Pereiti prie turinio

Sharpaz

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  61
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Ieškome žmogaus, kuris nupieštų responsive WEB dizainą e-commerce svetainei, susijusiai su kompiuteriniu žaidimu. 5 vidiniai puslapiai ir pagrindinis puslapis. Puslapių struktūrą turim. Pageidaujamas stilius - minimalizmas. Kreiptis asmenine žinute + pridėti savo portofolio. Galimas bendradarbiavimas ir ateityje.
 2. Jei gerai supratau, tai tau reikia tiesiog: Pasidaryt Mapą Map<String, Banko objektų vektorius>. Tada vieną kartą iteruot per bankų sąrašą ir į mepą sudėt visus objektus pagal raktą - banko pavadinimą
 3. Aš tai patarčiau pasižiūrėt Mapus ir pasidaryt. Nėra sudėtingas dalykas vis tik. Be to vistiek už metų teks mokytis. Bus ir lengviau, ir jau dabar būsi praplatinęs savo programavimo žinias.
 4. Galima su grafais išspręst. Kvartalų kampai bus viršūnės. Atstumai tarp gretimų viršūnių esančių tame pačiame kvartale bus 1, o atstumai tarp viršūnių, kurias skiria gatvės - 0. Ir tada jau Dijkstros, A* arba kuris kitas trumpiausio kelio paieškos algoritmas.
 5. O čia tik vienai programai taip atsitinka, ar bet ką sukompiliavus? Galimas variantas, kad tavo programos kažkoks kodo fragmentas yra atpažįstamas kaip virusas.
 6. http://www.freepascal.org/docs-html/rtl/system/length.html ?
 7. Su & simboliu į funkciją yra perduodama ne kintamojo reikšmė, o to kintamojo adresas kompiuterio atmintyje. O rašoma paprasčiausiai tam, kad funkcijos eigoj pakitus to kintamojo reikšmei, ji pakistų ir už funkcijos ribų.
 8. Jei teisingai supratau klausimą, tai ne, negalima. Papasakok gal plačiau ką būtent tu nori padaryt
 9. O neturėtų būti taip? Pirmą dieną Vardenis Pavardenis pagamino 1 detalę, antrą dieną pagamino 2, trečią - 3 ir t.t.
 10. Jei duomenų tvarka masyve nesvarbi, tai šalinamą elementą sukeiti su paskutiniu masyvo elementu. Jei surikiuota: for(int i = salinamoElementoIndeksas; i < n - 1; i++) m[i] = m[i + 1]; n -= 1;
 11. Tavo vietoj eičiau pas IT mokytoją ir prašyčiau, kad egzaminui pamokytų programuot. O univerui pilnai užteks egzo lygio žinių.
×
×
 • Sukurti naują...