Pereiti prie turinio

JSunel

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  514
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  94.1%

Visas JSunel turinys

 1. Sveiki, parduodu espirtukai.lt domeną, domenas buvo pirktas prieš metus, galioja iki liepos mėnesio. Artėjant vasaros sezonui, puikus domenas elektroninių paspirtukų el. parduotuvei, forumui, naujienų puslapiui. Pradinė kaina: 5€ Min. kėlimas: 6€ Pirk dabar: 20€ Nugalėtoją paskelbsiu praėjus 24h po paskutinio kėlimo. Geros dienos.
 2. Sveiki, gal ką domina elektroninės knygos apie sportą ir sveikatą? Turiu virš 300. Taip pat turiu apie 10000 straipsnių šiomis temomis. Viskas anglų kalba. Ką domina, parašykite asmeniškai, papasakosiu daugiau ir duosiu PVZ.
 3. Sveiki, prisegu savo darbą. Jeigu kokios detalės nepatinka, norit kažką keisti, pamatyti kitas spalvas, tai viską rašykite. Paredaguosiu.
 4. Sveiki, reikia susikurti portfolio, o seni darbai dingo. Tad sukursiu logotipus visiškai nemokamai, arba tiek, kiek Jums atrodys verta. Visi logotipai bus vektoriniai, paruošti RGB ir CMYK. Daugiau informacijos PM.
 5. Sveiki, mano darbas. Jei yra kokių pageidavimų, galiu pakeisti. :)
 6. Sveiki, ieškau SEO specialisto nuolatiniam bendradarbiavimui. Jei turit laiko, lauksiu PM.
 7. 1. eucawatches.lt - Galioja iki Rugsėjo 18, 2018 2. fishingoffice.com - Galioja iki Kovo 9, 2019 3. vestuviutinklapis.lt - Galioja iki Vasario 7, 2019 Parduodami ir pavieniai domenai ir visi kartu. Pradinis statymas: 5€ Mažiausias statymas: 1€ Aukciono pabaiga: 24h po paskutinio statymo.
 8. Dirbi programuotoju, bet pagal kodą negali suprasti, kad dizainas nulled? Aš čia kažko nelabai suprantu?
 9. Sveiki, gal būtų galima gauti geros kokybės logotipą?
 10. Pridedu savo darbą. Jeigu tokio stiliaus darbas patinka, tuomet kitus puslapius nupiešiu :)
 11. Sveiki, yra darbelis front-end programuotojui. CSS, JS efektai. Nieko per daug sudėtingo. Darbas jau yra pradėtas, reikia tik efektus sudėti. Daugiau informacijos suteiksiu asmeniškai.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...