Pereiti prie turinio

Folka

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  214
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Folka

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

2.709 profilio peržiūros
 1. Laimėjo @arapps 🙂 Ačiū visiems dalyvavusiems.
 2. Kažkaip nesižiūri, labai senoviškai atrodo 🤨 Simbolis manau, kad dabar super. Tekstas tik kažkaip nesižiūri, bet negalėčiau kažkaip plačiau pakomentuoti 😄 Manau, kad tas tekstas turėtų būti kuo paprastesnis, be jokių papildomų apvadų juodame fone.
 3. Paskutinis variantas nelabai, bet atnaujintas - labai arti tai ko norėtųsi 🙂 Manau, kad viskas kaip ir gerai, bet tą apskritimą nereikėjo visiškai uždaryti. Tiesiog palikti kokius 10px tarpą ir tuomet jis nueina į ranką su įkrovikliu (kuris dabar irgi labai tinka). hmmm. Reikėtų, kad tas žmogeliukas būtų atskirai nuo teksto ir galbūt nereikia viso kūno o tik dalis? Panašiai kaip arapps variantai :? Nepatinka nei vienas iš šitų 😞
 4. Reikėtų gal atsikratyti to The Flash logotipo ant krūtinės 😄 Ir įkrovimo laidas galėtų tiesiog ratu eiti, kad nesisietų su tekstu. Ir rozetės kištuką būtų labai gerai pakeisti kažkokiu įkroviklio elementu, nes dabar atrodo, kad lenktynininkas yra elektrikas. Su pakeitimais manau būtų labai labai arti to, ko ieškome.
 5. Atrodo labai neblogai! Tik dėl galvos nesu tikras, norėtųsi gal kažkiek kitokios formos, gal kažkiek kampuotos? O jeigu pabandyti supaprastinti kažkiek stilistiką, kad atrodytų panašiai kaip Android Authority (pateikiau aukščiau logo)? Panašiai tai turiu omenyje stilistiškai, linijos ir užpildymas.
 6. Tai bus naujienų portalas, todėl ir norisi sieti su logotipe matomu talismanu. Veikiausiai Android Authority simbolis geriausiai atspindėtų įsivaizdavimą. Simbolis, plačios linijos. Jeigu nepadeda mano aprašymai kažką sugalvoti - klauskit, bandysiu aiškiau išreikšti mintis 🙂 Neblogas startinis taškas. Norėtųsi gal didesnių/stambesnių linijų ir reikėtų atsikratyti tų banalių simbolių. Ta galva atrodo super, tik tas laidas kelia prastas asociacijas. Jeigu pabandyti suteikti minimalų kūną perkelti galvą į apskritimą, o vietoj laido pridėti rankinį stabdį ar pan? Tos rankutės dar ger
 7. Sveiki, Reikalingas logotipas automobilių tematika, pagrindinis akcentas elektromobiliai. Pageidautina, kad būtų simbolis/talismanas ir tekstas "bilis". Pagrindinė mintis yra sieti simbolį/talismaną kaip personažą, kuris išmano apie automobilius ir būtų galima naudoti be papildomo teksto. Norėtųsi, kad nebūtų labai sudėtingas sprendimas su daug spalvų, pagrindinis akcentas paprastumui. Jeigu reikėtų pavyzdžių, tai Michelin logotipas atspindi tai, ką aš bandau įsivaizduoti kiek aukščiau, tik jų variantas jau kiek vizualiai atgyvenęs. Geriausiam variantui: 100 EUR Terminas:
 8. Sveiki, Ieškau puslapių, kurie būtų susiję su automobiliais ir būtų galima įsigyti atgalinių nuorodų metams. Rašykite čia arba AŽ.
 9. Vėl ieškome. Per savaitę reikėtų išversti 6000-8000 žodžių. Žmogus reikalingas lapkričio - gruodžio mėnesiams.
 10. Sveiki, Ieškau žmogaus, kuris galėtų iš custom CMS perkelti receptus į Wordpress puslapį. Receptų maždaug 120. Detalesnę informaciją pateiksiu PM. Reikėtų atlikti kuo skubiau, manau, kad galima padaryti per dieną, galbūt dvi.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...