Pereiti prie turinio

klemkas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.884
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%

klemkas paskutinį kartą laimėjo Birželio 27 2009

klemkas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie klemkas

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis
 • Gimimo data 1985-02-12

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Aleksandras
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 1. Nuorodos sutrumpintos ir neveikia.
 2. Apskritai įdomu kokios čia pakopos studijos, nes bakalaure tai reikėjo daryti tiesiog imitacijas, tarkim OS imitaciją. Arba wordo imitacija, tai būtų kažkokia galimybė tiesiog suvesti ir išsaugoti tekstą faile. Bet jei čia tikrai yra tai kaip skamba, word "analogą", tipo LibreOffice sukurti pačiam, tai absurdas. Tokio lygio net studijos turbūt neegzistuoja :) Čia jis kažką ne taip supaistė.
 3. Galiu rekomenduot svetainę, iš kurios pats išmokau C#, viskas gražiai ir pažingsniui išdėstyta. Yra skyrius apie OOP. Gal čia nelabai gilu, bet labai gerai pagauti esmę, o nuo ten jau matysi ko reikia toliau. Sorry, jei neaktualu. http://www.homeandlearn.co.uk/csharp/csharp.html
 4. Netikėk, niekas gi nedraudžia užsakinėt paslaugų iš ko tik nori. Autorius perspėjo kitus, kam tai aktualu. Jei tau neaktualu, apeik temą.
 5. Taikliai pastebėta, parašo, kad darbas nesudėtingas, o kai pradeda "į pm" rašyti reikalavimus, tai supranti, kad kaip pradedančio lygio programeris neturi pakankamai žinių įveikti jų "nesudėtingos" užduoties :)
 6. Nereikia trinti, pažymėk kaip "baigta", paskui žmogus nurodys šios temos nuorodą kai paliks atsiliepimą.
 7. Tiesą sakant univere suprograminau labai daug užduočių grupiokams ir pats viską pasidarydavau, bet C++ OOP'o nesugebėjau perprast ir vos ne vos ištempiau :) Sėkmės paieškose.
 8. Atsiprašau, kad įsiterpsiu, bet Erikas013 teisus. Užsakovai čia dažnai skelbia neapibrėžtus užsakymus ir labai sunku suprast ko jie nori. Tuomet ir pats negali tiksliai žinoti ar gali padaryti, ir gaištamas laikas kiekvienam rašant pm. Ir užsakovas gaištą laiką kiekvienam atskirai aiškindamas smulkiau. Peace.
 9. Su lazeriu prikepina dažus/tonerį prie popieriaus, o ne lazeriu išdegina. Vaikystėj ir aš taip galvojau, bet paskui atsirado Google...
 10. Nu tai viskas elementariai tas pats. Skysčių negalima ir t.t. Visokie sumuštiniai ok. Nežinau, kiek skridau, niekada jokių problemų nėra buvę.
 11. Jezus Marija, atrodo, kad viduramžiais gyvenam ir internetas neegzistuoja. https://www.ryanair.com/en/terms-and-conditions/regulations-cabinbaggage/ https://www.ryanair.com/ie/terms-and-conditions/#article8-itemsunacceptableas
 12. Va va, žiūriu kažkaip visi planai pabrango. Aš irgi iš seniau turiu neterminuotą tele2 planą - neriboti pokalbiai ir sms +1gb už 6 € (21 lt) (dabar toks pats 8,4 € 29lt). Šiaip visai beveik nešneku telefonu, tai mielai norėčiau pigesnio plano kaip pas tave, bet deja geresnių dabar nėra, tai prilaikau šį.
 13. Gal pamėgink kokiam muzikantų forume paklaust, manau bus daugiau šansų gaut atsakymą.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...