Pereiti prie turinio

BigBug

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.805
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%

BigBug paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 8 2019

BigBug patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie BigBug

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Nebėra tokio pasirinkimo, neleidžia prasitęsti. JEi būtų, tai čia nerašyčiau. Yra tik pasirinkimas susimokėti už domeno brokeriavimą ir pasiūlyti domeno kainą. -------------------------------------------------- BYLA BAIGTA. Šiandien pavyko nuspirkti atgal domeną per serveriai.lt. Jis jau buvo laisvas. Nors man godaddy rodė užimtą ir už 100 USD siūlė tarpininkaut.
 2. Taip, godaddy turi agresyvią politiką. Jeigu į chat parašysi, tai visuomet bandys įkišt papildomas savo paslaugas. Pvz bandė auto-chargint $350usd už search engine visibility 2 metam :D
 3. Sveiki. Buvo pakabintas domenas ant Godaddy, tačiau laiku nepratęstas ir prarastas. Godaddy siūlo savo paslaugą, kad sukontaktuos su nauju savininku ir pabandys išpirkti domeną. Bet pagal ICANN aš nematau jokių naujų savininkų. Domain Status: pendingDelete. Jaučiu, kad Godaddy trina ir taip papildomai užsidirbinėja, o kolkas laiko jį pas save. Domenas ne super duper ir jokių traffikų negeneravo. Vienas variantas bašliuot Godaddy. Kitas variantas laukt kol visai dropinsis? Ar yra dar kokių variantų pasižiūrėti?
 4. Aš iš to biznio nedarau. Leisiu patiem apsispręst, kiek "arbatos" palikt. Svarbu, kad pirkimai būtų didesni, ne po keliolika eurų ir viskas ;)
 5. Esu prikaupęs Pigu.lt eurų. Jei planuojat pirkti kažką brangesnio galiu pagelbėt.
 6. Toks gal biški off topic, tačiau šiuo metu visi televizoriai yra "perspausti". Kontrastas, spalvos, detalumas yra žymiai didesni nei iš tiesų, realybėje ir sakyčiau varginantys.
 7. Clickfunnels arba wordpress + elementor + cartflows + woocomerce.
 8. Sony wh-1000xm3 puikiai grojančios, tik turi labai prastą mikrofoną. Dėl to pasirinkau bower and wilkins PX. Bet jei mikrofonas neaktualus, rinkčiausi Sony.
 9. Jei ten nepridėjo alkantaros kožų, šildomų, masažuojamų sėdynių, bose aparatūros ir t.t, tai ok.
 10. Kai aš pirkau, tai pas notarą pasirašėm pirkimo/pardavimo sutartis. Tačiau jau tą dieną buvo pervėlu apmokėti. Todėl notaras pasiūlė, kad pasirašytos sutartys lieka pas jį, kol aš sumokėsiu pardavėjui ir pardavėjas informuos notarą, kad pinigai įkrito. kitą dieną gavau visus dokus iš notaro.
 11. Aš su indišku IP ėjau į googlą, ir vedžiau youtube premium. tuomet mane permetė į youtubą su indiškom kainom. O vpn pirkti nebūtina. Naudojau šią programą nemokamai: https://www.urban-vpn.com/locations/india-vpn/
 12. Manau, jog būtų galima tikėtis 1-2 metų pelno kainos. Čia ne startuolis, kur įmetęs kažkiek pinigų galėtum dvigubint, trigubint ir t.t.
 13. Taigi, įmanoma pasidaryti youtube premium labai pigiai: Reikalingas indiškas proxis ar VPN. 1) Su proxiu keliaujate į indišką youtubą. 2) Užsisakote premium'ą. Kortelė neturi būti indiška, tik adresą reikia suvesti indišką. 3) Naudojatės youtubu. Indiškas premium kainuoja apie ~$2 mėn. Šiek tiek svyruoja nuo kurso. Youtube premium privalumai: Nėra reklamų Muzikai yra atskiras apps'as Galima klausytis muzikos ir backgroudn rėžime
 14. Kai paskutinį kartą konsultavausi su banku, dirbantiems pagal indvidualią/verslo veiklą, reikia rodyti 2 metų pajamas o ne metų. Taip pat sakė, kad alga yra panašaus "svorio", kaip ir pagal darbo sutartį dirbantiems. Tai nežinau ar čia mano ar jūsų žinios pasenusios.
 15. O tai paprasti bankai neduoda? Paskolos nesu gavęs, bet kiek domėjausi, tai visi bankai sakė, kad duoda ir pagal verslo liudijimą dirbantiems.
×
×
 • Sukurti naują...