Pereiti prie turinio

Lukas.

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  7.706
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  100%

Lukas. paskutinį kartą laimėjo Balandžio 18 2014

Lukas. patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Lukas.

 • Rangas
  Forumo širdis
 • Gimimo data Birželio 25

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Lukas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

4.522 profilio peržiūros
 1. Vieną banką pragėrė, antrą pralošė. 2 in 1.
 2. Net keista, ant kiek nesąmones statai.. ITF turnyrus. Šitiems statymams duodu kokius 99%, kad nieko absoliučiai nežinai apie sportininkus, geriausiu atveju matei kelis finished match'ų rezultatus. Ir tokias sumas statai. Virš dešimt procentų banko. Man tai atrodo, jog tiesiog nebegali nestatyti, t.y. norisi pasikelti banką, nesvarbu ant kokių įvykių. SVARBU STATYTI,NESVARBU ANT KO. Linkiu, jog daugiau išvengtum tokių absurdiškų statymų, nesvarbu ar šie laimės, ar ne.
 3. Ups, pripažįstu, kaltas. Bet vis viena, manau reikėtų jau tam duckpokeriui sukurti atskirą temą, jei jau tiek tų bonusų jie dalina, tai tiesiog naujienas galėtumėte visi šauniai dėti ;)
 4. Vien šiame lape, jau trečia tema apie duckpokerio šitą bonusą... Dar dvi temos, su pasiūlymais depositint į jį :)) https://uzdarbis.lt/t314305/duckpoker-5-free/ https://uzdarbis.lt/t301789/duckpoker-free-5-no-deposit-bonus/
 5. Tau praktiniai patarimai, kaip galėtum tapti turtingesniu: Parduok teliką, sutaupysi elektros ir gausi papildomų pinigų, tapsi turtingesnis. Nepirk teleloto bilieto, sutaupysi, t.y. tapsi turtingesnis. Dirbk viršvalandžius, daugiau uždirbsi, tapsi turtingesnis. Valgyk tik salotas, sutaupysi pinigų, kuriuos skirtum mėsai, o tai reiškia, kad tapsi turtingesnis. Valykis dantis kasdien, sutaupysi pinigų jų gydymui. Bet tik vieną kartą, nes pasta irgi kainuoja, ant jos irgi galima sutaupyti. Taip tapsi dar turtingesnis. Laikykis šių patarimų, ir tapsi vis turtingesnis kiekvieną dieną!
 6. Aš tai pasikeičiau į paprastą, nes su ta ZOOM tai visiškai jokios naudos nėra. Bent jau aš asmeniškai tai jos nepajutau, nežinau kame gerumas šios pasenusios programos dabar, tačiau tikrai antrą kartą nesutikčiau dalyvauti šioje programoje :) Tik limitai įvairiausi, daugiau nieko.
 7. Aš savo laikais pirmame rate gavau tik valstybės nefinansuojamą vietą, tačiau pasirašiau sutartį. Ir bandžiau "sėkmę" antrame ir trečiame etapuose. Ir galiausiai trečiame gavau valstybės finansuojamą vietą. Sutapo tai, jog įstojau į tą patį universitetą, tai iš esmės net ir nereikėjo du kartus mokėti to mokesčio. Kitu atveju būtų tekę susimokėti antrą kartą. Tačiau kai pasirašai valstybės nefinansuojamą vietą, daugiau pasiūlymų į ją nebegausi, tas pats ir su valstybės finansuojama vieta ;)
 8. Ar pasirinkai kažkokį variantą? Kaip nusprendei, kuris geriausias?:) Pats taipogi noriu susirasti draudimą, tačiau didelio ten skirtumo žiūrint į šiuos skaičiukus nematau.
 9. Turčiai savo vaikus gal ir atvestų, jei moki puikiai pudrinti smegenis. Kaip tu užtikrinsi, jog tavo mokyklos mokiniams neatrodys taip pat, kaip tau pabaigus universitetą? Tai yra, jog tavo mokykloje buvo daugiau nei keli naudingi moduliai? Universitetuose studentai nemokamai studijuoja, ir yra daug tokių, kurie nepatenkinti savo studijomis,moduliais. O čia tokią sumą mokant metams net nedrįstu įsivaizduoti, ką tavo mokiniai norės gauti. 1250litų per mėnesį skirti Lietuvoje gali tikrai gan retas jaunas žmogus. Tai nebent lieka globėjų,tėvų investavimas į savo vaikus. Na galbūt dar įmonės den
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...