Pereiti prie turinio

TheVision

Nariai
 • Pranešimai

  58
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Su pergale bendraminčiai kurie už Ispanija. Žaidimas buvo kitoks nei tikėjaus ir labai maloniai nustebino. Ypač pagarbos vertas paskutinis įvartis, po torres'o perdavimo, kai ir pats galėjo mėgint užbaigt, bet nepasirodė egoistu :)
 2. Ispanija - Portugalija Baigtis: 12 under 29.5 (pražangos) koef:1.85 bendrovė: tonybet statymas: 8/10 Rungtynės nei vieniems nebus lengvos, bet abu klubai yra panašaus pajėgumo, tad pražangos neturėtų pasipilti viena po kitos nei iš vienos ekipos. Net įmušus vienam ar kitam klubui, nemanau, kad kurie nors rizikuos ir užsidarys savo pusėje tik ant gynybos. Ispanija - Portugalija Baigtis: 1 under 61% (kamuolio kontrolė) koef: 1.85 statymas: 10/10 Nors ispanai ir mėgstantys kontroliuoti kamuolį, labai jau didelis procentas čia duodamas, portugalai nemanau, kad leis perimti ispanams visišką kamuo
 3. Maximum galėsi pasikelti iki 50 pinigų, kai tik pasieksi juos, iš tavęs pareikalau, kad darytum deposit'ą, kad gauti tą bonusą. Bonusą gausi tokio dydžio, kokio ir depositą padarysi, kiti pinigai nuplauks. Tada kai padarysi deposit, turėsi prasukt bonusą 5 kartus tiek kiek padarei 1 deposit ant 1.5<koef Mano anglų žiniomis tai aš taip supratau.
 4. Aš ir nesakau, kad ja grynai atmesti. Dėl to ir parašiau, kad negalima remtis TIK statistika, ja reikia remtis, kaip vienu iš rodikliu, bet ne pagrindiniu ir tikrai ne vieninteliu :P)
 5. Kadangi neturiu galimybės žiūrėti, gali apšviest kodėl čia ta klaida buvo?
 6. Remtis vien sausa statistika yra klaida, juk žaidžia ne procentai :) Underis čia galbūt ir gali eit, bet daug rizikos. Čia man gan patraukliai atrodo 13 smūgių į vartų plota abiejų komandų, nes su šita nauja skaičiavimo sistema shoots on target gali praeit, kadangi abi komandos žais atakuojantį futbolą manau.
 7. Gryžtam į Lietuvą ir vėl bandom prognozuot :) Vokietija - Graikija Baigtis: 12 under 26.5 (pražangos) Koeficientas:1.85 Bendrovė:TonyBet Statymas:8/10 Favoritai šio mačo aiškūs, tad šis statymas atrodo patraukliausiai. Vokiečiai neturėtų daug prasižengti šiame mače ir nesunkiai nugalėti graikus. Graikai pateikė nemažą staigmeną patekdami į kitą etapą, iš jų pusės manau gali būti 15-16 pražangų, bet to užtektų, kad stafkė praeitų.
 8. Tai vadinamas asian handicap'as Tai panašu į lažybas su paprastaja fora, tačiau atliekamas dar tikslesnis skaiciavimas. Jei žaidžiant su paprastu pranašumu, galima matyti "+0,5"; "+1"; "+1,5" ir t.t., tai lažinantis su azijietiška fora, Jūs matysit "+1,75"; "+0,25"; "-1,25" ir t.t. Paanalizuokim forą "+1,75". Arčiausiai skaičiaus "+1,75" (iš abiejų pusių) yra "+1,50" ir "+2,00". Taigi lažinantis su tokia fora Jūs renkatės "+1,50" ir "+2,00". Žaidžiant su azijietišku pranašumu, tiesiogiai Jūs perkate vieną forą, tačiau Jūsų pinigai dalinami pusiau. Taigi užrašymas "+1,75" reiškia, kad Jūs perka
 9. Ploju katučių Kroatams, kaip ir sakiau overis geriausias sprendimas buvo už 2.8 koef, buvo permuštas jau pirmam kėliny :))
 10. Kroatai nenuvyle, o ir overis nesunkiai praėjo :))) balansas: +24.83
 11. Opa, paskutinis gražus buvo. Šiek tiek ramiau jau, tikėkimės išlaikys.
 12. Aš irgi pasitikiu, nors ir be oliciaus, bet sugebes manau nukaut. Bet labiau apsimoka čia už overi dėt manau.
×
×
 • Sukurti naują...