metų ir turinti tūkstančius darbo pasiūlymų. Vien per praitus metus, šio tinklalapio pagalba freelancer'iai atliko darbų už daugiau nei 220 mln. JAV dolerių (nemanot, kad būtų visai neblogai, jegu iš jų vienas kitas milijonas nusėstų Lietuvoje?).Darbo pasiūlymų čia apstu. Vien WEB dizaineriai šiuo metu gali rinktis iš daugiau nei 12 000 pasiūlymų. Įspūdingi skaičiai.
     
     
    4. Freelancer
     
    Ši freelance svetainė buvo sukurta švedų ir vadinosi GetAFreLancer, tačiau 2009 metais ją nupirkus Australijos verslininkams ji tiesiog buvo pervadinta į Freelancer.com. Kaip vienas iš minusų šios svetainės yra išskiriama, tai, kad darbų kainas labai numuša mažiau kompetetingi darbuotojai,tačiau darbo pasiūlymų čia taip pat apstu, todėl pabandyti tikrai verta,juolab, kad čia pilna pasiūlymų, kurie išvis nėra apskritai niekuom susiję internetinių puslapių kūrimu (pvz, fotografijų darymas).
     
    5. Guru.com
     
    Taip pat gana nemaža freelancerių svetainė,tačiau vienas minusas, kad pasiima, gana nemažai mokesčių.
     
    Ką reikėtų daryti, kad laimėtum kuo daugiau darbo pasiūlymų?
     
    Kaip matyti iš keletos pateiktų freelance svetainių viskas čia vyksta aukciono būdu. Tik tiek, kad kainos šaukimai čia vyksta atvirkštiniu būdų, t.y. ne kas pasiūlys kuo didesnę kainą, bet kas pasiūlys kuo mažesnę kainą ir siūlomų paslaugų kokybę. Aišku, tai dar toli gražu nereiškia, jog pasiūlę pačią mažiausią kainą būtinai laimėsite aukcioną.Viską turėtumėte pabandyti pavaizduoti kuo profesionaliau ir stengtisužtikrinti, jog užsakovas liks patenkintas jūsų paslaugomis.
     
    Taigi, iš karto atkreipiu dėmesį, kadnepuoselėtumėte labai daug tuščių vilčių. Čia taip pat vyrauja labai didelė konkurencija tarp darbuotojų, todėl reikėtų pirmiausiai į viską žiūrėti, ne į kaip galimybę uždirbti kalnus pinigų, o kaip į papildomą pajamų šaltinį, bei galimybę pasitobulinti savo žinias tam tikrose srityse.
     
    Labiausiai ši galimybė tinka, jeigu, jūs esate:

    Studentas ir tiesiog ieškote papildomų pajamų ir galimybės patobulėti tam tikroje srityje; Pradedantysis tam tikroje srityje ir bandote tiesiog susikurti savo darbo portfelį (ir tuo pačiu gauti šiek tiek pajamų už tai); Jeigu norite išvystyti savo įgūdžius tam tikroje naujoje srityje (na pavyzdžiui sugalvojote pradėti užsiimti dizaino kūrimu); Jeigu ieškote greitai galimų atltikti darbų; Tiesiog šiaip norite pasitobulinti savo įgūdžius tam tikroje srityje ir t.t.
    PATARIMAS: Stenkitės orientuotis į kuo siauresnę nišą, kad taptumėte savo srities specialistu.Pavyzdžiui, jei gerai nusimanote Wordpress TVS (ar kurioje kitoje srityje),pradėkite dirbti padėdami kitiems susitvarkyti su šiuo varikliuku.
     
    Keletas patarimų, kaip laimėti kuo daugiau darbo pasiūlymų:

    Kruopščiai atsirinkite darbo pasiūlymus. Dalyvaukite tik tuose aukcionuose, kuriose tikrai žinote, kad sugebėsite laiku atlikti užduoti ir turite visus tam reikalingus įgūdžius. Išlaikykite asmeniškumą su darbdaviais. Niekada nenaudokite kažkokios tai formos, kurią naudojate visiems darbo pasiūlymams. Išlaikykite asmeniškumą su darbdaviu. Jei yra pateiktas darbdavio vardas teikdami savo pasiūlymą būtinai kreipkitės į jį savo vardu. Taipogi atsakykite į visus jums keliamus klausimus ir pagal pateiktą darbo aprašymą pasistenkite suteikti kuo daugiau informacijos apie jūsų galimas suteikti paslaugas. Nesiūlykite pačios mažiausios kainos, tik dėl didesnės galimybės laimėti. Nenuvertinkite per daug savęs. Siūlykite tik tokią kainą, kuri jus pačius tenkintų, nes laimėjimo atveju jos koreguoti nebegalėsite. Galite siūlyti ir šiek tiek didesnę kainą, negu yra siūloma mažiausia. Kartais darbdaviai stengiasi atsirinkti pagal aprašymą geriausią siūlomos kainos ir teikiamų paslaugų variantą, todėl kaina gali ir nebūti lemiamas veiksnys. Tačiau jei esat dar tik pradedantysis, bent jau pradžioj reikėtų orientuotis į kuo mažesnes kainas. Parodykite savo profesionalumą visą laiką atlikinėdami savo užduotis. Kaip rodo praktika, labai dažnai pasitaiko ir tokių variantų, kad darbdaviai gavę profesionaliai atliktas užduotis, kreipiasi į tą patį freelančerį ir vėlesniais laikotarpiais ar netgi įdarbina jį kaip savo darbuotoju visam laikui. Todėl reikėtų pasistengti, kad darbdavys kiek įmanoma labiau būtų patenkintas jūsų paslaugomis. Į viską žiūrėkite realistiškai, ir nepervertinkite savęs. Teikdami savo pasiūlymą visada viską gerai pasverkite ar tikrai sugebėsite laiku atlikti užduotį, ar galėsite visu 100 proc. išpildyti darbdavio prašymus ir ar turite visus tam reikalingus įgūdžius. Būkite nuoširdus ir stenkitės parodyti savo profesionalumą absoliučiai kiekviename darbo pasiūlyme.
    Šia tematika forume kažka yra rašęs ir Kernius temoje Gero laisvai samdomo darbuotojo vadovas. Būtinai atkreipkite dėmesį ir į šiuos patarimus:

    turėk savo sritį (pvz., Wordpress ar kitų TVS tobulinimas; e-komercijos portalų dizainas ir pan.), tobulėk ir tapk joje vienu geriausiu: tai leis uždirbti žymiai daugiau ir klientai patys tavęs ieškos; tau nereikia viską mokėti iš anksto - gali išmokti jau vykdydamas užsakymą (bet žiūrėk į tai atsakingai); bendrauk su savo klientais; informuok juos, kaip tau sekasi, klausk, kas neaišku; nebijok dirbti už mažesnę kainą, kai turi nedaug patirties, - įgyti įgūdžiai bus žymiai vertingesni; turėk savo nuolatinę darbotvarkę - neatidėk visko paskutinėm dienom, o geriau skirk X skaičių valandų per dieną; būk sąžiningas su savo klientu - nurodyk realų darbo atlikimo laiką (kitaip pačiam vėliau bus tik blogiau) ir sakyk atvirai, jei jo idėjos tau atrodo niekam tikusios; svarbiausia - laimingas klientas - teigiami atsiliepimai ir rekomendacijos; susikurk savo darbų portfolio (tai nėra būtina); nusistatyk atsiskaitymo sistemą (pvz., 50% atlyginimo prieš pradedant darbą ir 50% jį pabaigus - jei su klientu dirbi pirmą kartą ar nesi juo tikras); neišmesk pinigų reklamai - dalyvauk web paslaugų konkursuose, atlik užsakymus, gauk atsiliepimus - jie yra geriausia (ir nemokama) tavo reklama; mokyk kitus: straipsniai, blogai ir pagalba forumuose yra nuostabus būdas parodyti, jog išmanai konkrečią sritį; vertink save: jei prašai 5 kartus mažiau už kitus kūrėjus, užsakovas gali pagalvoti, jog tavo darbo kokybė tiek pat kartų yra žemesnė, - didesnė kaina kartais gali reikšti daugiau užsakymų; geriausi klientai yra tie, kurie pasiryžę už geresnę kokybę sumokėti daugiau.
    Na ir pabaigai... Jeigu tai tampa didesniu jūsų pajamų šaltiniu,tai būkite doras dorais Lietuvos piliečiais ir bent jau įsigykite individualią veiklą (IV) ir apsiforminkite savo gaunamas pajamas :)

    Mokesčiai įregistruojant IV pagal pažymą.
     
    GPM: 15% nuo viso pelno
    VSD: 28,5% nuo pusės pelno
    PSD: 72lt/mėn arba 9% nuo pusės pelno
     
    * 72lt kas mėnesį moka tie, kurie nėra drausti valsytbės lėšomis (niekur oficialiai nedirba, nesimoko, nestudijuoja) visi kiti moka 9% nuo pusės pelno.
     
    * Pelnas = gaunamos pajamos - leidžiami atskaitymai(išlaidos). Leidžiami atskaitymai turi būti pagrindžiami dokumentais arba galima pasirinkti, jog išlaidas sudaro 30% gautų pajamų ir tokiu atveju nereikės jų pagrįsti dokumentais.
     
    * Įregistruoti individualią veiklą nekainuoja nieko, reikia tik susimokėti mokesčius nuo pelno. P.S. pasidalinkit šioje temoje savo patirtimi, kaip sekasi jums sekasi tai daryti :)

  5. Patinka
    kamikadzius12 sureagavo į guzhax Didžiausias laimėjimas jūsų pokerio karjeroje   
    Parūkius turėtų būti juokingos kortos :)
  6. Patinka
    kamikadzius12 sureagavo į Leader PayPal gidas   
    Apie PayPal
     
    PayPal yra eBay dukterinė įmonė(valdo 100% akcijų), populiariausia elektroninių atsiskaitymų sistema pasaulyje. Ją 190 šalyse naudoja virš 100 mln. vartotojų. Pinigų siuntimas per sistemą - nemokamas, mokestis nustatytas verslo klientams už lėšų gavimą, papildomas mokestis yra už daugkartinius valiutos keitimus. Paypal puikiai tinka beveik visiems internetiniams atsiskaitymams.
    Sąskaitos atsidarymas PayPal banke
     
    1. Bet kuriame Lietuvos banke įsigykite Visa Virtuon mokomąją kortelę, internetiniams atsiskaitymams. Tai saugiausia kortelė asmenims, norintiems atsiskaityti už prekes ar paslaugas interneto parduotuvių svetainėse.
     
    Visa Virtuon kortelės sąskaita atidaroma ir tvarkoma litais ir gali būti:
     
    atskira sąskaita, skirta tik atsiskaitymams internetu;
     
    sąskaita, susieta su Visa Electron kortelės sąskaita;
     
    Turint dviejų kortelių derinį ir vieną sąskaitą, viena kortele galima atsiskaityti, paimti grynųjų pinigų, o kita - atsiskaityti internetu.
     
     
    Pirkėjams, atsiskaitantiems Visa Virtuon kortele interneto parduotuvių svetainėse, paprastai siūlomos įvairios nuolaidos.
     
    2. Visa Virtuon kortelės sąskaitą papildykite bent 10 lt.
     
    3. Užsiregistruokite Paypal.com sistemoje. Vesdami kontaktinę informaciją taip, kad ji sutaptų su jūsų lietuvos banke esamčiais duomenimis.
     
    Registruodamiesi nurodykite kortelės duomenis. Card Verificaion Number skyrelyje nurodykite Trijų skaičių cvv2 kodą, kurį jums išduos bankas. cvv2 kodas nurodytas ne ant kortelės, bet atskirame lape, kuris išduodamas kartu su kortele. Dėl neaiškumų - teiraukitės banko darbuotojų.
     
    4. Prisijunkite prie savo Paypal sistemos. Jūsų Paypal sąskaitos pradiniame puslapyje kairėje pusėje matysite nuorodą į Activate Account - Enroll in Expanded Use. Sekite tolimesnius nurodymus. Paypal nuskaičiuos nuo jusu kortelės 1.50Euro (kuriuos jums gražins kai apmokėsite savo pirmą pirkinį). Jums reikės Paypal pranešti 4 skaičius (Expended Use Number). Jus juos pamatysite jūsų kortelės bankiniame išraše. Išrašą galite iš karto pažiūrėti prisijungę elektroninės bankininkystės sistemoje, jeigu ja naudojatės. Jei ne - nueiti į banką ir paprašyti jūsų kortelės atliktų operacijų išrašo. Jūsų keturženklis skaičius bus atspausdintas šalia 1.50Euro:
     
    4444PAYPAL--*EXPUSE, 456785646354, GB ( -1,50 EUR ) Šiuo atveju nurodyti reikėtų 4444.
     
    Na štai ir viskas, galite naudotis. :(
     
     
    Besinaudojantiems tiesioginių mokėjimų sistema dabar siūloma nauja paslauga – PayPal Virtual Debit Card. Sistemos klientai gali užsisakyti virtualią mokėjimo kortelę ir naudoti ją atsiskaitant tuose tinklalapiuose, kur buvo priimamos Mastercard kortelės.
     
     
    Beje, PayPal buvo tinklalapyje rašoma, kad atliekant finansines operacijas naująja kortele iki minimumo sumažėja rizika, jog sukčiai pasinaudos Jūsų asmenine informacija. Kiekvieną kartą atsiskaitant kortele sistema automatiškai generuoja vartotojui naują jo PayPal Virtual Debit Card numerį. Be to, sutaupoma nemažai laiko – naujoji paslauga leidžia automatiškai užpildyti reikalingas formas pardavėjų tinklalapiuose. Svarbu ir tai, jog klientas nėra atsakingas už pirkinius, kurie buvo įsigyti neteisėtai pasinaudojus jo kortele. Deja, konkretaus aprašymo, kaip veikia ši sistema, nėra.
     
    Dėmesio
    Dažnai pasitaiko el. laiškai su prašymais "atnaujinti duomenis". Visuomet reikia prisiminti, kad PayPal'o adresas turi būti TIK: WWW.PAYPAL.COM. Jokie kiti (www.paypal.com-1.info ar kokie panašūs) NĖRA PAYPAL'O ADRESAI ir šios svetainės bando pavogti Jūsų kortelės numerius!
    Geriausia, gavus laišką, pačiam prisijungti prie www.paypal.com ir tuomet peržiūrėti, ar yra kažkokių prašymų "atnaujinti duomenis".
     
    Tema PayPal limitavimo klausimams: https://uzdarbis.lt/t218331/paypal-limited-diskusija/
  7. Patinka
    kamikadzius12 sureagavo į Raulynas Darbas nepilnameciui   
    Va dėl tokių žmonių kaip tu žmonės ir nesisiūlo padėti vienas kitam, va tokie kaip tu ir pradeda kibti į atlapus. Aš tai darau ne dėl reputacijos, postų ir t.t. Aš žmogui padėti noriu, nes noriu savo sėkme ir uždirbtais pinigais pasidalinti, o ne kaupti ir nesidalinti. Manau daugelis šio forumo narių neatsisakytų galimybės uždribti tiek 10lt per tiek laiko.
     
    Pagal tavo logiką - jei aš dabar beveik kiekvieną dieną einant pro Kauną įmetu vargstančiai močiutei 2lt, tai man dabar nemesti, nes pagalvos, jog turtingas noriu pasirodyti?
  8. Patinka
    kamikadzius12 sureagavo į skestu Individuali veikla. Kaip įregistruoti individualią veiklą?   
    Tu gauni pelna. Nuo pelno moki 33% arba 15% valstybei.
     
    *33% mokami tada, kada pries skaiciuojant mokescius, atskaiciuoji savo veiklai panaudotas islaidas. Jei tu uzdirbai 2000 litu, bet tam kad uzsidirbti tau kainavo 1000 litu, tada tu gali moketi 33% nuo 1000 litu, arba 15% nuo 2000 litu. Siuo atveju tau aisku labiau apsimoka moketi 15%. Bet jei tavo islaidos butu 1500 litu, aisku rinktumeisi 33% varianta.
     
    Na pasistengiau kuo suprantamiau paaiskinti :)
  9. Patinka
    kamikadzius12 sureagavo į NuPagady Individuali veikla. Kaip įregistruoti individualią veiklą?   
    Nieko nekainuoja :)Tik vėliau aišku mokesčius reikės susimokėt.

    Reikia eiti į valstybinę mokesčių inspekciją (VMI). Ten pasakysi, kad nori užregistruoti induvidualią veiklą ir tau turėtų paaiškinti kaip tą padaryt, duoti pildyti formas, padėti, atsakyti į rūpimus klausimus.
    Neteko girdėti apie tokį reikalavimą. Bent jau kai aš pildžiau formas, niekas manęs neklausė ar esu apsidraudęs.
    Galima. Gali samdytis darbuotojus taip, kaip galėtum turėdamas įmonę. Aišku viską turėsi įforminti.
  10. Patinka
    kamikadzius12 sureagavo į Kernius Kaip apsaugoti savo idėją?   
    Labai gera tema.
     
    Pirmiausia: jeigu tavo idėja gera, ją anksčiau ar vėliau vis tiek nukopijuos, - tai neišvengiama. Jei sukursi pirmas, tai vis tiek klonas atsiras po kelių mėnesių - jei visi matys, kad tavo projektas sėkmingas.
     
    Du svarbūs dalykai, kuriuos, norėčiau, kad suvoktų kiekvienas žmogus, turintis idėjų, bet negalintis jų pats įgyvendinti:
     

    Idėja yra tik pradžia, pradinis taškas. Ją įgyvendinant atsiranda daugybė pakeitimų ir galutinis rezultatas retai kada bus lygiai toks, apie kokį galvoji prieš pradėdamas. Esmė - tavo idėją gali pavogti, bet tavo proto - ne. Šie žodžiai reikalauja išsamesnio paaiškino, todėl siūlau perskaityti nuostabų straipsnį: They Will Steal Your Idea. They Cannot Steal What Really Matters. Jei idėja yra techninė (reikia programavimo žinių) ir tu pats jos negali įgyvendinti, tau reikia ne darbuotojo, o partnerio (cofounder). Bet koks projektas internete niekada nėra baigtas - visada atsiras klaidų, trūkumų ar naujų funkcijų, kurias reikia sukurti. Paleisti projektą toli gražu nėra jį pabaigti kurti. Tai reiškia, kad tau programuotojo reikės visą projekto gyvavimo laiką. Ar tu nori jam nuolatos mokėti, dar nežinodamas, ar projektas bus sėkmingas? O kiek problemų bus, jei įdarbintas programuotojas vėliau dings ir reikės ieškoti kito? Turėdamas techninį partnerį gali būti ramus, jog darbas nenutrūks, nes abu siekiate tų pačių tikslų. Jei vidury nakties tavo projektas "nuluš", tai techninis partneris bus žmogus, kuris miegos apsikabinęs kompiuterį ir darys viską, kad jis veiktų kuo greičiau. Paprastam samdomui žmogui - tai ne darbo valandos ir ne jo projektas, jis miegos ramiai ir pradės dirbti iš ryto – nebent pulsi mokėti daugiau. Tiesa, gerą programuotoją rasti sunku. To paties autoriaus straipsnis: What To Look For In A Technical Co-Founder
    O dabar tikra istorija situacijos, kurios tu bijai.
     
    Keli vaikinukai turėjo idėją, bet nebuvo programuotojai. Savo universitete jie rado programuotoją, nupasakojo idėją ir sutarė, kad per porą mėnesių jis darbą atliks. Visą tą laikotarpį programuotojas juos informuodavo, kad "darbai klostosi puikiai". Galiausiai atėjus pabaigimo laikui jis pranešė, kad atsisako darbo ir jo nebaigs. Dar po kelių dienų jie išvysta savo idėją įgyvendintą - tik kitu adresu. Tas programuotojas - Mark Zuckberg, ta idėja - Facebook.
     
    Visą istoriją (tikrai įdomi) galima išsamiai aprašytą rasti čia: http://en.wikipedia....Mark_Zuckerberg
     
    Pats Markas to niekada nepaneigė ir neseniai tiems vaikinukams (broliams dvyniams) numetė keliasdešimt milijonų: http://en.wikipedia....cebook_lawsuits (dar eilinį kartą juos šiek tiek išdurdamas)
     
    Išvada: turėdamas idėją, ieškok ne darbuotojo, o partnerio-kolegos, su kuriuo kartu ją įgyvendintumėte. Antraip dar prisišauksi antrą Zuck'ą :)
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...