Pereiti prie turinio

As Justas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  360
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  91.7%

As Justas paskutinį kartą laimėjo Birželio 20 2014

As Justas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie As Justas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Justinas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Nesutinku. Draugas norėjo išnuomot butą Naujininkuose (skaitosi blogiausias rajonas), įdėjo skelbimą tik į fb, kaina buvo vidutinė, išnuomojo per dieną, dar pats rinkosi iš kokių 5 nuomininkų. Į Aruodą verta dėt tada kai nori išnuomot neadekvačiai brangiai ar blogą butą. Fb žiūri pagrinde lietuviai, Aruode ir užsieniečiai. Pačiam kai kažkada reikėjo išnuomot ir išsinuomot kuo puikiausiai funkciją atliko skelbiu. Čia nepaminėta dar viena labai svarbi vieta buto nuomoje - sezoniškumas. Tikiu, kad rugpjūtį (studentų sezonas) galima išnuomoti ir per fb grupes ar kur kitur rinkos kaina gana
 2. Aruodas labai brangus. Bet jis labai brangus nuomotojui keliančiam skelbimą, ne nuomininkui. Iš patirties galiu pasakyti, čia tas pats kaip su autoplius: nori pardavinėti - kelk visur kitur. Nori partuoti - kelk į autoplius.
 3. Sveiki, pirkčiau pinigus iš reklamos uždirbančią svetainę (ne eshop). Uždarbis nuo 1 eur/dieną. Tik legalaus turinio. Pasiūlymai asmenine žinute.
 4. Na kol kas be rezultatų. Bet aš dabar galvoju: turiu hostingo admino padarytą dumpą, atseit prieš upgrade. Bet ar neturėtų jame normaliai info atsivaizduoti, t.y. su lietuviškais simboliais? Nes simboliai ten irgi iškraipyti
 5. Nebežinau koks buvo, bet pakeičiau į utf8mb4 ir utf8mb4_0900_ai_ci
 6. Sveiki, hostingas upgradino MySQL versiją iš MySQL 5.7 į MySQL 8.0, ko pasekoje nebeatvaizduojami lietuviški simboliai: collations pakeičiau. Bet kiek suprantu, tai veikia tik naujai kuriamoms lentelėms. Senose niekas nepasikeitė. Reikalinga sutvarkyti, į PM.
 7. Sveiki, Vhost nieko neperspėję upgradino MySQL versiją MySQL 5.7 > MySQL 8.0, ko pasekoje nebeatvaizduojami lietuviški simboliai MySQL DB: ar yra kažkoks paprastas būdas kaip tai sutvarkyti?
 8. Tokių dalykų geromis kainomis IKEA Vilniuje yra. Aišku, priklauso kur gyveni, gali Suvalkai ir arčiau būti 🙂
 9. @venom ačiū už pagalbą. Susiinstaliavau pluginą, kuris defaultinius fontus google fontais pakeičia. Pasikeičiau vienu jų ir dabar viskas ok.
 10. Ten ne default'inis, template turi savo fontą. Nelabai leidžia keisti.
 11. Sveiki, yra Wordpress svetainė su su Woocommerce pluginu. Po kažkurio pluginų update pastebėjau, kad labai nesąmoneingai atvaizduoja Ū raidę. Gal tekę susidurti? Buvau išjungęs translate pluginą - nepadėjo. Kalbas kaitaliojau - tas pats. Bandant taisyti - taip pat rašo:
 12. O kad vaikas aktyvus, nieko nepadarysi tai nesąmonė. Kodėl jis aktyvus? Dažnai tėvai vaikus cukraus prisotintais produktais šeria, tai ir būna paskui tie vaikai hyperaktyvūs. Atsigerti kokakolos vietoj vandenuko 🙂 Kita problema vėl susijusi su tėvais: jei jie nesudaro sąlygų vaikams dienos metu išsikrauti, o jiems to reikia, tai blogai. Jei sudarei sąlygas išsikrauti, tada ir drausminti gali, nes vaikas išsikrovęs turi būt.
 13. Išmuitinti per įmonę gali būti labai brangu (santykinai, jei prekė nebrangi). Pažįstama jau išmokus pati muitinasi. Man dar neteko.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...