Pereiti prie turinio

Folka

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  200
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Folka

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

2.171 profilio peržiūra
 1. Sveiki, Ieškau receptų duomenų bazės ar viso projekto. Jeigu kažkas kažką turit - atsiųskit PM. Ačiū.
 2. Sveiki, Pastoviam darbui ieškome tekstų rašytojų ir vertėjų šiomis temomis: telefonai; kompiuteriai ir jų komponentai; elektromobiliai; socialiniai tinklai. Jeigu galėtumėte rašyti tekstus bent viena iš šių temų - parašykite AŽ su savo įkainiu bei darbų pavyzdžiais. Į užklausas "koks biudžetas" ar "kiek moki" neatsakau. Ačiū.
 3. Vėl ieškoma. Prašau rašyti iškart su įkainiu ir jeigu turite kažkokių pavyzdžių. Taip pat būtų gerai žinoti užimtumą. Ačiū.
 4. Labai solidus pareiškimas 🙂 Maždaug taip pat solidu kaip "uoj, sorry, buvo atnaujinimas, tai viskas ką rašėte per paskutines 24 valandas nuėjo velniop" :)))
 5. Žinoma, kad reikia. Dėl naujienų - tuomet puiki proga pas mus forume pasidalinti patarimais, kad būtų ne 1/3 įdomių tekstų, o 2/3 🙂
 6. Telefonai.eu diskusijos startuoja, o siekiant suteikti lankytojams papildomos motyvacijos prisijungti prie mūsų ir pradėti diskusijas – skelbiame konkursą, kurio metu galėsite laimėti puikius prizus. Iki pat šių metų pabaigos, kiekvieną savaitę, išrinksime du mūsų diskusijų narius, kurie laimės puikius „Logitech“ prizus. Norintys dalyvauti konkurse turi užsiregistruoti mūsų diskusijose ir aktyviai jose dalyvauti. Kiekvienos savaitės pabaigoje išrinksime tuos, kurie buvo geriausiai vertinami, o taip pat kūrė daugiausiai naudingo turinio. Žinoma, pagrindinis akcentas bus skiriamas pra
 7. Sveiki, Ieškau kas galėtų pasiūlyti SEO tekstų talpinimo paslaugą. Projektas susijęs su įkrovimo stotelėmis, elektromobiliais. Visi tekstai unikalūs, nebus talpinami niekur kitur, apimtis 400-500 žodžių. Savo pasiūlymus atsiųskite PM arba palikite komentarą su kaina už vieną tekstą.
×
×
 • Sukurti naują...