Pereiti prie turinio

juodas2

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  67
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Kažkoks elektronikų forumas yra, ten jie manau ir daug rimtesnius dalykus gaminasi, ten tikrai turėtų patarti, pasigooglink, pats buvau per google kažkada radęs, tik nebeprisimenu adreso.
 2. Bandyk kreiptis pas kompiuterių būrėją, arba naudoti pakaitalą 7zip. Tokios keistos bėdos man nėra buvę, o jeigu perrašymas nepadeda tai išvis baisu.
 3. Sveiki, turėjau linkomanijos vartotoją ir dat buvau gavęs pakvietimą, kai pirkau VIP, bet tada turėjau prastą internetą ir parsisiuntęs kelis dalykus jų neseedinau, todėl dabar nebeleidžia prisijungti. Gal atsirastų geras dėdė, kuris padovanotų pakvietimą? [email protected] Ačiū.
 4. Vien dėl gražaus domeno pas tave lankytojai neatsiras ir pelno nebus. Jeigu įtiksi klientams (žaidėjams) jie įsimins ir sudėtingesnį domeną. Siūlyčiau daryti tokį, koks tau patinka, o na kokį kiti siūlo. Ar tu galvoji, kad Apple produktai paklausūs tik dėl to, kad įdomus pavadinimas? Jis neturi nieko bendro su kompiuterija, bet yra išgarsintas dėl produktų kokybės.
 5. Manau geriau su tom greitom paskolom neprasidėti. http://www.youtube.com/watch?v=7H4Ot5DqLcQ
 6. Pajieškok laikraštyje skelbimų kur perka, parduoda gyvulius ir susisiek su jais. Ir manau perskaityk šį straipsnį: http://uzdarbis.lt/t193694/kaip-parduoti-domena-neisiveliant-i-teisinius-gincus/
 7. Gera ta kaina, tik pajuokavau. Kaip ten su domenų perleidimu hostex sistemoje? Aš tik su iv.lt kažkiek patyrimo turiu.
 8. 500Lt už tokį gyvulišką domeną. :P :P O šeip, tai manau geras domenas, įsimintinas. Kur registruotas?
 9. Galiu pasakyti tik tiek - geras straipsnis, davė man susimąstyti ir dar rimčiau pradėti mąsyti, ką veiksiu po mokyklos.
 10. Sveiki, gal kam reikia kokių mano turimų domenų? Čia nevardinsiu, nes jeigu visur vardinčiau, tai pardavus ar įsigijus naują domeną tektų per daug svetainių pereiti ir redaguoti savo pranešimus. Visą naujausią sarašą rasite http://ign.us.lt Nurodytos kainos nėra galutinės, gali nežymiai keistis, tiksi kaina suderinama asmeniškai. Atsiskaitymas banku, galima susitarti it SMS ar papildymais, bet tada kaina kažkiek kils. Susisiekimas ign.us.lt nurodytais kontaktais, bei uzdarbis.lt AŽ.
 11. Dabar labai daug is kazkur uzveze Audi masinu, tokiu kaip tapati A4 B5. Visokios A6 ir t.t. ir ju visu galines lempos labai panasios ir slykscios. Manau imk Audi 100 C4 is tu naujesniu kur jau priekiniai posukiai balti o galiniai raudoni ir vargo nematysi. Tik ziurek kad butu quattro, tada geriau vaziuot per visokius miskelius bus. Arba imk pasata koki naujesni. Seip jei tau reikia kazko ekonomisko, tai imk golfuka, bet tada bus geda vaziuoti jauciu.
×
×
 • Sukurti naują...