Pereiti prie turinio

twea

VIP nariai
 • Pranešimai

  3.536
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  19
 • Atsiliepimai

  100%

twea paskutinį kartą laimėjo Kovo 15 2013

twea patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie twea

 • Rangas
  Metų Forumietė 2010

Profilio informacija

 • Lytis
  Moteris
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

12.783 profilio peržiūros
 1. Nario nuspalvota darbai konkurse nebedalyvauja, o pats narys griežtai nubaustas už tai, kad naudoja svetimus grafikos elementus apie tai nepranešdamas, kaip reikalauja taisyklės.
 2. Cituoju taisykles, kurių sutikote laikytis, skelbdami konkursą šiame forume: Plačiau komentuoti manau nėra prasmės - turite galimybę tartis su dalyviais dėl konkurso pratęsimo, arba - sumokėti prizą geriausiam dalyviui. Įvertinus faktą, kad nuo pat pradžių numatėte vienokį prizą jei darbas patiks ir bus naudojamas, ir kitokį - jei nepatiks - stebiuosi, kad kilo problemų. Juk nuo pat pradžių buvote nusiteikę, kad galbūt ir negausite tinkamo darbo, ar ne? Klausimas retorinis.
 3. Su originalaus darbo autoriumi susisiekta, plagiatorius išmestas, konkurso skelbėjas savarankiškai pasiūlė pratęst konkursą. Jei administratoriai temoj netriukšmauja - dar nereiškia, kad nieko nedaro, ypač kai apie pažeidimus pranešate ;)
 4. Konkursas nevyksta, nes neatitinka taisyklių: Jei užsakovas pakoreguos kainą, kad būtų bent du minimalūs prizai (1 už produkto dizainą, 1 už pakuotės), arba sumažins reikalavimus iki 1 darbo, ir padidins prizą iki 1 minimalaus atlygio - tada konkursas įsigalios.
 5. Užsakovas įspėtas atsiskaityti su nugalėtoju iki trečiadienio (birželio 18 d.)
 6. Nu jo... Panelė labai geros nuomonės apie save, nors pati net nemoka parašyt daugelio lietuviškų žodžių be gramatinių klaidų. Klausia nuomonės, o po to visus, kurie mano kitaip nei ji - iškritikuoja. Panašu į eilinį interneto trolį. Tikiuosi taip ir yra, nes jei ne - liūdna.
 7. Čia bus viso labo mano subjektyvi nuomonė. Man atrodo jos ir klausei :) Na ir - ji bus gan kategoriška, nes kitaip ji išvis nebūtų nuomonė, o būtų nieko nesakantis pliurzalėlis, bet čia aš taip galvoju :) Gerai būtų, deja neretai duodama kaip tik - tai kas visai nereikalinga. Net dieninėse studijose žmonės pasigenda reikalingų žinių, o apie ištęstines - gali tik spėlioti kas kokiam dėstytojui "susišvies", ir ar nebus taip, kad mokysiesi visiškai nereikalingus dalykus, o apie aktualius nei nesužinosi. Ar neprasilenkia su logika šios mintys? Nenoriu brūžinti suolų - bet noriu kuo greičiau
 8. Išmestas prieš daugiau nei pustrečios valandos.
 9. Štai Mariaus pacituoti tamstos postai: Pirmas postas Antras postas Kaip matom - pranešimai vieši, jokio pažeidimo nėra.
 10. Ištrauka iš taisyklių: Statymas tebegalioja.
 11. Niekaip neprisiruošiu vėl užsiimti :) Vaikštau be akinių, regėjimas pagerėjęs, bet ne idealus. Šiaip man tikrai padėjo tie pratimai, tiesiog netingėti reikia. :)
 12. Oi negražu, negražu... Šitiek dizainerių piešė logotipus, o prizą išmokėsite sau pačiam? Laukiam tikro nugalėtojo paskelbimo, kurio IP skiriasi nuo jūsiškio.
 13. Prašau atsiskaityti iki sausio 1 d. Šitiek laiko konkursas tęstis tikrai negali, taisyklėse nurodyta konkursų trukmė, manau suprantama, kas turi prisiimti atsakomybę tokioj situacijoj. Negražu...
 14. Prašau susipažinti su konkursų taisyklėmis ir pakoreguoti temą, kad jas atitiktų. Iki tol konkursas nevyksta.
 15. Iš taisyklių: Prašau susitvarkyti, kad konkursas atitiktų taisykles: http://uzdarbis.lt/t152058/dizaino-konkursu-taisykles/ EDIT: konkursas nevyksta, kol užsakovas nepakoreguos temos pagal taisykles. Visi pateikti darbai paslėpti, ir nebus paviešinti, kol konkursas neatitinka taisyklių, kurias privalo žinoti ir jų laikytis ne tik užsakovas, bet ir dalyviai.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...