Pereiti prie turinio

SNGPoker

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.247
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie SNGPoker

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Paulius
 • Lytis
  Vyras
 • Buvęs
  Pawel
 1. Tai gal tu maziau cia skelbk savo tiesas, nes jau ne pirmas zmogus sako, kad ne viskas yra taip, kaip tu cia piesi.
 2. kaip mokytis laikus? gal kas galėtų čia paaiškinti apie laikus? kažkaip per 12 m. taip ir neišmokau. Išvis, mokykloj anglų neišmokau, viską per praktiką :/ Iššvaisčiau 12 metų. HELP.
 3. Sveikas, Kerniau, kokia tavo nuomonė apie Dundee pasirinkimą CS studijoms? Žiūrėjau modulius, pagal jų aprašymus esu labai patenkintas sudaryta studijų programa ir, jei viskas laimingai, ketinu stoti į šį universitetą. Paraišką jau padaviau. Gal turi kokių pažįstamų ar esi užmatęs internete atsiliepimų iš informatikų, studijuojančių čia?
 4. #### tie visi video, kai tikrai noresi - pasieksi. Matosi smarkiai per daug visko turi ir gyvenimas visai be problemu, kad tokie klausimai kyla.
 5. Pabandysiu panaudoti medžiagą rašiniui "The Wisdom of Youth" :D Sėkmės.
 6. o Computer science kursas nebus per lengvas? Nes atrodo ten mokys tokių terminų kaip "software", "hardware" ir pan.? Kuris kursas pats įdomiausias jūsų akim nusimato? AI jau buvo, per vėlu registruotis, užsiregistravau į Human-Computer interaction", nes kursas pagal aprašymą sutampa su mano pomėgiais. Bet galvoju užsiregistruoti į dar kokį vieną, jei netyčia nepatiktų šis.
 7. Man visi straipsniai susiję su "antru galu" taip pat labai nepatinka, tačiau, palyginus su rusų puslapiais - čia tik vanduo! Į rusiškus puslapius išvis baisu eiti kai nesi prie kompiuterio vienas, nes nežinosi ką kitam pop-up'e parodys ar kaip tinklalapio šone bus apsirengusios pigios mergos :(
 8. Kerniau, tu esi SUPER ZMOGUS!
 9. Dirbau nuo 13, visada vasarom ir visada kaip pardavejas: rinkau pinigus uz sokinejima ant batutu, pardavinejau ledus. Darbas nesunkus, bet be galo bukinantis, todel buvo proga ir muzikos pasiklausyti daug, ir knygu paskaityti, ir kalbos pasimokyti su mp3 grotuvu. Viena vasara buvo tikrai labai sunki, bet as esu uz tai, jog vaikai eitu padirbeti jei niekur neisvyksta arba niekur nedalyvauja. Alga pradejus (dabar pries penkis metus) buvo 25 litai per diena, po to pakilau iki 50. Like a boss trumpiau. B-)
 10. 44431376#844020# 46046792#713269# 45842092#407326#
 11. O man protingas yra tas, kuris supranta ne tik tai, kas pasakoma bei žmogus, galintis man papasakoti įdomią istoriją įdomiai. Trumpiau - jo verbaliniai sugebėjimai ir įtaigi kūno kalba.
 12. 1) Stačiakampis nėra kvadratas, pats pagalvok. 2) Blogai atimta, kai sprendei P = 2a + 2b ir išisvedei 2b = 2a - P (P-2a ir 2a-P nėra tas pats).
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...