Pereiti prie turinio

vitalikaz

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  369
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%

vitalikaz paskutinį kartą laimėjo Birželio 15 2015

vitalikaz patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie vitalikaz

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1989-05-15

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Vitalijus
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Tikriausiai bandai naudoti @extend ten, kur reikėtų panaudoti @include :)
 2. Man atrodo šiuo metu FB API'yje nėra legalios galimybės sužinoti ar vartotojas yra palaikinęs page'ą ar ne (ne tik įskiepio lygyje, bet ir tab application'e ir bet kur kitur), nebent tam prašyti user'io permission'ų. Anksčiau buvo galima tą padartyti per signed_request'ą, kurį FB siunčia į application'ą, bet nuo, jeigu neklystu, vasaros, dingo ir tokia galimybė :) aišku, yra visokių workaround'ų ir bandymų privesti prie panašaus funkcionalumo, bet stabilaus ir teisingai veikiančio sprendimo šitam neteko susirasti.
 3. Tikrai nėra geriau sortinti be MySQL :) visada yra tikimybė, kad tą patį galima padaryti ir su viena užklausa ir ją paoptimizuot.
 4. Super reikalas, naudojuos nuo pat pradžios :) toks dalykas. Jeigu kol kas nėra planų monetizuotis iš šio projektėlio (o sugalvoti tinkamą būdą, manau, šiuo atveju būtų gan sudėtinga), tai ar nėra minčių paopensource'inti pluginą, kad būtų galimybė contribute'intis ir siūlyti patobulinimus/naujoves? Manau atsirastų žmonių su gerom idėjom, aš ir pats, esant laisvam laikui, būtinai kąnors paintroduce'inčiau :) galėtų gan rimtas reikalas iš to užaugt.
 5. Faina! Reikėjo tik copyright'ą uždėt, a tai tuoj Facebook'uose puslapiai rinks laikus tavo piešinio pagalba :D na, bet gal ir negaila :) šaunuolis.
 6. Truputį kažkas negerai su tavo struktūra, jeigu kiekvienam įrašui po atskirą lentelę sukuri. Siūlyčiau ją pergalvoti. Bet jeigu ne, tai MySQL yra duombazė information_schema, kurioje yra lentelė tables. Joje yra saugoma informacija apie duombazėse esančias lenteles. Tai gali parightjoininti su šia lenta ir gausi tik tuos įrašus, kuriems egzistuoja atitinkama lentelė.
 7. Buvo neseniai panašus atvejis. Su teisininkais nesikonsultavau, bet ką pavyko savo jėgomis išsiaiškinti, tai yra taip: tam, kad galėtum pasinaudoti DK107 2 punktu (kurį Unseen paminėjo), darbo sutartyje turi būti nurodyta, kad bandomasis laikotarpis yra siekiant patikrinti ne tik ar darbuotojas tinkamas darbui, bet ir kad darbas tinka darbuotojui. Jeigu tokio punkto sutartyje nėra, tuomet darbdavys turi teisę reikalauti atidirbti 14 darbo dienų, kaip kad po bandomojo laikotarpio. Pataisykite, jeigu klystu :) į darbą gali ir neiti, atleis už pravaikštas pagal straipsnį, bet vėliau tas dalykas g
 8. Sveiki, uždarbiečiai. Įvyko tokia situacija, susijusi su muito mokesčiais (gal ji ir standartinė, tiesiog nebuvau susiduręs anksčiau). Buvo pirkimas per vieną iš ne ES eshop'ų, pristatymas - per FedEx. Siuntos kaina mažesnė už 22€. Viskas gerai, siunta atėjo, buvo pasirašyta už jos gavimą. Praėjus keletui dienų, į el. paštą ateina laiškas iš muitinės tarpininko "Translaineris", kuris sako, kad yra FedEx partneris ir siūlo savo muitinės tarpininkavimo paslaugas (laiške prikabinti dokumentai, kuriuose taip pat nurodyta siuntos kaina, < 22€). Buvo suprasta, kad tai tiesiog kažkoks reklamavim
 9. Tik turbūt kas rytą vyksta ne "scrum'ai", o "standup'ai". Scrumas - tai pati projekto vykdymo metodologija, o ne susitikimai :) linkiu sėkmės besimokant.
 10. WantedBoy, užteks spaminti šitoj temoj su savo maršrutais :) turi savąją.
 11. Nesiruošiam su kažkuo konkuruoti ar užimti rinką ar iš to praturtėti. Ruošiamės tiesiog palengvint žmonėm gyvenimus. Bent nedideliam jų ratui. Bent kol kas :)
 12. Jų gal kokių 10 panašių yra vien Lietuvos rinkoje ir dar + Facebook'inės grupės. Bet mūsų tikslas yra kiek kitoks - t.y. juos kiek įmanoma agreguoti ir palengvinti paiešką, kad viskas būtų vienoje vietoje ir padėtų greičiau susirasti su kuo važiuoti. + turime kelias fainas idėjas, kaip viską dar labiau pa"fancy"'inti.
 13. Patarimus jau priėmėm ir sudarėm iš jų darbų planą, kurį po truputį ir vykdysim :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...