Pereiti prie turinio

Folka

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  185
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Folka

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

1.386 profilio peržiūros
 1. Nuolat yra gaunama pranešimų spaudai, o dėl rašytojų - yra du žmonės, kurie rašo maždaug 1,5-2 eurų už 100 žodžių rėžiuose. Galima bus perduoti kontaktus.
 2. Sveiki, Kaip jau rašiau anksčiau, parduodamas ne vienerius metus veikiantis technologijų portalas. Bandom rasti naują savininką aukciono būdu. Per savo gyvavimo laikotarpį sugeneravo daugiau nei 11 tūkst. įrašų (~80 proc. turėtų būti unikalūs, gal ir daugiau). Projekto pajamos labai priklausomos nuo įdedamo darbo (keliamo ir ruošiamo turinio), todėl tai galėtų būti įdomus pirkinys tam, kuris nori turėti darbo vietą sau ir neblogas pajamas. Pernai metais iš Adsense sugeneruota 12,6 tūkst. eurų. Taip pat gaunamos pajamos iš įvairių reklaminių tekstų, affiliate pardavimai ir pan. P
 3. Kam įdomu - parašė PM, nematau tame problemos, o ir daugelis, tikriausiai, nepastebėjo tame jokios blogybės.
 4. Sveiki, Parduodamas ne vienerius metus veikiantis technologijų portalas. Per savo gyvavimo laikotarpį sugeneravo daugiau nei 11 tūkst. įrašų (~80 proc. turėtų būti unikalūs, gal ir daugiau). Projekto pajamos labai priklausomos nuo įdedamo darbo (keliamo ir ruošiamo turinio), todėl tai galėtų būti įdomus pirkinys tam, kuris nori turėti darbo vietą sau ir neblogas pajamas. Pernai metais iš Adsense sugeneruota 12,6 tūkst. eurų. Taip pat gaunamos pajamos iš įvairių reklaminių tekstų, affiliate pardavimai ir pan. Plačiau papasakočiau tam, kas būtų suinteresuotas projekto įsigijimu.
 5. Jeigu ieškoma vertimo už 50 eurų, tai rekomenduočiau patiems tai pasidaryti. Užtruks juk tik keletą savaičių 😇
 6. Vėl ieškome. Temos, kuriomis reikėtų vertimų šiuo metu: automobiliai ir elektromobiliai kompiuteriai ir jų komponentai Jeigu galite rašyti viena iš šių temų - parašykite AŽ su savo įkainiu ir, jeigu turite, darbų pavyzdžiais.
 7. Sveiki, Ieškomi vertėjai iš anglų ir/arba lietuvių kalbos į rusų. Temos susijusios su technologijomis (kompiuteriai, automobiliai, telefonai ir pan.). Domintų ilgalaikis bendradarbiavimas, reikėtų 10-20 tūkst. žodžių per mėnesį išversti, gal ir daugiau. Rašykite AŽ su savo kainomis už 100 žodžių ar pan. Ačiū.
 8. Sveiki, Projektas Telefonai.eu norėtų atsišviežinti savo dizainą ir ieškome dizaineris, kuris norėtų tuo apsiimti. Kodavimo darbai nereikalinga, reikalingas tik pats dizainas. Pradžiai titulinis puslapis, o vėliau ir visi kiti, kurių bus ~8 vienetus. Trumpai ko reikėtų: Preliminarias darbų kainas ir savo pavyzdžius, prašau atsiųskite AŽ. Lauksiu pasiūlymų!
 9. O tą blyksėjimą tituliniame puslapyje yra planas sutvarkyti? Mirga ant visų naršyklių, su adblockeriu ir be jo. Atsiranda neaiškiomis priežastimis, o kartais dėl tokių pat priežasčių ir dingsta. Nejaugi niekas iš adminstracijos to nemato, kad per tiek laiko nepavyksta sutvarkyti? 🙂
×
×
 • Sukurti naują...