Pereiti prie turinio

SNGPoker

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    2.247
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

SNGPoker Pranešimai

  1. Manau, kad Europoje geriausi yra JK (Anglijos ir Škotijos) universitetai – nesvarbu kokiai specialybei. Informatikos srityje Europoje vienu geriausiu laikomas Edinburgo universitetas: http://www.ed.ac.uk/schools-departments/informatics/undergraduate

     

    Sveikas, Kerniau,

     

    kokia tavo nuomonė apie Dundee pasirinkimą CS studijoms? Žiūrėjau modulius, pagal jų aprašymus esu labai patenkintas sudaryta studijų programa ir, jei viskas laimingai, ketinu stoti į šį universitetą. Paraišką jau padaviau. Gal turi kokių pažįstamų ar esi užmatęs internete atsiliepimų iš informatikų, studijuojančių čia?

  2. o Computer science kursas nebus per lengvas? Nes atrodo ten mokys tokių terminų kaip "software", "hardware" ir pan.?

     

    Kuris kursas pats įdomiausias jūsų akim nusimato? AI jau buvo, per vėlu registruotis, užsiregistravau į Human-Computer interaction", nes kursas pagal aprašymą sutampa su mano pomėgiais. Bet galvoju užsiregistruoti į dar kokį vieną, jei netyčia nepatiktų šis.

  3. Dirbau nuo 13, visada vasarom ir visada kaip pardavejas: rinkau pinigus uz sokinejima ant batutu, pardavinejau ledus. Darbas nesunkus, bet be galo bukinantis, todel buvo proga ir muzikos pasiklausyti daug, ir knygu paskaityti, ir kalbos pasimokyti su mp3 grotuvu. Viena vasara buvo tikrai labai sunki, bet as esu uz tai, jog vaikai eitu padirbeti jei niekur neisvyksta arba niekur nedalyvauja.

     

    Alga pradejus (dabar pries penkis metus) buvo 25 litai per diena, po to pakilau iki 50. Like a boss trumpiau. B-)

  4. Tiems, kas planuoja stoti i inzinerija (is studentsroom.co.uk):

    Here's a more generic engineering an simply put answer. Even though graduate jobs are hard to come by these days, most engineers are still finding work. This is because there are many jobs but few graduates. All engineering degrees are difficult/hard, very time consuming and require you to be on top of your game. If you coast you'll do alright if you're lucky. If you work hard you'll be fine. This is where people have differing perceptions of what university is all about. For most people it's about having a blast, 'the time of your life', partying every night an so on. For others it's about getting a degree that gets you a great career (engineering, science, medicine, law... essentially all the professions). It's worth deciding which one you want before you start though. I say this not to scare you but to inform you of the differences.

     

    Example; I studied engineering. In my second year I lived with people doing a whole range of courses. Some of them had 8 hours per week of lectures, we had 8 hours on Mondays alone. So naturally I couldn't party all the time with them, they have different demands. If you do, they will pass their degrees and you will fail yours. I have engineering friends that made that mistake.

     

    But, and there is a big but. Now that we have all graduated some of those who done the 'degrees conducive to their social lives' are finding it most difficult to get a graduate job, meanwhile the engineers are in graduate jobs and can now party every weekend if the so wish. Why, you might ask. Well, the majority of people will tend to do the degrees that allow them to have the most amount of fun so when they graduate they become one of many and thus face tough competition, it becomes an employers market. Few people want to sit through years of maths, science and engineering so when you graduate there's less competition for jobs. You can check this by looking at the yearly intake for certain degrees at any given uni.

     

    Tikrai net sumeto, kazkaip noretusi, jog studentavimo metai visgi butu idomus, o ne tik knygos, kurios savaime neuztikrina geros ateities.

  5. Yraa su moduliais užduotys pasiruošimo knygelėj, vadinasi reikia mokėti. Būtų gerai jei kas primintų kaip reikia su tais moduliais spręsti užduotis :) Atsimenu, kad lyg ir pomodulinis reiškinys vienu atveju bus mažiau už 0, o kitą daugiau, bet kažkaip primiršta viskas jau... Vienuoliktokų reikia klaust :)

  6. Apie vidutinybes nuo Kerniaus:

     

    Protingi išvyksta, kad tokiais ir išliktų, – kad netaptų vidutinybėmis. Ne, nesakau, kad Lietuvoje visi tampa, bet tu turi būti labai stiprus, kad aukštasis mokslas Lietuvoje tavęs nepalaužtų ir nepriverstų jaustis eiliniu – nieko ypatingo nesugebančiu, tokiu kaip kiti (o iš tikrųjų kiekvienas kažką sugeba, jei tiki savimi, – tik tas tikėjimas dažnai universitete nužudomas, kai pažiūri į tuštutę iš kairės, kurią dėstytojai už mintinai iškaltą teoriją laiko kurso pirmūne). Žinau daugybę gabių žmonių, kuriems reikėjo iššūkių, bet universitete jie gavo tik užduotis pritaikytas vidutiniokams, – tokias, kad „nebūtų per sunkios visiems“. Tas užduotis spręsdami iš gabių ir daug žadančių jie tais vidutiniokais ir patapo. Užsienyje geras dėstytojas niekada neduos užduočių, kurios tau būtų lengvos – nes tu tada tiesiog netobulėji – todėl gabus studentas visada turi kur kilti aukščiau, – maksimalų įvertinimą (kuris reiškia: „geriau neįmanoma“) gauti yra labai sunku.
  7. Man atrodo šituo Kernius pasidalino:

     

    Šimto turtingiausių pasaulio žmonių išsilavinimai

     

    Man atrodo tau pavydas ima, kad 13 metų neturėjai dienotvarkės, planų ir tikslų:).

     

     

    jo metų (čia 5-6 klasė kažkur) mano vidurkis buvo 9,7, tai ko čia man pavydėt? Nu ir kuo gi aš dabar galiu pasigirt? Mokykla ugdo vidutinybes ir aš visom keturiom už šį teiginį, mokykla mano gyvenime išvis nebus išskirtinis laikotarpis. Aš labiau laukiu studentavimo laikotarpio, didžiausios atostogos žmogaus gyvenime, kaip yra vienas protingas mano mokytojas pasakęs :) Ir pagaliau mokaisi tai, ko nori, o ne tai, ko esi liepiamas.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...