Pereiti prie turinio

GrynWait

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  39
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie GrynWait

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data 1997-10-14

Profilio informacija

 • Vardas
  Lukas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 • Buvęs
  lukket11
 1. o tuos įneštus pinigus tikrai galima išsiimt nemokamai? Nes kiek žinau jie nukeliauja prie bonusų, kuriuos reikia pralošt :)
 2. Parašiau jiems, tai sakė šią savaitę bus įkeltas kažkoks naujas iššūkis :D
 3. Prisiregistravau ir aš, tačiau rodo tik 1 iššūkį, kur reikia paprastai užsiregistruot, o apie jokį olybet ar kitus nerodo nieko :D Tie kiti iššūkiai vėliau turi atsirast, ar pasibaigė čia jau?
 4. Sveiki, šiandien gavau laišką, kad esu pakviestas į quora partnerių programą :) Esmė ta, kad reikia uždavinėt tokius klausimus, kurie sulauktų daug views, atsakymų, kad galima būtų daugiau reklamos parodyt, nuo ko ir priklauso uždarbis. Neatrodo, kad reikia labai daug pastangų, tiesiog laisvu laiku pagalvot kokių įdomesnių klausimų ir juos užduoti į Quora :) skaičiau, kad žmonėm dažnai pavyksta užsidirbti kelis šimtus užduodant kelis klausimus į dieną ir t.t. Ar yra kas nors daugiau gavę tą kvietimą, bandę kažką daryti ir gali pasidalinti patirtimi? :D
 5. nekuriant naujos temos noriu paklaust ar labai blogai, jei EMPLOYMENT INFORMATION skiltyje neparašai, jog esi studentas, o tiesiog tuščiai palieki? :D
 6. 1)Aš išvykstu iš: Lietuvos (tinka ir Varšuva bei Ryga) 2)Vykstu į: Los Andželas, CA 3)Kada išvykstate: Birželio 22 4)Kada grįžtate: Rugsėjo 7 5)Skrendu į vieną pusę: ne 6)Domina skrydžiai su persedimais: taip domintų bilietai dviem žmonėms su registruojamu bagažu
 7. Sveiki, planuojame kitą vasarą su drauge vykti į JAV. Kadangi turime pažįstamų Kalifornijoje, tai galvojame ten padirbėti porai mėnesių. Tik iškilo klausimas dėl vizos: ar galima ją gauti, jei vykstam ne per Work and Travel, o savarankiškai? Nes kaip suprantu, per Work and Travel gaunama J-1 viza, kuri skirta mainų programų studentams. Tai ar įmanoma gauti šią, ar kitas vizas, kurios leistų dirbti bent vasarą, vykstant be jokių programų? :rolleyes:
 8. kadangi tikimės abu dirbti toje pačioje vietoje, tai darbas neturėtų būt fiziškai labai sunkus. Labiausiai vilioja darbas viešbučiuose, aptarnavimo sektoriuje ir panašiai :rolleyes:
 9. Sveiki, su drauge planuojame išvykti į užsienį padirbėti vasarą porai mėnesių po egzaminų, abu laisvai kalbame angliškai + ji laisvai kalba vokiškai. Per kur patartumėt ieškotis darbo neturint pažįstamų? Ar visgi geriausia bandyti per agentūras? :unsure:
 10. Sveiki, aukcione geriausio serialo pasaulyje, Game of Thrones, Starkų šeimos herbas realizuotas ant medžio. Pats pagrindas yra šiek tiek specialiai papešiotas ir bandytas sendinti, kad geriau perteikti Starkų vibe'ą :D Darbas yra mėgėjiškas, todėl kai kurios detalės nesigavę idealiai, bet bendras vaizdas tikrai atrodo neblogai. Tinkamas pasikabinti kambaryje, ar šiaip pasidėti kampe, kad puoštų kambarį :) Matmenys: 42.5 x 26.5cm. Pradinė kaina: 1€ Minimalus kėlimas: 0.5€ Atsiėmimas galimas Kaune, arba siuntimas (apie 2€). Aukciono pabaiga - 24 valandos po paskutinio statymo.
 11. Sveiki. Taigi šiandien draugei Kaune viešajame transporte iš kišenės ištraukė telefoną. Parašė pareiškimą polcijoje ir t.t. Tik bėda tame, kad ji nežino IMEI kodo, nes nuo dežutės buvo nuplėšus, o pirktas buvo be dokumentų. Bet kas įdomiausia, tai kad praėjus gal 1-2 valandoms po vagystės, skelbiu.lt atsirado skelbimas su parduodamu telefonu Kaune su tokia pačia, sakyčiau retoka, auksine spalva, taip pat jis yra parduodamas be dėžutės, taigi labai jau daug sutapimų šioje situacijoje. Ką pasiūlytumėte daryti? :D
×
×
 • Sukurti naują...