Pereiti prie turinio

KyCaS

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  3.833
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  6
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  KyCaS sureagavo į wicked Wordpress Gutenberg vs. kiti Page Builder'iai   
  Su Gutenberg (dabar tiksliau būtų sakyti tiesiog Site Editor) webus darau nuo tada, kai jis dar buvo nelabai production ready (+- 2019 metų). Migruoti nuo ACF Flexible Content (šitą dalyką žino visi, spėju, kas custom themsus darė) į Gutenberg + ACF Blocks yra minimalus darbas, tačiau user experience yra kelis kartus geresnis. Na, o dabar, kai Gutenberg pereina į Phase 3, WP galima visiškai kitokį konceptą naudoti - Block themes (a.k.a full site editing). Bet čia labai asmeniška, jei patirties neturit - nerekomenduoju aklai mėgint persimigruoti viską į block theme 😄 bet Gutenberg + ACF Blocks kontentui yra no brainer.
  O jei kalbant apie builderius - asmeniškai nepatiko nei vienas (esu kelis bandęs for fun, bet esu iš tų žmonių, kurie rejectina visus darbus, kas liečia page builderius), tačiau esu gerų atsiliepimų girdėjęs apie https://oxygenbuilder.com/ (labiau developer oriented) ir https://breakdance.com/ (labiau user oriented).
  Tarp kitko, nesenai https://nasa.gov pasileido savo naują web - naudoja Gutenberg (block theme), read more: https://wptavern.com/why-nasa-chose-wordpress-for-revamping-its-flagship-website

  Arba video formatu čia: 
   
 2. Įdomu
  KyCaS sureagavo į finansai Wordpress Gutenberg vs. kiti Page Builder'iai   
  Pirma karta matau Wicked atsakyma be sarkazmo 😄 Saunuolis 🙂
 3. Patinka
  KyCaS gavo reakciją nuo Mr Kent Rekomenduokite darbinį stalą kompiuteriui   
  https://balduturgus.lt/?s=stalas+kompiuteriui - naudoju kur už 199eur 🙂 patenkintas, sudėti tik buvo reikalų. Džiaugiuosi jog nepirkau ikea... 🙂 
 4. Patinka
  KyCaS sureagavo į kloppy Rekomenduokite darbinį stalą kompiuteriui   
  Geras stalas, toks, koks ir turi būti stalas.
 5. Patinka
  KyCaS gavo reakciją nuo Mr Kent Rekomenduokite darbinį stalą kompiuteriui   
  https://balduturgus.lt/?s=stalas+kompiuteriui - naudoju kur už 199eur 🙂 patenkintas, sudėti tik buvo reikalų. Džiaugiuosi jog nepirkau ikea... 🙂 
 6. Patinka
  KyCaS sureagavo į Mr Kent Kur registruojate .com .net domenus geriausiomis kainomis?   
  Jei kas kelsites ir serverius i domenai.lt - griebkite nuolaidos kodą mrkent
 7. Patinka
  KyCaS sureagavo į Tmaster Viber PAY   
  Esu labai aktyvus VIBER susirašinėjimo app naudotojas, tad atsiradusia nauja funkcija dalinuosi su kitais, nors kas naudojates kasdien, turbūt jau pastebėjote, atsiradusiu nauju "pay" mygtuku.
  Ilgą laiką veikė tik Vokietijoje ir Graikijoje, dabar pradėjo veikti dar kelios europos šalyse, tarp jų ir Lietuvoje.
  Patvirtintos paskyros pinigų judėjimo limitai 4500€/mėn
  nepatvirtintos (anoniminės) 120€, pinigus galima siuntinėti tik tarp viber, IBAN neduoda.
  patvirtinus tapatybę duoda DK (Danija) IBAN. Galimai nemato antstoliai - skolininkai registruokitės ir duokit žinoti 🤣
  Pervedimai galimi tarp viberpay naudotojų ir paprasti SEPA.
  Šio posto rašymo metu viber pay veikia nemokamai (pervedimai, įskaitymai, pildymai ir panašiai) 🙂 
  mano nuomone, europoje reikia tokios super programėlės kaip kad kinijos weChat, panašu kad viber eina link to.
  Tikrai tikiu, kad greitu metu viber užsiims platesne rinkodara ir pasiūlys pinigų už referalo atvedimą, tad kas neskuba, prenumeruokite šitą temą, ir kai pradės duoti pinigų už referalą, paskelbsiu šioje temoje pakvietimo nuorodą 👍
 8. Patinka
  KyCaS sureagavo į Mr Kent Nupirkciau keleta stipriu backlinku   
  Sveiki,
  Info paraše dėl straipsnių.
  Backlink metams nuo 15e
 9. Patinka
  KyCaS sureagavo į Mr Kent bacloud netikrina ID registruojant LT domenus   
  Taip pat palaikyčiau šioje vietoje BACLOUD. Kam registruoti su netikru/nepilnu vardu savo domeną? ir aplamai problema keliama dėl 7 eur +  pvm atrodo juokinga. 
  Jei netinka sąlygos - ar reikia papildomai domeno patikrinimo, visada yra galimybė registruoti domenus kitur ir persikelti pas juos rankiniu būdu 🙂 
  P.S. Bacloud Klientų aptarnavimas  ir paslaugos aukščiausio lygio, turėjau problemų su serveriais ir pačia svetaine, padėjo net ir tais klausimais, kur jiems net nepriklauso.
   
   
 10. Patinka
  KyCaS sureagavo į FLSHS bacloud netikrina ID registruojant LT domenus   
  Situacija labai paprasta
  Specialiai pakomentuoju, jog niekas nebūtų pakeista ar ištrinta.
  Visiškų nesamonių ir vaikų žaidimo ( punktas 4 ) net nėra kaip pakomentuoti ir nereikia komentuoti. Žinučių mūsų support sistemoje tuo labiau, agresyvoka sakyčiau. 
  Sąmoningai įvesta neteisinga pavardė, pinigai prašomi užsakovo keitimui atlikti. Jei yra kita glaimybė, tai prašome ja naudotis.
  ID tikrinti niekas neįpareigoja, jei būtų akivaizdi klaida, tada domenas nebūtų užregistruotas. Iš kur mums žinoti, kad autorius nesusitrumpino pavardės, kaip Numavičius į Numą 🙂
  Probema absoliučiai lygioje vietoje, taisyklėse yra parašyta, jog klientas įsipareigoja pateikti teisingus duomenis.
  Daugiau nėra ką komentuoti, o juo labiau kažkur teisintis 🙂
 11. Patinka
  KyCaS gavo reakciją nuo RutaS3 Siūlau tekstų kūrimo paslaugas   
  Labas, raštelk numerį į PM reiktu susikambinti.
 12. Patinka
  KyCaS sureagavo į busuko Ar Dirbtinis Intelektas perims programuotojų darbą?   
  Daugiau darbo atims is kitu specialybiu: kurjeriu, vairuotoju, pardaveju ir t.t., o programuotoju paklausa dides vien del to, kad tuo dirbtiniu intelektu naudosis kaip skaiciavimo masinele ar telefonu vis daugiau zmoniu ir poreikis bus didelis.
 13. Patinka
  KyCaS sureagavo į venom Ieškau žmonių, kurie norėtų investuoti į didelį skelbimų projektą su app. Programėlė sėkmingai egzistuoja vienoje užsienio šalyje.   
  😄 Ieškau žmonių investuoti į didelį skelbimų projektą su app., bet ieškai investuotojo, kad investuotų į sukūrimą portalo ir appso 😄 
  Kaip jis gali tada būti didelis, jeigu jo net nėra? 😄 
 14. Patinka
  KyCaS sureagavo į wwwutglt Ieškau žmonių, kurie norėtų investuoti į didelį skelbimų projektą su app. Programėlė sėkmingai egzistuoja vienoje užsienio šalyje.   
  Tai gal parodysi egzistuojanti pavyzdį? Kokio dydžio investicijos ieškai? 10€ ant hostingo? Tema apie nieka 😄
 15. Įdomu
  KyCaS sureagavo į Stanley Mano patirtis keliaujant su EV   
  Teko savo eiga parvaryti elektromobilį iš Vokietijos, todėl nusprendžiau aprašyti įspūdžius, kol dar neatvėso 🙂 Bus daug sausų faktų, sorry 😄 

  Iš Vokietijos esu parvaręs kelis šimtus auto, bet elektromobilis buvo pirmas. Prieš ~4m. teko parvarinėti Outlander plug-in, nei Vokietijoje nei Lenkijoje niekur neradau pasikrauti, google maps nieko nerodė, o tinkamų programėlių neturėjau. Krovimo stotelę radau tik Lazdijuose, bet per 40min pasikroviau tiek pat km kiek sunaudojau nuvykimui iš pagr. kelio iki stotelės, taigi visą kelią teko važiuoti vien benzinu. Nesu nei veganas tikintis, kad EV kovoja su klimato atšilimu, nei dyzelgalvis, kuris nevairuoja mašinos jei ji neskleidžia juodų dūmų 🙂 Man patinka senoviniai auto, bet ir nesu nieko prieš technologijas, jeigu jos iš tikro patogios naudoti, o ne skirtos tik dirbtinai išpūsti automobilio vertę. Neteko turėti EV kaip nuosavo auto, bet teko pavažinėti su klientų auto, taip pat teko išsinuomoti savaitei VW eUP. Kraudavau kasnakt namie, ryte įsėdus į mašiną būdavo pilna baterija ir 120km range, išvažiavus į miestą reikalais ir grįžus atgal likdavo kiek mažiau nei pusė, apie 50km. Nors šis konkretus modelis nepatiko, bet tokią EV turėjimo koncepciją užskaitau, neskaičiavau €/100km, bet kad tą mėnesį stipriai pakiltų elektros sąskaita nepastebėjau. Pats važiavimas EV irgi patiko, važiuoja tyliai, nereikia šildyt, galima iš karto jungt pečių ir spaust dugną. Ir kas svarbiausia, kad reakcija į gazą momentinė, jokių pavarų perjungimų, gal įsibėgėjimas iki 100 nėra pats geriausias, bet auto vikresnis nei tarkim 5.7 V8. 

  Taigi, mašina Hyundai Ioniq 5, 2022m., rida 3575km. Startas šalia Erfurto. Gavau mašiną su 80% bateriją ir ~241km range. Važiavimo greitis 110km/h pagal spidometrą arba 106km/h pagal GPS, neskaitant greičio ribojimų. 
  Pirmas krovimas Ionity stotelėje Linthe. Baterijos likutis 25% / 76km, rida 3773km. Nuvažiuota 198km, o range sumažėjo tik 165km, (kas yra labai gerai, nes kiek buvau susidūręs prieš tai - elektromobiliai rodydavo per daug optimistiškai ir realus nuvažiuojamas atstumas būdavo mažesnis nei range). Parsisiunčiau programėlę, bet pririšti banko kortelę pavyko tik iš kažkelinto karto, kelis kartus nuskaičiavo autorizacijos mokestį 1€, krovimą pavyko pradėti irgi tik ne iš pirmo karto, viso užtrukau gal 10min. Dar supratau, kad krovimo laidas labai trumpas ir prie stotelės reikia privažiuoti būtent tuo kampu kur yra lizdas. Palyginimui Leaf lizdas esantis pačiam priekyje buvo patogiau. Tikėjausi tik šiek tiek pasikrauti kol valgysiu, bet mano nuostabai po 50min baterija jau buvo įkrauta 100%, range 335km. Krovimo kaina 46,54€. 
  Bevažiuojant užfiksavau 25% baterijos likutį nuvažiavus 266km. Nesunku suskaičiuoti, kad sąnaudos gaunasi 17,50€/100km. 
  Antras krovimas jau Lenkijoje Poznan, nuvažiuota 319km, likutis 6% / 18km. Šį kartą range parodė tiksliai. Nebijojau atvažiuoti su mažu likučiu, nes aplinkui dar rodė ne vieną krovimo stotelę. Stotelė populiariausio tinklo Greenway. Parsisiųsti programėlę ir pririšti kortelę pavyko greitai, bet paleisti krovimą irgi pavyko tik iš antro karto. Sekantis sustojimas suplanuotas Wrzesnia, kur turėjau reikalų porai valandų, iki jos km nedaug, bet reikia pasikrauti daugiau, nes ten tik viena stotelė ir jei ji neveiks - aplinkui artimu spinduliu nėra nei vienos. Krovimas truko 27min, kaina 25,59€, likutis 59% / 189km. 
  Atvažiavus į Wrzesnia mano atsargumo planas pasitvirtino, nes stotelė su programėle neveikia, tik su kortele, kaip tik privažiavo ukrainietis pasižiūrėti ar stotelė veikia, nes jau trečią dieną neveikia, problemos nesutvarko, o jo Tesla stovi su 30km likučiu ir iki kitos stotelės nuvažiuoti neužteks. Taigi vietoje to, kad automobilis krautųsi kol buvau užsiėmęs kitais reikalais - teko startuoti su apytuščia bateriją ir po to gaišti laiką prie stotelės. 
  Šį kartą padidinau greitį iki 120km/h, sąnaudos pakilo nuo 20-21 iki 23kWh/100km. 
  Trečias krovimas Orlen degalinėje prie Konin. Nuvažiuota 103km, likutis 29% / 85km. Nors tą neadekvačiai brangią kelio atkarpą visada apvažiuoju (6€ už 35km), šį kartą teko važiuoti ja, nes tik ten buvo greita 100kW stotelė, o jau buvo vėlu ir reikėjo greitai pasikrauti, kad spėti į viešbutį. Atvažiavęs laikinai pasidžiaugiau, kad jau turiu Orlen programėlę, taigi viskas užtruks greičiau, bet tik vėliau sužinojau, kad su ja EV nepakrausi, tam reikia atskiros programėlės, kurios negaliu parsisiųsti, nes neva netinka mano regionui. Šiaip ne taip pavyko parsisiųsti į kitą telefoną, iš antro karto pavyko pririšti kortelę, iš antro karto pavyko paleisti krovimą. Viso užtrukau beveik pusvalandį, kol pavyko pradėti krauti. Krovimo kaina 21,84€, likutis 70% / 228km. 
  Kitą dieną važiuodamas primečiau atstumą iki sekančios greitos stotelės, kuris buvo ant ribos rodomam range, todėl pabandžiau važiuoti 100km/h, kad išaugtų range ir pasiekčiau stotelę, bet sąnaudos stipriai nesumažėjo (iki 19,5). Važiuoti autostradoje tokiu greičiu neįmanoma, važiuoji vos greičiau nei fūros, turi pastoviai stabdyt, kad praleisti kitus arba gazuoti, kad spėti aplenkti. Pamatęs, kad jau range užtenka pasiekti stotelei neiškenčiau ir grįžau į 110km/h, kas vistiek gerokai per lėtai nei esu įpratęs. 
  Ketvirtas krovimas Varšuvoje, pasirinkau greitą stotelę prie prekybos centro, kad kol kraus galima būtų apsipirkti. Deja, atvažiavus greitasis ir lėtesnis laidai buvo užimti, o trečias laidas netiko. Nuvažiavus į kitą stotelę aplinkui nieko nebuvo, teko tuščiai sėdėti mašinoje. Stotelė Orlen, šį kartą krovimas pasileido be trikdžių, tačiau programėlė nerodė kiek pakrauta. Nuvažiuota 241km (vėl daugiau nei buvo range). Atvažiavus likutis 4% / 15km, išvažiavus 57% 183km, krovimo kaina 25,52€. 
  Penktas krovimas Lomzoje, Greenway stotelėje. Nuvažiuota 143km, likutis 15% / 45km. Sunkiai sekėsi rasti stotelę, teko apvažiuoti tris ratus aplink didelį požeminį parkingą, nes programėlėje buvo klaidinančios instrukcijos. Bent jau krovimas pasileido greitai. Programėlė irgi nerodė krovimo būsenos, tik kažkuriuo metu atėjo pranešimas, kad krovimas nutrauktas. Krovimo laikas 125min, kaina 50,56€, likutis 100% / 350km. 
  Toliau grįžtant per Augustavą baterijos būtų užtekę iki Vilniaus, tačiau nusprendžiau važiuoti naujais keliais pro Suwalkus dėl saugumo, nes naktį važiuoti pro mišką kur pastoviai iššoka stirnos ant kelio nesinorėjo. Kadangi maršrutas pailgėjo 50km, tai reikėjo pasikrauti dar kartą, nusprendžiau tai suderinti su vakariene. Sustojau Suwalkuose, vėl Greenway, nuvažiuota 151km, likutis 52% / 160km. Kadangi šį kartą man trūksta tik keliasdešimties kilometrų ir nesinori mokėt už brangią elektrą, man nereikia pilnos baterijos, todėl pasirinkau lėtesnę jungtį. Deja, per 41min pakrovė vos 29km, ko vistiek neužteks iki namų. Kaina 3,47€, likutis 61% / 189km. 
  Paskutinis krovimas buvo Žiežmariuose, nemokamoje stotelėje, duoda pusvalandį, greitis 51kW. Per 21min pasikroviau +64km.  
  Namus pasiekiau su 11% / 29km ir pastačiau krautis ant rozetės. Po 19,5val buvo likutis 39% / 120km, po 39h17min likutis 67% / 215km, kas lygu ~4,7km/val. 

  Prieš tai buvau įsitikinęs, kad EV ekonomiški, tačiau keliauti jais praktiškai neįmanoma, nebent važiuojama į nuotykį. Dabar savo nuomonę pakeičiau. Keliauti tikrai įmanoma, kelionės laikas nestipriai pailgėja, pvz., važiuojant į vidurio Vokietiją vistiek reiktų vienos nakvynės, tai su EV irgi užtektų vienos, tik kad atvažiuotum kažkiek valandų vėliau. Va jau į kokį Berlyną su VDV galima nuvažiuoti be nakvynes, su EV manau kol kas nepavyktų. Vistiek važiuodamas VDV stoji valgyt, į tualetą ar apsipirkt, tai tą patį laiką galima skirti krovimams. Žinoma keliauti verta tik atostogoms, kai laiko neskaičiuoji, keliaujant darbo kelionėms kai laikas = pinigai geriau paimti VDV. Stotelių tinklas jau pakankamai gerai išvystytas. Bet važiuoti pirmą kartą yra didelis hemorojus, nes pastoviai reikia siųstis vis naujas programėles, registruotis, pririšinėt korteles. Aišku keliauti galima tik tuo atveju jeigu auto palaiko greitąjį krovimą bent jau 50kW. Su kokiu senu Leafu iki Vokietijos turbūt savaitę važiuotum 😄 Kelionėse po Europą daug svarbiau krovimo greitis nei baterijos talpa, geriau stoti dažniau, bet trumpiau. Baterijos talpa svarbi jei reikia keliauti po tokias šalis kur krovimo stotelių mažai arba reikia per vieną kartą nuvažiuoti iš Vln į Klp. 
  Tačiau kitas svarbus aspektas - važiuoti elektra labai brangu. Kraunantis iš namų žinoma pigiau, kraunantis darbe išvis gerai, tačiau kelionėse esi priverstas naudotis viešomis mokamomis stotelėmis. Paskaičiavus atstumą ir kiek € išleista krovimams, tai gaunasi 16-17€/100km, kas yra brangu netgi lyginant su benzinu, o dujos važiuoja 3 kartus pigiau. 

  Kokie EV minusai: 
  Jeigu su VDV planuoji kelionę taip, kad piltis pigiausiose degalinėse, tai su EV planuoji kelionę, kad pasiekti stotelę, nežiūrėdamas į kainą. 
  Jeigu su VDV valgai ką nori, kur nori, renkiesi kas pigiau, skaniau ir sveikiau, tai su EV valgai ten kur yra stotelė, dažniausiai tai būna šūdmaistis kaip Makdakas. 
  Su VDV autostradomis važiuoji 120-160km/h (priklausomai nuo auto), su EV 100-120, kas yra ilgai ir nuobodžiai, trukdai kitiems eismo dalyviams. 
  Jei važiuoji vienas, tai didžiąją laiko dalį sėdi telefone ir ieškai stotelių, kas yra nesaugu. 
  Jei sugedo smartfonas ar dingo internetas - pražuvai. 
  EV pasaulis uždarytas pagyvenusiems žmonėms, kurie nesinaudoja smartfonais, nebent važinėti aplink namus. 
  Su EV gali būti eilės stotelėse. 
  Jeigu kelyje baigsis elektra, tai iki degalinės su kanistra nenueisi, liks tik traliukas. 
  Kainuoja brangiai tiek nusipirkt tiek važinėt. Nors konstrukcija žymiai paprastesnė nei auto su VDV, bet kainuoja dvigubai brangiau, kainos dirbtinai išpūstos. 

  EV pliusai: 
  Važiuoja tyliai, maloniai, greitai. 
  Nereikia ryte šildyti, galima iš karto jungti pečiuką. 
  Nereikia keisti alyvos, diržų ir pan. 
  Mažesnė gedimo tikimybė. 
  Galima pasikrauti namie. 
  Veganai rodo laikus 😄 

  Kiti niuansai: 
  Nors pasaulyje egzistuoja begalybė jungčių, bet realybėje stotelėse sutinkamos trys:
  Greitojo krovimo CCS, kurios krauna DC srove ir duoda nuo 50 iki 200kW galios. 
  Lėtesnio krovimo Type 2, kurios krauna AC ir duoda keliasdešimt kW, nors realiai krauna lėčiau, tinkamos krovimui pernakt. Ta pati jungtis kaip CCS, tik mažiau kontaktų. 
  Chademo - greitesnė nei Type 2, bet visiškai kitokia jungtis. 
  Dar Tesla turi savo jungtis. 
  Stotelių paieškai reikia parsisiųsti Plugshare programėlę. 
  Planuojant krovimus reikia visada turėti omenyje, kad stotelė gali neveikti ir turi užtekti range iki sekančios. 

  Ar verta pirkti EV? Jeigu naudoti kaip eUP atveju, nusipirkti pigų kibirą, krauti kasnakt ir važinėt po miestą, tai taip. Tokiu atveju ilgesnėms kelionėms reikia turėti antrą auto. Bet pirkti naują galingą su didele baterija, kurio namie net nepasikrausi pilnai - manau ne, nes km kaina neadekvačiai didelė. Nebent krautis vien nemokamose stotelėse, bet pvz., Vilniuj tokių nėra, bent jau PlugShare nerodo. 

  Visa tai tik mano subjektyvi nuomonė, galite papildyti komentarais 🙂  
 16. Patinka
  KyCaS gavo reakciją nuo PATR10T Ieškau fotomodelio   
  https://www.facebook.com/groups/460486117478230 prašau 🙂
 17. Patinka
  KyCaS sureagavo į neprisimenu antstoliai kaip is giedro dangaus -11k EUR   
  Ignoruoja laiškus, gyvenamoji vieta deklaruota ten kur iš tikro negyvenama, mašina parduoda, bet sutarties neturi - čia toks pochujisto starter pack'as ir po to stebisi, kad kyla problemų. Galbūt pamoka bus visam gyvenimui, nes dabar teks paprakaituot nemažai kol "teisybę" įrodysi.
 18. Patinka
  KyCaS sureagavo į Paulius. Kodėl žmonės Lietuvina savo pavardes?   
  Tai reikia dziaugtis uz tokius kurie gyvendami musu salyje nori supanaseti i mus.
  O ne kaip pragyvene 20m nesugeba ismokt Lietuviu kalbos ir tycia kalba rusiskai.
 19. Patinka
  KyCaS sureagavo į Mr Kent Bard, ChatGPT , Bing Vs Google   
  Labai keistai atrodo, kuomet Google ir chat gpt lyginamas kaip one.lt ir Facebook. Chebra, jus rimtai? Tai du pasaulio gigantai, uz kuriu sedi rimti dedes su pinigais 😄 o ne lietuviskas ofisiukas su 30 darbuotoju prieš milijardinę kompaniją 😄
  Aš manau, jog AI pats puikus įrankis ( kaip google vertejas) kažkas tokio kuris palengvins gyvenimą ir efektyvumą. Rašytojams, programuotojams, ir kitiems specialistams.
  Puikus pvz būtų: ieškote atsiliepimų apie kelionės vietas, kedų į darbą ar vaikui repetitoriaus. Nematau būtų kaip dirbtinis intelektas tai pakeistų 😄 ir juolab kalbant apie lietuvišką informaciją.
  Žinoma, laikas parodys kas yra kas. 
 20. Įdomu
  KyCaS sureagavo į nix Nuteistas piratinės svetainės „Filmai.in“ administratorius   
  Nesvarbu kur laikoma, klausimas kodel administratoriaus nepriverte jos uzdaryti. Kodel domenu nekonfiskavo. Servakai ukrainoje, domeno registras zinomas. Gaunasi dabar nuteise,jie susimokejo ir viskas. Dukart uz ta pati negali teisti. Jie tik pasalino tv3 produkcija, o visa kita, kas ziurimiausia, liko. Ir vis dar keliama 😄.
  Tuos su bauda atimtus pinigus adminai atgaus per kelis metus, neskaitant fakto kad jie btc didziausia dali laiko, o ju tai neliete.
  Va tau ir teisingumas. Jei turi pakankamai euru tempti procesa gali susimokejes iseiti sausas.
   
 21. Patinka
  KyCaS gavo reakciją nuo ubeR (KOKS?) Geriausias ir pigiausias atsiskaitymo sprendimas WP+WooCommerce TVS   
  Pas mus visa europa perka per montonio jokių problemų 😉 P.s. naudoju nuo pat atsiradimo jų + -3 metus.
 22. Patinka
 23. Patinka
 24. Patinka
 25. Patinka
  KyCaS sureagavo į JurgisDiamondz Tapimas PVM mokėtoju   
  Labas, rašyk klausimus čia, manau visiems bus naudingiau.
×
×
 • Sukurti naują...