Pereiti prie turinio

Chipsas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  261
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Chipsas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 1. Vardų (DNS) serverių keitimas http://pagalba.iv.lt/Detalus_nukreipim%C5%B3_apra%C5%A1ymas
 2. Bet akademinės atostogos turi būti imamos tik dėl svarios priežasties. Ar ne? Ta prasme, jeigu ateini ir pasakai, jog maždaug, nespėju su darbu ir studijomis, ims ir duos akademines?
 3. Reportinau visus. Iki šiol kažkaip neprisėsdavau, nes pas mane reporto seka šiek tiek skyrėsi nuo išdėstytos pranešime, o spausti bet ko nesinorėjo. Bent jau pas mane raportavimo seka yra tokia: Užeinate į profilį > spaudžiate daugtaškį "..." (prie cover photo) > spaudžiate Report > Report this account > Using false info to represent themself > This isn't a real person > Business or organization > Submit to Facebook for Review > Done.
 4. O nepasikeitė raportavimas prie tų naujų išvaizdų? Nes asmeniškai pas mane neatitinka raportavimo seka nurodyta temoje.
 5. Esmė tame, jog kai rašei patį pirmą temos pranešimą visi jie buvo sukurti kaip vartotojai, ne kaip puslapiai, ar ne?
 6. Lyg ir nebuvo paminėta nei viename pranešime, bet pagal ką identifikuoji, jog tai normalus fanų puslapis, o kuris klastotė?
 7. Kaip ir atsakei į savo klausimą, jog perrašius operacinę sistemą rezultatas tas pats. Bus problemos jau nebe programinėje, o techninėje įrangoje. Maniškis senukas kuris vis dar gyvas ir atiduotas tėvams vis dar sukasi, tačiau panašiai kaip ir Tavuoju atveju, mėgsta užkibti. Nurašiau tai į seno PC problemą. Gal kas turės ir geresnių patarimų. Siūlau pasidalinti kas per agregatas pas Tave.
 8. Čia prie to pačio, to paties žmogaus šių metų pasiekimas. Tiek kelis kartus rodomas, tiek kalbinamas, Lietuvos atstovas, užėmęs trečią vietą
 9. Bėgikų forumo facebook paskyra - https://www.facebook.com/begikai. Šiuo metu vykdomas konkursas, kadangi žmonių aktyvumas ganėtinai mažas, tikimybė laimėti didžiulė.
 10. Net pavydu, visuomet kai būnu prie jūros pasistengiu anksti ryte ar vėlai vakare prasibėgti basomis pajūriu. Padeda stiprinti pėdas, todėl net labai rekomenduoju. Deja pats tokiais dalykais pasimėgauti galiu retai :)
 11. Sveikas, gyvas. Turiu nedaug patirties kalbant apie trumpas distancijas, kadangi pats esu ilgų distancijų bėgikas. Tačiau patikimi šaltiniai rašo tai, jog bėgant tokio ilgio distanciją Tau reikalingas sprintas ir greitis. Rekomenduoju perskaityti šią teoriją: http://dovydas.sankauskas.lt/wiki/Kokiu_grei%C4%8Diu_b%C4%97gti_per_treniruotes Turbūt pradžioje bus sunku susigaudyti su greičiais nurodytais kilometražu. Tiesiog, paimk dar šiandien, prabėk 2 km savo maksimumui ir gausi savo 2k greitį x:xx min/km. Maksimalų pulsą gali pasitikrinti į kalną pabėgiodamas po kokius 200m intervalus visomis
 12. Taip pat be Nike treniruotes Vingio parke organizuoja F.O.C.U.S klubas, jos vyksta keturis kartus savaitėje. https://www.facebook.com/events/1423601767891559/
 13. Jeigu vos gaudai kvapą, vadinasi reikėtų bėgti dar lėčiau. Niekuomet bėgimas netaps malonumu, jeigu bėgsi save vargindama. Jeigu esi Vilnietė ar Kaunietė tai kaip tik prasidėjo viešos nemokamos šių miestų bėgikų treniruotės. Treniruotės visiškai nemokamos, tad tikrai rekomenduoju nuvykti. Gausi atsakymus į visus klausimus.
 14. Merfai, bus tos mėsos ant kūno, gera savijauta vis tiek nepriklauso nuo jos kiekio :) 250 geras tikslas, jeigu bėgsi Vilniaus ar Kauno maratone nepamiršk susimojuot. Būtent šiuose dviejose šiais metais bėgu maratono distancijas :)
×
×
 • Sukurti naują...