Pereiti prie turinio

Juziokas

Nariai
  • Pranešimai

    16
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Juziokas Pranešimai

  1. Sveiki, na turiu dabar keletą automobilių pardavimui. Bet pašnekėjus su vienu žmogumi kuris verčiasi automobilių nuomą, krito į galvą gal juos bandyti nuomoti? Tas žmogus dirba tik su Škoda markės automobiliais tai nuo vienos mašinos į dieną gauna 150 Lt. Pas mane ir dabar keletas neblogų modelių yra, kurie tiktu nuomai. Tik klausimas ar tai apsimoka verstis ar ne? Ką reikia žinoti, nes iš pokalbio su juo išssiaškinau, kad gal ir apsimoka jei 150 Lt į dieną lieka :)

     

    Kaip protingas forumietis sakė, žiūri į pinigus, o ne į pačią verslo idėją.

     

     


    •  
    • Bet čia vėl Lietuva, ne užsienis. Kiekvieno rankos lenktos į save ir dauguma linkę pralobti. Ypač vilniaus krašte atsiranda daug žmonių norinčių nuomotis įvairius daiktus, bet tik po to negražina, o galiausiai sužinai, kad tas žmogus miręs, arba tai buvo suklastoti dokumentai (dažnas reikalas kas nuomoja garso/šviesų aparatūrą).
    • Iš patirties žinau, kad savo automobiliu važiuoji vienaip, svetimu kitaip, o svetimu už kurį neatsakingas dar kitaip. Esu matęs kaip iš mokyklos vienas kolega visą dieną juodai smaugai BMW 320d, naujutėlį. Na, gražins jį, bet tai išsivaizduok, kad čia tavo pirma nuoma. Gausi iš jo tuos 150Lt, ir parvažiuoja mašina su papjautomis padangomis, kaistančiu varikliu? Kas tada? Viskas turi būti labai smulkiai apgalvota, ir įdiegti saugikliai nuo tokių dalykų apsisaugoti.
    • Remontas. Savo automobiliui keičiu tepalus kas 10-15 tūkst. km., filtrai, visi kiti skysčiai, diržai. Nepamiršk, kad automobilis turi būti pilnai tvarkingas visą laiką. Žiemą kurtis prie didelio šalčio, turi būti švarus, prižiūrėtas (valymo išlaidos). Padangų keitimai ir kt.
    • Draudimas. Čia kaip sakė dėl Kasko yra visiška tiesa. Jeigu su leidimu perdavei ir negražino, tai gaudyk vėją laukuose. Aišku praneši policijai ieškos, bet žinok jeigu pateikė dokumentą suklastotą, arba jau nebe egzistuojančio žmogaus, turbūt jau tavo mašina išrinkta ir supjaustyta gabalais. (Kaip tu galvoji užsienį pavagia automobilius ir taip lengvai parvaro iš užsienio? Tai pasidomėk, ten nėra taip, kad pasistatė nuvarė ir viskas. Dauguma per va tokias nuomas ir pan. dalykus dingsta, kad kurį laiką būtų ramu ir spėjų dingti)
    • Pabaigai apie faktorius, kuriuos turi pradedant verslą vykdyti. Turi vietą centrinėje miesto vietoje, kad tavo nuoma būtų pasiekiama? Gal klientui žaibiškai prireikus nebūtų taip: - Tai aš būsiu už valandos, nes turiu atvažiuoti iš birbiškių kaimo dar.
    • Turi būt pasiekiama, būna, kad klientas pats ateina į tavo nuomos centrą, apžiūri mašiną ir nuomojas tada. O ne paskambini telefonu, privarai automobilį. Čia retas atvejis ganėtinai.
       

     

    Sėkmės!

  2. Verslo įdėja:

    Gaminti vaistus(arba papildus) į kuriuos įeina random žolelės (su super savybėmis).

     

    Verslo eiga:

    Pagaminti placebo efektą sukurianti produktą.

    Atlikti tyrimus, patvirtinančius kad vaistas veikia. Kaip žinome placebo efektas labai galingas, tad tereikėtu sužaisti su gautais duomenimis ir sudaryti kuo įspudingesnį rezultatą.

     

    Reklama ir galiausiai pardavimai.

     

    Ką manote?

     

    Aš tau patarsiu tik tiek - geriau nelįsk į svetimą daržą.

    Vien kažkur paskaitęs palebizavojimų apie vaistukus, jų gamybą, ir galvoji apie tokį apgaulingą verslą + dar rašai čia?

     

    Turėjau galimybės prieiti šiek tiek arčiau prie farmacijos, nors man tai visiškai svetima sritis. Tiesiog turiu artimą žmogų dirbantį 32 metus ligoninėje. Tu galvoji apie dalykus, kuriems reikia didžiulių investicijų ir patepto kelio. Tu galvoji sukursi tept, lept? Reikės samdyti specialistus, farmacininkus, reikės atlikti bandymus kaip jie veikia organizmą, +dar jį turi patvirtinti LFS (Lietuvos farmacijos sąjunga) turbūt, o ten patikėk jeigu nepatepsi kelio dideliais pinigais tai nepraeisi toliau, nepripažins tavo produkto.

    Kitas dalykas, kad pardavimai. Visur tepti reikės, kiekvienas vaistinių tinklas, kiekviena reklama. Nes daug žinau artimų atvejų, kai mokami pinigai vaistininkams, kad įsiūlytų tavo produktą, nes realiai žmogus abejotinų vaistų neperka, +dar į kainą atsižvelgia. (P.S. Dabar mano dviems kaimynėms ikiteisminis rutuliojas dėl tų pačių farma žaidimėlių).

     

    +Konkurencinis modelis. Galvoji tu vienas toks, kuris su tokia idėja gyvena? Yra ir kitas toks, tik jis jau tą padaręs ir jis turi tiek pinigėlių, kad pasimaišius tau kelyje, jis pateps ir tu jam nebe konkurentas.

     

     

    Pabaigai, tai iš savo srities specifikos pasakysiu. Tokiame versle, tau begalės darbuotojų reikės, tarp kurių bus ir teisininkai, ir labai geri jeigu nori gyvuoti. Nes dabar kuo toliau, tuo dažniau kyla bylos dėl farmacijos, tiesiog, kad ir tas pats konkurentas užsako bylą, kas iš to, kad ji fiktyvi? Jeigu nustatys, tai ten sumokės max 10 000Lt, kurie jiems lašas jūroje, o jeigu ta byla paeis ir bus kažkoks precedentas? - Basta finito. Neišmokėsi, nes čia labai slidus reikalas. Žaidi ne su vienu žmogumi, ir jo likimu, o žaistum su visuomene interesu.

     

     

    Sėkmės, ir geriau pabendrauk su žmonėmis kas dirba su tuo, tau papasakos daugiau patirties.

  3. Sveiki, per žinias rodė, kad Velykoms stručių kiaušiniai būna užsakomi jau nuo Kalėdų ir jų įsigyti paskui praktiškai nėra jokių šansų. Taip pat iš stručių be to, kad gaunama mėsa, kiaušiniai, tai panaudojama ir plunksnos, oda ir net blakstienos. Gal čia yra žmonių, kurie patys susidūrę su stručių auginimu ir kokios tam reikalingos investicijos, bei koks atsiperkamasis laikotarpis?

     

    Taip pat pateikiu vieną susijusį straipsnį ta tema:

     

    Vienoje didžiausių Lietuvoje stručių fermų stručiai auginami ne tik mėsai. Gurmanus pasiekia įvairiausi rūkytos, vytintos strutienos gaminiai, pirkėjai gali įsigyti batų, odinės galanterijos iš stručio odos bei suvenyrų iš šių paukščių kiaušinių. Nors Ričardo Reikerto stručių ferma Tiskūnuose (Kėdainių raj.) gyvuoja ne taip seniai, jos vardas jau žinomas, o stručiai ir iš jų gaunama produkcija Lietuvos didžiuosiuose miestuose turi paklausą. Įdomu, kad šiauliečiai – vieni geriausiai strutieną vertinančių vartotojų. Stručių verslą plėtoti ūkininkas Ričardas Reikertas pradėjo prieš ketverius metus nuo kelių stručių šeimų, o produkciją realizuoti pradėjo prieš pusantrų metų. Apyvarta kasmet didėja. Dabar Tiskūnų fermos aukštos kokybės strutienos užsisako didžiųjų Lietuvos miestų aukštos klasės restoranai, kavinės, barai ir įvairūs prekybos tinklai. Šiauliečiai jau gali strutienos įsigyti ne tik parduotuvėse, bet ir “Dvaro” turguje, o patiekalų paragauti gali užsukti į “Martini”, “Arkas”, “Savaną” ar “Arenos barą”. Prekybos centruose gurmanai jau gali ieškoti naujo produkto – marinuotų, porcijomis supjaustytų, šaldytų kepsnių, parduodamų vakuuminėse pakuotėse.

    Stručiai nėra lepūs ir ypatingos priežiūros reikalaujantys paukščiai. Pasaulyje nėra užfiksuota nė vieno atvejo, kad stručiai būtų susirgę paukščių gripu ar išplatinę kokią nors ligą. Jie gyvena šeimomis – vienas patinas su keliom patelėm. Didžiausių pasaulyje paukščių gyvenimo trukmė labai panaši į žmogaus – gyvena iki 70 metų. Suaugęs patinas sveria apie pusantro šimto kilogramų ir išauga kone iki 3 metrų aukščio.

    Lietuvoje viena patelė nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens padeda nuo 30 iki 100 kiaušinių. Stručiukas išsirita po 40 dienų, po metų jis jau sveria apie 100 kilogramų ir tinka parduoti mėsai, o subręsta ir dėti kiaušinius pradeda po ketverių metų.

     

    Parduodamos net blakstienos

     

    Šiuo metu Tiskūnų stručių fermoje auginama daugiau nei dešimt šeimų, t. y. per 500 stručių. Paukščiai auginami ne tik mėsai. Vykdoma jų selekcija – atrenkami produktyviausi. Perdirbus mėsą, stručių augintojai gaminius realizuoja patys.

    Lietuvoje dar vienas stambus stručių ūkis įsikūręs Kauno rajone, tačiau konkurencijos kitoje rinkoje įsitvirtinusi Tiskūnų stručių ferma nejaučia. Stručių auginimo bumas šiek tiek atslūgo Lenkijoje, o kaimyninėse Baltijos šalyse juos augina smulkūs ūkininkai.

    “Didžiulėse fermose stručiai auginami šiltų kraštų šalyse: Turkijoje, Ispanijoje, Izraelyje, Afrikoje, Australijoje bei Pietų Amerikoje. Daugiausia strutienos suvartoja vokiečiai. Strutis, ko gero, vienintelis paukštis, kurio kone visos dalys sunaudojamos pramonėje. Iš jų gaminamos rūkytos dešrelės, šalto rūkymo filė, paštetai, vytinti kumpeliai ir dešros. Plunksnos naudojamos rūbams puošti, aksesuarams, šluotelėms gaminti, kiaušinis gali tapti šviestuvu ar išmargintu Velykų akcentu, o lukštas – menišku papuošalu. Iš stručio blakstienų gaminami kosmetiniai teptukai, iš odos – rankinės, piniginės, batai, diržai, o riebalai tampa įvairių kremų pagrindu, – vardija Virgilijus Kakta, Ričardo Reikerto “Stručių fermos” komercijos direktorius. – Mes kol kas realizuojame strutieną ir mėsos gaminius, parduodame kiaušinius, margučius, lukštus, įvairaus amžiaus stručius, jų plunksnas ir odą”.

     

    Smegenys mažesnės už akį

     

    Visi padėti kiaušiniai perinami, tik nedidelė dalis jų parduodama pagal specialų užsakymą. Daugiausia jų nuperkama prieš Velykas. Vieną, 1,5-2 kilogramus sveriantį kiaušinį galima įsigyti už 100 litų. Įdomu, kad išsiritęs stručiukas sveria tiek pat kiek kiaušinis.

    Jaunikliai perinami inkubatoriuose, kur palaikoma nuolatinė 37-38 laipsnių temperatūra ir drėgmė, o suaugusieji laikomi atskiruose garduose ir į lauką išleidžiami pabėgioti, nesvarbu koks metų laikas būtų, todėl netoli fermos plyti daugybė hektarų žemės.

    “Stručiams judėjimas yra ypač svarbus. Jie gali išvystyti iki 70 kilometrų per valandą greitį ir ilgai bėgti. Gamtoje pajutę pavojų stručiai neslepia galvos smėlyje, kaip įprasta manyti, tačiau imasi įdomaus žaidimo. Pirmiausiai į kovą stoja patelė. Ji jauniklius gina, stengdamasi suvaidinti sužeistą ir taip nukreipti priešo dėmesį. Jeigu planas nepavyksta, tada prisijungia agresyvus ir bebaimis patinas. Galingu kojos spyriu strutis gali užmušti net žmogų. Stručiai tampa ypač agresyvūs perėjimo metu. Kiaušinius saugo ir peri ne tik patelės”, – apie stručius pasakoja Virgilijus Kakta.

    Nors stručio smegenys mažesnės už žmogaus akies obuolį ir atmintis labai trumpa, jis atpažįsta nuolat matomus žmones. Vis dėlto pasitaiko atvejų, kai stručiai puola ir fermos prižiūrėtojus. Tada tenka imtis gudrybių – rankose laikoma didelė kartis paukščiui tampa grėsmingu priešu.

     

    Vertinga, skani ir lengvai paruošiama

     

    Lietuviams delikatesai – nebe naujiena. Žmonių negąsdina ir didelės strutienos kainos.

    “Įsivaizduokite, kiek kainuoja patiekalas ar mėsos gaminiai, jeigu žalios mėsos kilogramo kaina – 50-60 litų. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad strutiena turi mažiausiai riebalų, cholesterolio, daugiausia – geležies, mikroelementų ir ją lengva paruošti, kaina nebeatrodo tokia aukšta. Žvėrieną primenanti, skani, minkšta ir sultinga strutiena tinka net mėsos netoleruojantiems žmonėms. Vytinti gaminiai išlaiko vertingiausias mėsos savybes. Kepant beveik nebūna kepimo nuostolių, mėsa išlieka švelni ir sultinga. Ją valgyti dietologai rekomenduoja net tiems, kurie netoleruoja mėsos. Strutiena tinka visų kraujo grupių žmonėms. Paruošti tinka bet kokie prieskoniai ir padažai. Mėsą ruošti galima įvairiais būdais: kepti keptuvėje, orkaitėje, ant grotelių, troškinti ar virti”, – tikina Virgilijus Kakta.

    Pašnekovo mėgiamiausias patiekalas – troškintos kepenėlės su padažu, o svečius jis visada pavaišina kepsniu, kurį labai greitai galima paruošti. Iš šaldiklio ištrauktą kepsnį iškepti užtrunka vos dešimt minučių. Sugadinti patiekalą sunku, nebent per ilgai keptumėte.

    Strutieną Šiauliuose populiarinti padėjo kavinės-baro “Arkos” virtuvės šefas Gintaras Ropeika. Jo žodžiais, vasara – sudėtingesnis metas, jaučiamas sezoniškumas ir strutienos daugiau suvartojama pajūryje, o kitu laiku jos daugiau suvalgoma kavinėse ir baruose. Strutienos dažniausiai užsisako tas pats kontingentas lankytojų, tačiau šiauliečiai žino apie strutieną ir mielai ją renkasi. (Parengė: Jolanta Šidlauskienė)

     

    (šaltinis: http://www.zemesbirza.lt/verslo-idejos/52-struciu-auginimas)

     

    Taip pat įdomu kur galima būtų rasti informaciją, kiek Lietuvoje yra stručių ūkių-fermų?

    Su realizacija kaip supratau jiems problemų nėra, viską realizuoja patys, yra nuolatinių klientų.

     

     

     

    Mielas, kolega,

    idėja kaip ir visos idėjos kažkiek yra verta dėmesio. Tačiau, ar tu manai, kad tapsi sėkmingas, nes išgirdai kažkur, kad stručių verslas geri pinigai? Nė velnio.

     

    Mano proseneliai buvo stambūs žemvaldžiai-ūkininkai, turėjo didelių nuopelnų žemės ūkiui ir buvo apdovanoti ordinu pačio A. Smetonos, mano seneliai buvo ūkininkai, mano tėvai išlaikė minimalų ūkį ir patikėk kai skaitau tavo pasakojimą tai laikaisi vienos pozicijos. Kaip sakoma yra tiesa graži ir teisinga - tu laikaisi toks gražios tiesos. Tu pirma užduok sau klausimus:

    1. Ar turi sąlygas jiems auginti? - nes reikalinga daug vietos, reikalingi pastatai, aptvarai, šėryklos, ir visoki kiti dalykai.

    2. Šitą punktą galima sieti su pirmu. Ar turi techninių sąlygų? Ar turi technikos paruošti pašarams, prižiūrėti ūkiui ir kt.

    3. Ar turi žinių apie auginimą šių gyvūnų? - Manai, kad paskaitysi kažkur forume kur kažkas palebizavos apie auginimą ir jau esi patyręs augintojas? Nė velnio! Tėvai, kol perėmė visą patirtį, kol išmoko auginti, rūpintis ir veisti avis praėjo ~5 metai. Nes būna visko: viduriuoja, serga, kai atsiveda jauniklių juos reikia prižiūrėti, girdyti su žinduku ir pan., reikia atskirti nuo bandos, jeigu lėtesnis reikia atskirti nuo pačios mamos, kad neužtrintų ir pan.

    4. Ar turi noro, laiko, ir atsidavimo? - Atsimink, kad kaip sakiau, kiekviena idėja yra kažkiek verta dėmesio, tai kaip ir mano tėvai turi avių ūkį, jie uždirba iš to nemažai, tačiau tu neišsivaizduoji kiek atima laiko, kartais naktim reikia eit ir vis žiūrėt, kada atves jauniklius ir atskirti, kad nesutrintų, reikia šerti ir žiūrėti, reikia visados prižiūrėti ūkio pastatus, reikia tvarkyti aptvarus - valyti juos, reikia ruošti pašarus. Negalvok, kad nusipirkai 4 stručius, sumetei į aptvarą ir tau byra kiaušiniai, plunksnos, ir visa kitas kas pelninga. Kitas dalykas, tai noras ir atsidavimas: Kodėl tu to nori? Ar dėl to, kad pelninga? Ar dėl to, kad tu tą sugebi ir tau patinka gyvulininkystė? Nes čia reikės atsiduoti, nežiūrėti, kad smirda, kad dūlka, kad purvinas iki ausų vaikščiot turėsi, bet reikės, nes čia tavo verslas.

     

     

     

    Aš žinai, neesu kažkoks, kuris siekia sudirbti, tiesiog matau žmones, kurie save vadina ūkininkais, pjauna šieną tris kartus ir iš jų du kartus supūdo, gyvuliai perkarę stimpa, žemės nualintos, ir vis bėdavoja, kad koki blogi metai. Aš iš tikrųjų nepamenu tokių metų, kada mano tėvams kažkas būtų blogai užaugę, ar kažkokios sausros, liūtys pakenkę. Atrodo, toks paprastas dalykas kaip pasodinti bulves, na ir kas čia sudėtingo? Bet va tėvai su metais tobulėjo, patirties įgijo - pasodink bulves nuokalnėje. Atrodo, koks skirtumas? Prašau, nuo liūčių ir derliaus supūdymo esi apsaugotas. Aš pats neesu joks ūkininkas ir tik turiu minimalias žinias apie tai, ir žinau, kad gali skaityti forumus, knygas, tačiau neperimsi patirties ir bus daug klaidų ir nepasisekimų, tačiau jeigu manai, kad čia tavo sritis ir tikslas, tai bandyti verta, investuoti į tai, ir mokytis iš klaidų, tobulėti.

     

    Sėkmės.

  4. Čia labai slidus reikalas su tuo prekę atsiėmiau/neatsiėmiau. Anksčiau turėjau tokios patirties, kad sušneku su užsieniečiu, pažadu prekę. Jis man perveda pinigus į paypal. Aš jam nieko. Tada jis atgal susigražinti bando, man limitą užmeta ir padaro visus pinigus -. O aš paimdavau betkokios kompanijos, kuri Lietuvoje užsiima logistika, kurjeriavimu DPD, FedEx, parašydavau, kad per šią kompaniją išsiunčiau ir belekokį lempinį numerį parašydavau. Praeina 1 diena, dingsta minusas nuo accounto, ir žmogelis nebeturi galimybės susigražinti nieko.

    Ir ypač per eBay geriausia iškart po pavedimo pinigus perleisti į trečias rankas, ir tada siųsti daiktus. Todėl turiu dvi skirtingas paypal/moneybookers sąskaitas.

  5. Turi turėti gerą kolegą, kuris atskleistų. Nes pats turėjau idėją nusipirkti ~1000 baltų rožių papigiai vienam reikalui, tai visur bandžiau sužinoti, tai niekas nesakė kainų, tik visi tvirtinimo, kad pas mus antkainis visai nedidelis, uždirbam praktiškai, kad išgyventume. Tokia va patirtis.

    Bet aišku, sėkmės tau, svarbu nesėdi vietoje, galvoji, mąstai, judi. Sėkmės!

     

    P.S. Jeigu sužinosi kur pigiau gauti rožių baltų ilgais koteliais nei po 2,3LT tai duok žinot!

  6. +5 respektukai taskai. Smagu kad atsirado atviras zmogus is tu "viarslu" grupes, kuris pasake tiesa kas ir kaip.

    Visa tai protingiems buvo aisku, bet niekas taip aiskiai ir konkreciai neishdeste visko siek tiek naivesniems.

     

    Čia nėra ko slėpti. Tai buvo man papildomas uždarbis, nes gaudavau nemažus pinigus už pamokėles, pagalbą.

    Tiesiog tai ką aš čia papasakojau, tai yra tik tokie šablonai iš, kurių kiekvienas, kuris bus susidūręs su jais atpažins ir pajus nostalgiją. Čia yra vanduo. Aš kiekvienam iš jūsų, kurie nesusidūrėt linkiu sueiti į kontaktą, bet nelinkiu pradėti to 'verslo'. Linkiu susidurti ne kartą, ir maloniai pasikalbėti. Mane patį sužavėjo ne darbas, ne verslas, ne pinigai. O bendravimas, gebėjimas žaisti žmonių mintimis, jausti jų abejones ir žaisti jomis. Dabar jaunesni 'verslo partneriai' dažniausiai jau nebe po vieną vaikšto, nes nelabai mokytis nori, ir ne tokie pat įtaigūs kaip vyresnieji. Tai nieko linksmesnio nėra kai žmogus lyg ir nenori užsiimti verslu, bet turi abejonių. Tai vienas nuoširdžiai sakys: Gerai, tu nenori, yra tūkstančiai kitų, kurie prisijunks. Gaila, kad nenori. O kitas šale sėdės ir kartos: nu aš tau kaip draugas, aš tas kaip minimum vienas žmogus gyvenime, kuris tau linki sėkmės. Tada vėl antrasis įsikiš: Na, nesiūlyk jam, nenori jis. Per prievartą gerų dalykų nekiši juk, jeigu nenori.

     

    Nes kaip kitas kolega minėjo psichologijos paskaitas, tai čia kiekvienam būtų gera pamoka. Iškalba, psichologija, gebėjimas žmogaus vaizduotėje sukurti viziją ir, matyti, rezultatą dabar. Pakelti jį į orą ir išsivaizduoti, kad jis sėkmingas, džiaugtis jo sėkmė. Į mokymus daugiausiai investuojama, nes tik jų metu išmokstama pritraukti į verslą, nes jeigu ateisi ir pasakysi žmogui: junkis į verslą, čia tiek užkalsi, tą darysi be jokios investicijos. Tipinis Lietuvis tai nusijuoks, dar neretas idiotu išvadins ir turės smagaus juoko.

     

    Gyvuokit, kolegos!

    Sėkmės!

  7. Atsiperka tokiu atveju:

    1. Jeigu nusiperki automobilį pakankamai pigiai. (priklauso nuo pačios mašinos. Jeigu vien metalu verčiant ją tai 500-800LT, tačiau jei detales įskaičiuoti, tada galima, kad ir už 1000 ar 2000 pirkti automobilį, jeigu jis naujų metų ir jo detalės einamos - atpirks šimtu procentų).

    2. Jeigu tinkamai išardai ir išrūšiuoti metalą.

    3. Jeigu turi vietos sandėliavimui

    4. Jeigu gerai sužaisti mokėsi. 1 automobilio metalo laužo priduoti neapsimoka, + reikia vežti kažkuo, sudėtinga. Geriausia yra 5 ar daugiau auto laužo paruošti, išsikviesti ir paima patys didelį kiekį (už mažą reikia mokėt už atvažiavimą). Bet čia investicijos reikia ir pradžiai pinigų turėti. +Dar nepamiršk visokių diskelių, bošiuko, ir kitų priemonių, kurių tikrai prireiks ardant, pjaustant.

    5. Vėlgi su sužaidimu: nepamiršk, kad automobilis turi ir skysčių. Antifrizas, tepalai. Šiuos dalykus reikia priduoti, +mašinų ardymas ne vien "smulkus biznis" už jį labai prikirpinėja, nes atsiranda išminčių, kurie tepaliuką mėgsta nuleisti į šale esantį griovį, tai tokius verslininkus labai dažnai aplanko gamtosaugininkai, jiems įdomu kur tepalai, nereikalingos panelės, stiklai dingsta, +pasidomėk apie pačią utilizaciją ar leidimų nereikia, nes tuos tepalų/antifrizo pridavimo dokumentėlius labai pageidauja gamtosaugininkai pamatyti.

     

    Na idėja aišku, nėra nauja, iš šalies atrodo pelninga ir nebloga, tačiau siūlau pasidomėti, nes mano vienas kolega anksčiau užsiimdavo šiomis machinacijomis, tai profilaktiškai nuobaudėlių gaudavo iš gamtos sergėtojų.

     

    Sėkmės!

  8. p. Jasinka,

    pirmiausia persiskaitykite žaidimo taisykles išsamiai apie prizus bei jų atsiėmimo terminus.

    Dėl papildomų prizų atsiėmimo kreiptis reikia per ne daugiau nei 1 savaitę laiko, kitu atveju per TELELOTO išgirsite auksinę frazę, kad prizas grįžo į prizų fondą, tai reiškia, kad žmogus laimėjęs automobilį nebegalės reikšti pretenzijų į jo atsiėmimą, ir automobilis dalyvaus tolimesniuose žaidimuose.

     

    Manau, kad neprireiks to viešo atsiprašymo dėl savo paties nepastabumo.

    "Ignorantia non est argumentum"(nežinojimas nėra argumentas).

    Sėkmės!

  9. Labas uždarbiečiai, nors esu Uždarbyje jau beveik metai, bet tik dabar prisistatysiu.

    Truputis faktų apie mane ;)

    Studijavau ir mečiau universitetą 2 kartus, esu įgyjęs 2 profesijas (padavėjo ir barmeno), 4 metus užsiemiau tinkline prekyba (Amway, herbalife, forever living, tianshi ir kt.) tad žinau viską apie MLM. Dabar tinklinį verslą esu nutraukęs. Ir domiuosi maisto gamybos pramone bei restoranų verslu.

     

     

    Papasakok plačiau. :D

  10. Tu visai durnas ar tik truputi trenktas??? ne gana to kad pribaiget gera bonusa, tai dar prikelia sena tema kad tuo pasirigirt.

     

    Ką gi tu sakai? Pribaigėt gerą bonusą? Bonusai nevisados būna, juos reikia išnaudot jeigu jie duodami. Ne pasigirt norėjau, o duot realų pavyzdį, kad būna skylių, kurias galima išnaudot ir taip užsidirbt. O dėl to bonuso pribaigimo, tai tu galbūt trenktas esi. Jeigu žmogus randa sferą pinigams daryt, tai ir daro juos, o pagal tave randi tokį dalyką, ir nedarai pinigų. Pasigydyk galvą, tada rašyk tokius komentarus.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...