Pereiti prie turinio

tomotrip

Nariai
 • Pranešimai

  11
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Manau būtų galima "pakišti" po visuomenine veikla. Reiktų tik išradingai nurodyti tikslus. Gal kokia ir šalutine veikla verstis, susijusia su socialine žmonių gerove. Dar labai nesigilinau į tai. o kaip tavo nuomone koks teisinis statusas būtų tinkamiausias? man įdomi ir kitų nuomonė:)
 2. Manau pagal įstatymą tiktų, nes jos veikla būtų panaši kaip pateikei pavyzdyje. O kokį kitą įmonės teisinį statusą patartum pasirinkti?
 3. ~30tūkst.Lt nedidėlei parduotuvei.Aišku priklauso nuo būsimos apyvartos, patalpų nuomuojamos vietos, įrengimų ir pan. Vienas prieš visa tai nepašokinėsi. bet gal atsiras bendraminčių:)
 4. Bet gal žmonės atsižvelgtų kad tai ne pelno siekianti organizacija, o gautas pelnas skiriamas darbuotojų atlyginimams , patalpų nuomai ir kitoms būtinoms sąnaudoms.
 5. o kaip tau atrodo iš pelno siekiančių organizacijų iš ko gaunamas pelnas? ši parduotuvė prekiautų panašiais produktais kaip ir didžiosios parduotuvės, tiesiog būtų mažesnis antkainis, nes nesiektų pelno. O dėl reklamos, tai jei žmonės pamatys,kad kainos žemesnės, tai nereikės tiek daug reklamos. Reklamuotojai bus patys pirkėjai sakydami vieni kitiems kad va ten ir ten radau pigesnių prekių:) aišku kažkiek reklamos reikėtų, neneigiu to. Norint padėti Lietuvai reik kelti ekonomiką, mažinti monopolijas, pinigų plovimus, šešėlinę ekonomiką, neskaidrius pirkimus-pardavimus.
 6. ieškau bendraminčių kurti idėją kartu, ištirti rinką, surasti investuotojų ir pan.:) Ši idėja skirta visų žmonių naudai:)
 7. Tikslai būtų tokie: Darbo vietų sukūrimas, pigesnis prekių pardavimas, konkurencija didiesiems tinklams, tinkamas darbuotojų vertinimas(dabar dirba maximose pardavejos po 12h ir gauna minimumą, manau tai neteisinga.Šioje įmonėje darbuotojų atlyginimas priklausytų nuo įmonės rezultatų.) Būtų galima išssiplėsti ir ne tik vieną atidaryti:)
 8. manau tiekėjų ieškoti užsienyje, pvz.: Lenkijoje, kur prekės pigesnės. Na aišku ir Lietuvoje, jeigu pavyktų susitarti su mažmenininkais dėl tinkamos kainos.
 9. Bet jie nėra ne pelno siekiančios organizacijos. O mano idėja ne pelno siekianti organizacija
 10. Sugalvojau idėja: Maisto prekių parduotuvė. Idėja būtų tokia, kad tai būtų ne pelno siekianti organizacija. Minimalus prekių antkainis, kurio užtektų darbuotojų atlyginimams ir kitoms sąnaudoms. Tai būtų konkurentas įvairioms Maximoms, Iki, Norfoms ir pan. Būtų orientuota į mažas ir vidutines pajamas gaunančius žmones. Šios parduotuvės prekės būtų pigesnės nei didžiuosiuose centruose. Ir tai pritrauktų klientų. Ką jūs manote apie šią idėją? Gal kas nors norėtų prisidėti ją įgyvendinti?
×
×
 • Sukurti naują...