Pereiti prie turinio

SiGiS

Nariai
 • Pranešimai

  27
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie SiGiS

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data Sausio 30

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Tai čia greičiau monitoriaus problema. Iš vaizdo plokštės siunčiamas signalas per plataus dažnio, o tavo monitorius jo nepalaiko. Tarkime, žaidimas pasiunčia 75 Hz į ekraną, o pas tave palaiko tik 60. Tada ir išmeta tą pranešimą. O norint išjungt žaidimą nereikia perkrauti kompo. Paspausk alt ir f4 ir langas dažniausiai užsidaro. Jei ne, tada alt ir tab, pasikeisk langą į desktopo ir išjunkt tą žaidimą.
 2. O kaip ta kompiuterio dalių būklę įvertinti? Jos veikia arba neveikia. Diagnostikos programų rasi nebent ramams, kietajam diskui ir vaizdo plokštei. Likusios dalys netestuojamos. Kad nereiktų rankiotis po vieną programą parsisiųsk hirens boot cd. Ten bus diagnostikos įrankių, nors daugiau ten remontui skirtos programos.
 3. Na, jei step by step, tai įsijungi alkohol 120, spaudi "copy wizard", o iššokusioje lentelėje prie "datatype" pasirenki "general protected CD", tada įdedi tuščią cd ir jį turi perkopijuoti apeinant apsaugas.
 4. Žaidimo diskas apsaugotas sena sistema, kuri nesiderina su windows 7.. Kiek pamenu, slysoft programos, kaip clonecd ar galiausiai Alcohol 120 padeda tas apsaugas apeiti. Nusikopijuok tą diską, apeinant apsaugas, tada įsirašyk ir žiūrėk ar veiks.
 5. Nešiojamiems kompams keičia vaizdo plokštes, bet vargu ar dėl žaidimo norėsi sukišti 600 lt. Jei nori žaidimų kompiuterio - rinkis stalinį. Bus ir pigiau, ir galingiau ir nereikės susilenkus į ekraną žiūrėt.
 6. Jei užteks maitinimo tai vilks. Nors, jei anai užteko maitinimo, šiai taip pat turėtų užtekti. Visgi, jei dvejoji, eik į šitą puslapį: http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp, paskaičiuok kiek tavo kompas valgys su nauja GPU/ kiek su sena gpu ir jei skirtumas, bus apyligis, gali drąsiai dėtis.
 7. Tai, greičiausiai bus laido kaltė. Pabandyk apkeisti - jei veiks puiku. Be to reikia žiūrėti į kurią jungtį jungi. Kompiuteris man regis jungiasi į 2 ir 4 lizdą. Jei ne laide esmė, tada reiks krėst OS. O šiaip, nenorint apsikraut laidais, galima nusipirk wi-fi adapterį kitam kompui ir belaidžiu ryšiu prie modemo jungtis, bet žinoma nukris greitis.
 8. Šalia konsultacinės poliklinikos, Nemuno gatvėj virš katekos yra firma, kur viską supirkinėja, kas liečia techniką. http://www.recom24.lt/
 9. Jei viskas gerai, kam naujinti? Dažniausiai, kad kompiuteris gerai veiktų reiktų ne naujinti, o valyti: defragmentuoti kietuosius diskus, periodiškai pravalyti registrą, su kokiu ccleaner ištrinti susikaupusias šiukšles, bent kartą į mėnesį atlikti bent quick virusų skanavimą. Tada kompas tikrai lengviau kvėpuotų.
 10. Tada, norint ištraukti failus reikia imti kokią "Recover My Files" programą ir pasiimti tai, ko reikia. O šiaip, yra kita programa, Partition Table Doctor 3.5, kuri atkuria sugadintas particijas, bet dėl menkos klaidos galima visą disko turinį pradanginti.
 11. Jei problema tik blogi sektoriai - atsisiųsk hdd regenerator, paleisk ir lauk (10 gb skanuoja valandą), ten programiškai blogus sektorius sutvarkys ir hardas veikia. Savo hdd blogus sektorius gydžiau, tai pakolkas 5 metai be problemų. O Hiren's Boot CD padės, nebent tik su mini windows xp, per kuriuos galėsi išsikelti failus, bet jei 0 takelis bus sugadintas, tada jo tau neatvers ir prašys suformatuoti, kad į jį įeitum. Tada beliks komandų lentelė (chkdsk /f /r), kuri gali negelbėti arba jau auksčiau rekomenduota programa.
 12. Yra tų negeriančių jaunuolių. Tiesiog viskas nuo tėvų auklėjimo ir aplinkos priklauso. Juk pas dažną, per eilinį balių šeima pirmiausiai rūpinasi "bonka" ant stalo, o tik tada, ką duosi svečiui pavalgyti. Mažam, nenuovokiam vaikui tada atrodo, kad tas butelis labai svarbus, o jei tėvai apie tai nieko neaiškina, tai būna, kad būna. Antras dalykas, visur vyrauja tas alkohol-mentalitetas. Jei žiūrėsite kokį filmą, tai kietas šulas bus vaizduojamas su cigarete dantyse arba buteliu rankoje, o ką jau kalbėti apie alkoholio reklamas, kuriose vaizduojama, kaip būna lengva, smagu ir gera pavartojus jų
 13. Flash talpa ne 16 gb? Jei taip, tai sveikinu. Šita visa serija jų išėjo kažkokių brokuotų. Daliai žmonių jei, kaip ir tau neranda draiverių, kitiems kurį laiką veikia ir toliau rodo, kaip neatpažintą. Nepadeda nei jokie driver genius. Jei noro turi gali bandyt jį įjungti ant kito pc, geriausia su kita operacine sistema, pavyzdžiui windows xp. Jei veiks, tada naujink motininės plokštės draiverius ir vėl bandyk, jei ne - išmesk arba su čekiu keliauk į parduotuvę, kad jį pakeistų.
 14. 2 variantai šioje bėdoje gali būti. 1. Bandyk rašyti mažesniu greičiu (4x). Jei palauksi, turėsi geriau įrašytą dvd. 2. Diskas, kurį nori įrašyti yra apsaugotas. Šis variantas labai tikėtinas. Nero įrašytų diskų perrašyt neleidžia. Tam reikia naudoti AnyDVD, kuri padeda apeiti visas apsaugas. http://www.slysoft.com/en/anydvd.html
 15. Spausk ant "3 computers connected", turi atsidaryti detalesnis jų sąrašas. Ten ir gali būti atjungimas. Jei ne tada network connections reikėtų krėsti. Pas mus darbe toks pat routeris, tai jei reikės, vėliau galėsiu tiksliau pasakyti.
×
×
 • Sukurti naują...