Pereiti prie turinio

akela

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  556
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Viskas čia gerai. Ta svastika man rodėsi logotipe jau nuo pat pradžių, bet kaip ir minėjo logotipo autorius, kiekvienas mato savaip. Manau tai yra per maža problema, kad atbaidytu nuo gražaus logotipo varianto.
 2. Tarp kitko, buvau pagalvojęs taip pat.
 3. Sveiki, atėjo laikas paskelbti konkurso nugalėtoją. Ačiū visiems kas kėlėte logotipus, jų buvo tikrai nemažai, todėl buvo begalo sunku išsirinkti patį geriausią ir mano mano galva labiausiai tinkanti mano įmonei. Taigi konkurso nugalėtojas yra, narys slapyvardžiu Rhymes. Su nugalėtojų susisieksiu asmeniškai. Dar kartą ačiū visiems dalyvavusiems!!!😉
 4. Sveiki, ačiū visiems kas ikėlėte logotipus. Visi logotipai labai gražūs, todėl bus tikrai sunku išsirinkti pati geriausia logotipą. Jau šiuo metu įkelti logotipai pranoksta mano lūkesčius, todėl manau jog neverta laukti 2 savaičių iki konkurso pabaigos. Tikiuosi, kad nepažeisiu jokių konkurso taisykliu, sutrumpindamas konkurso laiką iki 1 savaitės. Kita pirmadienį paskelbsiu konkurso nugalėtoja. Jeigu dar kas nors norite pabandyti laime su logotipu, lauksiu pavydžiu. Labas, norėčiau pamatyti kaip atrodytų logotipas, jei pavadinimą padarytum su pirmo pavyzdžio šriftu o inicialus panau
 5. Manau būtų geriau be UAB. Nėra dominuojančiu spalvų. Manau, kad jūsų pasirinktos spalvos gražiai atrodo logotipe.
 6. Sveiki, Reikalingas logotipas, įmonei užsiimančiai lauko darbais. Pagrindiniai darbai yra trinkelių klojimas, atraminių lauko sienelių statymas iš betoninių blokų, lauko laiptų statymas, žemės lyginimas bei kiti smulkūs darbai. Pabrėžiu, kad vienas iš pagrindiniu mano įmonės atliekamų darbų yra, trinkelių klojimas. Aiškios vizijos dėl logotipo neturiu, gal būt užtektų tik gražiai perteikti pavadinimą, o gal būt kokio nors trinkelių akcento šalia pavadino ar kažko panašaus. Kadangi aiškios vizijos logotipui neturiu, todėl domina visi variantai. Gal būt jus žinote geriau ko aš noriu, ir parody
 7. Ačiū už atsakymus. Jau viską susižinojau!
 8. Sveiki,neseniai atsidariau įmone, todėl dar nežinau daugelio dalikų. Šiuo metu su lietuviška įmone dirbu Švedijoje, komandiruočių principu. Prasidėjus naujam mėnesiui reikia išrašyti sąskaita-faktūra, už praeitą mėnesį atliktus darbus. Klausimas butu. Iš kur galėčiau gauti tą sąskaita-faktūra? Kokia kalba ji privalo būti? Ar yra kažkokių niuansų pildant tą sąskaitą-faktūra užsienio imonei? PS: užsiemu lauko darbais. Ačiū už atsakymus!!!
 9. Sveiki, gal būt yra čia żmoniu dirbančių su lietuviškomis įmonėmis Švedijoje ir galėtų man paaiškinti ar bent suteikti naudingos informacijos kaip turėčiau susitvarkyti f-skatt ( registruoti lietuviška įmone Švedijoje)?
 10. Sveiki, ruošiuosi steigti UAB ir galvoju pasinaudoti įmonių padedančių susikurti UAB paslaugomis. Gal būt galite rekomenduoti įmone sąžiningai ir už patrauklią kainą galinčią padėti susitvarkyti visus formalumus steigiant.Geriausia būtų įmonės veikiančios Panevėžyje arba internetu ;)
 11. Pats neesu susidūręs su tokiu atveju, bet turiu pažįstamų kurie tikrai yra su tuo susidūre, todėl žinau, jog su jeis visada galima tartis ir areštą gali nuimti taip pat lengvai kaip ir uždėjo.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...