Pereiti prie turinio

Marius

VIP nariai
 • Pranešimai

  5.171
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  19
 • Atsiliepimai

  100%

Marius paskutinį kartą laimėjo Gegužės 30 2018

Marius patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Marius

 • Rangas
  Forumo širdis
 • Gimimo data 1988-02-15

Profilio informacija

 • Vardas
  Marius
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas - Taurage
 • Buvęs
  cunamis

Paskutiniai lankytojai

6.766 profilio peržiūros
 1. Parduodu visiškai naują Apple Watch Ultra laikrodį. Laikrodis laimėtas internetiniame affiliate contest'e. Nei karto nenaudotas. Kaina 650€. Kaunas
 2. Aš Pfizeriu skiepytas ir neturiu absoliučiai jokių problemų su širdimi. Mano aplinkoje labai daug žmonių taip pat skiepyti įvairiomis vakcinomis ir niekas neturi jokių problemų. Neskleiskit čia erezijų. O temos autoriui, tai 95 proc. kad yra širdies permušimai salygoti nerimo sutrikimų. Labai gerai pažystamas reikalas. Lengvi raminamieji per porą savaičių panaikins visus simptomus. Jeigu netiki, siūlyčiau kreiptis privačiai pas kardiologą, kuris grečiausiai patvirtins tai.
 3. Galima būtų tų istorikų ir kalbininkų šaltinius pamatyti? Taipogi būtų įdomu pamatyti kokias nors nuorodas kur Tapinas ir Landspergis gėdinasi savo pavardžių?
 4. Pagal tokią logiką tai galima būtų daryti išvadą, kad Putino pavardė yra Lietuviška (kilusi nuo žodžio "putė"). Visose pavardėse galima rasti kokio nors žodžio atitkmenį kitose kalbose, tik reikia fantazijos turėti.
 5. Klausykit, gal paliekam trumpam tą veją ramybėje? Turiu tokį klausimą - čia gal labiau orientuotas į tuos kas kažkada pirkosi sklypus namo statybai? Kaip ieškote/ieškojote sklypų? Naudojot daugiausiai skelbimų portalų tokių kaip aruodas.lt paslaugomis? Ar žinot gal kažkokių kitų būdų kaip galima atrasti gerš pasiūlymų kurie nėra katyviai listinguojami skelbimų portaluose? Ka darot jeigu domina sklypai konkrečiai kažkuriam rajone viename?
 6. https://www.vz.lt/rinkos/2021/07/15/revolut-ivertintas-33-mlrd-usd @Markus nepardavęs dar Revolut akcijų? Jeigu gerai suskaičiuoju, tai po šio raundo akcijų vertė turėtų būti apie 8.5k GBP?
 7. Jeigu kas turit pasidalinti ir įmonių kontaktais Kaune ?
 8. Užsipirkau kai kainavo po 6 USD už akciją. Kol kas irgi dar neplanuoju parduoti.
 9. Aš tau iš dalies pritariu. Bet tik iš dalies. Nes manau, kad tu šiek tiek perspaudi. Tikrai negalima sakyti, kad tiek baltarusių tiek rusų daug kas nekenčia Lietuvoje. Kalbant apie Baltarusiją, tai yra N skaičius pavyzdžių Lietuvoje, kurie parodo kaip stipriai dabar yra palaikomi baltarusiai ir kokia broliška tauta lietuviai ją laiko (kad ir ką tik įvykęs laisvės kelias - bet čia tik didžiausias ir garsiausiai nuskambėjęs pavyzdys). Taip, kad tu labai stipriai perspaudi teikdamas, kad mes jų nekenčiam. Kalbant apie rusus, tai irgi perspaudi sakydamas, kad mes jų nekenčiam. Mes prieš rus
 10. Mano nišoje turėtų būti kritimas. Bet bent jau kol kas aš jo nelabai jaučiu. Spėju gali pareiti kokį Gegužės mėnesį. Ypač jeigu viskas užsitęs.
 11. Sveikinu. Nepasiduok ir tikrai pasiseks. Man pačiam taip buvo. Nuo praeitų metų liepos mėnesio dirbu 100 proc full time su affiliate marketingu. Pradėjau su tuo dirbti maždaug prieš 15 metų, bet tuomet ir pats tikriausiai dar pats to gerai nesupratau. O per tuos metus buvo visko - ir ieškojimų ir praradimų, ir pertraukų. Tačiau didysis sprogimas įvyko maždaug prieš 2 metus. Ir šiuo metu tikrai mėgaujuosi gyvenimo kokybe, kai galiu daryti ką noriu, planuotis laiką kaip noriu ir visiškai nereikia pergyventi dėl pajamų. Tiesa, nepasakyčiau, kad dirbu mažiau - tačiau darau tai kas man pat
 12. Aš suprantu, kad forumas turi uždirbti pinigus, bet ar neatrodo kad su Google Adsense biškutį persitengta yra?
 13. Tikėjaus, kad šitoj temoj bus nemažai fleimo. Bet kol kas visai gražiai diskusija eina. Aš pats asmeniškai 2009 dar studijavau. Baigęs studijas pradėjau dirbti nuo minimumo (tuo metu 800 LTL), bet atlyginimas labai sparčiai kilo ir visai neseniai daugiau nei dvigubai uždirbau nei kad Lietuvos vidutinis atlyginimas yra. Prieš kelis mėnesius išėjau iš samdomo darbo ir šiuo metu dirbu visiškai ant savęs. Neskaitant pirmųjų pusės metų kai dirbau už minimuma, visad buvau pilnai patenkintas gyvenimo kokybe čia Lietuvoje ir tikrai negalėjau absoliučiai nieko skųstis. Ir manau, kad jeigu neti
 14. Jei sugebėjai uždirbti $1000, tai sugebėsi uždirbti ir $100,000. Svarbiausia nepasiduok :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...