Pereiti prie turinio

XviD

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  30
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie XviD

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Profilio informacija

 • Vardas
  Tomas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

767 profilio peržiūros
 1. Labas, įmesk site link čia arba į PM. Mažiau spėlioti reiks.
 2. Laiškas parašytas, tiesiog dar nieko nesulaukiau, išsiųsiu dar vieną gal už poros dienų. Žodžiu, teisiniu keliu neverta, neatrašys - judam toliau.
 3. XYZ frazė būtų maždaug tokia (ne ta pati, bet panaši, neesanti lietuvių žodyne, man atrodo čia gal inicialai + juva): magjuva, o imonė vadinasi UAB Magjuva LT. Įvedus į google tą frazę yra vien informacija apie įmonę, google business, search rezultatai ir t.t. Aš nenoriu gąsdint, aš tiesiog norėčiau už protingus pinigus perpirkt tą domeną 🙂
 4. Sveiki, Įmonės pavadinimas UAB XYZ LT ir įmonės domenas įlgą laiką (niolika metų) buvo xyz.lt. Prieš pora metų buvo pamiršta susimokėti sąskaitos ir domenas tapo laisvas, jį kažkas nupirko ir naudojo savo reikmėms - lyg tais buvo kažkoks e-shop, o šiuo metu stovi nenaudojamas priparkuotas Hostinger. Tikslas būtų kažkokiu būdu susisiekti su sąvininku ir atgauti domeną, greičiausiai už kažkokį mokestį? Rašiau Hostinger Supportui - dėl duomenų apsaugos negali atskleisti email Parašiau per domreg.lt formą - kol kas jokio atsako Klausimai: Jei per domreg.lt parašius
 5. Aš perėmiau įmonės (MB) valdymą, tai už pirmus metus (2022) pildžiau tik GPM312 formą ir naudos gavėjų formą ir tiek žinių - nedariau darbo iki galo, tiesiog deklaravausi, kad GPM susimokėt galėčiau. Šiemet pasamdžiau pažįstamą buhalterį, jis už du metus padarė VMI ir Registrų centrui deklaracijas, taip pat įsivedė mane pas save Rivile sistemoj kainavo 300. Nesiūlau taip daryti, bet pirmus metus aš tai prastūmiau.
 6. Aš keletui didesnių projektų naudoju Cloudways (DigitalOcean produktas), man patinka. Kalbant apie WP tai man bent geriausias - suportas visą laik padeda, o ir šiaip jokių major issue (iš jų pusės) neturėjau, gauni dedikuota sau VPS'ą arba kubernetes clusterį, performance geras, valdymas labai paprastas. Gal minusas sakyčiau, kad yra antkainis, kitaip, nei kad pats pirktum vps, bet iš kitos pusės viskas labai supaprastinta, nieko serveryje konfiguruot nereikia, tai jei projektas generuoja pajamas ir yra poreikis turėt daugiau resursų manau verta. Also 1 serveryje gali kiek nori pasihostint sve
 7. Jei svetainė wp, tai būtų galima naudoti wp backup pluginą kokį nors. Tada localiai pas save pasikuriate WP environment (WAMP, XAMP, Laragon, Docker) ir importuojate backup. Visi pakeitimai bus matomi tik jums ir kai tema bus paruošta galėsit tiesiog temą suzipint ir perkelt į live svetainę. Jei ne wp, tada reiktų atsisiųsti failus rankiniu būdu, pasileisti pas save local dev env su aukščiau minėtais įrankiais ir atlikus pakeitimus supushinti failus į prod. Betkokiu atveju originalios kopijos neištrinkit, kad būtų galima atstatyti.
 8. Jei gerai pamenu, tai reikia atlikti 3 mokėjimus kortele, ne online. Nebūtina fizinė kortelė, užtenka prisidėti berods prie telefono nfc. Perveda per 1-2 dienas.
 9. Mes kai ėmėme paskolą būstui kreipėmės į 3 skirtingus bankus ir jie visi mato, kad buvo kreiptasi, bet vienas po kito tik geresnes salygas teikė (bent mano atveju), kas leido pateikti norimam bankui kontra pasiūlymą ir šiek tiek pamažino palūkanų normas. Bet čia su būsto paskola, gal su kitomis kitaip.
 10. Kaip gali neveikt, jeigu pardavinėja tokius perėjimus? Jeigu neturit nekomentuokit :D
 11. Tai suprantu, aš tiesiog noriu pasijungt monitorių, nes mano loptope nėra vga jungties.
 12. http://www.skytech.lt/ahdmivga04-gembird-adapter-hdmiam-vga-cable-black-p-321636.html, o kinijoj 2.5€, tai ieškau bargain :D. Gal kas turi nenaudojamą.
 13. Sveiki, kaip jau galėjote suprasti iš temos pavadinimo, perku hdmi į vga perėjimą. Gal kas turite nenaudojamą ir galite nebrangiai parduoti?
 14. Beveik visais atvejais pc jungti prie loptop ir naudoti jį kaip monitorių neįmanoma, nes loptop turi jungtį, kuri skirta tik išsiųsti signalui.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...