Pereiti prie turinio

klemkas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.884
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  klemkas sureagavo į RomasTR SEO - didžiausias galvos skausmas   
  Na dėl video, neisivaizduoju kokio prasei ,kad padarytu jog tokia kaina pasake , bet matomai kreipeisi ne i tuos zmones, kaip ir as savo laiku ,arba norejai su zinomais aktoriais nufilmuot klipa:) Nes pats nemazai pazystamu turiu kurie kuria video, su keliais bendradarbiaujam, tiesa pasakius neteko girdeti panasiu kainu. Bet velgi priklauso ko priprasei :)
   
  zodziu visur reikia moket, kiekvienas esam savo srities specai, ir nei vienas nenorim dirbti uz kapeikas. Bet visada turi buti priejimas prie zmoniu, ir ipac pasiulymu kainoms. Lietuvoje ir taip visi sedi tas kainas uzsikele, ir nori milijono cia ir dabar.. nezinau kaip jus, bet man patinka mano darbas , ir ne visada pinigai buna prioritetas :) Ir keli eurai yra pinigas, kuri geriau gauti , negu isvis ju nematyti ;)
 2. Patinka
  klemkas gavo reakciją nuo TheVukasLt Ar žaidimai mus bukina?   
  Man labai patiko šita mintis. Juk iš tiesų, jei būtum įsitikinęs, kad darai kažką svarbaus nekiltų dvejonių.
   
  Aš asmeniškai esu ypač prieš MMORPG (massive multiplayer online role playing game), ilgą laiką mačiau kaip draugai žaidė tą wow'ą, ir man išsivystė antipatija, nes jie apie nieką daugiau nekalbėjo, lyg tai būtų labai svarbus, gyvenimiškas dalykas. Daug kartų siūlė prisidėti prie jų, bet visada atsisakydavau. Mačiau kaip jiem nusibosdavo, mesdavo, bet paskui vėl grįždavo.
   
  Dabar kaimynas ant šitos "adatos" pasodino mano brolius. Įtikinėjau juos nepradėti žaisti, parodžiau south park'o filmuką apie wow'ą, papasakojau kas atsitiko mano draugam. Bet jie neklausė: "pažaisim biški ir viskas, ko čia parinies". Taigi jie jau žaidžia jį daugiau nei du metus ir negali nulipti. Vienas brolis metė mokslus, negali susirasti darbo (galbūt net neieško) ir visą dieną sėdi prie šito žaidimo. Nei tėvai, nei mes nebegalim su juo normaliai susišnekėt. Jis jau yra ligonis. Ir matau, kad pats supranta, jog yra negerai, bet nebegali tam pasipriešint. Universitetuose dėsto, kad pripratimas prie žaidimų gali būti netgi stipresnis arba panašus kaip prie narkotikų. (Ypač kai tie žaidimai yra kuriami taip, kad skatintų priklausomybę ir negalėtum liautis, visokie atnaujinimai, nesibaigiančios misijos, vis geresni "daiktai" ir pan.)
   
  Manau daug kas turit panašių pavyzdžių matę, todėl išvadas darykit patys.
 3. Patinka
  klemkas sureagavo į Ramūnas Naujas YouTube kanalas   
  Iš Lietuvos sulauksi tik thumbs down, nes video yra:
   
  1. Pažeidžiantys įstatymus (viešąją tvarką) ir keliantys pavojų aplinkiniams. Tau čia atrodo normalu? Lipti ant stotelės, kur daug žmonių aplink ir viduje? Arba gerti viešoje vietoje ir savo surogatą siūlyti praeiviams? Ar kaskart plovei stikliuką, iš kurio gėrė keliolika žmonių? Fek.
  2. Nejuokingos situacijos. Taip, jos unikalios, nenukopijuotos. Bet ir bevertės.
   
  Prank's turi sukelti tik geras emocijas, o ne stresą ir pyktį.
   
  +Kalbi kaip ir aš: angliškai su ryškiu rusų akcentu. Labai sunku klausytis.
 4. Patinka
  klemkas sureagavo į Sypsnius Naujas YouTube kanalas   
  TU bandai ateiti į rinką kur jau yra pilna pasiūlos ir nori, kad pas tavę plūstų milijonai? Kuo tavo bajeriai ir video geresni už kitų? ar pasiūlai ką nors geriau? Konkurencija milžiniška, šlamšto pilnas internetas. Ir tiesą pasakius pažiūrėjau aš tuos tavo video ir jie visiškai nieko gero. Jeigu nori surinkti peržiūrų juos kažkas turi dalintis, kažkam turi patikti ir paplatinti, nes dabar aš pamatęs viena video ir po 15s išjungęs tikrai neičiau kitų pažiūrėti
 5. Patinka
  klemkas sureagavo į wicked Kokia žmogaus frazė ar sakinys priverčia jus juo nusivilti?   
  Ne vien mėšlą rodo? Seriously?
   
  Realiai, skaičiau čia truputį jūsų diskusijos apie televiziją. Ir tam, kurį nervuoja, kai kažkas ten sako, kad nežiūri tv, galiu drąsiai pasakyti, kad TV nežiūriu jau net nežinau kiek metų, bet dar nuo mokyklos laikų, tikriausiai jau virš 10+ metelių bus. Ir tikrai ne todėl, kad tipo 'kieta' nežiūrėti TV. O todėl, kad:
   
  1. 95% kontento televizijoje - šiūkšlės, net galit nesiginčyti.
  2. 5% kontento televizijoje - geras contentas, TAČIAU jis nėra nepakeičiamas. Jei aš kažkuo domiuosi, nelauksiu specialiai kažkokios laidos (ar kažko kito iš tų 5%), kad pasižiūrėti ir pagilint žinias, o atsisėsiu prie kompo ir tą padarysiu 'čia ir dabar' - be reklamų ir bent kelis kartus efektyviau. Tad, geras kontentas televizijoje praranda savo vertę.
  3. Televizija yra totalus laiko švaistymas. Iš dalies susiję su 2 punktu, kadangi 'gilinti žinias' ar kažkokį vertingą kontentą žiūrėti televizoriuje yra neefektyvu - tą, ką sužinosi žiūrėdamas laidą per TV 40min (iš jų 20min reklamos), gali sužinoti per 5minutes internete, ar net greičiau. So.. why waste your time?
  4. Televizorius padeda pačilint? Tipo grįžti po darbo įsijungi tv ir pačilini prie jo? Tada, I have some bad news for you - esi vienas iš daugelio neįdomų gyvenimą gyvenančių žmonių, jei tikrai neturi nieko geriau nuveikti ir turi pakankamai laiko, kurį gali švaistyti čilindamas prie tv, ir konsumindamas visą tą šlamštą.
  5. Tam, kuris pasakys, kad 'bet va žinios pvz tai tikrai zjbs per tv', pasakysiu tiek - šiuolaikinis žmogus (protingas ir savo laiką vertinantis žmogus), skirs kelias minutes dienos eigoje ir sužinos JAM RŪPIMĄ ir JAM ĮDOMIĄ 'gyvą' informaciją (žinias), o ne lauks pakol vakare galės pasižiūrėti kaip ten kokiam kaime kažkas girtas važinėjo, ar kažką padūrė. Kiekvienas turėtų atsirinkti tai, kas jam įdomu, ir domėtis tuo PATS (natūraliai), o ne laukti kažkokios nereikalingos informacijos srauto.
  6. Serialai, filmai, ir kitas 'meninis' kontentas televizijoje.. Ai nu, ar tikrai norit, kad dar ir tai pakomentuočiau šiais interneto laikais?
   
  Galėčiau tęsti, bet nemanau, jog verta. Argumentų, kodėl TV mano akimis yra šlamštas - galėčiau išvardinti dar ne vieną ir ne du. Bet pliusų - jokių nesugalvoju. Jei jūs sugalvojate - duokit žinoti.
   
  TV, kaip rūkymas - visi supranta, kad #####, bet toliau rūko, nes 'ai man px'.
   
  EDIT: O kaip tdk minėjo, kad nekenčia būtent tokių žmonių, kurie giriasi tuo, kad nežiūri tv, tai.. aš asmeniškai nesu sutikęs nei vieno žmogaus, kuris tarkim pažinties metu sakytų 'aš tai va tv nežiūriu, o tu?'. Čia greičiau, išplaukia iš konteksto, o tu tiesiog priimi tai kaip pasigyrimą (būtent taspat nutiks ir dabar, po šio mano pranešimo). Realiai, niekad net nesusimąsčiau, nes, bent jau mano akimis, tai šiais laikais niekas to tv nebežiūri (na, bent jau didžioji dalis mane supančių žmonių), ir visi tai priima kaip natūralų dalyką, o ne tai, kad čia kažkuo girtis reikėtų.
 6. Patinka
  klemkas sureagavo į s1lenc3 Kokia žmogaus frazė ar sakinys priverčia jus juo nusivilti?   
  Facebook vardai, coveriai ir darbovietes:
   
  Name: Oksana Ne Tau Zinot, Tau Busiu Minde, Esu Natasha, Mysha Poxui, Simona Ne Tavo Reikalas, Juste Nesvarbu
   
  Works at: Laisvo oro direktorius, pats sau bosas, BMW
   
  Cover: "Mi casa tu casa", "gereusi draugai islieka net kai tau sunku", "jei jus man nepadesit tai ir as jum nepadesiu" ir kitas panasus ###### alongside with a screenshot of Brigada or any other similar TV series.
 7. Patinka
  klemkas sureagavo į Prisijunges Niekur nematytos verslo idėjos. Laukiu komentarų bei pastebėjimų.   
  Komentaras vertas pajuokos.
 8. Patinka
  klemkas sureagavo į Edgarasx Bitė ar Tele2   
  Naudoju Tele2 ir dar neteko jokių problemų turėti dėl ryšio ar aptarnavimo kokybės. Bite esu nusivylęs dėl savaip interpretuojamų sutarčių. Omnitel nepamenu kada naudojausi ir artimiausiu metu neplanuoju, nes nematau reikalo mokėti daugiau už tą pačią paslaugą.
 9. Patinka
  klemkas sureagavo į respo Bitė ar Tele2   
  Nežinau ar čia yra kokia sistema, aišku daug kas giria tai, ką turi... bet, manau, kad būni su vienu operatorium tol, kol jis tenkina visus tavo poreikius. Jeigu kažkas pradeda netikti ir problema neišsprendžiama - ieškai kito varianto ir tiek. O kol viskas gerai, tai, natūralu, kad pagirsi savo naudojamą paslaugą.
   
   
   
  Faktas, kad prie interneto jungiasi :D ginas, čia tikrai ne omnitelį dėl to kaltint reikia. Pildyt turbūt tiesiog nesiunčia tokios žinutės ir tiek.
 10. Patinka
  klemkas sureagavo į tomas7926 Bitė ar Tele2   
  Žodžiu kaip suprantu,kas ką turi tas tą giria,ir deda ant kitų operatorių:) pagal šitą sistemą turėčiau iki gyvos galvos tupėt Tele2 ir šlovint juos:)
 11. Patinka
  klemkas sureagavo į Auksinis Bitė ar Tele2   
  TELE2 man buvo paprasčiausias (o gal ir vienintelis?) variantas gauti telefoną už 1 litą, nes nenorėjau pirkt iškart už visą kainą kai buvau studentas, o kol dirbau vienam darbe, tai dėl per mažos algos nedavė sutartinio telefono - išeina, studentu kartais būt labiau apsimoka... Na, tai taip or likau su TELE2, abonentas. Kelis telefonus jau pakeičiau. Roamingo kainos kartais kandžiojasi, bet dabar jau būnu apdairesnis, skambindamas ne iš ES... jau ilgokai perėjęs prie minimalaus plano, visai gerai, man visiškai užtenka... pasakykit man, kuris dar operatorius gali pasiūlyti planą už 4 litus per mėnesį? Tiesa, dabar mobiliusis el. parašas pasidarė mokamas, bet mielai mokėsiu dar ir tą eurą per mėnesį už saugų ir patogų instrumentą. Dėl "juodų taškų" - na, buvo, kad sode prastas ryšys ar atsijungdavo, bet kad dabar tam sode beveik nebūnu... bet ir kartais nuvažiuodamas ten pastebėjau, kad ryšio situacija po truputį gerėja. jei pastoviai ten būčiau - rasčiau problemos sprendimą, nes būtų aktualu. Be to, patiko, kad TELE2 man nubraukė priskaičiuotus 40 litų skolos už registraciją vienam levam tinklapyje, kuris apgaudinėjo, kad registracija nemokama, bet nuplėšė pinigų, atsiųsdamas kelis patvirtinimus SMS...
 12. Patinka
  klemkas gavo reakciją nuo Snowboy Ryanair cabin baggage   
  Nu tai viskas elementariai tas pats. Skysčių negalima ir t.t. Visokie sumuštiniai ok. Nežinau, kiek skridau, niekada jokių problemų nėra buvę.
 13. Patinka
  klemkas sureagavo į Creatium Ar gali Rusija pulti Baltijos salis?   
  Tiesiog nuostabu, kaip "niekam nereikšminga maža valstybėlė" sugeba ir įvykius Ukrainoje išprovokuoti pasiųsdama savo apmokytas snaiperes moteris, ir JAV nurodyt ginklus priartinti prie Rusijos sienų, Lietuva ir Rusijos bombonešius siunčia prie Didžiosios Britanijos krantų, ir pranešimus iš Rusijos ambasadoriaus lūpų padaryti apie Švediją NATO. Dar Lietuva ir Gruzijos įvykius išprovokavo, o kur dar Kaukazas ir Čečėnija. Lietuva čia vienintelė agresorė regione, kuri per 25 pastaruosius metus išplėtė savo teritoriją, paskutinį kartą vos prieš metus. Lietuva ir ieškinį prieš savo nepriklausomybę iškėlė.
   
  Nu nuostabu tiesiog kokie galingi esam. Dar tik nelenkiam Šiaurės Korėjos, mat dar neišlaipinom savo kosmonauto ant Saulės paviršiaus.
   
  Ką dar pasakysi?
 14. Patinka
  klemkas sureagavo į edis33 Ar gali Rusija pulti Baltijos salis?   
  Ar rusija gali pulti Lietuvą? Kodėl gi ne? Kiek kartų per paskutinius šimtą metų Lietuva buvo užpulta Rusijos, tad koke čia naujiena. Juo labiau žvelgiant į Rusijos valdžios požiurį į pasaulį, vakarus ir t.t niekas nepasikeitė kas buvo anksčiau. Atrodo mums tai nenutiks, neįmanoma, kad užpuls ir t.t bet juk paskutinės mūsų kartos: tėvai, seneliai, proseneliai daugiau mažiau kariavo prieš Rusija ar priverstinai Rusijos armijoj. Tad labai tikiuosi jog dabartinei mūsų ir ateinančioms kartoms neteks to išgyventi.
 15. Patinka
  klemkas sureagavo į MariusProdesign Nuo kuo pradeti mokytis?   
  Na pirma reiktu išmokti Lietuvių kalbos
 16. Patinka
  klemkas sureagavo į Kamile Idėja, skatinanti turizmą Lietuvoj   
  Atpigus Ryanair bei Wizzair bilietams į Lietuvą bei LonelyPlanet paskelbus, kad Lietuva yra TOP 3 destination 2015, natūralu, kad turėtų padaugėti turistų, o mums, lietuviams, reikia mokėti jiems ką nors pasiūlyti.
   
  IDĖJA
   
  Turbūt, jei kada nors keliavai, dažnai iš savo kelionės nori "parsivežti" ne tik Facebook/Instagram nuotraukas, bet ir kažkokį dalykėlį, primenantį apie šalį. Aišku, jokių statulėlių, pakabučių bei kitokių šūdniekių pirkti niekada nesinori, bet norisi kažko autentiško, primenančio, kad praleidai puikų laiką toje šalyje ar vietovėje. Bėda dažnai yra ta, kad pigios oro linijų bendrovės riboja rankinio bagažo svorį, o pro apsaugą beveik išvis neprasineši skysčių (nebent skysčio talpa yra mažesnė nei 100ml), todėl parsivežti kažką autentiško - dažnai tampa misija neįmanoma.
   
  Ką siūlau? Siūlau turistams Lietuvoje pardavinėti "lietuviškų autentiškų "dalykėlių"" dėžutes, kurias jie gautų tiesiai į savo namus gimtojoje šalyje - turistui nereikėtū jaudintis dėl siuvenyrų pirkimo, galvojimo ar daiktas tilps į lagaminą.
   
   
   
  KAIP PRITRAUKTI PIRKĖJUS?
   
  Sunkiausia, turbūt, šios idėjos užduotis - sugalvoti, kaip pritraukti turistus. Aš, pavyzdžiui, įsivaizduoju kažkokį tai blog'o rašymą (nes 'content is the king' - ar ne, marketer'iai? :) ) su tipsais/istorijom apie Lietuvą, bet tą prasmę normalų, kaip iš 'vietinio' perspektyvos, su normaliais ir nuoširdžiais patarimais. Na, bandyt daryti turinį 'viral', kad jis būtų naudingas ir žmonės noriai juo dalintųsi. Viso to esmė, kad žmogus, dar net neatvažiavęs į Lietuvą, jau žinotų, kad toks dalykas, kaip tokia dežutė, egzistuoja (nes prie viso blog'o būtų ir tos dežutės parduotuvė). Bėda ta, kad tol, kol jis bus Lietuvoj gali ir pamiršti apie tai, nes kai grįš atgal į savąją šalį, jau žmogus nebegooglins apie lankytinas vietas Lietuvoj. Čia greičiausiai reikėtų stipriai įtraukti social media...
   
  KAINA?
   
  Aišku, rinkos tyrimo nedariau ir tik spėju, kad tokia dežutė galėtų kainuoti 25-30 eurus, įskaičiavus siuntimo kainą (post.lt rodo, kad siuntimas į EU šalis, 2kg dežutės, kainuoja 7 eurus). Brangu? Atsimink, jog pirktumei ne Tu, o turistas, kuris turi pinigų, tik reikia mokėti juos iš jų paiimti ir pasiūlyti tai, kas, jo nuomone, būtų "faina". Taip pat dežutės kaina galėtų kisti nuo jos komplektacijos - kuo vertingesni dalykai, tuo ji, aišku, brangesnė.
   
  ATSIPERKAMUMAS?
   
  Bėda ta, kad atskaičiavus siuntimą, mokesčius bei produktų kainą, nelabai kas ir liktų - galbūt nuo dežutės 3-5 eurai (čia priklauso, kokie produktai būtų dežutėje), todėl reikia gerai apskaičiuoti ar verta...
   
  Geras dalykas yra tas, kad iš pradžių nereikia daug pinigų investicijai į "versliuką" - svetainės/parduotuvės sukūrimui, reklamai, o pats pardavimas prasidėtų tik tada, kai kažkas jau užsisakytų ir realiai tuos daiktus pirktumei jau iš kliento sumokėtų pinigų.
   
   
  Komentuokit, peikit bei kritikuokit - tam ir sukūriau temą!
   
  p.s. jei nelabai supratot, ką norėčiau parduoti - tai googlinimas leido surasti analogų kitose šalyse. Čiair čia- pavyzdžiai, tik aš galbūt norėčiau labiau orientuotis į turistus.
 17. Patinka
  klemkas sureagavo į Karolis buvusio Vatniko ir Konspiraciniu teoriju tiketojo patirtis   
  Permečiau akimis postą, bet neypatingai skaičiau, nes nustatyt informacijos šaltinį užtenka ir šitos pastraipos - Zeitgeist (ten buvo nurodyta, kad centrinis bankas tiesiog "skolina su procentais", vos ne kaip kokią būsto paskolą imt paprastam banke. That's bullshit. A huge damn bullshit for people who have NO IDEA how economy works). Centrinis bankas negali pirkt JAV obligacijų pirminėje rinkoje, t.y. tiesiogiai FED neskolina JAV vyriausybei. That's it. Good luck with your further research. ;)
   
  Ir jeigu norėsi su manim diskutuot apie FED, gold standard ar dar kažką - that's a bummer, nes aš turiu sočiai veiklos ir neaiškindamas forume ekonomikos pagrindų, taip kad prieš cituojant šitą pranešimą siūlyčiau visų pirma peržiūrėt šitus linkus (kitu atveju aš tiesiog ignoruosiu):
  https://www.you tube.com/watch?v=3mUi9IZb4T4 (visą video seriją apie Fractional Reserve banking) (pridėjau tarpą, kad neembedintų video į forumą)
  http://www.investopedia.com/terms/t/treasurybond.asp
  http://www.investopedia.com/university/bonds/ (visa serija)
  Na, žinoma, kadangi kalba eina apie FED, reikėtų Tamstai visą šitą straipsnį paskaityt: http://en.wikipedia.org/wiki/Federal_Reserve_System
  Nu ir dar kas nors apie valiutų rinką (Forex) investopedijoj gali rast, nes kalba apie valiutos spausdinimą vis tiek, tai... Čia yra minimum requirements, kad mes galėtume tęsti diskusiją. :)
   
  Sėkmės! :) Bus labai džiugu, jeigu bus įmanoma užvest argumentuotą diskusiją, nekabinant ekonomikos pagrindų.
 18. Patinka
  klemkas sureagavo į HankRearden buvusio Vatniko ir Konspiraciniu teoriju tiketojo patirtis   
  Sveiki, si foruma stebiu gana ilgai, apie 5 metus gal, bet sikart nutariau pasisapasakot apie tai, kaip gi tie "Vatnikai" ir konspiraciniu teoriju tiketojei mazdaug masto ir kodel, pasakosiu is asmenines patirties ir tai bus tik mano nuomone.
   
  Kai man buvo mazdaug 14 metu, mano gyvenime labai stipriai pasikeite aplinka i geraja puse, bet agresyvumas ir piktis kuri as laikiau savyje buvo likes, As pradejau dometis politika tad visos blogos emocijos koncentravosi aplink ja, man draugas parode toki foruma kaip 4chan, ten as radau skilti /pol/ kur sedi "Politically Incorrect", t.y. nacistai, komunistai, fasistai, anarchistai, anti-semitai, rasistai ir kiti, dauguma ju agresyvus, pikti, tad ten labai daug temu kaip pvz:
   
  "Jus galite numesti 3 atomines bombas ant bet kokios salies arba viso kontinento, kokie jusu pasirinkimai butu?"
  na ir zmones ten pagrinde aisku rinkdavosi Izraeli del zydu, o poto tokias daug zmoniu turincias zmoniu salys kaip Indija, Kinija na o is kontinentu Afrika, tai mazdaug galite susidaryti ispudi kokie zmones ten sedi.
   
  Dauguma ten tiki i konspiracines teorijas, dabar jeigu neklystu jie vadina realius ivykius "blue pill" ir konspiracines teorijas "red pill", pajimta is matricos, kas be ko ir as pradejau tiketi i visas tas konspiracines teorijas, piktis buvo nukreiptas pries bloguosius vakarus, zydus, didelias imones, Rothschild ir Rockefeller seimas, masonus, iliuminati ir t.t., ten dauguma palaiko Rusija, Sirija, Irana, Siaures Koreja (turi stream kanalo tema kuria pastovei naujina siaures korejos TV).
   
  Taigi labai ilga laika as skaiciau kas be ko ir si foruma, bet kadangi ziuredavau tik Rossyja 1, Pervij baltiskij, ir sedejau /pol/ skyriuje tai galvodavau kad zinau to ko jus nezinot, visi faktai man praedavo pro akys, as lyg budavau isitikines kad jus neteisus nes kazkas /pol/ pasake ta ir ana tad jis zino geriau nei uzdarbieciai, bet praejo metai/du mano nuolatine emocine busena pradejo pozitiveti, pagerejo bendravimas su aplinkiniais, labai ilga laika nesibariau su mama, nors anksciau bardavausi vos ne kiekviena diena, ir galu gale atradau tokia laida kaip "Penn & Teller: Bullshit!", http://en.wikipedia.org/wiki/Penn_%26_Teller:_Bullshit!
   
  Paziurejas serija:
  https://www.youtube.com/watch?v=qlNobW-bSmo
   
  Galu gale apleidau konspiracines teorijas ir pradejau rinkt faktus, dometis ekonomika, politikos kitoms teorijoms ir idealogijoms, ziureti i jas objektyviau, galu gale tapau tokios idealogijos pasekeju: http://en.wikipedia.org/wiki/Libertarianism ir palaikau sitokia partija http://en.wikipedia.org/wiki/Libertarian_Party_%28United_States%29
   
  Bet, As vis dar buvau Vatnikas, Man dar buvo 17 metu, piktis vis mazejo, santykiai aplinkoi gerejo, nebuvo nei bloguju vakaru, buvo tik gerieji rytai, kadangi pripratimas rusiskus kanalus ir zinias ziureti liko, As kiekviena diena nepraleisdavau progos ypac per maidano pradzia ziureti kas ten vyksta ir vel gi ateidavau i si foruma paziureti ka apie tai manote jus, galvodavau ir vel kad jus negalite buti teisus, nes kai taip pat stebejau Sirijos konflikta per rusu zinias man viskas sutapdavo, taip sutapo ir maidane, bet kai atsirado Kryme zalieji zmogeliukai, per rusu zinias ziurejau interviu kaip putinas sako kad ten ne rusu kariai, po Krymo aneksijos laukiau ir ziurejau interviu kur jis sako kad ten buvo rusu kariai... tada visas pasitikejimas ir zlugo, dar iki siol ziuriu rusu zinias, bet taip pat ir CNN/BBC per televizoriu, viska ligynu ir analizuoju, dabar as atitolau nuo politikos ir stebiu pagrinde tik ekonominius rodiklius kurie ir parodo visa "Vakaru blogi" ir "Rytu geri".
   
  O dabar apie tai, kodel tarkim temoi https://uzdarbis.lt/t321391/ar-gali-rusija-pulti-baltijos-salis/page__st__300 Uzdarbio narys Kaunomanas pastovei minedavo USA skola, papasakosiu kaip isivaizdavau tai As, nieko neismanydamas ekonomikoi, As galvojau, kad ta skola suzlugdys amerika, viskas grius ir tik BRICS koncepcija 2050 bus geriausios ir stipriausios salys pasaulyje, buvo net noras isvaziuoti gyventi i Rusija 2050, kai ten bus zadeta BRICS koncepcijos 125k~ doleriu gdp per capita, taigi mano isvada butu tokia, kai zmogu valdo emocijos ir informacija ji prasviete kita linkme, ji bus sunku perkalbeti, nes reikia ne perkalbineti o suteikti malonesnias aplinkos salygas, kad jis pradetu matyti gera puse, kaip tarkim Norvegijoi keicia kaliniu mastyma pusiaukelio kaleimose, kur jie eina dirbt arba mokytis diena, o nakti miega kaleime.
   
  Atsiprasau uz gramatines klaidas, aciu uz demesi, Peace & Love to everyone :)
 19. Patinka
  klemkas sureagavo į Hanzyzz Magistras   
  ne lengviau savo universitete paklausti?
 20. Patinka
  klemkas sureagavo į knoppkius Tamsioji Vladimiro Putino pusė   
  Referendume? Aaa, šitame, kurio nei viena civilizuota valstybė nepripažino:
   

  http://media.cagle.com/107/2014/03/14/145703_600.jpg

   
  Ne daug kuo skiriasi nuo Charlie Hebdo:
   

  http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/01/charlie-hebdo-shooting-tribute-illustrators-cartoonists-13.jpg

 21. Patinka
  klemkas sureagavo į Aistis Php Funkcija   
  Šitoj funkcijoj viskas blogai.

  Gražini neinicijuotą kintamąjį, todėl nenuostabu, kad visada gražins null (nieko) Abu paternai blogi
 22. Patinka
  klemkas sureagavo į InTeXaS sumuštas veidas   
  Pavadinimas toks intriguojantis, jau užsukau paskaityti kaip visuomet neblogų komentarų, pasijuokti. O čia kas per?
 23. Patinka
  klemkas sureagavo į wicked Downshifting'as   
  Kaip tai ne gyvenimo stilius?
   
  http://www.quickmeme.com/img/9d/9d9b2cd89f107a1293d2bdbd3f7929e675d7f142ee1331fd9e2b784146fa5ab8.jpg
 24. Patinka
  klemkas sureagavo į wicked Downshifting'as   
  Gerai, pasakyk, ar čia normalu yra forume sukurti temą, kurios pavadinimą sudaro VIENAS ŽODIS, tada pirmam poste pakartotį tą žodį ir numesti linką? Kokia nauda iš tavo tokio topiko? Ar tu nori, kad aš dabar eičiau ir skaityčiau wikipedia? Pagal temos pavadinimą, ir CONTENTĄ, aš nusprendžiau numesti linką, koks man atrodė TINKAMAS, nes aš būtent taip suprantu downshiftingą. O tu apie kažkokį kitokį kalbi?
 25. Patinka
  klemkas sureagavo į wicked Downshifting'as   
  Tai kitą kartą malonėk nekurti temos vien tik su linku.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...