Pereiti prie turinio

Aurimas718

Nariai
 • Pranešimai

  75
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  83.3%

Apie Aurimas718

 • Rangas
  Išmestas iš forumo

Profilio informacija

 • Vardas
  Juozas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Radviliškis
 1. Tai taip, nemokamai ten kartais tokių klausimų išmeta, kad..
 2. Oo, tada labai gerai, alsket.lt jau po 95~90 proc. renku, dar pasiskaitysiu KET ir reikės judėt į registrą tikriausiai. :)
 3. Žinau kuo maždaug skiriasi pasas nuo kortelės, bet tėvai pasakė, kad imsim pasą, vadinasi bus pasas.
 4. Tai jeigu neskubus užtruks mėnesį?
 5. Sveiki, planuoji laikyti AM kategoriją, bet įdomu kiek užtruks man paso gamyba, kokia kaina? Dar norėjau paklaust kas nesenai laikė regitroj teoriją, kaip sekėsi, ar sunkūs klausimai buvo, kaip ruošiatės, kur sprendės bilietus, ar buvo panašiu ir pan. Ačiū už atsakymus. :)
 6. :/ Chemijos per daug, vidutiniškai man ji, o čia jos labiausiai ir reikia, domintu miškų, tvenkinių priežiūra nuo brakonierių, nelegalių žvejų ar panašiai, gal kažkas aukščiau už tai.
 7. Nelabai, kiek girdėjau ten studijuoja visokias mechanikas, fizikas, medžiagų atsaparumus, skysčių mechanikas, statybines medžiagas, geodeziją ir t.t. tai kažkaip nelabai traukia, o gal klystu ir ten neblogai apmokamas darbas? :)
 8. Sveiki, galvoju apie ateitį ir maždaug bandau pradėti susidėliot viską į vietas. Pirmiausia galvojau apie pasienį, muitinę ir gamtos apsaugą. Pasienį ir muitinę išmečiau, kažkaip mano akimis ten per daug korupcijos ir pan. (gal ir apsirinku) ir pasilikau gamtos apsaugą (tikiuos jos čia mažiau), bet nelabai randu internete kokius egzaminus reikia laikyt, kur studijuot ir pan. Apie pasienį informacijos pilna, o čia nerandu praktiškai nieko, užmačiau tik tai jog yra gamtinė inžinerija, bet tas nelabai domina.
 9. Sveiki, šiandien vienas žmogus nori išsiųsti man šiek tiek pinigų, bet paypal'as kažkodėl nenori leist, kas gali būt?:
 10. Sveiki, ieškau kas galėtu išsiųst SMS žinutę už 5LT, moku 3 LT Swed. :) Tinklas nesvarbus.
 11. 74.1. 10 ar daugiau dantų stoka viename žandikaulyje arba jų pakeitimas nuimamu protezu, 8 kramtomųjų dantų stoka viename žandikaulyje arba jų pakeitimas nuimamu protezu; 74.2. 4 kramtomųjų dantų iš eilės stoka viršutiniame žandikaulyje ir 4 krūminių dantų iš eilės stoka kitoje pusėje apatiniame žandikaulyje, nesant galimybės atstatyti nuimamu protezu. Del vieno danties neradau nieko, tikiuos tik vieno pas tave dantis nėra, ne 4 ar 8. :D
 12. Sveiki, mane taip pat domintu ši tema. Esu 9-tokas, bet jau po truputi planuoju ateitį. Perskaičiau krūvas temų ir dabar man klaustukas. Pabaigiu 12 klasių, egzaminus laikau jau ten kokius reikia, stoju i pasieniečiu mokyklą (jeigu praeinu ten viska) pabaigiu ją (2 metai kiek žinau) ir daugiau jeigu noriu gali tęsti mokslus MRU ir pabaigus ten viska gauti geresni darbą? :D Apšvieskit kas nors. :)
×
×
 • Sukurti naują...